Reiter

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  117
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Все публикации пользователя Reiter

 1. Все, в принципі визначився. Хочу брати ось такий Proline. 217 предметів. Практично все є Єдине що хотів ключі від 6 до 32, а тут лише 8-19. Але можна ще окремо докупити набір ключів. Гасторожує лише ціна 4700. Наче дешево для такого набору, бо зараз Пролацн на 150 предметів майже 6 000. Хоча може це просто через те, що старий набір і закуплявся по старій ціні. Зараз вже знятий з виробництва. Сподіваюсь на яклсті це не відзначилось.... І ще не знаю чи зручно буде працювати такими трищітками. Звик, що ручка повністю резинова.... Хтось такими пробував? Як в руці?
 2. А хто знаэ де виготовлчється Proline ? Фірма то Польська, а от де завод - питання. І хто знає чи є різниця в якості між старими інструментами цієї фірми і новими? Знайшов набір за адеквптною ціною, але такий вже знято з виробництва. От і думаю чи "тоді" якість була такою ж ???
 3. Так совдеповські ключі неубиваємі Але не такі зручні. Кінг рой же позиціонується як напівпроіесійгий інструмент? Так же як і Топтул. А щодо крутити табуретки - не згоден. Як писав раніше в мене набір взагалі без назви і все живе крім біт, які я загубив по більшій мірі. А кручу я ним авто і мото. І навантажував добряче От такий от наборчи і фірма бомьа. Proline. От тільки коштує майже 6 000
 4. А ось ще таке питання. Краще ключі і головки матові чи поліровані (блискучі) ? Блискучі легше відтирати, але з часом воги в маленьких подряпинах усі .... От не знаю який варіант краще
 5. Так, накидних з тріщоткою часто не вистачає Про Matrix поки мовчать Користувався хтось?
 6. Ось ще такий наборчик зацікавив. Matrix ( MTX). Німецький бренд, виробляється в Тайвані. Позиціонують як професійний. Набір зі 151 предмета в районі 3 000 грн. От тільки що цікаво. В них на сайті набір ключів 6 - 32 мм коштує більше 3000 грн. Але на ключах є Din 3113. А в нас на ринку зустрічав такий же набвр. Теж Matrix написано, але без Din і ціна 900 грн. Нахабна підробка? В будь-якому разі зажлоблюсь віддати за ключики 3000. Тому братиму щось бюджетне з того ж Міола чи Аллойда. А може й такий дешевий mtx
 7. А про Міол хтось щось скаже ? І чи більший набір - краще?
 8. В мене довго працює якийсь безіменний набір ключів і головок. Але набридло за собою його плстійно таскати. Хочу лишить в машині, а в майстерню купити набір головок, рожково накидних та інших ключів. Хочеться: -максимально великий набір, х щоб було все необхідне - якість - адекватна ціна. Що можете порадити? Якщо брати набір рожково-накидних ключів з 25 предметів (ключі від 6 до 32), то ключі фірм Miol, Alloid, MTX мають ціну 1000 - 1300 грн. Звісно це китай/Індія, ніяких сертифікатів якості типу ISO чи Din. Такий же набір, але таких фірм як Force, Toptul вже має цінник в районі 2500 - 3000 грн. Набір головок. Той же Alloid на 108 предметів 1500 - 2000 грн. 1 фото. Toptul практично все те ж саме. 2500 - 2700 грн. 2 фото Miol дуже мене зацікавив. 171 предмет. 2500 - 2700 грн. 3 фото. Більш круті фірми ще дорожчі. Force, Proline та інші. В основному 100 + прежметів. Іноді трапляються 150 - 170. Цінник від 4 000 і вище, ще вище. Зрозуміло що інструмент повинен бути якісним, але бюджет теж піджимає. З іншого боку не хочеться гімно купити. Заплутавсь зовсім. Порадьте будь-ласка. Який набір головок обрати? Чи потрібен такий великий як в Miol ? Якої фірми краще взяти (не обов'язково з перерахованих) ? Мені для себе. НЕ на СТО Те ж стосується і ключиків.
