33vic

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  373
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

33vic last won the day on 15 июня 2018

33vic had the most liked content!

Репутация

49 Нулевая

О 33vic

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
 • Город
  Днепропетровск
 1. Чого точно не любить монтажна піна так це ультрафіолету. Особисто я нічого не знайшов що розчиняє піну що полімерізувалась. Пробував соляну і сірчану кислоти. Азотну не пробував. У не легка задача, зняти залишки піни і не сплюндрувати двері.
 2. Интересное устройство! Что то связанное со звуком? Хотелось бы узнать, ибо много гаданий на кофейной гуще.
 3. Вітаю! Пошкоджена не підходить?
 4. А какая высота до центра, и конус, морзе1?
 5. У мене батько працював на лако-фарбовому заводі. У них на площадці були печі де робили цинкові білила (для виготовлення білої фарби) - ценквейс. На пенсію йшли - жінки - 45 років, чоловіки - 50 років. Рідко хто проживав 5-7 років після пенсйї. Сам я пробував переплавляти аллюміній в примітивному газовому горні , на базі газової колонки, схожі багато гуляють на Youtube. Прийшов до висновку - стружку доцільно кидати в вже розплавлений метал, не так багато вигорає. І шлаку дає добіса. Точу або шківи, або якісь ручки для себе. Для замовника не годиться. Бронзу/латунь пробував , щоб не морочити голову, в муфельній печі. Вона по паспорту 900 градусів, розігнав до 1200. Постійно виймав, добавляв стружку, знову ставив. Вилив заготовку 50 на 100 мм. Виточив ножки для ванни. Більше нікуди не ризикнув.
 6. Дополнение. Наружная это корпус, внутреннюю связать с маятником.
 7. В смысле подшипник для подвески маятника??
 8. Вот это да! У нас в металл такое не сдают.
 9. Тут не допоможу, в 56 - го інша конструкция.
 10. Які ж варвари так знущалися з цього двигуна!!! В мене на господарстві є молодший брат 49, ИЖ-56, 1962 р.в. Залишив собі , (залишився від батька) інше продав. А цього залишив, не піднялась рука. За період з 1962-1992 рр. пройшов 140000 км. Шість разів по Криму, від Керчі до Чорноморська. Крейсерська швидкість для двигуна 49 - 50-60 км/год. А далі просто жалко двигун!! Їздив я і на АИ-93 і на 92, тягне мама не горюй!! Але дуже перегріваєтся двигун і починає воняти. Єдина проблема в мене, це шліщи кик-стартера ,вони з'їлися . Причина - не затягнутий болт . Запалювання і генератор в мене рідний, 6-ти вольтовий. Особливо мені подобаєтся ручка ручного перемикання швидкостей!
 11. З Різдвом Шановних chipmaker-ів!!
 12. Лично я направляю вал самым обыкновенным электродом а потом протачиваю начисто. Валы от 10 мм до 45 мм , натяг 0,015 мм. Деформация вала не более 0,01 мм. Деформация зависит от методики наплавки.
 13. Хібо що гарну, стильну підставку для кави.
 14. Не внимательно прочитал!. Виноват, то нужно точить. Но нужен чертеж, или эскиз.