лейтенант

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  110/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  855
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

лейтенант last won the day on 7 сентября

лейтенант had the most liked content!

Репутация

83 Хорошая

О лейтенант

 • Звание
  Прописка
 • День рождения 14 февраля

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Луцьк
 • Имя Пользователя
  Роман

Посетители профиля

1 659 просмотров профиля
 1. Осталось: 29 дней и 9 часов

  • Продажа
  • Состояние: Новый

  Характеристики магніту: Магнітний держатель, дозволяє отримати точну і міцне з'єднання деталей під кутами 45, 90, 135 градусів. Інтструмент являється незамінним помічником при сварці, зборкі металічних конструкцій, пайці. Розміри: Довжина*ширинина*глубина 10см*15см*1.5см. Вантажо -під'ємність: 22.5 кг Точність 0,5%

  125.00 UAH

 2. Без сьомника починати ремонт станка не варто. Зняти патрон треба. Поміняти підшипники в моторі. Зняти шків з мотора. Але при покупці сьомника не економте купіть дорого і не буде знати горя, купите дешевий пожалієте десятки раз коли будете з ним мучитися, або в гіршому випадку зламаєте шківа. Я в себе зняв патрон таким способом затиснув корпус патрона в тиски; в отвір патрона вставив пробойчик / затуплений/ пару ударів по шпінделю і патрон у вас в руках; але уважно щоб піноль і шпіндель не впали на землю;
 3. А можна було простіше; просверлити отвір в патроні і зняти його сьомніком підшипників;
 4. Гріти до температури 100 градусів. Перевірити температуру можна за допомогою краплі води яку капнути на корпус патрона біля конуса. Якщо вода швидко кипить і швидко випаровується пора патрон надягати на конус.
 5. Цікавлять мікрометри. На обмін можна глянути мої лоти.
 6. Нагріти конус патрона можна газовою горілкою або будівельним феном. Різниця тільки в часі нагрівання. Для змазування станка на зимній період підходить любе синтетичне масло. Головне гарно намазати. Я для цього використовую кісточку для фарбування. Якщо станок не планується використовувати в зимній час можна змазати все салідол нігрол ітд.
 7. Нажаль модель зараз не підкажу. Коли буду в майстерні подивлюся. Пам'ятаю точно щоб автомат на 3 фази і від 1.6А до 2.5А . Щось приблизно подібний на цей тільки модель в мене мабуть новіша.
 8. В мене реалізована схема заводська. Тільки замість пробок був поставлений Автомат захисту двигуна. Все працює ідеально для чого придумувати те що до нас реалізована і працює вже десятки років.
 9. зробіть фото і заміряйте діаметр!
 10. Завтра заміряю і скину в лс.
 11. Вибачаюся що зразу не сказав штурвал уже знайшов рідний для нього. Можна і виготовити. Якщо можете виготовити можем обговорити це питання в лс.
 12. Актуально пошуки продовжуються!
 13. компрессор

  можна детально описати поломки проблеми?
 14. цікавить набор, але будь ласка напишіть розміри сверл!
 15. Осталось: 18 дней и 20 часов

  • Продажа
  • Состояние: Новый

  Для использования данного разбрызгиватель СОЖ необходимо подключение сжатого воздуха. На блоке управления установлен регулятор подачи воздуха. В связи с этим можно отрегулировать подачу воздуха и сделать густоту тумана. Подключение воздуха осуществляется 8мм шлангом. Блок сустава и сопла Длина: 35см Длина шланга: около 1,2 м (подача СОЖ) Подходит для Токарный станка, Фрезерного станка, Сверлильного станка. особенности: 1. меньше расхода СОЖ, легче убирать. 2. КПД выше на 180% чем обычный с водяным охлаждением. 3. распылитель воздуха и охлаждающей жидкости регулируется, простой в использовании для различных условий обработки. 4. Даже супер-твердый сплав точность обработки детали могут достичь гладкой поверхности 5. Не только увеличивает скорость обработки резки, сэкономит время и сократит затраты на обработку и износ инструмента.

  400.00 UAH