bogdangrinevic86

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  17
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 Нулевая

О bogdangrinevic86

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  дубровиця рівненська обл.
 • Имя Пользователя
  bogdangrinevic86
 1. я перед спілкуванням з продавцем вивчаю місце де він географічно знаходиться. натикався на таких,що не знають де проживають і як до них їхати і спригують з розмови. свої фото старайтесь підписувати ніком або номером телефону із оголошення,було таке що моє оголошення скопіювали і продавали мій товар із своїм номером.
 2. до пошуку добавлю рукоятку зажиму різцетримача 16к20
 3. Поляк tud 50 ніби
 4. неспішно куплю нижню частину малої продольної від станка 16к20.
 5. Ремонт зваркою - мабуть то буде Кіндер сюрприз а не станок. Я підшукував собі станок то теж якомога ближче і в гарному стані. в кінцевому результаті знайшов 550 км від мене.якщо станок підключений спробуйте попрацювати,поміркуйте що отримали,відкрийте передню бабку і так далі. Всі косяки то прямі фінансові витрати та витрата часу.можна підрахувати і приблизно докинути до ціни станка можливо кращий вийде та із меншим гемором.
 6. може на ориг. стропуві, бо всі ,що я дивився мали залізні.
 7. Вугілля у нас дифіцит))) Всі опалюються деревом або відходами деревообробних. Якщо не знайду відповідну товстостіну трубу на розподільних то скоріше всього куплю чавунний заводський.
 8. В мене в користуванні сваг 20. За другий рік експлуатації теж почав розподільних повітря вигоряти. У сваг котлах він литий з чавуну. Отоплює 140 квадратів+ бойлер косвеник на 100л. Закладки дров вистачає приблизно 6-8 годин, якщо закладка "говна" то до 5-6год.
 9. На ВСН схожий
 10. зветься:"технічні умови підключення електроустановки" за ними як вони Вас так і Ви їх. я собі як підключав в цих "умовах" автомат 32ампери,монтажники хотіли ставити автомат на 25, показав папочку мусили ставити такий як написано.
 11. В мене аналогічна відстань 110мм між шариком та фіксатором. Станок тс-70(1к62д)
 12. поміряйте відстань від початку паза до кінця гребінки. на малюнку позначено Н
 13. Токарний тс-70 11квт стартує в мене з 25 автоматом аско, амперметр на станку показує холостий 6а.
 14. вкажіть номінал ввідного автомата. от у мене офіційна 10квт по техдокументації яку розробляв рес автомат с32. але пускаю 11 квт через автомат с25 і не вибиває.
 15. схожа на 1м61