grandprix

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  3/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  515
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  4

Все публикации пользователя grandprix

 1. по вигляду як від 1а62
 2. і таблички з нікнеймом нема...
 3. Куплю оправку ісо30 під насадну фрезерну головку з посадкою на 22 мм
 4. Вісім доброго часу суток! У вільний від безделія час проектую в соліді всіляки залізяки у власне задоволення, але так як я маю дещо не ту освіту, то частенько виникають сумніви в технологічності тієї чи іншої детальки. Тому час від часу буду просити вельмешановне панство поради та конструктивної крити щодо покращення та оптимізації окремих елементів. Наразі виникають сумніви з ось таким валом-планшайбою. В найбільшому діаметрі має 90 мм і декілька центруючих виступів для зубчатих шківі. Так от питання у тому, чи точити у центрах таку деталь з одного суцільного куска і бути точно впевненим в соосністі всіх окружностей, чи все-таки її якось розділяти? Деталь буде разовим прототипом... можливо пізніше буде невелика серія.
 5. Доброго дня, шановне панство! Можливо хто підкаже по такому токарному станочку 1а625... люнетік підібрати? Мож хто працював за таким і щось підбирали під нього від інших, сучасних йому, верстатів? А може у кого і завалявся де такий і хозяїна нового шукає?
 6. я забрав би за три. Якщо автор відмовиться, то дайте знати ))
 7. шпильки купив, продовжую шукати сателіт
 8. Власне все в назві теми - куплю сателіт або сухарик, потрібен один, але якщо не буде вибору, то і комплект, на польський 250-й патрон. Також куплю шпильки, якими патрон фіксується на конус - 4 шт.
 9. теж перша думка була так підколоти, але побоявся обідити людину
 10. автомобільний стекольний клей. Той, на який клеяться лобові скельця
 11. як забрати? прийміть мій запит на бронь
 12. що з цим лотом? всі терміни бронювання першим користувачем вже вийшли, ніякого руху не спостерігається. Чекати далі чи бронь знімати?
 13. ну от на моєму станку за паспортом відстань від основи різцетримача до осі 32 мм. Купив державок зі змінними пластинами на 32 мм і одну на 36... і ні жодна з них не стає в центр. Навіть та що на 36 потребує підкладку 0.5 мм. Ну таки-да... тут можна купити ножниці і нарізати собі тих підкладок. Але і державки чим більшого розміру, при прочих рівних, тим дорожчі.
 14. та ж сама проблема... потрібно 4 полоси д16т по 120х10+х2200+ мм. Таку полосу можна отримати тільки якщо різати лист повздовж, але скрізь, куди я телефонував, ріжуть лист поперек. Печалька.
 15. От саме тільки з ГАЗ21 Волга цяцьку не зробиш. Під неї потрібен донор... Яка небуть ВМВ п'ята. Ото буде цяця. Але то вже буде не ГАЗ 21
 16. це люнет від 1к62
 17. довжина 105 мм?
 18. проти вашого проекту то у мене точно дитячі забавки!!! я за кабель питав... можливо ви не побачили...
 19. не... мої гарно складені )))) а кебеля на проводку де купуєте?
 20. в моєму випадку і замовник і виконавець то одна людина задаток нема з кого взяти
 21. дивлюся як у вас діло гарно йде... але я знаю скільки то потрібно фінансів, щоб тільки комплектуючі придбати, я вже не говорю про виконання робі. Це серйозні кошти у вашому проекті... принаймні мені робити своїх два верстата ЧПУ важко... фінансів на комплектуху катастрофічно не вистачає, часу не вистачає... бо ще потрібно забезпечувати сімейні потреби.