Ferstein

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  16
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

11 Нулевая

1 подписчик

О Ferstein

 • Звание
  Участник
 • День рождения
 1. Стружка не касалась детали при обработке ?
 2. Магниитный поток тем больше , чем больше ток в проводнике, из закона Ома следует что чем меньше напряжение на нагрузке тем выше ток (при одинаковой мощности ), действующее значение переменного тока меньше постоянного, и магнитный поток следовательно меньше , но переменное магнитное поле будет создавать переменное электромагнитное поле , на 50 Гц - действительно ничтожное .
 3. Там точніше не електроди а матеріал для заповнення шва )
 4. Може допоможе Можна за пошуковим запросом welding cast iron знайти тип чи марку електродів.
 5. Дякую за івдео та варіант реалізації ! Щойно закінчив виношування подібної ідеї - бац ви виклали відео ! Дуже доречно . Буду робити подібну з нуля . Дивився ціни на фірмові італійські - 400 евро, давить відверто жаба. Ще раз дякую , досить корисне відео .
 6. Можна і так , я підключав безпосередньо , д=1.2 мм , довжина 1 м - єфекти нагрівання холожного кінця темопари не виявлені .
 7. Товщина на довговічність , а матеріал ізоляції та матеріал самої термопари на максимально допустиму демпературу. Для хромель-алюмелевої термопари (тип К) максимальна температура десь 1370 градусів , але при температурах вище 1000 градусів досить інтенсивно окислюється матеріал термопари та ніхромового нагрівача , а ізоляція повинна бути керамічною . По товщині я брав таки 1.2 мм , можна товщу - буде надійніше , але якщо занадто , то провода термопари будуть передавати тепло аж до вхідних контактів терморегулятора , а це , залежно від конструкції регулятора , призведе до збільшення похибки вимірювання, ну і відповідно похибки температури вкамері.
 8. Як і обіцяв відео тестування ! Масса залізяки десь 1.5 кг . За якість відео і всякі художні справи вибачайте . Результат мене влаштовує на 100%
 9. Осталось: 47 лет и 11 месяцев

  • Продажа
  • Состояние: Новый с хранения

  Печь муфельная ПМ-8 ,без эксплуатации. Напряжение питания 220 Вольт Мощность 2,4 кВт Максимальная рабочая температура 900 градусов Цельсия Время разогрева незагруженой камеры до максимальной температуры 1,5-2 часа Размеры рабочей камеры ШхВхД , мм 195х115х300 Вес 36 кг. Возможно дооборудование терморегулятором . Цена указана без него. Если хотите сами вот мой пост об этом Видео теста печи с терморегулятором за 300 грн. Муфели новые , без трещин и других дефектов. Печи с хранения , на некоторых есть мелкие дефекты, пишите, спрашивайте https://www.olx.ua/obyavlenie/pech-mufelnaya-pm-8-IDmTxTO.html

