ОлександрS

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  5/4,8 (полученные отзывы)
 • Публикации

  174
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

32 Нулевая

О ОлександрS

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения
 1. А хтось купував уци в нас в Україні?
 2. Вот уци http://s.aliexpress.com/NBFZzURB?fromSns=Copy to Clipboard У нас за такой комплект от 7000 и далее, а в Житомире одна контора запросила 28000грн и три недели на доставку. Я понимаю что надо заработать, но не в шесть же раз. Если бы стоял комплект в районе 6000грн у нас, я бы купил здесь.
 3. Народ подскажите, кто нибудь заказывал уци из Китая в Украину? Насколько я знаю, у нас все что свыше 150евро нужно розтамаживать. А это где-то 4800грн. Уци стоит 5400грн с доставкой. Кто с таким сталкивался, что делать?
 4. Я в очередь на головку.
 5. Мне интересен строгач, он рабочий? Номер в личку бросьте.
 6. Я Вам пояснюю, що неможна замінити частотником коробку. Адже на 1к62 чи 16к20 ви частотник замість КПП і всієї механіки не ставите???
 7. Спробуйте горнути стружку 10мм з деталі діаметром 250мм і потім питання про КПП відпадуть, бо ніодин частотник на обертах 56 не видасть такого обертового моменту, а КПП видасть, бо двигун обертається на 1500 об. Частотник і КПП це зовсім різні речі і в кожного свої функції. Кожен доповнює один одного.
 8. Напишу і від себе. Мені 34 роки. 10 років пропрацював заступником генерального директора однієї з великих it- компаній, сам проживаю в сільській місцевості. Завжди в вільний час працював з залізяками (мінітрактор і все до нього). Одного разу попався розібраний токарний ит-1м, забрав привів до ладу, виставив, запустив і вирішив, що прийшов час працювати на себе. Звільнився і почав тринуватись токарювати і навчатись в інтернеті теорії.Перший рік було тугенько з замовленнями, а потім діло пішло, пару разів зробив роботу для аграріїв, а там сарафанне радіо. Потім купив фрезера і великого сверлильного. Потім зробив пробний заказ деталей для компанії, яка виготовляє сільхоз техніку, їм дуже сподобалось, з їх слів якість в рази краща чим їм робили на заводі. Зробив піч для закалки. Зараз виготлвляю для них вали з шліцами, ступиця і ще багато інших деталей. Заробіток гарний, разів в 5 більший ніж я заробляв в компанії. І все це за два роки. Тому не слухайте, що треба 10 років на заводі працювати. Робіть, старайтеся і клієнти самі вас знайдуть.
 9. Название темы говорит само за себя. Есть у меня удгн-160 в идеальном состоянии, хочу обменять на удг к своему 675 фрезера.
 10. Тем не менее работает неплохо. Со своими задачами справляется.
 11. Есть у знакомого в полтаве, французский, рабочий в хорошем состоянии. Цена 20000грн. На (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников) его объявление есть.
 12. Если несколько десятков, то по 50грн штука, а если штук 5-7 то по 70грн.
 13. А не знаєте який саме кінопроектор?
 14. Никто не знает как его подключить для тиг или плазмореза, может у кого есть схема?
 15. Добрый день. Попалась такая штуковина, похожа на осциллятор, стоят умножители, розрядники. Может кто подскажет что это такое и где использовалось?