Reiter

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  102
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Все публикации пользователя Reiter

 1. В нас на ломі багато добра пропадає. Але щоб його все бачити - треба там бути кожен день. Саме краще, що знаходив - суппорт з фартуком в зборі від великого токарного. Забрав, бо думав робити самопальний токарний. Руки не дійшли - продав. ЗБ з КМ3 знаходив. Один раз привезли порізаний ДІП300. Не додумався зняти малу продольну хоч. Через пару днів він в переплавку пішов Електромотори частенько трапляються. Направляючу дуже класну знайшов- змазав солідолом і бережу. Доречі може хтось на таку натрапить - відкупив би. В нас на ломі було дві, я попросив лишити, а вони одну продали :((( Ось така. Ширина 150 мм, довжина 500 мм. Вага 24 - 25 кг. Якщо комусь трапиться - повторюсь - відкуплю. Буду дуже вдячий
 2. Дякую
 3. Підкажіть що за звір. Які оберти, потужність і т.д.
 4. Стоять в мене 2 стареньких холодильники. На метал здати шкода. Давно подумую зробити з них шафи для інструменту. В мене вони вже зовсім ржавенькі внизу, але можна відновити. Плюс в тому, що теплоізольовані + від пилу теж повинен бути непоганий захист - герметично ж ніби. Особливо актуально для вимірювального інструменту, а тим більше зимою. Я все боюсь переносити вимірювальні прилади в майстерню саме через пил і можливу сирість взимку... Мінус в розмірах. Через те, що стінки "сенвіч" - шафи займатимуть більше місця.... Що думаєте? Чи може хто вже так робив?
 5. В мене в майстерні світлодіодні лампочки. Брав з температурою в 4 000 к (нейтральне денне світло) щоб на очі не давило. Але якось мені малувато того світла. Задумуюсь на тему замінити на лампи з температурою 6400 к (яскраве біле світло). Якщо порівнювати то проти останнього мої лампочки жовтим світять. Але з іншого боку боюсь що буде навантаження на зір. В кого як? І як краще? Яка світлова температура краще підходить для майстерні/гаража?
 6. Провів такий тест. Біла ручка на чорному фоні. Світло від ЛЕД ламп. 220 перемінний струм. Єдине малесеньке віконечко затулив непрозорою тканиною. Рівномірне розмите зображення Так само як на вулиці. В мене якісь не такі лампочки? Спробую ще вночі для чистоти експерименту.
 7. Дякую
 8. Мерехтіння не помічав....
 9. Лампи розжарювання не варіант. Стояли - замвнив на лед. Швидко перегорають і башато жеруть. А освітлення на сьогоднішній день має бути ще й економним. На рахунок люмінісцентних подумаю. Ще один нюанс. Як краще розташовувати основне освітлення? В мене лампи посередині під стелею розвішані. Але висота приміщення маленька. Постійно сам собі тінь створюєш. Думаю може краще на стінах під стелею розмістити? Щоб світло з двох боків було? Як взагалі правильно?
 10. Користуюсь так вже досить довго. Все добре
 11. Не знаю, може й баян страшн й, але це придумав сам і ні в кого не підглядав Нічого особливого, але всеодно. Може для дорогого інструмента і не актуально - не знаю, в мене такого поки що немає. Лише бюджетний і середньої якості. Так от дістала мене проблема з проводами. Часто переламуються то біля вилки, то на вході в сам інструмент. Вирішив розібратись з цією проблемою раз і на завжди. Заодно замінив провод на якісний, еластичний, на якому не лопає ізоляція і не дубіє на морозі. Довжину теж збільшив до 3 метрів - як на мене оптимально. Проблему перелому провода вирішив дуже просто: за допомогою дверної пружини ннвеликого діаметра. Внутрішній діаметр пружини повністю співпав з діаметром провода. Пружину трошки розтягнув щоб легше гнулась. Тепер провод ніколи не переламається Так само зробив собі на дрель, шуруповерт і інший інструмент.
