• Объявления

  • softm

   Изменения в Правилах   11.07.2020

   Гдето в правилах внесены следующие изменения

   В свете мировых тенденций роста благосостояния информационных сфер. В дни, когда просторы космоса бороздят корабли Илона, мать его - Маска. На нашем сайте некий не-то Жлобик не-то Жорик читает личку. Как это происходит, и почему мы любим статью 131 Конституции, или кто она там, про тайну переписки.  Про тайну личной переписки. Мы не считаем приватные сообщения личной перепиской с того момента, как по личной переписке выставляется жалоба. И не важно: автоматическая она, или выставляется одним из участников переписки. Если кого-то удивляет такое положение дел, мы рекомендуем ознакомится с детищем Маска Илона, И-беем. и проверить в его правилах наличие такого фрагмента, как описано в ЧЗТВ 139. Конечно, это, как и вся прочая гадость мира, делается всем во благо. Но мы-то знаем, как мировое правительство всем рулит через 5G!

Phelix

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  134/5
 • Публикации

  149
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

7 Нулевая

О Phelix

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения 30 августа

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Луцьк
 • Имя Пользователя
  Віктор

Посетители профиля

281 просмотр профиля
 1. Версия 1.0.0

  1 скачивание

  Инструкция по обслуживанию токарно-винторезного станка DLZ 315х500. 1966г.
 2. Версия 1.0.0

  1 скачивание

  Инструкция к токарно-винторезному станку DLZ 315х500 Изготовитель НП Микромат Дрезден, Завод "Фриц Хеккерт", Предприятие Берггисхюбель
 3. зрозумів. Ну якщо залишиться, або знайдете другого - дайте знати. Можливо я заберу. Дякую.
 4. Скільки Ви хотіли б за цей рівень? Маю ампулу, колись купив було у планах зробити рівень, але так руки і не дійшли і окрім ампули нічого не купував.
 5. Питання вирішене. Можна закривати тему. Всім дякую.
 6. Доброго дня. Шукаю виконавця шестерні (Шестерня з китайської техніки - з коробки передач. Хто і за яку сумму може виготовити дану шестерню? Якщо потрібно більш детально щось заміряти - можете писати на вайбер 0633965930, в ПП, або сюди. Дякую.
 7. І мені, будь ласка, скиньте контакт, а то за місяць уже 2 полотна купив. Першим зробив лише 8 різів профільної труби 40*20*2... і лопла по шву сварки... другого полотна вистачило на 28 різів такої ж труби і квадрата 20*20мм чотири куска врізати...
 8. Доброго дня. Потрібно виготовити наступні деталі. Діаметри роликів +/- 1мм, посадки на вали - там бажано в нулях, або в плюсі 0,02мм щоб легко на вал сідало. На кресленнях вказаний шпонпаз на роликах без накатки - цього шпонпаза робити не потрібно. Матеріал ваш. Матеріал має бути ізносостійкий, так як це роликі на трубогіб. Кількість вказана на кресленнях. Хто може запропонувати виготовлення таких роликів - пишіт сюди, або в приват. Ролік каретки 1 чер.PDF Ролік каретки 2 чер.PDF Ролік каретки 3 чер.PDF Ролік привідний 1чер.PDF Ролік привідний 2 чер.PDF Ролік привідний 3 чер.PDF
 9. Лот окончился

  • Продажа
  • Состояние: БУ - все работает

  Продам телефон. Повністю робочий, завжди носився у чохлі і з наклеєною захисною плівкою.

  3,200.00 UAH

 10. Подібний до насосу від станка 2А55 (Радіально-сверлильний)
 11. Да. У мене теж не відкривається. А хто це? Можливо на інших ресурсах знайду інформацію.
 12. Ну і правильно! Кожен робить як йому зручно, і як дозволяють можливості. Головне результат! Удачі вам у вашому проекті.
 13. Ну ви пишете, що потрібно контролювати перпендикулярність до якоїсь іншої площини - так це контролюється за допомогою повірочного кутника.. або рамного рівня з кутом рівно 90*, ну чи іншим мірних інструментів, це вже контроль осі переміщення деталі. А між площинами, які прилягають одна до одної - нас цікавить паралельність, задача наша зробити площу прилягання, щоб взаємні деталі мали площу прилягання по яких їздять деталі.. А якщо ці площі взаємодіють лише одна між одною, і вони будуть обидві нахилені одинаково (до прикладу ластохвіст має не 55, а 53* на двох деталях - то це нічого страшного не зробить. Головне, щоб вісь одної плососкості ластохвоста була паралельна другій плоскості ластохвоста. А це добитися можна і 45* лінійкою.
 14. Виж у любому випадку контролюєте ширину ластохвоста мікрометром і 2 роликами, або іншими приспособами + плоскість ластохвоста виведена по плоскості лінійки, яка заздалегіть є умовно рівною плоскістю. Якщо навіть боятись перекосити плоскість нахиленої поверхні - то можна проконтролювати роликами різних діаметрів. Тобто точка торкання до площини ластохвоста буде у двох різних місцях. Можливо я щось не правильно розумію - так як практики у відновленні геометрії не дуже багато - то поясніть, бо зараз якраз займаюсь переборкою фрезера... не хочеться сильно напартачити. Про це я і говорив.
 15. Не обдурив. Я ж написав, що тут важливо контролювати!!!