romkalush

Пользователи
 • Публикации

  10
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3 Нулевая

О romkalush

 • Звание
  Участник
 • День рождения

Посетители профиля

24 просмотра профиля
 1. NikromanSeR Добрий станок, відновити взагалі буде гуд. Колись я теж шукав інформацію про накладки використовували спеціальний текстоліт спеціально для такої роботи і зараз він теж продається, нажаль я зараз не знайду сайт де продають, але є такий пластик ZEDEX його використовують для накладок http://www.maleks.odessa.ua/?mode=partn3&exmod=zedex http://www.sealtd.com.ua/zedex/zedex.html
 2. І так народ подзвонив продавець, що він вже є і можна подивитися (до того бачив тільки на фото в телефоні) і узгодити ціну, Почну з мінусів 2 твердоміра неробочі, сліди неправильного зберігання є трохи корозії на фото видно, на ТР 2140 закисла ручка, але на втулці ржавчини майже нема, масло з гідравліки витекло яке там масло і скільки повинно бути не знаю підкажіть. Предметний столик піднімається і опускається, але теж з корозією, наконечник є але же не розібрався який. На ТБ 5004 теж присутня корозія немає передньої кришки і теж трохи все закисло, грузи є подивіться на фото які ще там мають бути? бо я не вкурсі. Тепер з плюсів залишилося в нас з братом трохи грошей після купівлі фрезерного думали що може стане на твердомір в гіршому стані, після огляду продавець озвучив ціну 1400грн. за кожний то ми зробили собі подарунок на Різдво і забрали два.
 3. Мені ще не сказали яка буде ціна на твердоміри, продавець думає, я ще їх не бачив, сьогодні буду знати.
 4. Я з вами повністю згідний, для не зовсім точних вимірів підійде, просто ціна на них деколи досить сильно кусається і народ викручується як може.
 5. Nik Дуже дякую за інформацію. Якщо щось буде треба звернусь обов'язково. Так я бачив це відео, вже хотів такий робити сам, купив індікатор такий як на відео, а що такий твердомір має право на життя.
 6. Дякую. Взяли майже по ціні металолому 16000 грн.плюс в нагрузку УДГ-250 яка стояла на столі прикручена, шкода задньої бабка не було тепер вже маю 3 УДГ160 УДГ200 плюс переїзд з Івано-Франківська до Калуша 1600грн.за маніпулятор.
 7. Доброго всім дня, чи ночі. Вирішили ми з братом зробити собі подарунок до Нового року, спочатку думали що купимо НГФ або 675 чи 676 а купили собі фрезерний станок 6р82, чому зупинилися на ньому брали на батьковій колишній фірмі як він казав що щось не пам'ятає щоб він колись бачив що він працював, так по комплектації станка стіл є ми його зняли бо не могли протягнути через двері звідки забирали там напевно спочатку поставили його а потім стіни вибудували, мотори, кришки всі є. З мінусів немає двох штурвалів на подачу стола, помпи сож ну це дрібниці з великого немає серьги, теж щось дістало ноги і втекло з електрощитових я так розумію що ноги дістав трансформатор,а що ще дістало ноги підкажіть
 8. Буду міряти стальні кругляки діаметром від 16 до 40мм. Хотілося б дізнатися по комплектації твердомірів ТР 2140 на вигляд комплектний, а другий я невпевнений, там грузи на підвісці, скільки їх там має бути і які саме?
 9. Доброго всім дня, вітаю з Різдвом Хрестовим. Запропонували мені купити твердомір на вибір один ТР 2140 це наскільки я розібрався по Роквелу , а другий ТБ 5004 Бринеллю, так як я не мав ніколи справ з такими девайсами прошу вашої допомоги по вибору покупки.
 10. Доброго всім дня, чи ночі, на барахолці chipmaker.ru була підкатегорія де продавалася всяка всячина, не пам'ятаю точно як вона називалася, може хтось згадає, потім її закрили під приводом щось типу не по фен-шуй товар, я там був купив класні туристичні стільці, я розумію що їх можна пошукати на інших сайтах, але, зробіть таку категорію.