Дядько Максим

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  10/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  218
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  3

Дядько Максим last won the day on 9 сентября

Дядько Максим had the most liked content!

Репутация

167 Отличная

О Дядько Максим

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна

Настройки Барахолки

 • По-умолчанию только новые товары
  Да
 • Скрыть "параметры" товара из списка товаров
  Нет
 • Скрыть статусы товаров (новый, бу, поломан/на запчасти)
  Нет

Посетители профиля

6861 просмотр профиля
 1. Ніколи не пив. Пива не вживаю вже 3 місяці. Нічого не втратив:) п.с. не сектант:))))
 2. а нашо вам той копір?
 3. чим станок відрізняється від звичного 6р12?
 4. Токарка-фрезеровка норм, трохи паскудніше ніж 40Х. А от шліфовка х12мф після ТО - затія ще та:)
 5. Я їх ніколи не випрошую:)))) лайки и просмотры поднимают рейтинг видео и канала... але ніяк не впливають на монетизацію і виплати.
 6. забудьте і запийте холодною водою. Ютуб не платить за перегляди.
 7. на чому заробить? в мене на каналі нема ні реклами, ні донатів, ні жебрацтва. Чи ви думаєте шо ІСТВ підсадить на всій "контент" моїх глядачів? - Ніколи.
 8. Особисто для мене участь в голосуванні - виключно з просвітницьких цілей нашої справи. Ніякої комерції, реклами, піару і т.д.
 9. Вячеслав, то взагалі дивина що ми зі своїми залізяками так далеко залізли. Самі знаєте чим люди живуть....
 10. не дай Боже...
 11. @1Vlad1 на фото якраз шраб покритий оксидуванням гарячим, а не холодним. Коли я юзав холодне - шрабів ще не робив чорними. В ювелірів і граверів на столі гірше ніж будь де, там і кислоти і флюси і руки мокрі і т.д. Я вроді ні де не казав "кілобакс" і ніде не казав "год иследования" і тимбільше ніде не казав "комерческий вопрос", я чітко і ясно сказав на яких умовах мені зробили оксидування, я - юзер готового рецепту, який просто зі сторони бачив (не вникаючи в деталі) як його робили. Для мене та вся хімія - непідйомна річ, мені легше детальт з нержі зробити, тому якщо возня буде наддовга, то простіше купити. Це як рецепт СОЖ, варити - можна, а є готовий продукт. Я колись варив, тепер - купляю. От і всі діла:)
 12. Мені на зиму (6 місяців опалювального) йде дров на 750-800 грн в місяць. Грію 100 квадратів. Закладаю в ціну, так само як електрику, охорону, доїзд і т.д.
 13. Шановний, ви так зі мною говорите ніби я продаван, який тут шось хоче комусь втюхати. Я описав свій досвід. Який, на мою думку, зводиться до того, що кому треба вже і гарно, то нема смислу щось придумувати і так само як ви, дав ссилку на продукт яким користувався. Повірте, якість там виходить краще ніж у Нквд. Якщо пан має час і натхнення - хай пробують, діло то індивідуальне. Ніхто тут нікого не відговорює і не заставляє. П.с. якщо ваш виріб на виставці в Європі виглядатиме не тойво, ніхто про книжку нквд слухати не буде.
 14. комплект з двох шклянок вартував по пямяті 400 грн (діло було років 4 тому), то був концентрат. Криє на очах, 1хв тримаєщ, промиваєш і в другу ванну бульк, не треба нічого гріти і т.д.. Крило гуд, підготовка примітивна, знежирення робив ацетоном - результат 100% вдалий. Чугун - так собі, але на нього ставок не робив. Нержу - не криє. В комплеткі було 2 розчини, оксидуючий і закріплюючий. Потім почали залуплятися з розфасовкою, - малі розфасовки відмінили, на тому я і припинив з ними працювати. Але щодо якості продукту - претензій нема.
 15. Так никто тайн и не делает, я видел много проб и ошибок и єкспериментов, лично сам не учавствовал - химия - не мое оно. Я юзаю готовый раствор согласно инструкции. Все что я описал - делаю, делаю, бочка на улице - одна из бочек, или вы думаете что все будет на блюдце с голубой окантовкой? По сути: попробуйте рецептом "нквд" заоксидировать х12мф с твердостью 62, и ст 45 при этом деталь из х12мф - трубчатой формы, а из ст 45 - лист 100*100*6. Будете приятно "удивлены" работоспособностью. Было бы все так просто, то Юра (кум мой) бы не сидел неделю как алхимик. Раніше працював з блекфастом - дорого, але гарно. http://www.alufinish.com.ua/rus/products/Cool-Oxidation-Blackfast.bhtml