romareks

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  20
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Нулевая

О romareks

 • Звание
  Участник
 • День рождения

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Город
  Калуш
 • Имя Пользователя
  Роман
 1. Який посадочний діаметр?
 2. Скільки л/хв на виході?
 3. З яким биттям залишилися шпінделі?
 4. Чому саме по центрі? В мене в планах ще до цього ж двигуна приєднати насос НШ-10 для гідропресса,зручніше як що натяжка буде двигуном,а не головками і насосом.Тобто треба компресор підняв мотор натягнув ремні,треба прес,знову ж таке,підняв мотор,з компрессора з головок компресора зняв шківи,і поставив на маслонасос,тай менше натяжок городити.
 5. Але голови хочу поставити одну біля одної,щоб вистачило мідних трубок які вже є в наявності,змістити їх трішки щоб шківи двигуна попадали рівно на дві головки.Правда на компресорі одна система смазки і охолодження,не знаю чи воно так добре,можливо краще на охолодження зробити окрему магістраль (помпа пральної,авторадіатор,вентилятор)?
 6. Це те що в мене зараз є,тільки тепер це треба обєднати в один компрессор
 7. Привіт.Таке питання,в мене зараз є теж дві головки зіл і двигун 5квт,хочу все встановити на одному ресивері як у вас. Чому мотор ставили по середині а не дві головки одна біля одної,щоб не городити довгі шланги голови зєднати?можливо я чого не знаю..)
 8. Точнісенько як мій,навіть колір такий колись був..) Піноль теж 56мм і колонна 80?
 9. Користується можливо хтось кентавр спав-250,290ндр,або едон 280,який з цих апаратів краще купити?
 10. За 5000-6000 грн намальований та щей як болота,і щоб не треба було допилювати,ну не бачив я стільки станків,хоча спостерігаю за сверлильними довго.Ну ладно з ціною,вашу думку почув,більше цікавила саме модель станка,цікаво просто чим володію..)
 11. Кожний залишає вибір за собою за в яку суму оцінювати свій товар,а вам вирішувати підходить вам певний товар і ціна чи ні,купувати ніхто не змушує,і гроші силою не забирає,і дискусію проводити на рахунок цього нема чому,тим більше в цій темі,вона створена для опізнання станка,а не продажу і хто правий а хто винен,і техніку безпеки і т.д По суті створеної теми вам є що сказати?
 12. Привіт.Цікавить скільки разів можна використовувати один і той самий матеріал?якщо чистити в камері.Пісок вроді як одноразовий,розбивається в пилюку.
 13. Ви опис читали про станок?до чого тут розкраска якщо малював я,новий мав на увазі не те що куплений в магазині з вітрини в 2018 році і під столом коробка з чеком валяється,а те що не користований,зробив висновок з того що столі чітко видно сліди від фрези,на конусі жодних царапин,все без люфтів,можливо і реставрований,стверджувати протилежне не буду,про двигун так згідний,явно не рідний для цього станка,повинен бути з кріпленням на лапах як в НС-12.
 14. На рахунок прокалки навіть не знаю, не розбирав шпіндельну частину,хоча хотів, і переробити під КМ1,тільки щось шкода стало переробляти,є необхідність у фрезеруванні перфорація і насічки тормозних дисків фрезами до 8мм макс, і реставрація тормозних суппортів,так як моя робота зв'язана з тормозною системою. Прокалений повинен бути конус, посадочні місця підшипників? Ніби і він, а ніби і ні, якись бутерброд..) зустрічав в інтернеті 4 таких станка, а модель не знають..