 9. Давно хочу собі трубогиб, а ось зараз він ще й реально знадобився. Тому хочу собі його зробити. Пепедивився різні конструкції і зупинився на ричажній системі як на фото. Трубогиб потрібен універсальний. В даний мамент треба гнути трубу 22 мм. А в подальшому хочу щоб була можливість гнути і 27, 33, може 45. Як я розумію конструція універсальна і міняючи роліки можна гнути різні труби. Може в когось є креслення? Незрозуміло для мене діаметр роліка під конкретну трубу і розміщення отворів під фіксуючі пальці з урахування можливості встановлення роликів під різні труби. Буду вдячний за допомогу.
 10. Дякую Солідворксом не користувався, але якось розберусь
 11. Та штуеовина дуже крепкенька, але трохи малуваті посадочні під підшипники. Малого діаметру шпіндель вийде... В мене трохи не така як в барахолці
 12. Станочок буде під 125 патрончик. Ширина направляючих 150 мм. Основні вимоги до ПБ це точність, жорсткість і величенькі підшипники Вага цієї штуковини 32 кг. Розміри можу виміряти якщо треба. Підшипники живі. Крутиться легесенько і без посторонніх звуків.
 13. Хочу ПБ або корпус підшипників підходящий під використання в якості ПБ для мало токарного станка по металу.
 14. В нас на ломі багато добра пропадає. Але щоб його все бачити - треба там бути кожен день. Саме краще, що знаходив - суппорт з фартуком в зборі від великого токарного. Забрав, бо думав робити самопальний токарний. Руки не дійшли - продав. ЗБ з КМ3 знаходив. Один раз привезли порізаний ДІП300. Не додумався зняти малу продольну хоч. Через пару днів він в переплавку пішов Електромотори частенько трапляються. Направляючу дуже класну знайшов- змазав солідолом і бережу. Доречі може хтось на таку натрапить - відкупив би. В нас на ломі було дві, я попросив лишити, а вони одну продали :((( Ось така. Ширина 150 мм, довжина 500 мм. Вага 24 - 25 кг. Якщо комусь трапиться - повторюсь - відкуплю. Буду дуже вдячий
 15. Дякую
 16. Підкажіть що за звір. Які оберти, потужність і т.д.
 17. Стоять в мене 2 стареньких холодильники. На метал здати шкода. Давно подумую зробити з них шафи для інструменту. В мене вони вже зовсім ржавенькі внизу, але можна відновити. Плюс в тому, що теплоізольовані + від пилу теж повинен бути непоганий захист - герметично ж ніби. Особливо актуально для вимірювального інструменту, а тим більше зимою. Я все боюсь переносити вимірювальні прилади в майстерню саме через пил і можливу сирість взимку... Мінус в розмірах. Через те, що стінки "сенвіч" - шафи займатимуть більше місця.... Що думаєте? Чи може хто вже так робив?
 18. В мене в майстерні світлодіодні лампочки. Брав з температурою в 4 000 к (нейтральне денне світло) щоб на очі не давило. Але якось мені малувато того світла. Задумуюсь на тему замінити на лампи з температурою 6400 к (яскраве біле світло). Якщо порівнювати то проти останнього мої лампочки жовтим світять. Але з іншого боку боюсь що буде навантаження на зір. В кого як? І як краще? Яка світлова температура краще підходить для майстерні/гаража?
 19. Провів такий тест. Біла ручка на чорному фоні. Світло від ЛЕД ламп. 220 перемінний струм. Єдине малесеньке віконечко затулив непрозорою тканиною. Рівномірне розмите зображення Так само як на вулиці. В мене якісь не такі лампочки? Спробую ще вночі для чистоти експерименту.
 20. Дякую
 21. Мерехтіння не помічав....
 22. Лампи розжарювання не варіант. Стояли - замвнив на лед. Швидко перегорають і башато жеруть. А освітлення на сьогоднішній день має бути ще й економним. На рахунок люмінісцентних подумаю. Ще один нюанс. Як краще розташовувати основне освітлення? В мене лампи посередині під стелею розвішані. Але висота приміщення маленька. Постійно сам собі тінь створюєш. Думаю може краще на стінах під стелею розмістити? Щоб світло з двох боків було? Як взагалі правильно?