-
Announcements
-
CM#10 https://youtu.be/YV9SSJAZ4Tk 01/23/21
Чіп & Майке 10
-


Гаврилів Василь
Гуру
`
Гаврилів Василь last won the day on November 27 2020
Гаврилів Василь had the most liked content!
Community Reputation
261 ОтличнаяAbout Гаврилів Василь
-
Rank
Постоялец
- Birthday 02/02/85
Персональная информация
-
Пол
Мужчина
-
Страна
Украина
-
Город
Стрий
-
@VldLg вам теж всього доброго, тримайтесь.
-
Тому їхати треба на нормальну митницю, з адекватними митниками. Я б шукав таку по відгуках тих, хто завозили собі станки.
-
То до першої перевірки інспекцій. Щодо вигорання, то раджу зайнятись гільдією чіпмейкерів чи якимось іншим цікавим інноваційним проектом. Тільки велика світла мета врятує від вигорання. А бухання, грання, подорожування і рибальство - то файні таблетки від симптомів, але не лікування, бо лікувати часто треба не втому, а відсутність самореалізації.
-
Я б розраховував доставку хааса близько 300 євро за палетомісце, бо вже після НР і є квоти. Розмитнення 10% мито і 20% ПДВ, брокер візьме близько 100 євро. Але зверність увагу, що там аукціон, і є ще додаткові збори у 18% і 300 євро за погрузку. І того ((4800*1,18+300)+3*300)*1,1*1,2+100=9160 євро.
-
ЛЛС є цивільними об'єктами. Ми лаби там проходили. Нічого фантастичного: калібруєшся по місячним катафотам, синхронізуєшся по gps, стріляєш по супутниках, атомним годинником міряєш час до пострілу і до повернення, скидаєш оновлені нормовані дані координат і відстані. На багатьох обсерваторіях ці станції вже повністю автоматизовані. А попит тільки зростає.
-
Не знаю як на сімені. В загальному через М-коди. У вас плазму стартують одні М-коди, а свердловкою завідуватимуть інші. Відповідно М-код має мати пояснення що робити і які аутпути запускати. Але сверлити можна сверлильним модулем, вони є на Алі, і навіть на оIx один бачив, а от фрезерувати суттєво складніша задача, тож треба визначитися для початку що саме потрібно. Станок показати можете? Які матеріали обробляти?
-
Щось обстановочка накаляється. На stackoverflow був такий жарт: от питаєш як зробити, всі мовчать, ні у кого не допросишся. А якщо зайдеш під іншим ніком і напишеш неправильну відповідь (бажано твердо, впевнено), то одразу у всіх підгорає, набігають, розказуюють, ти шо, хто так робить, ти звідки виліз, то навіть діти знають як робити і т.д.
-
Це не тотожні величини. Мабуть ви мали на увазі 1кг*с=10Н. F=m*a=m*v/t=1200[кг]*0,7[м/с]/0,4[с]=2100Н. M=F*D/2=2100[Н]*0.1[м]/2=105Нм.
-
Фотометрія і лазерна локація?
-
M=F*r=F*D/2=4500*0.1/2=225Нм. 225Нм/23,55=9,55Нм.
-
Якщо ви чіпмейкер з оборотом менше 1 мегаєвро, не турбуйтесь про ЄБРР:)
-
@olkogr 100 баксів не вийде і близько. Економія електроенергії - приємний бонус, але ніяк не може бути причиною. До прикладу приведу ламповий трумф у вас на виробництві: та дура стільки зайвого світла жере, що компенсує збереження усіх сервів разом взятих. Але заради 50квт економії ніхто на файбер у вас не переходитиме, так само як заради 4квт ніхто не переходитиме на серву. І зову ж, ви виходите з 40год/тиждень, а того не буде.
-
А чому саме серва? Хіба не досить частотника, асинхронника, ЗМП-50, ланцюгового приводу і кінцевиків?
-
@olkogr можна ще економічне обгрунтування?
-
@Лесник E. ну, насправді: Той самий DMG. А сервачище там дай Б-же.