Chibis1986

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  235
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

31 Нулевая

О Chibis1986

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения
 1. Модель відра - про що мова? Взагалі зараз забив на це питання... З моменту створення теми проїхав вже 30000 км. Наче, нічого не міняється. Моториста поки не знайшов. Та і розумію, що таких людей одиниці... Наприклад, ті "мотористи", яким роблю інструмент інколи таке заряжають на словах, що диву даюсь, хто їм мотори довіряє.
 2. Користуюсь самозажимним на фрезерному і на 2м112. Із мінусів-краде багато місця по висоті в порівнянні з ключовим, при ударах при сверловці великими діаметрами досить сильно зажимає сверло, руками вже відкрутити неможливо (роблю поправку на те, шо напевно, це самі дешеві китайські самозажимні патрони прийнятної якості), а так все влаштовує... До речі, патрони Geko.
 3. Раджу купити б/в аргонодуговий апарат класом вище за Вами запропоновані з функцією ac/dc. Нещодавно сам купив такий. Якщо маєте практику зварювання мма, то аргонне зварювання нержі для Вас повинно йти легко.
 4. Якщо є фронт роботи конкретний на напівавтомат, то купуйте і працюйте. А якщо нема, то я б купив сверлильний. Бажано купувати з 3-4 Морзе втулкою, пізніше з наявністю оснастки дуже розв'язуються руки.
 5. Такий підхід до підрахунку не є зовсім коректним для наших реалій. Станок уже сам по собі є ліквідним інструментом і капіталом, яких завжди можна продати.
 6. У меня станок Деллой переехал из Никополя в Боярку за 2800 грн. Конец лета 2017 года это было. Звонили сами, я никому не звонил. Были и дешевле варианты, но, чтоб заниматься станком было окно времени свободного 3-4 дня, везли бусиком, сгружали роклой.
 7. Якщо Вам не важко, прохання озвучить, чим збираєтеся заробляти раковини, як плануєте це робити і т.д.
 8. Ви також зможете знайти не тільки заводську шліфовку, але і заводські раковини, в які любить набиватися стружки, бажано перевірити станину на їх наявність, заробити їх чимось і пришабрити.
 9. Там на вертикальній осі ШВП, а на поздовжній і попередній трапеції.
 10. Підтверджую, бачив, на Петрівці така є нова, але дядько той баригує станочними залізяками і дешево напевно не вийде...
 11. А ви патрон в шпіндель і подивіться, чи б'є посадка під цангу.
 12. На мою думку голову треба робити поворотной, правда в залежності від того, хто що робить... Без повороту голови деякі речі стають неможливі.
 13. Добрый день. Нужно выполнить небольшой объём резьбошлифовальных работ. Сделать несколько метчиков. Конкретнее в личку. Подскажите к кому обратиться.
 14. Доброго дня. Підкажіть, як перевірити працездатність системи вентиляції картерних газів.