Yanuwevsky

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  80
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

26 Нулевая

О Yanuwevsky

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения
 1. Ну незнаю,незнаю,варю метал 5мм,шви всі герметичні,ток апарат показує 250-280А і старий ВС-300 теж так показував,а приліпити то і 150 стане. Колись мав апарат Форсаж 250 виробництва Івано-Франківськ,він мав як 220В так і380В підключення,правда трансформаторний,то жарив капітально,метал 5мм можна було різати,але ПВ дуже низький.А от патона 250го можна взяти для таких товщин,він теж шмалить гарно і ніяких перегрівів. Апарати дешевих брендів типу 280-тих і 315-х мають гора 180 ампер,скоро 500А будуть писати лиш би продажі утримати....
 2. Обкатка це "защіта від дурака",можна навалювати зразу,але не перегрівати!Звичайно якщо все зібране по феншую,ахто хоче "тугенько" той обкатує до слідуючої капіталки.
 3. Дуже добрий капролон з якого зроблені стикові накладки на рейсах у ізольованих стиках,на колійовому жаргоні казали "клацемід",такі накладки вже давно зняті з виробництва,але у декого у старих запасах водяться. Типу такого,тільки це вже якась смола
 4. Але і понаписували тут..... Розкажу з власного досвіду,а не з теорії.Регулярно проводжу такі роботи. Капролон ходить прекрасно!!!Бронза не ходить.Підшипники прогресії помирають не від ізносу а від попадання вологи з усіма витікаючими. Бронза любить закусити. Я роблю по такій технології,пальці використовую поршеві потрібного розміру,якщо нема то палець роблю з нержавійки і полірую,крайній випадок стару втулку точу як чисто і полірую.Точу капролонові втулки з натягом 3десятки на запресовку,а внутрішній розмір в розмір пальця,далі запресовую і розточую або проходжу райбером.Натяг роблю такий щоб від руки палець не мож прокрутити,але зажавши в тіси йшов легко.Тавотниці бажано ставити,далі змазка і установка.Задок не гуляє і не гримить,жосткості вистачає.По ссилці приклад ремонту прогресії геона хроад
 5. Купив дану маску,тестую,днями поділюсь враженням....
 6. Дійсно у кутику стояв ВС-300Б з подаючим механізмом по Вашим мотивам,на моєму каналі є відео про нього. Я користувався поки не попробував "новодєл",коли приїхав скайвей 350-й я зрозумів що "роки потрачені зря".Друзі,це словами не описати....ВС-300 зразу пішов з молотка. Ситуація з інверторними апаратами нагадує мені ті події коли до нас на вторичний ринок автомобілів почали завозити турбо дизеля з електронним вприском,всі їх боялись,дехто категорично відмовляв від їх придбання...,але пройшов час і все стало на свої місця... З приводу вибору ПА,тут і думати нема що,головний критерій це запланована ціна на апарат,якщо апарат для хоббі то піде любий шерпак в тому числі і трансформаторний.Якщо апарат для повсякденної роботи то все залежить від ставлення до тієї самої роботи.
 7. Ось у мене збереглось відео з далекого 16-го,можна почути живий звук апарата в роботі
 8. На якій товині металу? 3мм Так апарат працює мягко,але тут його плюси закінчуються.Я в свій час почитав форумів і теж купив такий. Реально він важкий,на виїзд брати не зручно.200А це комфортна робота з металом 3мм,звичайно якщо "присрати "то можна і 8мм.Про малий ПВ вже сказано.Хочете кидайте капцями,але то минуле століття.За такі гроші краще інвертор і то не найгірший.
 9. Мав Енергію 216-ту,варить дуже гарно,але відверто слабувата,важка і саме головне малий ПВ на повних токах.
 10. Звичайно сама сварка під різними брендами продається не тільки у польщі,а по цілому світу.Просто на один ринок моделі заходять швидше ніж на інший. Модель яку Ви привели у приклад відрізняється від тої що я купив,у мене типу такої тільки з двойним пульсом https://www.(название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников).pl/oferta/migomat-magnum-mig-350-gd-mma-synergia-CID628-IDpfH7R.html На ютубі я давно слідкую за каналом аврори,мені подобається їхній підхід,вони чесно заявляють що техніка китайська,не обіцяють золоті гори,і сам завод де вони беруть апарати досить відомий.Для порівняння у мене також є тесла,так там тільки лапшу встигай з вух знімати,а на самому апараті крім логотипу тесли навіть пв не указаний,уже не говорячи на якому заводі -підвалі він зроблений,правда попри те він добре працює,але скілько то буде тривати один бог знає.
 11. Так по Вашому красивий шов це тільки капельний перенос? Для уменьшения разбрызгивания электродного металла необходимо сжимающее усилие, возникающее в проводнике при коротком замыкании, сделать более плавным. Это достигается введением в источник сварочного тока регулируемой индуктивности. Максимальная величина сжимающего усилия определяется уровнем тока короткого замыкания, который зависит от конструкции блока питания. Величина индуктивности определяет скорость нарастания сжимающего усилия. При малой индуктивности капля будет быстро и сильно сжата - электрод начинает брызгать. При большой индуктивности увеличивается время отделения капли, и она плавно переходит в сварочную ванну. Сварной шов получается более гладким и чистым.
 12. Доброго всім здоровя! Прийшов час виготовити фрезу для обробки плоскості ГБЦ.В якості заготовки є автомобільний маховик діаметром 300мм який зрощу з оправкою ісо 40. Прошу знаючих людей порадити марку змінних пластин(мається на увазі форма та матеріал) для установки в дану фрезу для отримання максимально якісної поверхні на алюмінієвих гбц. Державку планую циліндричну діаметром 20мм.