sly-uncle

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  24/4,96 (полученные отзывы)
 • Публикации

  106
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

sly-uncle last won the day on 6 марта 2017

sly-uncle had the most liked content!

Репутация

10 Нулевая

О sly-uncle

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Имя Пользователя
  юрко
 1. я розумію, але не хочу створювати собі клопіт на рівному місці.
 2. ні, наразі стоїть, як є. буду станок ще пересовувати, тоді й наміщу відповідно. так, з розбризкуванням сожки навкруги є нюанси. екрани збирають більшість, але і розхляпується достатньо.
 3. окремо хочу зупинитися на магнітній плиті. з станком в придане була механічна плита, ледь магнітила. розібрав і заплакав. всередині повно шламу, бруду, алюмінієва основа добряче згнила зсередини. і чомусь піску було напаковано між магнітами. зірвані болтики само собою. проточив валік ручки, виточив нову втулку з капролону, шліфанув магніти, шліфанув основу алюмінієву, повисверлював болтики обірвані і зібрав все на нових міцних болтиках. результат- плиту піднімав за примагнічену УСПшку.
 4. гофри робив сам, з електрокартону. обклеїв перед вигинанням скотчем, потім на добу в лещата. помпа помпує, сепаратор сепарує ))
 5. по цинкуванню спиць. цинкую у Запоріжжі, знайомий крутить совкодрини, і мені заодно. якщо залізо гладеньке, без раковин чи фарби, то виглядає ок. в іншому випадку єрунда получається. нікель з хромом на спиці не годяться. по перше, ніхто не буде заморочуватися з захистом різьб, по друге - хто буде бавитися з прикручуванням катоду-аноду на кожну спицю. до того ж через нерівномірність лягання на мідь нікелю а на нікель хрому відбуваються напруження, через які всьо то діло все одно почне лущитися. по нікелю - у Франківську хлопці спиці нікелюють. кінці можу дати.
 6. єрунда якась, неможу з фотика слайди загрузити. ні сюди, ні у жж. ок, розберуся.
 7. рік тому станок був куплений, після Різдвяних свят пустив іскру. тож пора намалювати невеликий огляд. купляючи станок перевірити в роботі небуло змоги, але візуально виглядав ок. привіз додому, через літо чухав і фарбував. виїла мозок проводка, кілька теплових реле вигоріло -замінив, також був прошитий один роз"єм ШР. датчики повздовжнього руху стола замість рідних вже були приліплені типу ДМТ, двохдротові. замінив на трьохдротові китайські. рідний мотор СОЖ хтось встиг приватизувати до мене. доки зміг дістатися повимивав карчером, гідростанцію розбирав до болтика. повимінював манжети в гідравлічному циліндрі. на даний момент все працює, за виключенням автоматичної вертикальної подачі. електричні каряві схеми качнув з інтернету, технічне руководство оригінальне підігнав Євген з Харкова, за що йому і дякую. станок наразі на палєті, весною остаточно визначуся з місцем і буду прикручувати до планети
 8. куплю плашку НП-1. комплектну. розгляну варіанти.
 9. я без претензій, чисто з цікавості - для чого розточувати кулачки в майже новому патроні?....
 10. по фото не схоже, на 1 номер?...
 11. то муфти синхронізатрів коробки передач від мотоцикла Дніпро...
 12. питання до тих, хто відновлював різьбу за допомогою пружинок helicoil. там потрібні фірмові мітчики, чи можна використовуати стандартні? приміром для різьби м6 підходить м8*1мм?
 13. під монтажний отвір 22мм?
 14. Лот окончился

  • Продажа
  • Состояние: Новый

  Скалка КМ3, матеріал 9ХС, довжина циліндричної частини 220мм, діаметр 24мм. нова, внутрішньозаводська. різьба під шомпол М14.

  550.00 UAH

 15. тема стара, як світ. довший час бігав по токарях і фрезерувальниках, роздавав роботу. з кожним разом ціна зростала, якість щораз печальніша, терміни довші. крайній раз на примітивній сверловці було запорото половину заготовок, і оголошена ціна за роботу як за невеликий сверлильний остаточно вбили віру у наших шлюсарів. пішов у магазин, купив побитий міллю 1а616, 675 армяна, ше одного 616 але вже бодрого, плоскошліф і почалася нова епопея в житті.