• Объявления

  • softm

   Внимание пользователям! Уточнение правил!   20.04.2019

   В качестве меры защиты от мошенников (есть как минимум еще один пострадавший) вводится правило -  4.2. 
   Вкратце. Вся торговля на форуме - проводится через "барахолку" с применением признака "приватного лота".  ЧЗТВ 100 и 101.
   Жалобы на сделки не прошедшие через "барахолку" администрацией форума не рассматриваются. Никак.

Chibis1986

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  252
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

36 Нулевая

О Chibis1986

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения
 1. Зі всією повагою, але розрахунок на міцність - не така проста наука. Наскільки непроста, що нею якісно можуть займатися тільки хороші спеціалісти, які в першу чергу розуміють, що вони рахують. От, наприклад, СТ3 при розрахунку не рахується по "сигма в" (предел прочности), а по "сигма т" (предел текучести), який для СТ3 160 МПа. І будь-яка грамотно спроектована конструкція ніколи не рахується нуль-в-нуль по навантаженню, а завжди з певними коефіцієнтами запасу міцності. Для підйомного і кранового обладнання такі коефіцієнти досить високі. Більше 2х.
 2. До речі, питання до загалу - станок 67м20в. Як відключити тормоз двигуна шпінделя.
 3. Теж брав фрезу у цього продавця, наче всьо гуд, люфт по шпонці то нічого, от радіальне биття, то набагато гірше. Мені здається, що фреза там далеко не закордонна, а нашого українського виробництва. Із того всього закордонні тільки пластини. Але це ІМХО.
 4. Шановний Олєжка, я перепрошую, але, якщо Ви рахуєте, що сварочна ванна рутилових електродів і УОНІ1355 виглядає однаково (ми всі то знаєм, що вона різна), а я саме це мав на увазі, то бачив я таких "учителів", але, тільки на словах, бо, коли діло доходить до рентгенконтролю - всей пафос кудись зникає. То електроди не ті, то присадка не така. Все це я не один раз уже бачив. Скажу більше, навіть, якщо Ви бачите ідеальний з виду шов, то не факт, що він пройде контроль.
 5. Дуже не радив би брати оправки, які зроблені незрозуміло ким і незрозуміло як, без належної закалки і шліфовки. Тільки завод! Геометрія конуса шпінделя дорожче сумнівної економії... А якщо брати, то викрутити з шпінделя сухарі і спробувати контакт на фарбу, по результату процедури приймати рішення.
 6. А я скажу друге, в УОНІ дуже добре видно ванну шва, це для мене перекриває всі їх мінуси, до яких потім звикаєш і не помічаєш їх. В рутилових шлак забиває цю саму ванну і вона не така явно виражена. Академік це коли зварювання під рентген і опресовку, а до середньостатистичної домашньої сварки це не відноситься.
 7. Бачив ці сверлилки в Києві на металоломі. Їх було 4 на одному столі. Потім стіл поїхав у домну, а голови пішли по світу.
 8. Доброго дня, є такі оправки. Під дискові 22, 16. Морзе 1,2.
 9. Доброго вечора. Зробив кондуктор, почав прорізати, начебто все гуд) Діло йде. Спочатку одну сторону поріжу всі, а потім 90 градусів.
 10. Дякую всім за відповіді, дуже допомагає, коли запитати нема в кого.
 11. ІМХО, самі толкові і цінні поради у Ивановича і Владимира!
 12. Концевой фрезой вообще не вариант, в 3 раза больше по времени как минимум.
 13. Тоді вийде недоріз.
 14. Зверху треба напевно 4 прихвати, щоб спочатку все задати, а потім, по завершенні відпустити.