33vic

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  3/5
 • Публикации

  788
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1
`

33vic last won the day on 15 июня 2018

33vic had the most liked content!

Репутация

105 Отличная

О 33vic

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Днепропетровск
 • Имя Пользователя
  Vadim
 1. Якщо по різьбі не має іржі ( і з нею також!) шпіндель тримати рукою, гайкою на наковальню, прокручувати і простукувати 500 гр. молотком. Спочатку легенько, потім , тільки обережно, сильніше і пробувати. Якщо є можливість, ще не було такої гайки яка б не здалася. Швидше за все різьба "злиплась",, щось на шкалт дифузії металів.
 2. Я , коли задумав таку річ, взяв звичайний , механічний , для миття квітів. Класно! Але масло він перестав розпити ( і взагалі качати!) через тиждень. Почас шукати і випробовувати. Десь за шистим чи сьомим разом знайшов. Поїхав, купив ще три ( більше там не було). І так вже років зо три користуюсь, ще першим. Ціна була 20 грв.
 3. На чому базуюсь. Колись, ще в 90-х, мені попала ( перекладена з німецької ) сервісна книга по ремонту автомобілей, компанії VAG . Конкретно по VW та Audi. Буквально цитата : "Несущие и ответственные узлы кузова свариваются сплошным швом. На не несущих допускается применение точечного или прерывистого сварного шва. ". Точкова зварка дуже технологічна і дешева при массовому виробництві, у конструкція деталей зроблена саме під неї. І з'явилась вона, мені здається, в 70-х роках, з появою у нас воробництва ВАЗ. В мене був москвич М-403 1965 рік випуску, експортний варіант, пригнаний з Египту . Зварка кузова - безперервний шов, карточки дверей - точкова, крила на болтах, нержавіюча сталь. ВАЗ та М-2140 - все точками. VW Passat В3, В5, де бачив, безперервний шов на кузові, передні крила - болти. Це те що бачив власними очима.
 4. . Мда! Просто, правда трохи радикально!
 5. А зварівати можна і електродом без обмазки, або просто куском проволоки, не зручно? факт! але можна. Так і користувався для того щоб отримати якісний шов.
 6. З усього переліку металів, які потрібно з'єднувати методом локального плавлення частини виробу,, зварювання в середовищі ( захисту впиву кисню з повітря) аргону першочергово акцентувалося на зварюванні алюмінюєвих зплавів. Іншими методами, в массовому виробництві, зварювати їх якісно, майжне не можливо. А тут запалилася розмова ніби потрібно зварювати вироби які будуть працювати в аресивних середовищах, під дією підвищеного тиску як зовні так і з середини. Мені доводилося варити і електродною, і ацитилено, пропановою кисневою , і напівавтоматичною ( в захисному середовищу порошку, вуглекислоти , аргону) а в середовищі аргону. Для різних виробів, різних умов свій метод. Наприклад , електродна - підводна зварка, сильно покритих іржею, в склодно доступних місцях і тд. Напівавтомат - тонко і товстостінних виробів , але тільки чистих !!! без найменшого натяку на корозію, виробів. В середовищі аргону деталі з алюмінію потрібно не просто відчищати, вимивати і знежирювати , інакше про якість можна і не говорити. Ацитилен пропаново киснева - більше підходить для пайки твердими припоями. Але деталі також потрібно відчищати ідеально. А ще надто багато міфів що , чим, і як потрібно зварювати. Як напиклад міф про те що кузова атомобілей потрібно зварювати тільки точками!! чи мости потрібно збирати на зклепуванням і тд.
 7. ! .
 8. Я тоже несколько лет экспериментировал разными горелками и газами. Пока не завис на ацетилене, с ним все равно чем паять/варить и что. Кроме алюминия, как-то не получается . Хотя сам видел, очень давно, как старый дед паял пропан/кислород алюминевые картера мотоциклов и мопедов.
 9. Ну если быть бюрократом, то Автору. А вообще то можно и всем, хотя тогда вопрос был-бы - Кто чем паяет....? Лично я, ацетиленом , горелка Малютка.
 10. Согласен.. "Разные маршруты, разные машины." Я тоже так пользуюсь. Все тянет спросить, а почему станки под открытым небом?
 11. Ну и отлично! Удачи! А зачем маленький фрезер ? если есть большой.?
 12. Поздравляю с покупкой! Но отсутствие серьги заставит повозится. Серьга в них растачивается под станок. Я это уже расписывал , где-то на форуме по НГФ.