NikromanSeR

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  26
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

7 Нулевая

О NikromanSeR

 • Звание
  Участник
 • День рождения
  все быстро и качественно
 1. Всім добрий вечір, вибачте що довго не було ніяких новин був дуже зайнятий роботою. Отже на данну хвилину маемо питання яке я можу сформулювати так(я сподіваюсь зрозуміло сформулюю) - позбивавши задери на направляючих задньої бабки та поставивши індикатор на саморобний літачок згідно книги Пекеліса перевірив паралельність задньої бабки до площини під зубчастою рейкою, та отримав наступне, якщо взяти за "0" площе ну біля патрону і йдучі до задньої бабки маем перекос рівно в "-1 мм"(переміряв разів з десять), перекинувши індикатор на інші схожі пластини виявив такий же самий перекос рівно в той самий "-1 мм".Отже питання що робити збивати призматичну направляючу задньої бабки(навіть страшно уявити як це зробити), або залишити його так як є і якщо я правильно зрозумів то можна передньою бабкою прибрати цей перекос повернувши регулювальні болти.
 2. Доброго ранку Якщо можна то візьму км4/2
 3. Дякую подарунок отримав
 4. Якщо можливо то візьму штук 10 або 5 😊 адресу скидаю в лс
 5. Доброго ранку, відремонтувати реально але не дуже зручно буде, я також шпіндель не знімав але довелося зняти два вали біля шпіндель якщо не забуду прийду з роботи сфотографую які знімав
 6. Доброго дня підкажіть марку ПТ чи ПТК
 7. Я зробив простіше просто поставив перед фактом що я все вигрібаю і що йде в сміття а що йде на переробку бо цей хлам мене дістав і мені немає де працювати, хоча коли все вивозив батько переглядав ледь не кожну залізяку
 8. Як власник 1а62 можу сказати що вага його за 2 тонни, виробітку на станині це не так страшно як здається в мене виробітку була 0,65мм і нічого шабер в руки запас Пепсі і погнали плюс був заводський брак на задній бабці перекіс в діапазоні 1 мм( чи то його так попередні власник уграв)
  Швидко якісно надійно
 9. Який розмір зерна?
 10. Доброго ранку знайомого зацікавили запчастини до 1а62( фото того що цікавить буде пізніше) з передньої бабки ( шестерні та якийсь вал)
 11. резец

  Все пройшло швидко та якісно дуже гарний продавець