Дядько Максим

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  52/4,98 (полученные отзывы)
 • Публикации

  576
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  9

Дядько Максим last won the day on 26 марта

Дядько Максим had the most liked content!

Репутация

449 Отличная

О Дядько Максим

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна

Посетители профиля

18 033 просмотра профиля
 1. моніторять ОЛікс, вибирають найвищу ціну - і ставлять таку саму....Під предлогом: ми в інтернеті сі дивили...
 2. Так я про то і кажу, що перед тим як кидатися в вільне плавання треба розуміти, що виручка і прибуток - різні речі. Мова не про ссср станки, а про співвідношення зп до виручки.
 3. Це свідчить лише про одне: він щось робив "НЕ ТАК". Тепер за нього "ТАК" робить дядя і має з того навар. Пора розуміти, що працюючи на дядю і маючи ЗП (умовно) 1000дол, то насправді роботи ти робиш на 1500-2000 дол. Якщо ти робиш на 1000 і отримуєш 1000 - тебе звільнять, бо ти не вигідний фірмі як ресурс. Людина, це РЕСУРС (як і машина, приміщення, інструмент, оснастка) і він має заробляти на СЕБЕ + на цьоцю Любу бухгалтершу + на Валєру який шпіляє косинку і ганяє чайок + на Васю який на лікарняному + на Катю яка в декреті + на дядю на джипі. Мені пропонують роботу за моїм фахом на 2000-2500. Але переглянувши пропоновані обовязки і обсяг робіт, які ДМ у дяді має ригнути за місяць, я розумію що виручка складе 7000-8000 тих же зелених. Тому "рох-рох каже Мейсон", я сам собі дядя. Живий приклад: фірма з якою я співпрацюю по ремонту спец-техніки. З клієнта беруть 1000грн в годину, механіку платять 100грн в годину. Тобто частка ЗП прямого виконавця лише 10%. Розрахунок простий зп механіка за місяць складе 17200грн, а фірма виручить 172 000. Так так, бухгалтерія, податки, спиногризи, нахлібники, манагери, пасьянс косинка, чайник, печенько і т.д. Але якшо в чувака є мозги, то йому дядя не потрібен. працювати на себе, то не для всіх звісно. В першу чергу це залежить від хисту, темпераменту і хватки. Є люди природжені виконавці і ти їм хоч готовий бізнес дай - толку не буде. А є чуваки, які і на балконі бізнес побудують.
 4. якщо циліндричність валів в межах норми, то або розфрезеровувати паз на більший розмір, або навпроти робити новий паз...або все міняти.
 5. А я і не знав шо воно так називається. Мій Баффер:)
 6. болты м12

  Які розміри головки? вона приварена, чи точені з цільняка? чи можна замовити з іншими розмірами головки?
 7. Чотко, в натурі клас!
 8. Нахромувати і шліфанути знов. Решту деталі ізолювати парафіном
 9. Осталось: 49 лет и 4 месяца

  • Продажа
  • Состояние: БУ

  Продам пічку СНОЛ. Згідно кліщів потужність 4.5квт. 220в. Розганяв до 900 градусів легко. Є тріщини в тігелі, чи наскрізні- не знаю. Контролер, реле і термопару так і не налаштував, юзав з термометром інфрачервоним. Розміри на фото. 6000грн.

  6,000.00 UAH

 10. Запросто, на зуборізі головне витримати нормаль. Діаметр можна як збільшувати, так і зменшувати
 11. вибачте за дурне питання, а не дешевше було 380 провести? бо комплектуючих на панелі назбиралося на добрих "пару рублів"... І ще питання: чим шабрили вкладиші?
 12. 3е711в
 13. Гарно, під 220 переробити, то взагалі подвиг. Дякую.
 14. Для листа так не піде. Має бути повноцінний просічний штамп. Пуансон + матриця + притискач. Але на 2-3мм то буде не просто, все залежить від розміру шестигранника, якщо то 6мм то штамп довго не проживе. Можливо при малих партіях простіше зробити "танцюючу" прошивку яка кусає по колу кожну грань. Камрад Космос таке робив.