  3,200.00 UAH

 10. Реле часу брав тут http://elemag.dp.ua/p331246-rele-vremeni-rvu.html Термопара http://elemag.dp.ua/p259703624-datchik-tha-dlya.html Терморегулятор http://hi-ip.com/industrial-automation/thermostats/pid-temperature-controller-rex-c100-fk02-v-an.html Твердотільне реле в мене було Fotek SSR-25DA можна знайти на тому ж промуа , кому ліньки є Отакий набір http://kiev.prom.ua/p295233944-termoregulyator-rex-c100.html?no_redirect=1 проте термопару з того набору можна зразу в торбу. Ще варіант термопари http://1000.kh.ua/catalog/temperature_controllers/termopara_tkha_khromel_alyumel_tip_k_1300s_1m/ ТРМ202 це П-регулятор (пропорційний ) , його для даної задачі , скоріш за все не вистачить , буде або недотягувати до заданої температури , або навколонеї стрибати , на скільки в градусах не знаю , тому й скоріш за все . ТРМ210 повноцінний ПІД (пропорційно інтегрально дифереціальний ) , з даною задачею впорається . RS-485 - вам треба дистанційний моніторинг чи дистанційно керувати температурою муфельної печі ? Яка їх ціна ? Окрім "Овна" нічого неможливо придбати ? Ви , часом, не працюєте на підприємстві виробникові тих регуляторів ?
 11. Та в твердотельном реле , в даном , те же симисторы , у меня было реле в загашнике , а подходящих симисторов не было да и дополнительно гальваноразвязка , хотя для этого случая вообще не важно , пока кнопки на терморегуляторе не голые . Не имею ничего против , есть симисторы - ставьте. Я не выкладываю даный вариант , как единственно правильный , но соглашусь , можно сделать ещё дешевлее или лучше или вовсе по другому. Да про пускатель тоже верно , хотя на станках несколько тысяч срабатываний тоже выдерживают , я даже не рассматривал как вариант . Вам ссылки на нужные комплектующие ? Если я привильно понял могу дать ссылки где я их брал, всё через наши интернет магазины , разница между ними и али , по моему мнению незначительна . Ну и вариант с симистором можно попробовать сделать , но нужно изолировать его от корпуса , если опыта мало в электрике , смотрите аккуратно и внимательно , будет дешевлее гривен на 150 -200 , чем с твердотельным реле .
 12. Таки дешевше ! Регулятор з твердотільним реле 550 грн знаходжу на ОЛХ , реле часу 300 грн , термопара нормальна 150-250 ... Десь так . Тай тиша - пускач не клацає і можна спокійно , не здригаючись точити чи фрезерувати
 13. Як обіцяв перед Новим роком , поставив я в свою ПМ-8 терморегулятор та реле часу.... А починалося все так То все кладем в торбу....) Ріжемо відповідного розміру вікна і хотів викинути галетний перемикач , а замість нього фальш-панель .... Подивився на то всьо .... І на то .... А потім з"ясувалося що непогоно використовувати той перемикач у якості клемної колодки для нагрівача , так було вирішено його залишити . Отака стала термопара, тип К (хромель-алюмель) , на фото штангель 150 мм, а сама термопара 700 мм (так заявляв продавець ) , а повна довжина десь 800 , виявилося , що вистачить і 500мм. Десь так все змонтувалося У кого були сумніви відносно REX-C100 задана температура 997 градусів Не став о 12-тій ночі гріти до 900 і більше , але для перевірки - Ну і схема PM-8M.SCH (pcad2006 ) можна відкрити за допомогою p-cad viever 2006 Увагу слід звернути на те , що реле самого регулятора тримає максимальний струм всього 3 ампери , тому терморегулятор був розібраний , випаяне вихідне реле , і впаяні дві перемички так , щоб напруга керування реле війшла на контакти 4 і 5 ( насправді був придбаний регулятор з релейним виходом , а не з виходом для твердотільного реле ) . Також треба враховувати , що можливий пробій твердотільного реле , і , гарантовано , вихід з ладу нагрівача . З міркувань його збереження булло прийняте рішення включити реле часу РВУ-16 так , як вказано на схемі - в розрив нагрівача . Контакти даного реле часу , згідно з паспортом , витримують 16 Ампер струму , а нагрівач потребує 10-12 .Терморегулятор у випадку перегріву муфеля , згідно відповідних налаштувань замкне контакти 6 і 7 свої та контакти 6 і 7 реле часу , що спричинить зупинку відліку часу та розмикання контактів 1 і 2 , а значить і вимкне нагрівач. Та фігня над якою на схемі написано 16А - звичайний автомат на 16 Ампер , хоча яб рекомендував диференціальне реле , в кого яке зазамлення .... Що не сказав - питайте відповім ! Скоро буде повноцінний тест . І ще хотілося б нагадати , гляньте будьласочка , дописувачі , про що запитує топікстартер , бо шось воно наче не то трохи у відповідях. Ага ще згадав ! Ні в якому разі не можна подовжувати дроти термопар мідними проводами ! Провід хромелю можна подовжувати тільки хромелем , провід алюмелю тільки алюмелем (у термопарі К типу один такий провід другий такий ) , інакше похибка буде наближатися до до вимірюваної величини . Ну і хто не знав , у всіх нормальних терморегуляторах вимірюється і компенсується температура холодного кінця термопари . Не хочу грузити , кому цікаво питайте .
 14. Документацію читати треба . Все що можу сказати про дані обидва лоти - ненадійні термопари , вони будуть нормально і довго працювати але не на температурах закалки , їх дійсно можна використовувати при температурах менших ніж 400 градусів . Персонально я купував термопару відчизняну , притому відносно не дорого , не памятаю точно чи 150 чи 250 гривень , з діаметром провідників 1-1.2 мм. Коли все запрацює поділюся більш детельною інформацією .
 15. Это заводская настройка максимальной температуры , которую продавцы , себе во вред , заявляют как максимальная . В мануале написано что с к-типом термопары меряет до 1350 . Подключу посмотрим .