Chibis1986

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  216
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

23 Нулевая

О Chibis1986

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения
 1. Дякую, підкажіть, що таке "кархелп".
 2. Буду вдячний, якщо "привіти", співчуття і прохання поставити пісню для улюбленого зятя Ви будете писати в якійсь другій темі))) Краще порадьте моториста!
 3. Пробіг авто невідомий.
 4. Доброго вечора, шановні відвідувачі форуму. Давно помічав, що двигун мого авто їсть масло, але якось закривав на це очі. Але ось після нещодавньої поїздки на 2000 км, звернув увагу, що якщо крутити тахометр біля 3000-3500 то отримую 400 грамів масла на 1000 км. Авто Шкода Румстер, двигун 1.4 бензин, bxw cggb, 16 клапанний. Питання до загалу - допоможіть з толковим мотористом (Київ і околиці).
 5. Доброго дня, шановні форумчани з міста Ужгород! Потрібна невелика допомога. Моя дитина забула в кафе Вертеп на вулиці Корзо в м.Ужгород свої окуляри. Я телефонував персоналу кафе, але вони "падають на мороз", що у них нема часу і т.д. Якщо хто має змогу, щоб їх відправити за моїм місцем проживання в м. Боярка Новою поштою, Київської обл., то буду дуже вдячний, тел. 097-108-24-23.
 6. Ну, погляди зі сторони, не завжди можуть чітко пояснити ситуацію, але такі думки завжди мають право на життя, хоча б для того, щоб ... формувати світогляд авторів цих думок)))
 7. А взагалі, їх було 3, одна "раптово зникла зі складу")
 8. KOLIAN75 має рацію, та головка вже у нового власника. Це друга.
 9. Якщо стоїть питання лімітованої ціни, то Ваш варіант - чугун.
 10. Підозра, що з металолому)
 11. На рахунок Шустрова, якщо це той, хто я думаю, то це чувак, який барижить станочною оснасткою. Але два-три рази, коли треба було швидко продати деякі речі не з своїх запасів, то в його чесності я б не сумнівався.
 12. Не хочу никого обидеть, но буквально недавно я купил такие же тиски (такого же цвета и серии) на ОЛьХе у одного товарища из Харькова. У него их было как раз двое. Продавал он их по 4000, отдал мне за 3500. Хотели потом купить товарищу, но не успели, продались они.
 13. Доброго дня, потрібно виготовити 16 таких пластин, срок день-два.
 14. Ну, Ви ж, сподіваюсь не перший раз по А профілю шківи точите, не мені Вам поради давати!
 15. Хренова, ржава залізяка, тобто) А, якщо серйозно - сталь, яка під рукою є. Глибина ремня як по ГОСТу.