• Объявления

  • softm

   Добавления в правила   23.10.2018

   4. Правила сообщества 4.1. Пользователи с количеством сообщений менее 20,  или сроком регистрации менее 30 дней , или с рейтингом на форуме менее 20-ти, не имеет права заносить никого в игнор-лист по сообщениям форума.

grandprix

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  3/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  534
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  5

Все публикации пользователя grandprix

 1. 70 грн упаковка?
 2. тіси реально класні... теж постійно моніторю барахолки в пошуках таких 125 Тільки от да... цінник на них - космос
 3. Доброго. Потрібно виготовити два таких диска на плазмі або на лазері. Матеріал - сталь. Товщина 3-4 мм, не принципово. Головне вкластися в допуски 0.5-1 мм. Модель Солід. Конвертую в любий зручний формат.
 4. пластинки робочі з обох сторін (тобто чотири робочі вершинни)?
 5. так я звідки знаю? пишуть що нормально... спробую, а там час покаже ))
 6. Всім привіт. Знайшов мене станочок... Робив одному чоловіку, на вигляд років шістьдесят, авто. Бусік. Рихтовка крила, фарбування. Я такий чоловік, що нічого не маю проти того, щоб клієнт час від часу (але ні кожен день і кожен час) заїздив подивитися що робиться з його авто. От так звонить власник - можна заїхати? Но проблем. Зайшов, щось почали говорити, зайшла мова про мій 676-й, що то ти з ним робиш? ага... ого... чуєш? а може тобі ще один фрезерний потрібен? невеликий такий, настольний? От трохи більший за твою сверлилку (2м112). А сікоко хочеш? 200 євреїв. Хм... за такі гроші... мене ж хлібом не корми, а дай якусь залізяку купити... Питаю що за модель? Каже не памятаю, але є фото шильдіка, достає телефон... довго гортає... О! найшов. Показує... і в мене починає падати хребет в труси і холодніє в шлунку. Але я мужньо не подав виду, що я ох...їв. Навіть почав торгуватися... Зійшлися на 220 зелених і на наступний день станок стояв у мене в майстерні. Далі дивіться самі, якщо кому цікаво.
 7. ну трохи тирнет почитав - рекомендують банерну тканину ПВХ. У мене є товариш, займається рекламою, завтра до нього зателефоную, можливо є у нього якийсь неліквід, то спробую з неї зробити
 8. а можна про цю диво-развертку більш детально? це воно? http://iz-bumagi.com/raznoe/garmoshka-iz-bumagi так... ладно... як складати понятно, а як края пережимали?
 9. так, на колону буду щось тулити накшталт гофри...наразі активно рию інтернет в пошуках технології як ту гармошку самому зробити. А в нашому місті... велика превлика дупа... нічого такого у нас не продається. Місто-супутник
 10. 02114-100608

  яка приблизна довжина грані?
 11. 50 грн це за штуку?
 12. товарного? )))
 13. Поясніть, будьте ласкаві, технологію такої зварки алюмінію, як на цьому відео. Що за рукав, який газ, що за апарат? Алюмінієву проволку бачив, ставив на свій напівавтомат - результат гівно... А тут лусочка до лусочки. або тикніть пальцем де почитати/подивитися.
 14. Як це ви умудрились фільт ТАК надіти?!! Це пиловий фільт, стандартний триемовський пиловий фільтр. Якщо нема потреби відфільтровувати гази, то такий фільтр, як на мене, доцільніше використовувати, ніж вугільний - набагато легше дихати.
 15. не ШАХРАЙ і не КИДАЛА це сто відсотків!!! Купував у нього тіси БЗСП за 2500 грн, в мометн покупки у мене не було на руках грошей... так і кажу йому - гроші будуть післязавтра. Так Олег відправив тіси БЕЗ попередньої оплати і БЕЗ наложки!!! Я ті тіски оплатив, здається, через день. До цього нічого в нього не купляв, він мене знав тільки "заочно" по своїй групі у вайбері. І це при тому, що покупці на тіси були помімо мене і гроші готові були оплатити за них негайно. Просто я на пару секунд раніше за них зробив бронь. Точно так само купив у нього прямі і зворотні кулачки на 250-го поляка, знову не було налічмана на момент покупки... так посилка поїхала і навіть приїхала і я навіть її забрав з НП і вже після того зробив оплату.
 16. Скажіть, ці пластини гарантовано виготовлені в Японії? Вони не з китайського аліекспресу?
 17. через 0,01 соту - це з кроком 0,0001 )))
 18. а кабеля енкодера у вас до такого не знайдеться?
 19. по вигляду як від 1а62
 20. і таблички з нікнеймом нема...
 21. Куплю оправку ісо30 під насадну фрезерну головку з посадкою на 22 мм
 22. Вісім доброго часу суток! У вільний від безделія час проектую в соліді всіляки залізяки у власне задоволення, але так як я маю дещо не ту освіту, то частенько виникають сумніви в технологічності тієї чи іншої детальки. Тому час від часу буду просити вельмешановне панство поради та конструктивної крити щодо покращення та оптимізації окремих елементів. Наразі виникають сумніви з ось таким валом-планшайбою. В найбільшому діаметрі має 90 мм і декілька центруючих виступів для зубчатих шківі. Так от питання у тому, чи точити у центрах таку деталь з одного суцільного куска і бути точно впевненим в соосністі всіх окружностей, чи все-таки її якось розділяти? Деталь буде разовим прототипом... можливо пізніше буде невелика серія.