Reiter

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  230
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Все публикации пользователя Reiter

 1. Нажаль без фото. В одного дідка на базарі побачив під завалами патрон. Запитав за нього. Каже 200, новий. Але діставати поки не хоче. Ще каже що він на 1 сателіт. Що за патрон такий? Чи вартий він того, щоб таки заставити діда його дістати?
 2. Ага. Значить треба брать, якщо високоточний. А кулачки на нього не проблема?
 3. Дякую всім. Тепер визначився остаточно
 4. Планую для себе декілька саморобних станочків (токарні, фрезерні). Планую давно, а до зборки поки далеко. Стягую детальки потихеньку. Заводські верстати теж планую придбати, тому тапками не кидайтесь Саморобки більше для душі. Хочеться зробити і все тут. Але зробити хочеться якісно. Деталей і металу трохи назбирав. Однозначно визначився що будуть прямокутні (пласкі) направляючі. Як на багатьох токарних і фрезерних. Як імпортних так і наших (МС 03, МС 61). Вважаю їх нічим не гіршими за ластохвіст чи призму, при цьому легші в обробці, особливо "на колінці" Тепер ближче до суті що б хотілось обговорити. Що краще: використати в якості направляючих ножі гільйотин чи виготовляти з нуля? Доступні обидва варіанти. Ножі мають перевагу в тому, що закалені і шліфовані. Але разом з тим важко свердлити і шабер не візьме. Але чи треба, якщо вони й так шліфовані? Саморобні направляючі мають перевагу в тому, що легко свердлити і шабрити. Також плюс в тому, що можна зробити значно товщими ніж ножі. 30 - 35 мм. Але треба фрезерувати і шліфувати. Не матимуть закалки. Але чи потрібна закалка? В усіх парах тертя планую прокладки з текстоліту чи бронзи(латуні). Ось таке питання мене турбує. Хотілося б для себе визначитись. Щоб знати що зтягувати далі: заготовки зі сталі чи ножі?
 5. Запропонували тут купити ТВ 16 за не дуже дорого ( 8 тис ). Дід помер, від нього лишився. Ніби повністю комплектний, ЗБ на місці, тумба. Є зворотні кулачки. Це поки все що знаю про станок. Поки немає можлмвості подивитись. Чи варто купувати ТВ 16 взалі? Знаю що мала ВМЦ і висота центрів. На даний момент не маю ніякого токарного.
 6. Використовую в якості лінійки направляючу від совкового "графостроителя". Приблизно 1500 мм. В принципі той же ніж. Саме через те, що ножі шліфовані доволі точно і зазартовані і дивлюсь на них як на потенційні направляючі. Разом з тим притяг з металолому 2 шматки сталі 870х125х35. Теж хороші заготовки під направляючі. Мають свої плюси і мінуси про які писав вище. Тепер думаю що надалі "тягти" в гараж. Заготовки чи готові ножі. І те і інше коштує грошей. Тому хочу точно визначитись що буду використовувати в якості направляючих....
 7. Краса А станочок реально відрізняється від тих які я бачив (шильдом і ручками - те що кинулось в очі). Це якого заводу станочок?
 8. А нащо так багато однакових станків?
 9. Знайшов собі на прийомці "полосу" сталеву 130х35. Влна порізана різаком на шматки. Вибрав собі 2 шматки по 850 мм. На вигляд рівненьке, але чи сильно її повело при різці? Чи треба відпалювати перед обробкою?
 10. Та тутки я Читаю. Жду коли морози спадуть щоб глянути тоє чудо і думаю що продати щоб на нього нашкрябати
 11. Поки немає можливості його глянути. Дід сказав як морози спадуть. Я поки його зарезервував.
 12. Був на металоломі та трапились різці в хорошому стані. Багато наче не використовувались. Ржаві але з залишками паперу і солідолу. Також трохи фрез. Габрав і з жадібності на 300 грн. (20 і 30 грн за кг) Тепер от думаю чи вони того варті і чи брати таке добро наступного разу. На (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников) ріхні ціни і не зрозуміло чи то реальна ціна чи просто для заманухи.
 13. Поки нема. То на майбутнє
 14. Рус Укр, нажаль станків не маю Зварка, болгарка, дрель... Того Кашку, якого був купив, змушений був продати, бо так склалися обставини в житті
 15. Станочний рівень теж є Купив якось за недорого в дідка
 16. Вимірювальний інструмент в мене є Потроху купував в ідеалтному стані сссровський. Є гладкі мікрометри 0-25, 25-50, 50-75, 75-100 Ричажний 0-25 з точністю в 1 мікрон. Ричажні 25-50 і 75-100 (точність 2 мкм) Глибиномір мікрометричний Скоба індикаторна Індикатори ИЧ 10, ИЧ 2 Стійка магнітна Штангенрейсмас Нутромір мікрометричний Штангенциркулі Кутники, лінієчки, різьбоміри Трошки назбирав. Ясно що ще багато треба, але хоч щось для початку є Саморобний в планах. Потихеньку збираю запчастини і метал, але часу на його створення катастрофічно не вистачає
 17. Там все через посередника діда-перекупа з базару. Тому за додаткову оснастку доведеться доплачувати.
 18. Дякую за поради. Якзо стан нормальний - братиму, а там видно буде
 19. Ну питання власне в назві теми відображено. Совпцьку сверлилку не хочу. Не хочу мучатись з відновленням, а якщо в ідеалі, то ціна не адекватна. Тому прошу поради по китайцям. щоб якісний і не дуже дорогий, яущо такий є
 20. Доброго часу доби Довго мучаюсь без компрессора і так само довго планую зібрати саморобний. Китай відпадає, бо слабий і дорого, а якщо не слабий, то ще дорожче. Пробував користуватись китайським (позичав). Це мука. Він реально менше 100 л видає.... Компрессор потрібен для фарбування невеликих деталей. В основному деталі мотоциклів. Ну максимум капот від машини. При цьому треба, щоб покриття було якісним. Машини ціляком фарбувати не збираюсь поки. Бюджет мінімальний, як завжди Хотів робити компрессор з мотора мотоцикла Дніпро. Робиться не важко, дує дуже сильно. Але не маю мотора який би його покрутив. Планував мотор від пральної машинки автомат, колекторний (12 - 15 тис об.) через шків 1 до 15. Але боюсь що не потягне. Люди ставлять 4 - 5 кВт від 380. Думаю на варіантом ЗІЛ 130. Не надто продуктивний, але дешнвий, ремонтопригодний і мій мотор від машинки його тягне. Ресивер буде 50 - 100 л (один або два газових балона) Скажіть чи хватить того компрессора для моїх потреб? Пульвер буде мабуть LVLP.
 21. Дякую. А може хтось довжину тієї потовщеної частини шпинделя вказати?
 22. І яка довжина цього потовщення на шпинделі?
 23. А інструмент вифігачується як ? Клином збоку?