Гаврилів Василь

Гуру
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  3/5
 • Публикации

  290
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  4

Гаврилів Василь last won the day on 6 августа

Гаврилів Василь had the most liked content!

Репутация

160 Отличная

О Гаврилів Василь

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения 02.02.1985

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Стрий
 1. Та, форум підглюкує і підтягує пост який вже був. Хотів написати про стабілізатор і нашо він треба. Я почав працювати на лазері без стабілізатора, але чілер на тій самій лінії сильно підсажує фазу своїми 2.5кВт, крім того на лінії ще плазмова різка в роботі і купа однофазового електроінструменту. Сервомотори, як і джерело, мають допуск на 380V+-10%. Ніби цього мало б вистачати, але інколи у піку напруга виходила за ці межі, тому я лапав F10 на сервомоторі (просадка фази), чи alarm на джерелі. На Yaskawa системи захисту просто прекрасні, та й вартість сервопака демократична, тому це мене не дуже хвилювало, а от alarm через перекіс фаз на джерелі неабияк засмутило, бо скоріш за все раз лазер одномодовий, то там стоїть один-єдиний блок діодів і просадка чи пеенапруга напряму впливає на довговічність діодів і джерела вцілому. Знаючі люди ще підказали, що багато китайських лазерів на наших теренах ставили без стабілізатора і наотримували проблем вже за рік-півтора. Щоб уникнути халепи я придбав ось такий вітчизняний стабілізатор: Сьогодні цілий десь лазер був при праці і жодних проблем взагалі: Тож не економте і одразу беріть хороший стабілізатор для такого важного діла.
 2. @Dimon Загальна схема є такою: Плата контроллера PCI має два виходи: А це Breakboard: Вісь "W Axis Servo" - автофокус на голові, а BCS100 є віссю Z через Ethernet до компа напряму, тому тут не показана. Proportioner - аналогове керування редуктором на кисень. Breakboard має аж 6 релюшок на борту. З них буде задіяно у стандартному випадку: 1 кисень 2 азот 3 повітря, або не задіяно 4 PWM+ 5 PWM- 6 чілер, або не задіяно Ніби нічого не забув.
 3. @John як для апарату за 4100грн - просто бомба. У нас на фірмі було кілька китайсько-вітчизняних. Там навіть був режим puls. Спочатку теж дуже гарно варили, до року часу роботи усі повмирали: в основному теристори, в деяких плати, в деяких подачний. Любительське обладнання, хоч і з хорошим функціоналом. Але ми їх брали десь 3-4 роки тому, а за цей час і виробники вдосконалились, тому зараз оцінювати надійність важко.
 4. @executer Доброго дня! На жаль, використання сього столика для жорсткого і точного фрезерування не є добра ідея: 1) допуски на посадках кареток від 2 до 3 соток від виробника; 2) жорсткість через точковий контакт буде далеко не найкраща, принаймні в кілька разів нижча від жорсткості hiwin; 3) допустимі навантаження суттєво нижчі; 4) час життя при збільшенні навантаження знижується в кубічній залежності. Це легко собі уявити з того, що кульки вминатимуть собі канавки у валу, і чим більше навантаження - тим суттєво швидше формуватимуться канавки.
 5. BB- це не помилка. Якщо на дисплеї BB, то він в режимі очікування, немає контролюючого сигналу. По мануалу помилка BB буде CPF02 на дисплеї. Тут є мануал: https://spare-parts.tw/static/pdf/YASKAWA/INVERTER/G5A Series.pdf Слід перевірити Control Method. Якщо ж ви просто хочете перевірити, то варто спробувати щось з RUN/FWD/REV/JOG.
 6. @Dimon Загальна схема є такою: Плата контроллера PCI має два виходи: А це Breakboard: Вісь "W Axis Servo" - автофокус на голові, а BCS100 є віссю Z через Ethernet до компа напряму, тому тут не показана. Proportioner - аналогове керування редуктором на кисень. Breakboard має аж 6 релюшок на борту. З них буде задіяно у стандартному випадку: 1 кисень 2 азот 3 повітря, або не задіяно 4 PWM+ 5 PWM- 6 чілер, або не задіяно Ці реле налаштовуються, але за потреби можна ще доставити ще десь 10 додаткових.
 7. @sadam Так, російський чіп я вже бачив.
