xiryrg

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  102
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Все публикации пользователя xiryrg

 1. Який отвір, хоть приблизно?
 2. сверло

  яка довжина
 3. какой диаметр отверстия
 4. Хто може підказати, де в Україні можна навчитися роботі на ЧПУ станках
 5. Всім дякую
 6. Футляр є?
 7. Чого тема притухла?
 8. оправка

  Резьба 1/2 -20unf?
 9. Довжина розточної частини до конуса?
 10. Вибачаюсь за настирність. Не підскажете Ви написали вище, що при зміні напрямку руху, змінюватися повинен і напрям обертання двигуна компенсації. З чим це повязано?
 11. Дякую. Просто така ситуація, виставляюсь центрошукачем, після цього вмикаєм шпіндель з ним вмикаться двигун компенсації і на певну величину збиває виставлення. Чи це так?
 12. Добрий день. В мене fss 315. Дістався з електро шкафом переробленим (але не доробленим) на радянські пускачі, реле. В електриці я не дуже, і по троху підключаю. Хочу пораду. Там в станку є двигун маслостанції, що відповідає за компенсацію люфта гайки стола. Підскажіть цей двигун повинен вмикатися разом з станком, ще дой того як ввімкнеться чи шпиндель чи подача? Дякую
 13. Яка ціна такого станка?
 14. де таку щітку на Дремель брали?
 15. Добрий день. Звертаюся до Вас за допомогою. Почав востанавлювати свій фрезер FSS 315, потрібен великий шків. Можливо в когось є, або хтось знає де взять, буду щиро вдячний
 16. Под ленточную самое оно. Но уже только один.
 17. Першим в майстерню потрібен токарний станок. І на хобійні тв і їхніх родичів я б не дивився. Перший повинен бути щоти типу Іж, Іт, 1а616. Станки середні ними можна і копійку заробить, і сверлить ними можн, і за добру ціну можна придбати. Це лише моя думка.