Andriy-77

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  137
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

23 Нулевая

О Andriy-77

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Город
  Миргород
 • Имя Пользователя
  Андрій

Посетители профиля

179 просмотров профиля
 1. Вибачаюсь,дивився з смартфона.Так,при збільшенні-явно видно,що частина обмоток обвуглилась,ізоляція у пазах потекла. У клемній коробці,теж помітна обвуглена обмотка. На жаль час вже вийшов,рекламації ніхто не прийме...все залежить від совісті продавця(якщо він знав що двигун спалений). Я теж колись так обпікся,як і ви.Купував кожух і маховик до трактора...наперед.Трактор розібрав для заміни вказаних деталей тільки через півроку...з маховиком проблем не було,а от кожух виявився бракованим(зміщені отвори для кріплення)...так той кожух і валяється.Бо совість не дозволяє комусь його "впарити",а до продавця дзвонити через півроку безперспективно.
 2. Не дуже видно щоб згорів...явно обвуглених обмоток не бачу. У мережу вмикали?
 3. Якийсь час переписувався з Русланом з Амвросієвки(на фермер ру,ви теж повинні його знати..мов би нік rulja)...так він писав що покинув усю землю...бо неможливо трактором у поле виїхати. Я на Полтавщині,то крім старого чермету ще нічого не виорював(ттт). Не було у нас під час ВВ запеклих боїв.
 4. Звідки у вас снаряди?Чи з ВВ залишились? Трабл з МТЗ в мене теж був...садимо з братом картоплю, він на саджалці СН4Б...клац,і МТЗ легше побіг).Відчепилась автосцепка.
 5. Бика за носа водити).А якщо без жартів...функціонал схожий..але не те.
 6. З якогось часу,в мене на вулиці з'явився сусід..переселенець з Криму.Крим Кримом-але досить довго він жив і працював у Франції,звісно й обладнання звідти.Націлився він замінити увесь забор навкруги хати...й зварювальний апарат у нього-"Гусь").Робота з переноскою(на вигляд товста)...а апарат не варить,постійно входить у захист.Подивився я на його поневіряння й позичив йому свій "160"й.На слідуючий день,він мені приніс 6000(якщо точно то 6200)гривень зі словами *закажи й мені такий*))).Таким чином,я вже двох затягнув у секту власників SSVA).
 7. За ці роки,манжети у двигуні перетворилися на дерево...рекомендую хоча б їх поміняти.
 8. Я її не міряв).Знайомий займається ремонтом мото,але колесо збирає не стандартне...стандартні спиці довгі.Пропонував йому змінити визерунок спиць(заважає обід з виштамповками під головки),замінити обід на інший...коротше кажучі-він упертий,тільки вкоротити спиці й дорізати різьбу. Те що він наміряв,те я й питаю). Має токарного верстата,за його кваліфікацію не знаю,не стикався. Можливо й помилився з визначенням... Але на те й існує цей форум)..колективний розум все вирішить і знайде. Дякую хлопці. Завтра(тобто вже сьогодні)уточню всі моменти.
 9. Вітаю,а плашки під таку різьбу нема?
 10. Дякую,побачив(погано шукав дійсно)..рекомендують різьбонакатні.
 11. Так,дякую за пораду...переглянув що воно таке.Мабуть буде набагато дешевше відправити спиці на накатку різьби...
 12. За це я знаю,що накатана).А от різьбонакатну плашку тільки тут на форумі побачив.А ціна,то не головне.
 13. Є диск,інколи слухаю).
 14. Перекопав усю барахолку...не знайшов,можливо не там шукав.
 15. Чесно кажучи,я не в курсі...шукають таку. Взагалі то треба дорізати різьбу на спицях мото Урал.