Labrador

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  5/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  109
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

5 Нулевая

О Labrador

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения 31.05.1979

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Винница
 • Имя Пользователя
  Андрей

Посетители профиля

358 просмотров профиля
 1. А где именно на Зулинского? Знаю там одну, но там не так все хорошо как Вы описуете.
 2. Иногда да, там попадаются хорошие вещи но сортировкой там они врядли занимаются. В ящиках которые на отгрузку уже шли находил там и фрезы новые и шестерни гитары.
 3. Согласен, есть и похуже недавно на приемке на Айвазовского вывезли большой кучей станков 15-20 чегото более-менее целое там выбрать тяжеловато было. А патрон я забрал.
 4. Если вдруг, дайте знать. Интересует реле времени. Спасибо.
 5. Отдельно запчасти от шкафа продаёте?
 6. Такое впечатление, что и станки там такимже образом как и станины сбрасывались.
 7. Bonneville, на свой 16б16 еще на старом чипе покупал у этого человека именно такую, было у него и таких и еще много разных . Может еще есть или подскажет чего.
 8. как то видел еще на ру чипе продавали кп по запчастям а вот кто не помню. надеюсь тот человек увидит тему и у него возможно и есть то. что мне нужно
 9. Это выходной конец, нарастить там вряд ли выйдет лопнуло как раз на месте крайнего подшипника к тому же внутри вала по всей длинне отверстие для подачи масла на електромуфты, там оно и лопнуло. Пока вижу два варианта: найти новый - не быстро но и возможно не дорого; сделать на заказ - не дёшево , но возможно быстрее. А старому валу после демонтажа уже совсем ничего не светит))
 10. Дякую, пошукав але нема
 11. Сталася чергова халепа з моїм коником, працював працював а потім став. все начебто працює а шпіндель стоїть. Версій було на мало і муфти не працюють і релющки погоріли, і перемика щвидкостей розсипався ле аж ніяк не те, що на фото). Маю питання до тих, хто перевів свій 16Б16 на частотник, чи не лежить у вас часом без діла АКП або запчастини (верхній вал) до неї?
 12. Вечора доброго зацікавленим цією темою! Якось випадково пропустив повідомлення в своїй темі але дякую всім хто допомогав порадами. На теперішній час, дякуючи справжньому фахівцю своєї справи та дня його роботи електрика станка працює на всі сто%. Як він мені пояснив всі мої клопоти з електрикою були через то, що один якійсь "" фахівець"" змінив 9-ти позиційний перемикач швидкостей на 8-ми при цьому всі дроти були задіяні а оскільки як я зрозумів при нормальній роботі постіно працює дві єлектромуфти а при зупинці шпінделя підключається третя (а не гальмівна) на час яким керує реле часу і відбувалось гальмування. В мому випадку коли він підєднав реле часу вес чітко працювало на 4-ох вищих швидкостях на решті було КЗ, Тож той ""фахівець"" вирішив , що реле часу там на потрібно і зробив так як порахував за потрібне. Можлево і через то постійно додавали клопоти проміжні реле, одного разу дійщло до того, що зупинивши шпіндель майже вставивши ключа в патрон він собі (шпіндель) взяв тай начав працювати , обертів було десь 800 могла би бути знатна карусель )), крім того було відремонтовано магнітний пускач пришвидченого переміщення супорта, те пневмореле часу. при тривалому простої шпінделя головний привід вимикється за ради єкономії електроенергії.
 13. Сталася чергова халепа з моїм коником, працював працював а потім став. все начебто працює а шпіндель стоїть. Версій було на мало і муфти не працюють і релющки погоріли, і перемика щвидкостей розсипався ле аж ніяк не те, що на фото). Маю питання до тих, хто перевів свій станок на частотник, чи не лежить у вас часом без діла АКП або запчастини (верхній вал0) до неї?
 14. Это я наверное ему вчера пол дня пытался дозвониться)