Х-50

Користувачі
 • Продажи

  25/5
 • Покупки

  0/0
 • Публікації

  338
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Репутація

5 Нульова

1 підписник

Про Х-50

 • Звання
  Постійний відвідувач
 • День народження

Персональна інформація

 • Стать
 • Країна
  Украина
 • Імʼя користувача
  Х-50
 1. Думаю придбати собі. Але виникло питання- наскільки суттєва різниця між пультами Radiomaster TX12 Mark II ELRS Radiomaster TX14 та Radiomaster TX16 ? Пульт планую для квадракоптера та літака. Каналів наскільки я розумію що там щотам вистачає з запасом. Функціонал майже такий самий, АЛЕ ціна в 2 рази різниться майже. Чому так? Чи суттєві деталі? Хочеться взяти щось ремонтопридатне та нормальне "на виріст". Підкажіть будь ласка.Які функції є реально цінними в 16-му, що настільки він більше вартує?
 2. Дякую. А для 3-Д принтерів такий убогий драйвер підходить? там вимоги менше
 3. Дякую. Я розумію, що дешево не буде. Проте компи з таким портом потрапляють мені на очі періодично, і останній був не дуже древній(якийсь тонкий клієнт), якби знав то взяв би. Двигуни як не дивно знайдені на прийомці(штук 8), а чорний придбано за 300 грн на місцевому блошиному, добре що не не видрали мідяху з нього, бачив і таке. Плата там же знайдена. Тому на зекономлене будуть придбані більш менш нормальні драйвери. А можливо і контролер, але потім.
 4. Ну а почати та спробувати? І в чому проблема з нею? Яку порадите?
 5. Дякую всім. Скажітцією штукою їх живити можна? https://prom.ua/p1161479205-drajver-shagovogo-dvigatelya.html І що буде, якщо живити не від 70 В а наприрклад від 40 ?Що втратиться?Швидкість чи момент? І чи сумісні ці драйвери з цією платою керування ?
 6. Тобто ця плата це просто балансир та захист від перерозряду та перезаряду- і більше нічого? А яке зарядне порадите для збірки з 3-х акумуліторів? І як знайти характеристики цієї плати? Там на ієрогліфах все
 7. Чорний придатний для влаштування 4 осі яка обертається(наприклад щоб гравірувати ноніуси ітп) Шпіндель планую 1-1,5 кВт. ставити, можливо спочатку 600 вт
 8. Зарядка- це просто джерело живлення на 1-2 Вольти вище(14-15В) ніж максимальна напруга на акумуляторах? Регулятор струму на цій платі звонтований?
 9. Доброго дня! Потрапили до мене такі акумілятори з електрокара. Задача- резервне живлення квартири( потреби покищо-світло та ноутбук, не екстремальне навантаження) Скажать- чи можна використовувати цю плату зірідного -бьалансира з таким типом акумуляторів? бо він яя я розумію не чисто літійонний, а літиій-марганцекий? Хтось стикався з такими акумуляторами? Наскільки вини якісні та відповідають параметрам? Дякую за допомогу. Ппотрапили до мене неочікувано, можливо візьму ще собі- думаю. Багато питаньВийшли суттєво дешевше, так як хтось пообрізав виводи. Буду доточувати
 10. І по паспортах- крок в обох 1,8 градусів. АЛЕ- від руки в чорного значно менший ніж в білого. як так?
 11. І чого така величезна різниця в струмі? Можливо чорний швидший?
 12. Дякую. А чому така велика різниця розмірів у них при незначній різниці крутячого моменту? Різниця поколінь та технологій?
 13. Вибачте за дурне питання. але тут плани життя підредагувало. Не можу зрозуміти- який з них потужніший?Чорний - 4H8618M1408 білий HY200 0240 AC04. яке живлення у того, що чорний і яке у того, що білий? у білого я так зрозумів треба давати 90 вольт щоб працював штатно? А в деяких місцях бачив 120 вольт. Але це якось незвично високо. Чи є сенс заморочуватися з ним? я так розумію, що є, оскільки він швидший та потужніший за ті, що з низьковольтним живленняім та менше гріється? Його мінус- дорожчі драйвери? питання в контексті створення верстату ЧПУ з полем 600/300(400) мм та висотою обробки до 100-120 мм. чорний хотів на 4 вісь поставити- але чомусь при крутінні від руки він прокурчується легше, ніж білий?Крок я так зрозумів у обох 1,8 градусів? Можливо різниця поколінь технологій(потужності неодімових магнітів) і він має таки менший крутячий момент? Є деяка кількість білих, можливо будуть надходження чорних за гуманною ціною, думаю...Планував будівництво дещо пізніше. Дякую за відповіді, вибачте за тупість частини пиатнь, планував пізніше, шанс дістати випав зараз.
 14. Навряд чи це ст 3, має бути щось краще. Пробігала інформація(проте не знаю, наскільки достовірна), що кисневі -це за різними даними 45 сталь або 38 хгса -але він на зхначно вищий тиск розрахований.
 15. Скажіть- з чого виготовлено балони під пропан побутові(50 та та менші)-які виробляли в СРСР? Яка там марка сталі та яка товщина? Наскільки закалені-можливо відомо?