Andriy-77

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  107
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

16 Нулевая

О Andriy-77

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Город
  Миргород
 • Имя Пользователя
  Андрій

Посетители профиля

119 просмотров профиля
 1. Потужний...приходжу за малим у школу...завжди здригаюсь,як дзвонить). Не годиться,слабий).Найкраще гудок з теплохода).
 2. А для чого такий дзвоник?..поза школою? Сусідів будити?)
 3. Підтримую!Я такий тестю подарував...вже теж багато років працює.В роботі самі плюси.
 4. У ССВА декілька прошивок,у вільному доступі.І виробник прислухається до зауважень і прохань користувачів. Я наприклад випробував декілька прошивок,і вибрав ту яка мені більш сподобалась...не саму найновішу.
 5. Вал вторинний "планетовський" і вал з 49 відрізняється тільки роликовим підшипником,на планетівському ролики ширші й інша зовнішня обойма.Якщо не помиляюсь,то бронзову втулку міняв на 49..повинна підійти з новішого..її я мав на увазі. Шестерня першої передачі на проміжному валу,вона у 49 без втулки-метал-по металу....але потім(на Планетах)стали ставити втулку.Рахуйте скількі зубів на вашій і спробуйте знайти від іншого ИЖа....з Юпітера чи з Спорта.
 6. Я не продаю запчастини до мийок.Ремонтував свою і другові.Клапана обриває..пластикові,також лопаються пружинки на них.Клапана вставляються у блок клапанів,як на фото.Вже не пам'ятаю де замовляв..перша ссилка https://yuventak.com.ua/p496423890-klapan-dlya-minimojki.html http://www.technaton.com.ua/pages/product/2192 Треба ваш насосний агрегат розбирати,дефектувати...все міряти(манжети точно).. і замовляти по розміру. Клапана і блок клапанів ідентичні для багатьох битових мийок керхер.
 7. Це ви хочете шестерню першої передачі завтулити?Втулка вийде тонкою,короткою-від навантаження її вигорне.Друга втулка працюватиме,німець-не дурак.Вже точно не пам'ятаю...але повинна бути однакова з більш сучасного двигуна-перепресувати.
 8. Візьміть ще ущільнювачі робочих поршнів...краще відразу міняти все.Це щоб вода у мастило не потрапила. А сідла клапанів гарні? Бо якщо є подряпини...тиск зменшиться.
 9. На рахунок фарби-в мене не обгоряє(бо рубашка охолоджується повітрям примусово),якою фарбою-не знаю..бо купував вже пофарбовану. За форсунку не знаю,в мене її нема. Азбестовий шнур-потрібно щоб топка була герметичною...повітря тільки через піддувайло.,мудруйте п-образну рамку по формі вашої дверки,щоб шнур можна було туда вставити. За рахунок герметичної топки,можна добитися (піддувайлом)...щоб паливо(дрова,вугілля)...згоряло не відразу,а поступово.
 10. В мене схожа...купував готову.Внутрішня труба діаметром 50 см.Також рубашка для повітря,внизу вхід(задуваеться вентилятором),вверху два виходи під труби гарячого повітря.Гріє добе,обігріває загальну площу 500 м кубічних.Кочегарю не дуже,мені головне щоб залізяки до рук не примерзали.В неї,за рахунок рубашки є великий плюс-можна досить близько ставити до стіни,й пилюка на поверхні не горить.
 11. Пробував я колись інвертором крутити ДПТ,два електродвигуна були з'єднані механічно..бо крутити ДПТ було нічим,крім такого ж ДПТ).Задумка була зробити з ДПТ зварювальний генератор.Потужності інвертора не вистачало(160А)....коли генератор збуджувався (у момент торкання електродом до маси)... провідний двигун просто зупинявся.Тому я той експеримент завершив. Вже точно не пам'ятаю,але інвертор просто не видавав своєї потужності...опір двигуна все ж таки більше за опір зварювального електрода.Тому ток був обмежений..ШИМ,чи що там не видавав команди). Ще одне...не кожен інвертор допускає регулювання току під навантаженням...є такі що ток вимикають.
 12. Написав у особисті.
 13. Звичайний трансформатор. Хоча може й автотрансформатор...останній раз(дуже давно) під'єднував до нього перемотаний паяльник.