Bib4ik

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  46
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

6 Нулевая

О Bib4ik

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения

Посетители профиля

320 просмотров профиля
 1. Привіт народ. Скромне в мене до вас запитання, в когось є, чи був, чи в знайомого напівавтомат "Procraft SPH-310P", розумію що дешевий китай але можливості не такі як я бачу тут в деяких, цікаво як він себе показує, в знайомого є Едон МІГ 315-жарить прекрасно, но знову таки не дотягую(фінансово). Потреби в мене дрібні побутові накшталт поварити Баті ВАЗ 2109, свого ЛуАЗа, парочку котлів типу (Шахтний) і надалі наварювати на вали посадки під підшипники, чи є в когось рекомендації в діапазоні 4-5к грн.?
 2. Привіт народ. Дуже потрібен райбер (развертка) від 40,7 до 41. Може в когось є на продаж за норм ціну, або прокат на день, бо капець як треба, в гуглі є регулюємі за 430грн, но собівартість поки не пляше.
 3. Да-да так воно і Є. Особливо для початківців типу мене, коли хочеш клієнтів обслужити як офіціант шоб репутація була, а маєш от такі проблєми)
 4. Тут нада думать чи не спалить присадка фрикціони, бо коли лиєш густе масло, або воно мерзне на холоді то негоден той станок сперти на нейтралі.
 5. Привіт! Подивись відос, може це допоможе, бо по моїй логіці від зносу станини на деталі повинні виходоти горби, ями, а може я не правий.
 6. Розумієте, з однією половиною гайки стрьомно працювати, так як ріжу дуже часто різьбу 0,75 1,0 і потрібно жорстко затянуту гайку, бо си бою шо буде карявити різьбу.
 7. Я Вам скажу що вал в ідеальному стані і мої догадки вказують що гайка ще й рідна, або роблена дуже давно і пробіг там нормальний!
 8. Камера не філонить, то гайка ЧУГУННА. Вибачаюсь що не вказав. Станок ЧЕЛЯБА
 9. Привіт! Сталась в мене бідося, під час нарізання різьби на станку 1к62 відбувся стук, і збільшився люфт суппорта в затиснутій маточній гайці. Після чого я її розімкнув і ускореною подачею відвів суппорт назад, спочатку незрозумів шо до чого, але замітив на піддоні одну з половинок гайки, з відірваною шийкою і штіфтами. Скажіть чи можна її втулити назад, як вона там кріпиться, щоб задурно не знімав фартук чи шукати нову, і якщо в когось є така за розумну ціну чи навіть в подарунок відізвіться будь-ласка а то я тільки начав на ньому заробляти і грошей не дуже в мене, а тут він крішку підвів мене.
 10. Блін, сорян я шото подумав що це за 1кг :)))) Свій станок я теж брав в комлекті, коли прийшов за ним то на ньому ше проточували диски.
 11. Ну за кацапа загнули цінушку! Хай собі тримають. Я за свого к62 дав 27 кусків ще тепленького забрав.
 12. 1а62 продан. 1к62 брал для себя.