• Объявления

  • softm

   Аварийная Facebook-страница для chipmaker.com.ua   15.01.2018

   Дорогие друзья! Обратите внимание, что в целях (также и аварийного) информирования участников форума chipmaker.com.ua создана фейсбук-страница https://www.facebook.com/pg/chipmakercomua/posts/?ref=page_internal. Присоединяйтесь. Чем больше нас, тем меньше их!
  • Одессит

   Новички и правила "Барахолки"   19.01.2018

   Уважаемы новые пользователи "Барахолки"!
   Т.к. Правила, похоже, из вас никто не читает, то, уведомляю, что ваши лоты размещённые с грубыми нарушениями таковых (отсутствие обязательного "ника" на фото товара, в частности) будут просто удаляться администрацией без предупреждения и попыток что-либо вам пояснить.

grandprix

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  3/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  420
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  2

Все публикации пользователя grandprix

 1. в тому і проблема, що на порізках ріжуть ВПОПЕРЕК листа, тобто виходить в довжину 1.5, а не повздовж...
 2. вибачаюсь, що у вашій темі, але щоб не створювати окремої теми, може хто підкаже де можна прикупити куски д16 розмірами 2500х120х10 4 шт?
 3. от я і питаю, як очистити чугун від масла, яке знаходиться всередині чугуна? а воно там є, уж повірте
 4. а що робити з тим маслом, яке напиталося в чугун? адже полімер відвалиться з часом, коли те масло почне портити адгезію компаунда з чугуном. Я так це собі уявляю, що його, масло, потрібно з чугуна або випалити, або... що?
 5. пневмо чи гідро?
 6. Доброго дня, шановне панство! Можливо хто підкаже по такому токарному станочку 1а625... люнетік підібрати? Мож хто працював за таким і щось підбирали під нього від інших, сучасних йому, верстатів? А може у кого і завалявся де такий і хозяїна нового шукає?
 7. Я зрозумів що комплект. 10 фільтрів закінчаться швидко. Вони є в продажі стороннім продавцями
 8. я так розумію це пиловий респ? а картриджі до нього в продажі є?
 9. а можна фото ластохвостів зі знятими касетами?
 10. або в заголовку, або в опису щось не так...
 11. Дивився на Ютубі багатьох, але сподобався цей канал https://www.youtube.com/channel/UCBoYsMk1AFe5V4NE5libOIg/videos
 12. @Shengur , ну чому тільки лазером? фрезеровку д16т4 ще ніхто не відміняв... Щось нічого толкового не нагуглив по тегу "машина Трэвиса Вуртса TW-90". А можете просвітити по якому принципу підбирати форму і пропорції сторін перетину рігеля? Спарені листи, все-таки несуть деякий функціонал... під корпусом рігеля він дещо знімає навантаження з кріпильних гвинтів, все-таки додатковий упор під корпус, а в районі мотора є скос, який виступатиме як направляюча для рейки додаткового розширення ленти, просто на тих картинках ще багато чого не зображено.
 13. ну я не став уточнювати, що таких дзвінків було три і з різних номерів і з якоби різних міст і те, що до вечора ті номери вже були поза зоною досяжності. І з усії шахраїв, з якими я стикнувся на (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников), номери були або 063, або 093 і до вечора вони вже не працювали. А написав для того, щоб інші знали, що така схема практикується у шахраїв. І коли комусь з тих, хто це прочитає, такі зателефонують, то людина вже буде підготовлена. Мені допомогло те, що я принципово не довіряю номерам вказаного оператора.
 14. Стикнувся з новою для себе схемою розвода. Так як я професійно займаюсь ремонтом авто після аварій, то частенько приходиться шукати як кузовні запчастини так і різного роду внутрянку. І ось учора вчергове обзвонюю автошроти... питаю капот, бампер, фари, передні крила, радіатори, лобове і тд. Ну замовлення досить крупне - весь передок, сума велика, в районі 600-700 зелених. І тут після пятого-шостого шрота звінять мені... з номера 093. Мол от у нас є така машина, щено пригнана вся така чудова/розчудова. Ми її ще не розбирали, бо мол для чого розбирати, поки нема на запчастини клієнта. Називає ціни. Ціни реально 30-40% дешевші шротовських. Ну і ТАРАРАМММММ!!! Якщо переведе 50% передоплати, то ми заганяємо її в бокс і починаємо розбирати... Кароч, співають соловьовим. Дивлюся в цей час в блокнот, на такий номер не звонив, питаю звідки ви? Називають. В такий населений пунк теж не звонив. Кажу, ладно старий, нема питань, я переведу тобі задаток, але при одній умові (я ж то тусуюся на чіпі) - пришли мені на вайбер фотографію з авто так, щоб на фоні цього авто, на любій бумажці, чи навіть хоть на грязюці на капоті палцем, да хоть на туалетному папері був написаний мій номер телефона на який ти зараз телефонуєш. Ну каже... добре. Але так - помрачнів... Каже зараз я позвоню своїм наймитам, вони зроблять фото - вишлю. Чекаю годину - тишина. Перезвонюю - "да -да, зараз зробимо, просто сильно заняті, ща буде". Знов година - звоню. ФІНАЛ - "да ну нафік, немає нам коли займатися такими дурницями...ля-ля-ля-тополя" Дурниці? це на замовлення на 400 зелених? ось така фігня малята
 15. а де стержні брати?
 16. По першому питанню не впевнений, що зрозумів. Так, планується що буде поворотний.
 17. Який такий ЛИЗ??? ЧИЗ - челябінский інструментальний завод
 18. д20 - це діаметер фрези? якщо так, то який діаметер хвостовика?
 19. На моєму 750 мм. Що за завод - не знаю, бо шильдик не читається.
 20. ... дякую. Думав він довший ніж 676. По фото, принаймні, так здавалося.
 21. а ви можете довжину призми заміряти?
 22. рекуператор рулить
 23. а ви можете показати фото колби так, щоб було видно ціну поділки? А то на футлярі чітко видно що 0.1 виправили на 0.05.