Дядько Максим

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  47/4,98 (полученные отзывы)
 • Публикации

  474
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  6

Дядько Максим last won the day on 24 февраля

Дядько Максим had the most liked content!

Репутация

347 Отличная

О Дядько Максим

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна

Посетители профиля

14 867 просмотров профиля
 1. вона ставиться на ті 4 ніжки на масивну раму з швеллерів так, щоб натяг на всіх 4 опорах був однаковий. А тоді той весь стіл виставляється по рівню.
 2. то називається "на тобі, убоже, що мені негоже" Хай діти вчаться на нормальних апаратах зразу. Інвертор на ринку коштує від 1300-1500грн. А це 10-12кг міді. Ніхто зараз не вчиться їздити на копійці і газ-52 з двойним вижимом. Нікому той мотлох не потрібен.
 3. Нікому то не треба. Тяжке, гудить, світло садить, незручне. Розберіть, здайте на брухт і купите собі за ті гроші новенький інвертор розміром з буханку хліба.
 4. рекомендую шаблон робити у формі кубика 50*50*50, або 40*40*40. На кресленні розмір 15 - то ні до чого. Матеріал шх15, у10. Твердість 60 !!!! затія ще та. Одним плоскошліфом не обійдеться. Треба трошки попрацювати руцями по плиті. На ебеї попадаються, ціна близько сотні ебейовської валюти. тільки той шаблон лежить і показує товщиу фарби яку "візуально" маєш повторити на плиті, а не ту яка є на плиті по факту. Незручно ніфіга.
 5. Ни в одной рейке нет диаметра 32. Даже в дамских смартах
 6. Де можна такий роздобути? Або від чого підходить? Довжина 100-120. Малий діаметр 16. Великий 32. Від таврії, оки і камазовського пгу не підходять.
 7. в ходу, але треба ідентифіковувати. Або продавати як є, але вказувати розміри...
 8. 2н118, 2н125, 2н135 і т.д.
 9. китайського не тримав в руках, тримав штатовський проксон і шерлайн. То ті - кращі.
 10. мав таких пару штук, місцевого розливу. Попродав. Якість - (перед буквою "Я" поставте "ХУ"). Для якоїсь ділильної простої роботи на сверлиЛОЧці чи малому фрезерку - піде, але ж ніяк не для чогось точнішого. В оригіналі комплектувався до пантографа, ділити окружність на рівні частини при гравіровці. Хобійщикам цікавий, бо проксон чи шерлайн коштує в рази дорожче.
 11. їх шліфують (паз) в парі від спільного упору. Підшліфовуючи низ треба класти валик кожен раз і індикатором мацати перекос.
 12. в мене 50ка пінопласт. нарікань ноль. Вату не ставив бо якщо буде промерзання і відлига - змокріє. З середини буде оцинковка....вже 3тій рік має бути...
 13. То плита від так званих "вафельок" - цехових плит чугунних. Нею накривалися приямки кабельних рівчаків. Після шліфовки як розміточна піде за милу душу.
 14. Висновок: І Всім дякую за обговорення. Тему можна закривати.
 15. тим прокат не цікавий, вони замовляють щоб купити. Той інструмент у них швидко відбивається.