• Announcements

  • sadmin

   Учасникам барахолки!   11/19/21

   Шановні учасники барахолки!   Просимо не ігнорувати запити від sadmin, про наявність оплати, в листуванні по оборудках!
   У разі відсутності відповіді у спілкуванні - комісію буде покладено на продавця по оборудці!

   Після 10.12.2021 функцію буде автоматизовано. Таким чином, якщо оборудка не має реакції жодної зі сторін на запит системи про наявність оплати, більше 10-ти днів, комісія автоматично покладається на продавця.
  • sadmin

   Новые опции доставки лотов   11/24/21

   Уважаемые продавцы! Обратите внимание пожалуйста! В список опций по доставке лотов отдельными пунктами добавлены "Meest" и "JustIn".

Taras84

Пользователи
 • Продажи

  4/5
 • Покупки

  14/5
 • Content count

  482
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

67 Хорошая

About Taras84

 • Rank
  Постоялец
 • Birthday 03/07/84

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Сколе
 • Имя Пользователя
  Тарас

Настройки Барахолки

 • Минимальная сумма для предложений
  0
 1. Лот #3 шуріки вибувають з обміну.
 2. Зварка. сверлильний. болгарка. лобзик і шуруповерт це те що точно потрібно навіть по дому.
 3. Підтримаю. Сверлильний це дійсно гарний помічник.
 4. Є певні норми. Тому для початку ви можете звернутись в ДАБІ, пояснити ситуацію, а потім уже по ходу будете знати що робити. Але перед тим як йти візьміть свої документи на землю і зробіть пару фото сусідової будівлі.
 5. ок. Чекатиму на фото.
 6. Потрібен електродвигун 550-1000 ватт на 220В-380В кріплення лапи для токарного стд 120 (можна навіть з шківами) або якийсь нормальний наждак (точило), а то моє маленьке точило на ф125 круг зупиняється коли щось прижимаю. #1. Різцетримач130х130 під 40 різець. Детальні розміри за запитом. #2. Електросверлилка, якір згорівший. Купляв під один проект, але нема коли тим займатись. #3. Шуруповерти Бош. Самі шуріки робочі, акамулятори такі собі слабенькі, але один акб nimh вроді трохи тримає коли зарядити.
 7. У мене така сама сверлилка. Просто поставте клиновий ремінь по розміру і оберніть. Або купіть ремінь плоский по розміру і якщо він буде широкий на оборотах його ножом розріжте на сверлилці, обовязково в окуляоах.
 8. Якщо є можливість дістати хлорку то кидаєте в басейн на сутки. Потім відкачуєте ту воду і уже набираєте чисту.
 9. у мене басейн правда в середині будинку обложений мозаїкою. Використовувався Ceresit СM-117 Гидроизоляционая смесь Ceresit СR-65. Вам мабуть потрібно Гидроизоляционая смесь Ceresit СR-65. Зелена упаковка.
 10. А можна мені, якщо від фіолента?
 11. Я собі давно був купив він гарно ріже заморожене дерево, особливо зимою. Але з снігом до дерева прилипають каміння. Твердосплавна напайка напаяна на сам зуб, тому коли попадає зуб на щось таке то він відлітає від удару. Давніше гілку відрізав яка в сітку охорожу залізла, то випадково зачепив сітку 5 мм завтовшки то зразу перерізав, але один зуб на ланцугу вилетів. Для екстримальних ситуацій то в МЧС є бензоріз і пневмоножниці (це для автівок які в ДТП). Як для себе для дому краще самий звичайний ланцюг, і так потрібно міняти по правилах 2 ланцуги на 1 шину і 1 зірочку. Я коли розбирав стару будівлю то стіни з дерева різав звичайним ланцюгом, а там і штукатурка і дранка була побита, так що загостреного ланцуга хватало приблизно на 2 м прорізу.
 12. моя думка що любий заточний станок набагато краже ніж ручний напильник. Ви ж станок для себе берете навіщо нам професійний? Купили, загострили собі ланцуг і радієте, повірте набагато краже ніж в ручну гострити, і головне собі кожен зуб при загострюванні контролюєте. На рахунок професійних то скажу вам так, так на них заробляють і вони гарно гострять в умілих руках. У мене після останнього візиту як мені загострили то навіть 10 хв дрова не порізав, бо мені тупо кожен зуб перепалили. А коли ви самі собі гострите то дивитесь де 0,5 мм зняти, а десь і 1 мм потрібно, а не як на профстанку виставив знімати 2 мм і всі зуби знімає.