grandprix

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  3/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  503
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  4

Все публикации пользователя grandprix

 1. ну от на моєму станку за паспортом відстань від основи різцетримача до осі 32 мм. Купив державок зі змінними пластинами на 32 мм і одну на 36... і ні жодна з них не стає в центр. Навіть та що на 36 потребує підкладку 0.5 мм. Ну таки-да... тут можна купити ножниці і нарізати собі тих підкладок. Але і державки чим більшого розміру, при прочих рівних, тим дорожчі.
 2. та ж сама проблема... потрібно 4 полоси д16т по 120х10+х2200+ мм. Таку полосу можна отримати тільки якщо різати лист повздовж, але скрізь, куди я телефонував, ріжуть лист поперек. Печалька.
 3. От саме тільки з ГАЗ21 Волга цяцьку не зробиш. Під неї потрібен донор... Яка небуть ВМВ п'ята. Ото буде цяця. Але то вже буде не ГАЗ 21
 4. це люнет від 1к62
 5. довжина 105 мм?
 6. проти вашого проекту то у мене точно дитячі забавки!!! я за кабель питав... можливо ви не побачили...
 7. не... мої гарно складені )))) а кебеля на проводку де купуєте?
 8. в моєму випадку і замовник і виконавець то одна людина задаток нема з кого взяти
 9. дивлюся як у вас діло гарно йде... але я знаю скільки то потрібно фінансів, щоб тільки комплектуючі придбати, я вже не говорю про виконання робі. Це серйозні кошти у вашому проекті... принаймні мені робити своїх два верстата ЧПУ важко... фінансів на комплектуху катастрофічно не вистачає, часу не вистачає... бо ще потрібно забезпечувати сімейні потреби.
 10. цей проект фінансує замовник? чи робиться за свій кошт?
 11. а можна шильдік сфотографувати зблизька, так, щоб можна було прочитати параметри?
 12. 120 грн - це за одну пластинку?
 13. тиски

  Які розміри губок, розбіг і яка загальна висота?
 14. якщо дружите з CAD-системами, наприклад СолідВоркс, то GearTrax вам в допомогу. Програмка малює всі відомі типи передач - червяк, зірка, шестерня, шків. Задаєте параметри шківа - число зубів, профіль, шаг і т.д і програма автоматом закидає модель в Солід. Вже в Соліді є всі розміри.
 15. Доброго дня! Потрібно виготовити перехідну плиту. Люба сталь. Візуалізація на пікчах, креслення в ПДФ. Креслення в двох файлах - з обох сторін. Єдиний важливий допуск - посадка двигуна. По мануалу центровочний буртик на двигуну - Д70-0.03 мм. Двигун буде рухатися вздовж осі плити для натягу ремня, тому там прорізь шириною 70 мм. Шліфовка в розмір по товщині вітається, але не критично. Фаски довільно - можна ножом )) Якщо провтикав який розмір - уточню. кришка_01_00.PDF кришка_01_01.PDF
 16. кручу-верчу, станок запустити хОчу!!!!
 17. Доброго дня, шановне панство! Можливо хто підкаже по такому токарному станочку 1а625... люнетік підібрати? Мож хто працював за таким і щось підбирали під нього від інших, сучасних йому, верстатів? А може у кого і завалявся де такий і хозяїна нового шукає?
 18. штревелі з оправок викручуються?
 19. Я теж брав. Нормальний шланг. І, як на мене, то еластичний він більше ніж достатньо. Вже рік на смесі до напівавтомата юзаю, товариш мій юзає (на двох брали), ніяких дорікань.
 20. ні, не потрібно. Я знайшов за 3000 грн Кидайте мені або на [email protected], або на вайбер 0982976706. Я вкину в тему.
 21. @MartVlad давайте їх сюда, в тему
 22. @MartVlad не звоніть... то не від 1а625. І я купив не те що потрібно, той що я взяв то від 1а62. Засада...