Reiter

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  192
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Все публикации пользователя Reiter

 1. Ну питання власне в назві теми відображено. Совпцьку сверлилку не хочу. Не хочу мучатись з відновленням, а якщо в ідеалі, то ціна не адекватна. Тому прошу поради по китайцям. щоб якісний і не дуже дорогий, яущо такий є
 2. Звісно буду дивитись. Що не подобається в 2м112, що вся вага в основі, немає рухомого сиолика і немає внутрішнього конуса. По перших пунктах эм-102 кращий, а китаєць наявністю конуса. Relax72, Ви так і не відповли як Ваш станочок фрезерує при висунутій пінолі? Жорсткість не падає? Не дробить?
 3. Цікавить чи хтось замовляв станочки з того ж Китаю? Як з розмитненням? Скільки обходиться, наскільки геморойно? По ідеї повинно виходити дешевше ніж в магазинах.
 4. Пропонують ще 2м112 в моєму місті. "Робочий, комплектний" за 6 000.
 5. :))))) Так, зося зацікавив. Все ще вагаюсь між китайцем і совком
 6. Ну фрезерний то таке. Мені б зараз зі сверлильним визначитись хоча б :-
 7. Місця в гаражі не багато, 220 в і не багато грошей. Тому хочу почати з меншого. Тим більше зо велиеі деталі поки не планую
 8. Блін. Зовсім заплутався! Якщо брати китайця, то лише FBD за 9 тисяч. Величезнмй плюс це КМ3, можливість працювати з коробки і апгрейда до фрезерного. З іншого боку цей єм-102 теж сподобався фунеціоналом як в китая і разом з тим совковою м'ясистістю. Але відсутній КМ і використання лише як сверлильного. Ще є варіант "класичний" 2м-112. В принципі ха ту сумму, що вийде сверлильно-фрезерний китаєць можна взяти єм-102 (або 2м-112 під відновлення) + НГФ 110. Але тоді сверлильний буде без КМ. :((( Коротше я в ступорі
 9. Так писали ж тут, що роблені вони криворукими ПТУшніками
 10. Які саме ? В цьому китайці подобається моєлиаість переробити в сверлильно-фрезерний
 11. Ааа. А я лумав піноль нерухома. Тому й виникло питання як домкратом точно подавати стіл щоб мати точність в пару соток 1) А при видвинутій пінолі жорсткість не страждає? По ідеї має падати.... 2) Я так розумію, що рідний столик сверлилки залишився. На нього установлено координатний стіл і це все діло підперте додатковою конструкцією з домкратом ? Правильно?
 12. Розкажіть будь-ласка, як у Вас організовано переміщення координатного стола по висоті? Домкрат? Якісь направляючі для стола? Як з точністю в цій площині?
 13. Так ото ж Я так само його "теліпав" Нормальний станок стартує від 9 тис. (FBD 25). 20й не пробував, бо не було, може й такий норм (8 000)
 14. Ось така "бабка". Вага зі шківом 130 кг.Довжина 500 мм. Діамеир вала 70 мм. Цікавить чи підійде в якості передньої бабки на саморобнмй токарний по металу ?
 15. То як вважаєте піде в якості ПБ? Під 160й патрончик. Як на мене то добре підійде. Довжина 500 мм. Підшипники 125 мм, 55 - 60 кг чугуняки без вала і підшипників
 16. Здаєттся що ця штука від стрічкової пили з пилорами. Хоча хз
 17. Насилу зняв того шківа. Вал вибити не осилив. Стало 70 кг. Підшипники 125 - 128 мм. На прийомці кажуть що з деревообробного цеху....
 18. Круто. Взяв на замітку... Ось ще питання. Зо ха столик поставили на фрезер ? Яке робоче поле ? Чи як правильно? Короште чку макс "площу" можна обробити за одну установку?
 19. Ви писали про флайкаттер. Для нього як я знаю треба хороша жорсткість Зможе такий станочок ластохвіст вигризти в сталі ?