• Announcements

  • sadmin

   Видео-урок по предложениям   04/05/21

   На видео-канале размещен новый видео-урок, который расскажет вам о том, как работает система предложений в корзине нашего сайта.
      

budivelnyk

Пользователи
 • Продажи

  3/5
 • Покупки

  30/5
 • Content count

  42
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
`

budivelnyk last won the day on April 6

budivelnyk had the most liked content!

Community Reputation

12 Нулевая

About budivelnyk

 • Rank
  Завсегдатай
 • Birthday

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Хмельницький
 • Имя Пользователя
  Микола

Recent Profile Visitors

255 profile views
 1. Добре, завтра або післязавтра постараюсь відправити.
 2. Віддам в добрі руки, якщо комусь потрібно, отакий шурупокрут, 18в. Реальний його стан - ним проколупано 40 отворів діаметром 6мм в брусі з ялини товщиною 40мм, після чого акумулятори тихенько наказали всім довго жити... Потім по необережності розтоптався зарядний пристрій... І викинути шкода, бо сам шурупокрут повністю робочий, і на продаж - теж ні по якому. Може комусь підійде на якісь запчастини
 3. Time Left: 51 years and 3 months

  • Продажа
  • Состояние: БУ - все работает

  Гарно збереглось, є всі сторінки

  150.00 UAH

 4. Колись працював на такому, 18 років назад, точно така проблема, режим роботи апарата цілодобовий, апарат попрацював від сили зо два місяці, і почались проблеми, електрики його перевіряли за допомогою осцилографа, під'єднали начебто на "+" і "-" щупи осцилографа, точно вже не пам'ятаю, і через потужну ніхромову спіраль також закоротили "+" і "-", подивились і сказали, що проблема в діодах, викинули їх і поставили 6 шт рожевих з радіаторами, і так вирішилась проблема.
 5. THIS ADVERT HAS EXPIRED!

  • Продажа
  • Состояние: БУ - все работает

  Книга в гарному стані.

  80.00 UAH

  Приємно мати справу, оперативність на висоті, приємно здивований деяким бонусом! Моя подяка!
 6. І прошу пробачення, трохи не в тому форматі завантажив скан
 7. Спробував під'єднати конденсатор з резистором, потім просто конденсатор без резистора, і тоді інша проблема: контакти в термостатові чути що розходяться, а пускач не вимикається. Можливо я неправильно зрозумів що і як куди під'єднувати. Ось намалював схему як під'єднував. І фото. Можливо хтось знайде, в чому моя помилка. І такий термостат. Скан схеми.pdf
 8. Підтримую 100%, в обох випадках збирав з того що придбав замовник, і замовники хотіли, щоб була звичайна "крутілка", і вийшла така оказія... Спробую поставити конденсатора, відпишусь за результат.
 9. Саме так, розмикання контактів проходить якось дуже в'яло, а коли крутити термостат вручну в меньшу сторону, то такої біди немає. Кондесатор може бути електролітний? Такі які стоять в різноманітних блоках живлення, платах і т.п?
 10. Доброго дня! Прошу поради, може хто стикався з такою проблемою, суть її така: маємо електричний ТЕН, потужність 1,5 кВт 220В який вмонтований в радіатор опалення, і цей ТЕН підключений через реле до механічного термостату з виносним датчиком. Коли температура досягає заданої величини, починають розмикатись контакти термостату, і в момент розімкнення зникає сигнал в телевізорі на час близько 3-5 секунд. Коли підключив ТЕН напряму через термостат, проблема зникла. Тепер другий випадок: електродний котел, який керується теж механічним термостатом, але вже накладним, через електричний пускач. І знову та сама історія: в момент розімкнення зникає сигнал, але не на усіх каналах, а на деяких. У першому випадку технічні характеристики ТЕНа і термостату дозволяли, щоб ТЕН підключити напряму, але в другому випадку це неможливо. Може хто знає що це таке і як з цим боротись. І ще: в момент розмикання контактів в термостатові з'являється шиплячий звук. Дякую наперед усім за пораду!
 11. Вода закипає не від того що труби рівно виставлені, а від того що мала швидкість теплоносія ( води), однією з причин малої швидкості є мала різниця по висоті між джерелом тепла (котел в грубці) і споживачем тепла(радіатор). Чим більша ця різниця, тим більша природна циркуляція. Котел, по можливості, повинен бути якомога нижче відносно радіатора. Якщо котел вище радіатора, природньої циркуляції буде недостатньо. По суті, нахил труб тільки для того, щоб все повітря повністю, без перешкод могло вийти з системи опалення
 12. Зазору вистачить по 3-5 см з кожної сторони, конкретно в Вашому випадку радіатор бажано підключити через прямі крани-американки 1/2", і при такій висоті радіатора, радіатор можете підключити як по діагоналі, так і з однієї сторони, різниці в нагріві ви не відчуєте. Перевага підключення з однієї сторони в тому, що радіатор при потребі зручно демонтувати, особливо коли спочатку монтується радіатор бо вкрай потрібне тепло, а потім зимою робиться ремонт, і за радіатором потрібно шпаклювати, фарбувати або клеїти шпалери.