• Объявления

  • softm

   Изменения в Правилах   11.07.2020

   Гдето в правилах внесены следующие изменения

   В свете мировых тенденций роста благосостояния информационных сфер. В дни, когда просторы космоса бороздят корабли Илона, мать его - Маска. На нашем сайте некий не-то Жлобик не-то Жорик читает личку. Как это происходит, и почему мы любим статью 131 Конституции, или кто она там, про тайну переписки.  Про тайну личной переписки. Мы не считаем приватные сообщения личной перепиской с того момента, как по личной переписке выставляется жалоба. И не важно: автоматическая она, или выставляется одним из участников переписки. Если кого-то удивляет такое положение дел, мы рекомендуем ознакомится с детищем Маска Илона, И-беем. и проверить в его правилах наличие такого фрагмента, как описано в ЧЗТВ 139. Конечно, это, как и вся прочая гадость мира, делается всем во благо. Но мы-то знаем, как мировое правительство всем рулит через 5G!

sv80

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  79/5
 • Публикации

  34
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

6 Нулевая

О sv80

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения 01.08.1980

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Бориспіль
 • Имя Пользователя
  Сергей
 1. Добрый день. Получилось подобрать пластины или уже не надеяться?
 2. А если резьбу на трубки нарезать и контргайки в идеале с конусом внутрь... да на аэробный герметик(жидкий фум) он и температуру до 180 держит и давление хорошо - большинство соединений компрессора на нем делают так что 8 атмосфер должно держать точно. Идея чисто теоретическая в таком приборе как ваш, и отчасти геморная (трудозатратная). Если есть у кого замечания то высказывайте... и сильно не пинайте.
  + Оперативная отправка - Товар явно - не новый с хранения... Несколько бит неоднократно использовались. 1 бита (вилка) погнута от надмерного усилия ооткручивания-закручивания.
 3. А у Вас комплекта пластин к ней на продажу часом нет? Получится рабочий вариант собрать? Я так понял к ней только пластин не хватает или еще чего?
 4. Заморочилися капітально та з науковим підходом. Якщо не важко, можете вказати вартість такого рішення (бажано покомпонентно та з назвами, чи якщо зовсім понагліти з моделями пристроїв)
 5. Носик на резьбе вкручивается в клапан? Если да то на какой? И какой расход воздуха (+-100л/ч)?
 6. Теж боровся з проблемою, мокрих вікон, потів кутів у будинку батьків. Для розуміння дійсно потрібно прочитати і зрозуміти процес утворення конденсату, навчитись рахувати точку роси... на розрахунок впливають наступні показники: відносна вологість, температура повітря, тоді можна визначити температуру поверхні при якій буде відбуватися конденсація... І чим більше відносна вологість, тим менший перепад температур призводить до конденсаціїї.... У нас була вологість 80+% і 20 градусів повітря, то конденсація відбувалась вже при 16 градусів на вікнах... Температура внутрішнього скла двокамерного вікон складала 13 градусів.... по розрахункам конденсація перестала бути при вологості 60-65%. Для людини оптимально 50%-60% відсотків і цього показника потрібно добиватися..Головне яким чином... Якщо вологість на вулиці вища - то простою вентиляцією цього не зробиш... Єдиним дієвим це дійсно прилад конденсатор - з виведенням вологи зовні.(До речі гарним би рішенням був би сучасний індверторний кондиціонер з зимовим блоком - але його вартість значно вище просто конденсатора, але там вже можливо задавати параметри і вологості і температури, є моделі й з керуванням моніторінгом по Вай-Фай). Якщо не має гідроізоляції, то волога зовні швидше потрапляє і її знову треба виводити... Щоб нагріти поверхні за межі конденсаціїї потрібно постійно й багато енергіії і без нормального утеплення це повне марнотрацтво... Адже температура віддається надалі назовні... Якщо головна проблема зберегти 1 станок від конденсату - то можливо зробив би гідро-термочохол(з банеру на приклад) на станок і всередину поставив би електричний малопотужний нагрівач, щось на зразок плівок інфрачервоних... Або ж дійсно після роботи вирівнювати температуру повітря і стін... тобто повністю охолоджувати приміщення, що затратно по часу та повному охолодженню і повторній потребі нагрівання. Так що для початку я взяв би прибор(я брав електронний блок до метеостанції) і заміряв вологість і температуру повітря + температури контактних поверхонь: стін да й станка думаю, бо повітря значно швидше прогрівається(і охолоджується) ніж станок... І людина за добу видихає та через пори на шкірі(піт) віддає близько 2л води... і це не при активній фізичній роботі... Як цей обьем води змінить вологість при повністю задраєнному гаражі - теж можна розрахувати - знаючи об'ем гаража. Вставляю посилання на таблицю точки роси... Вона на багато, що зможе відкрити очі