romkalush

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  39
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

6 Нулевая

О romkalush

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения 29.01.1980

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Калуш
 • Имя Пользователя
  Роман

Посетители профиля

174 просмотра профиля
 1. Вуглекислотний може не витримати і прийдеться купляти і вуглекислотний і для аргону, існують редуктори для різних газів так і треба використовувати по призначенню.
 2. Шукаю лещата до свого фрезерного станка, знайшов на ОЛХ https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/tiski-stanochnye-povorotnye-IDsVyiQ.html#e54ae98ef9 і знайшов їх через google зображення в Литві http://scgmachinery.com/ru/used-machinery-catalog/RAZNOE/INSTRUMENTY-I-PRINADLEZHNOSTI/TISKI-STANOCHNYE-S-RUCHNYM-PRIVODOM-POVOROTNYE-7200-0225-10/
  Все добре, рекомендую.
 3. Після п'янки до дому фіг попадеш
 4. Доброго ранку, наваркою покрутить сто процентів, до гадалки не ходи, краще втулку якщо є можливість.
 5. На НС-12 я ставив пружину від бензопили, вже роки три працює безпроблем.
 6. DimonDSS Зробіть фото станка, направляючих, і тут народ подивиться в якому стані, і скажуть свою думку чи варто зв'язуватися чи ні.
  Рекомендую все ОК!
  Все добре.
  Все добре , добрий товар.
 7. ОлександрS ці шайби приварюються для реставрації шарових або наконечників, нові шарові чи наконечники деякі досить дорого коштують, реставрація мінімум пів ціни нових запчастин.
 8. Воно то так, але все одно треба відремонтувати, бо беушні я сумніваюся що знайдуться.
 9. Вам би до ДМ звернутись, може зробить нові або відремонтує ці.
 10. На малих відстанях однозначно маніпулятор, загрузив перевіз вигрузив розрахувався забув, а на великих тут вже варіанти.
 11. Ну звичайно вирішувати вам, чи фільтрувати чи нове, ну але давайте розберемося на змазку шпинделя по паспорту іде масло л велосит 25л. при ціні 39грн. за1л. а це 975грн. ну нехай у вас там немає 25л. а є половина то це 487 грн., на привід стола турбінне масло 22п. 70л. при ціні десь 26 грн. за 1л. це 1820 грн. ну знов ж таки половина це 910грн. разом у вас є масла на 1397грн. при ціні фільтра 50грн. ну використаєте два, економія як на мене є, у вас і так попереду ще витрати, мотор, штоки гідроциліндра, теж докупити масла і ще багато всякого , а коли станок заслужить(маю на увазі заробить трохи грошей) поміняєте, а час, підберіть по діаметру отвору фільтра шланг, 6 літрову баклаху від води підвісити і най собі тече, але так як я сказав вище вирішувати вам.