 12. Була така проблема колись з Colomix. За добу наче висохла. Не липла і т.д. А трохи притискаєш тканиною, наприкла - залишається рельєф. Потім "розгладжується" якщо обраче потерти чимось м'яким. Сушив потім ще 1,5 оби при температурі 35 - 40. Насилу висохла, але повилазили малесенькі цятки - наче як пухирці лопали з середини (наче від перегріву, хоча не перегрівав). Досі не зрозумів що то було чи така фарба трапилась чи я натупив. Грішу на одне - перед нанесенням не перемішав банку ретельно - могли речовини, що відповідають за полімерізацію на дні лишитись. Може і у Вас така проблема? Перемішували гарно?
 13. В мене достатньо вимірювального інструменту. Звичайні гладкі мікрометри і індикаторні. Всі "совєтські". Цікаво хто користується китайськими? Які вони по якості і точності в порівнянні з совком? На тому ж аліекспресі великий їх вибір. Подобаються наборами в одному ящичку... В самого з китайського лише штангенциркуль. Не жаліюсь
 14. Стійку з масивною основою можу запропонувати за 600 грн
 15. Доброго часу доби Довго мучаюсь без компрессора і так само довго планую зібрати саморобний. Китай відпадає, бо слабий і дорого, а якщо не слабий, то ще дорожче. Пробував користуватись китайським (позичав). Це мука. Він реально менше 100 л видає.... Компрессор потрібен для фарбування невеликих деталей. В основному деталі мотоциклів. Ну максимум капот від машини. При цьому треба, щоб покриття було якісним. Машини ціляком фарбувати не збираюсь поки. Бюджет мінімальний, як завжди Хотів робити компрессор з мотора мотоцикла Дніпро. Робиться не важко, дує дуже сильно. Але не маю мотора який би його покрутив. Планував мотор від пральної машинки автомат, колекторний (12 - 15 тис об.) через шків 1 до 15. Але боюсь що не потягне. Люди ставлять 4 - 5 кВт від 380. Думаю на варіантом ЗІЛ 130. Не надто продуктивний, але дешнвий, ремонтопригодний і мій мотор від машинки його тягне. Ресивер буде 50 - 100 л (один або два газових балона) Скажіть чи хватить того компрессора для моїх потреб? Пульвер буде мабуть LVLP.
 16. Виходить, якщо самому робити то краще транс ? Начало темы здесь
 17. Теж цікавився даною темою. На ютубі є серія відео по жоробці інвертора для можливості використовувати напіавтомат... Наче все в людини вийшло... Але я в електроніці не дуже. Якби просто повторити, то без проблем, але ж апарати різні....
 18. Буду використовувати пістолет LVLP. А йому треба 170-200 л. Має хватити ЗІЛовського.
 19. Повернусь до самої компресорної головки. Булькає, але кртуиться від руки - без шківа. Можна покрутити рукою прямо за вал. Це дуже погано (слабка компрессія) ?
 20. І все ж не покидає бажання зробити подачу масла під тиском. Маю 2 варіанти: 1) Електронасос. В мене лежить без діла. Насос здається соляру качав. Продуктивність при перекачуванні масла не дуже, але має вистачити. Не знаю тільки який тиск дастб 2) Механічний насос. Наприклад від того ж мотоцикла.... Все ж змащування під тиском має продовжити життя компрессору...
 21. Я коди позиченим компрессором китайським користувався, то на редукторі завжди гакручував на максимум А для краскопульта регулював вже маленьким редуктором перед ним... Продував завжди при 8 атм. Але ж може бути так, що треба буде легенько подмухати ) Тому регулювання має бути.
 22. Дякую. А кисневий і вуглекислотний відрізняються?
 23. Так підійде редуктор кисневий чи ні?
 24. Не дуже розбираюсь. Але ж наче такий редуктор на великий тиск вхідний розрахований... Мої 8 Атм він хоч відчує ?