 8. @Dimon я брав собі стандартне для таких випадків BCS100 з аналоговим управлінням сервоприводом: Згори-донизу: 1) Живлення 24В; 2) Ethernet з'єднання з комп'ютером. Тут є одна особливість. Хоча система і має мережеве автоналаштування, але воно застосовується тільки до віртуального адаптера і не налаштовує фізичний. Потрібно вручну сконфігурувати і його таким самим чином. IP тими самими бути не можуть, але мають бути з одного сімейства, як і на BCS100. Маска, шлюз ідентичні. Без цього CypCut в упор не бачитиме BCS100; 3) оранжевий кабель - пастка для новачка. Це кабель зв'язку між Сервопаком осі Z та BCS100. Китаєць прислав мені розпіновку, яка не співпадає з розпіновкою з інструкції від BCS100, зате співпадає з зайвим кабелем в комплекті. Тільки після перевірки всіх з'єднань з розпіновками з нуля і всіх інструкцій я зрозумів, що та, яку прислав китаєць - помилкова, треба паяти попіново з інструкції; 4) ліміти Z+ та Z-. Це порт IO, але оскільки все решта по зв'язку з управлінням, то воно дублюється в ethernet і під'єднювати не потрібно; 5) Датчик індуктивності з підсилювача. Він йде в комплекті і просто під'єднюється з підсилювача на голові до BCS100. Налаштовується все решта по інструкції адекватно, тож тут не дублюватиму.
 9. @Dimon Я краще покажу проект: Зараз просто викинули гофрою на вулицю, але десь за тиждень вже стоятиме проектна витяжка. Діметр заклав 250мм, що аж дуже перестарався. Достатньо 160-180мм.
 10. Придбав собі пневматичний різьбонарізний станок з Китаю. Дуже дешевий, 500usd в Україні. Пощастило взяти до колапсу дешевих доставок. Змащуючої колби не було, потім доставлю. Ріже різьби прекрасно: Ним я нарізав різьби з теми саморобного лазера. Максимальні обороти 200-250об/хв. Поршень вже з коробки видає неблагонадійні звуки, але такі пневмопружини легко знайти і замінити. Основна рама (синім кольором) алюмінієва, шліфовані прути обрізані ручною болгаркою. В комплекті набір з шести цанг. Задача: хочу зробити стіл для нього з Т-пазами. Чи продає хтось стіл від радіалки чи чогось іншого шириною 800-1200мм, довжиною 600-800мм. Товщина не має великого значення, як і стан. Але має значення ціна. Буду вдячний за пропозиції. Додаткові фото кому цікавий сам верстат тут:
 11. @Dimon дякую, дуже приємно. Замовляв на алібабі, шукав хто дасть кращу ціну з доставкою. Довго переписувався. Якщо треба буде конкретно кого і куди, то я дам усі контакти. Ціна з доставкою вийшла 10800 без доставки. Там багато чого їхало, тому реально вийшло десь (10800джерело+800доставка_літаком*)х1,2ПДВх1,1МИТО+50брокер=15362usd**. Десь так. Якщо треба буде дізнатись фактичні і точні цифри - кажіть, я все скину. *На доставці морем можна було б зекономити у добрих 2-3 рази. **Мито насправді 5-10%, просто у мене в пакунку їхали ще деякі речі.
 12. Я як нелюдь прошу модераторів поправити цей текст на "тут люди не відносять" і видалити це повідомлення.
 13. Ну лазери тут не люди відносять до серйозних металообробних станків, тож хіба для вузького кола цінителів @sadam , маєте десь тему про зварювальні столи, їхні види, реалізації, проекти DIY? P.S. Наші столи зі своєю задачею справляються, варимо рами з профіля, у тому числі кутові. Габарити столів 1200х600х200.
 14. Сьогодні ми налаштували режим гравіювання. Оскільки цієї інформації я сам в мережі не знайшов, скидую параметри: Без пробивки Швидкість різу 10м/хв Висота різки 0,5мм Висота підйому 10мм Азот (маємо не під'єднане наразі повітря) Струм 67% (1000Вт) PWM 30% Фокус -2 Графік PWM: Швидкість 10% - PWM50% Швидкість 100% - PWM100% Напис chipmaker.com.ua має 20мм у висоту. Режими можна підбирати від ниткового гравіювання до такого собі повноцінного вигрібання борозни.
 15. Ми такий перший собі робили 5 років тому: https://www.facebook.com/vasyl.havryliv/posts/1409530059064448 Нарізали аутсорс на Стальсервіс. Товщина 6мм, ст3. Один стіл не дуже вдався (має завал на 1мм), бо якість різу у них на старому газовому була не дуже, витягував як міг. В середньому можна витягти такі столи точніше за 0,5мм, що для зварювальних робіт просто ракета. Тепер сам собі нарізатиму. Якщо потрібно буде - маю моделі, але на GrabCad можна знайти зараз практично на усі розміри з усіма приспособами.