NikromanSeR

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  23
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

6 Нулевая

О NikromanSeR

 • Звание
  Участник
 • День рождения
 1. Отжe мінус 2 проблeми, знойшов за допомогою Kulemett фірму дe можна купити накладки, а також колeги по роботі eодивились вдома та по знаeмих та знойшли лінійку і дали на корeстування, ШД 1600 кл1
  все быстро и качественно
 2. Звісно можна але давайте прикинем 8000 грн *1,6 м (сама станіна але мені здається якщо вони будуть шліфувати то треба і передню бабку знімати а це десь ще 0,6 м довжини)= 12800 грн + машина для перевезення це ще десь 1000-1500 грн. В середньому десь в районі 13500 грн, або й вище + супорт та поперечка , ну з цім в районі 16000 грн. Да там профі, я тут навіть і заперечувати не буду, в них є весь інструмент, вони цією справою не перший день займаються, можливо навіть і шліф станки є, але мені цей ремонт вийде навіть дорожче ніж сам станок вийшов.
 3. Всім добрий вечір, вибачте що довго не було ніяких новин був дуже зайнятий роботою. Отже на данну хвилину маемо питання яке я можу сформулювати так(я сподіваюсь зрозуміло сформулюю) - позбивавши задери на направляючих задньої бабки та поставивши індикатор на саморобний літачок згідно книги Пекеліса перевірив паралельність задньої бабки до площини під зубчастою рейкою, та отримав наступне, якщо взяти за "0" площе ну біля патрону і йдучі до задньої бабки маем перекос рівно в "-1 мм"(переміряв разів з десять), перекинувши індикатор на інші схожі пластини виявив такий же самий перекос рівно в той самий "-1 мм".Отже питання що робити збивати призматичну направляючу задньої бабки(навіть страшно уявити як це зробити), або залишити його так як є і якщо я правильно зрозумів то можна передньою бабкою прибрати цей перекос повернувши регулювальні болти.
 4. Доброго ранку Якщо можна то візьму км4/2
 5. Доброго ранку знайомого зацікавили запчастини до 1а62( фото того що цікавить буде пізніше) з передньої бабки ( шестерні та якийсь вал)
  Швидко якісно надійно
 6. Як власник 1а62 можу сказати що вага його за 2 тонни, виробітку на станині це не так страшно як здається в мене виробітку була 0,65мм і нічого шабер в руки запас Пепсі і погнали плюс був заводський брак на задній бабці перекіс в діапазоні 1 мм( чи то його так попередні власник уграв)
 7. Який розмір зерна?
 8. Дякую подарунок отримав
 9. Якщо можливо то візьму штук 10 або 5 😊 адресу скидаю в лс
 10. Доброго ранку, відремонтувати реально але не дуже зручно буде, я також шпіндель не знімав але довелося зняти два вали біля шпіндель якщо не забуду прийду з роботи сфотографую які знімав