• Announcements

  • sadmin

   Учасникам барахолки!   11/19/21

   Шановні учасники барахолки!   Просимо не ігнорувати запити від sadmin, про наявність оплати, в листуванні по оборудках!
   У разі відсутності відповіді у спілкуванні - комісію буде покладено на продавця по оборудці!

   Після 10.12.2021 функцію буде автоматизовано. Таким чином, якщо оборудка не має реакції жодної зі сторін на запит системи про наявність оплати, більше 10-ти днів, комісія автоматично покладається на продавця.

budivelnyk

Пользователи
 • Продажи

  3/5
 • Покупки

  48/5
 • Content count

  56
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
`

budivelnyk last won the day on April 6

budivelnyk had the most liked content!

Community Reputation

17 Нулевая

About budivelnyk

 • Rank
  Завсегдатай
 • Birthday

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Хмельницький
 • Имя Пользователя
  Микола

Информация Покупателя

 • Город получателя
  Хмельницький

Настройки Барахолки

 • Минимальная сумма для предложений
  0

Recent Profile Visitors

459 profile views
 1. Що Кронас, що Альтеп, можна сказати рівноцінні, хоча мені чомусь більше до вподоби Альтеп. 15кВт це трішки замала топка. Ввечері спробую описати більш детально.
 2. Version 1.0.0

  2 downloads

  На превеликий жаль відсутні сторінки: 19;20;21;22;23;24;
 3. Доброго вечора! Хочу поділитися сканом паспорта на токарний верстат 1и611п. Не знаю що правильно написати в віконцеві "Джерело файлу(копірайт)". Скан робив сам з оригіналу паспорта. Прошу пробачення, якщо неправильно вибрав тему, буду радий, якщо поправите.
 4. На рахунок того, що піролізний найкращий, так це безумовно, просто з особистого досвіду, мокрий рушт подобається тим, що він відбирає тепло з перегорілих дров, коли дрова перегоріли, полум'я немає і залишився жар. Мав такий випадок, коли в одному приміщенні котельні обв'язував два котли, один з мокрим руштом а другий зі звичайним чавунним. Кожний котел опалював окремі площі, окремих власників, різниця в опалювальній площі зовсім несуттєва. У випадку з сухим руштом тільки дрова перегоріли, коли вже немає полум'я, дуже помітна різниця у відборі тепла: температура димових газів впала як в одному, так і в другому, і там де сухі рушта, температура подачі води опалення дуже швидко падає, а на мокрих руштах гаряча вода ще йде і йде в буферку. Власника вистачило на місяць, і все, заміна котла.
 5. Доброго дня! Якщо маєте хоча б найменшу можливість придбати/знайти готовий стальний твердопаливний котел з мокрими колосниками, то це було б найкраще рішення, бо дровами палити в такому котлі, це ціла біда... Викидав людям такі котли в набагато кращому зовнішньому вигляді, по тій причині, що дуже незручні, і встановлював теперішні. І ще, якщо у Вас опалювальна площа близько 100м², то підкидати дрова потрібно буде кожні 2-3 години,товсте поліно в нього не закинеш, бо заважають димові канали, які займають майже половину проєму для завантаження. І з довжиною 30см теж складно, бо топка в нього коротка, не пам'ятаю скільки, але дуже коротка. Якщо цікаво, спробую ввечері намалювати пару схем які реально працюють.
 6. Хочу сделать бесшумный ПК и использовать его в качестве роутера. Этот роутер хочу использовать также в качестве сервера и сетевого хранилища файлов, так как мой роутер не справляется с большими файлами. Но для питания материнской платы, которую я планирую использовать для этих целей я решил использовать Pico Psu. Приемущество такого питания - бесшумность. Но Pico Psu питается не от сети 220 вольт, а от ноутбучной зарядки. На AliExpress я нашол вот такой Pico Psu: www.aliexpress.com/item/1005002134173696.html. Может ли это блок соотвествовать характеристикам, или "бумага всё выдержит" (нету там никаких 300ватт)? Также интересует каким должен быть ноутбучный БП, - продавец ответил так: Входная мощность должна быть больше, чем мощность, необходимая для нагрузки. Хватит ли блока 12 вольт 20 ампер (240 ватт). Я планирую запитывать материнскую плату, процессор AMD Athlon 6000+ 3.1 GHz и 2 SSD накопителя.
 7. Спробуйте "Элеватор водоструйный фланцевый" Продаються стальні зварні.
 8. І так, в теперішніх реаліях набагато краще, якби там стояв триходовий змішувальний клапан з сервоприводом і контролером. І зазвичай це готове чавунне литво, і щоб зробити самотужки, це або потрібно креслення, або зняти розміри з натури.
 9. На розмовній мові називають " сапожок". По правильному російською звучить "инжекторно - смесительный узел".
 10. THIS ADVERT HAS EXPIRED!

  • Продажа
  • Состояние: БУ - все работает

  Продам одним лотом, для Донмету два наконечники №2 і №3 під ацетилен, для Г2-04 два наконечники під пропан - №1 і №2, і під ацетилен №1 і №2. На Г2-04 перепаяні різьби М16х1,5 під штуцер на шланг 9 мм

  250.00 UAH

 11. Доброго вечора! Прошу підказати по передній бабці токарного верстату С-193, використовую цю бабку на саморобному токарному по дереву, питання таке: який порядок, яка послідовність, яка методика регулювання натягу підшипників ковзання цієї бабки. Можливо хтось має реальну практику користування такою бабкою, або де можна про таке прочитати, бо з того що самотужки вдалося вичитати в інтернеті про цей станок, конкретно по такому питанню не зміг знайти відповіді. Проблема в тому, що через 5-7 хвилин роботи починає клинити шпіндель, коли чуть трішки відпустив передню гайку - не клинить, але з'являється радіальний люфт. Коли працювати з піджимом задньою бабкою, то так не клинить, а як тільки працюєш без піджиму, одразу починає сильніше нагріватись передній підшипник, і аж раптом хвилина, і починає підклинювати. Зупинив, зачекав хвилину, півхвилини, запустив - працює, знову хвилина, друга - і знову клин. Коли трішки відпустив передню гайку - не клинить, але є такі моменти, коли починає дробити. Мене бентежить шайба під передньою гайкою, можливо вона має бути з якогось спеціального матеріалу, щоб компенсувати теплове розширення. І ще, яке мастило бажано використовувати для змащування втулок? Дякую всім хто відгукнеться!
 12. Добре, завтра або післязавтра постараюсь відправити.
 13. Віддам в добрі руки, якщо комусь потрібно, отакий шурупокрут, 18в. Реальний його стан - ним проколупано 40 отворів діаметром 6мм в брусі з ялини товщиною 40мм, після чого акумулятори тихенько наказали всім довго жити... Потім по необережності розтоптався зарядний пристрій... І викинути шкода, бо сам шурупокрут повністю робочий, і на продаж - теж ні по якому. Може комусь підійде на якісь запчастини