• Announcements

  • sadmin

   Учасникам барахолки!   11/19/21

   Шановні учасники барахолки!   Просимо не ігнорувати запити від sadmin, про наявність оплати, в листуванні по оборудках!
   У разі відсутності відповіді у спілкуванні - комісію буде покладено на продавця по оборудці!

   Після 10.12.2021 функцію буде автоматизовано. Таким чином, якщо оборудка не має реакції жодної зі сторін на запит системи про наявність оплати, більше 10-ти днів, комісія автоматично покладається на продавця.

bogdangrinevic86

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  93/5
 • Content count

  150
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37 Нулевая

About bogdangrinevic86

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  дубровиця рівненська обл.
 • Имя Пользователя
  ГриБ

Информация Покупателя

 • Город получателя
  Дубровиця

Настройки Барахолки

 • Минимальная сумма для предложений
  0

Recent Profile Visitors

887 profile views
 1. Може у нього хоббі таке... Строїти і не достроїти. А на межу лізе, бо так душу гріє. Колись, повз моїх батьків, сусід жив, то як орав города, то полюбому заорувався на нашу сторону. Хоч 5 хоч 10, і якщо ми нічого не говорили, то так проходив рік, і знову все повторилося. За дивним збігом і межовий кілочок теж за зиму трохи переселявся)))) на тих пару сантиметрів. Наорав півметра,але ще був дублюючий кілок із кругляка 50, про якого сусід і не знав. Довго з батьком не говорив після цього інциденту. Всілякі причуди у людей бувають...
 2. Я в шоці,як ллють чавун у шльопанцях та маєчках.
 3. А Ви їм заженіть на обслуговування;) раму переклепають, кузов відновлять, мотор переберуть разом із мостами, акумулятор перепакують. Та навіть резину відновлять разом із всілякими патрубками. Головне більш не їздити, лише як на експонат милуватися.
 4. А Ви ще й зараз попередьте,так спокійно і красномовно,що при будь-яких діях відносно оформлення землі або узаконення будівель. Без Вашого підпису він не зможе оформити документи, поки не виконає ваші законні вимоги. Це мені здається трохи вплине на будівництво і його окрилення в ненаказаності. А ще у вас там проїзд, не можете гарантувати,що не скинете там дрова, пісок або 50тон щебеню для власного будівництва.чому його будівництво Вам приносить негатив, сам строїть незаконно, то хай і сам переживає про проблеми, які якщо не зараз то у майбутньому точно виникнуть.
 5. Ок
 6. Особисто нічого не руйнуйте, хоч воно і неправомірно побудоване.
 7. Мабуть не знайшов, бо не відписав нічого.
 8. Так це від меншого точила. Уже запитував.
 9. Прохання активне. Був би дуже вдячний за фото та розміри столика.
 10. у розділі куплю,тему створив дуже давно. Чомусь ніхто не відкликнувся. А зараз залізяки почав різати, то уже два варіанти з'явилося
 11. Ок.
 12. Доброго дня.Маю такого наждака, але попав він до мене без частини наклонного столика.Рік у пошуках-щастя не посміхнулося. Тому надумав зробити сам. Зайшов гонорово в інтернет,думав знайду розміри і докладні фото.Але,на жаль, то дуже засекречена запчастина)) Тому прохання до власників таких наждаків,заморочитися і зафотографувати основні розміри. Був би дуже вдячний. Можливо і не я один. Ну і на фото те що залишилося.
 13. Мені на день народження g5030 подарували. Третій рік працює,лише щітки замінив. Нічого не має з наворотів лише диски подавай.