Гаврилів Василь

Редактор Своих Постов
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  3/5
 • Content count

  511
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9
`

Гаврилів Василь last won the day on February 15

Гаврилів Василь had the most liked content!

Community Reputation

380 Отличная

1 Follower

About Гаврилів Василь

 • Rank
  Прописка
 • Birthday 02/02/85

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 1. На вашому місці перед такими ідеями я б оцінив необхідну потужність, по ній прикинув площу теплообміну десь 10-12квт/м.кв., а потім порахував чи не вийде той теплообмінник найціннішим предметом в хаті. Потім протверезів і зварив з безшовних труб і листової сталі нормальний теплообмінник.
 2. Та, напевне це найкраща комбінація.
 3. Так точно, моя помилка. Треба щось аналогове, як ресівер RDA5807M та трансмітери SI4713 чи SI4703.
 4. Я не знаю чи є готова бібліотека для такого. Напевне треба напряму задавати модуляцію через millis() і читати дані в порівнювати з тим же ж часом системи. Тобто починати слухати одразу після запуску сигналу. Яка ширина прийшла - така і відстань. Коду не покажу, я такого ще не писав, але суть має бути якась така.
 5. Рахується не час між сигналами, а зміщення по фазі між сигналами різної довжини. Така сама система у лінійних і кругових енкодерах і ваших лазерних дальномірах з епіцентра. Припустімо, посилається сигнал на 100гц, зі зміщенням йому по фазі 100Кгц йде сигнал 500Цг, зі зміщенням по фазі 100Кгц йде третій. Усі вони приходять до ресіверів у певній позиції: один триватиме 115мс, другий 54мс, а третій тільки прийде через 5мс. Така ситуація можлива виключно на якісь відстані у 995м. Ардуїнка то бачить і декарує. Такі ж речі реалізують і на одній частоті з модуляцією, як у лазерному дальномірі, по ШИМ-модуляції:
 6. Не пораджу ніякий, треба гуглити і ще й дивитись що зараз реально можна купити, але якщо потрібна автономність, то технологічно це вірний шлях. Віфі на низьких бітрейтах кидають на кілометри і на ютубах, а є ще модулі VHF типу APC220 чи NRF24L01. Хоча взагалі VHF працює і до 20-30км*, тому на морі на кожному судні. Всі вони дешеві і дають можливість напрототипувати пристрій заявлених вимог. Я б одразу дивився на ардуїно нано чи її аналог стм32, кристали до них дешеві, відосів в інтернетах вагон, все чудово документовано, а пінів на такі задачі вам стане з головою. *рахується по прямій відстані між точками піднесення над рівнем моря та з врахуванням кривизни земні, так шо прибережіть тапки.
 7. Трьохсмуговий віфі трансмітер і ретранслятор зі зміщеним сигналом на стм32 чи ардуїні. Дешево, сердито, автономно. Частоту самі задаєте. Кажуть з антеною до 1км тримає, але я особисто не перевіряв. Можна і радіомодуль, але теж на кілька смуг для зміщення періоду і фази.
 8. Є факт отримання? Мені укрпошта по трекеру пише з 3.04.2022 товар на соруванні у Львові. Більше змін немає. При спробі з'єднання до операторів гудки не йдуть.
 9. Ми нарізали броніки з хардоксу 500го. Відходи завоювали до купи і з них теж вирізали пластини. Так от, з цільного хардоксу чудово тримають ББ, а з кусків варених з того самого хардоксу прошивається наскрізь.
 10. На Аліку таких купа. Стоять на роутерах по дереву і портативних плазмах чпу. Ролики та прутки вимінні, теж є на Алі.
 11. Якраз це дуже актуальне питання. Купа заліза в майстернях переводиться на металобрухт, який від народження ідей в головах майстрів є приречений не зупиняти нічого. Половина протитанкових загороджень з тонкостінних труб, дрібних кутників і швелерків, купа малих їжачків, які зроблені на Заході і на Схід ніколи не доберуться через габарит. Це як з блок-постами на Західній Україні: зводяться за день, ніяких ДРГ не знаходять, а паралізують рух в країні на мільярди євро.
 12. Та витягують трубку чи арматуру і їдуть далі. Основна перевага трубок - швидке спускання колеса, практично моментальне. Недолік - дууууже повільне виробництво, ну і треба трубок, і треба дофіга, і швидко багато їх не перенесеш. Хороший їжачок той, який ту шину рве, і там, де ви того москаля побачили. Перевага нашого виробу - економічність, компактність (складаються одна в одну), швидкість виробництва, перекидуваність, рвуть шину. Недоліків багато: невідомо, який найкращий розмір для швидкості виробництва, перенесення боївками, проникнення і розрив для різного типу шин в реальних польових умовах, швидкість дії. Як і з ЧПУ, для кожного чіпмейкера діє акція: місцевій теробороні чіпмейкера комплект (50шт.-100шт. залежить від меридіану) безкоштовно, далі по запиту до вичерпання запасів заліза. Пріоритет по меридіану, Схід отримує все в пріоритеті і за забаганками. Надсилаємо НП чи через мережу тероборони. Запит виключно через адміністрацію. Побажання по розмірах і товщинах туди ж, критику можна тут. Піду розробляти розбірні протитанкові. Фланці потім роздаватиму. Слава ЗСУ!
 13. Сказали 60-70мм на проникнення.
 14. Ми виготовляємо такі. Робимо дофіга. Звернень дохолери. Відправляємо по Україні. Слава ЗСУ!
 15. UPD: товариство, є досить багато звернень саме про плазмових столах. Я мав натхнення закинути на ГрабКАД варіант ЧПУ ПОРТАЛ ПЛАЗМОВОЇ РІЗКИ, який з мого досвіду, закриває більшість питань першого стола. Проект розрахований на трубу 50х50, двигуни NEMA23, THC, рейки-зубчатки М1, з передбачений лотком для кабелевкладача. Прошу розглядати, курити, питати, радити. З часом додам каркас і водяний стіл. Енжой!