Мельник

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  2/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  41
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3 Нулевая

1 подписчик

О Мельник

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения
 1. Свердла з циліндричним хвостовиком є , які потрібні? Також є трохи фрез.
 2. Можна і зараз. Завтра можу бути зайнятий.
 3. Дзеркала не просвітлють а захищають тонкою плівкою кварцу. Ще бувають з діелектричним покриттям (багато шарів строго визначеної товщини). Такі відновити точно і складно і дорого. Відрізняються від звичайних підвищеним коефіцієнтом відображення 98-99% проти 95% у звичайного свіжопокритого. Михайло, можете подзвонити мені, якщо цікаво. Номер скинув у ПП кілька днів тому.
 4. Полностью согласен. Но Брать пусть даже очень хороший станок за такие деньги смысла не вижу. Тем более не были озвучены задачи под него. А под вложение денег, как было озвучено выше, за такие к$ лучше квартиру купить и здавать- гемора меньше. Либо монет-картин, тоже только дорожают;) А перекупы пусть идут лесом с таким аппетитом. Либо пусть год подождут и выставят ценник 30 к$; их же больше не станет.
 5. За 15000 він і стружку в майстерні повинен змітати. За таку ціну, крім токарного в гарному стані, ще і круглошліфувальний можна взяти і здача залишиться.
 6. Поверхня не плоска, а скоріш за все, слабовипукла. Будь-Яка шліфовка приведе до того, що товщина лінзи зменшиться. І Це при умові, що шліфуватись лінза буде на шліфувальнику з таким самим радіусом кривизни як і лінза(для заміру якого потрібен сферометр). Якщо радіус буде іншим ніж розрахунковий, то міняється відповідно і оптична сила лінзи. Тому шар скла необхідно знімати мінімально можливої товщини. Не розклеюючи лінзу просвітлення можна спробувати нанести хімічним шляхом, але, на мою думку це не потрібно. Мінус 4% світла на одній поверхні у мікроскопі ролі не зіграють.
 7. А який максимальний діаметр влазить у камеру? Покриття із захистом, яка ціна? Можна в персональні.
 8. Если слишком упростить картину, то да. Остается добавить, что для преломляющего объектива для одной поверхности допуски в 4 раза менее жесткие, а для линз окуляров еще в разы менее жесткие.
 9. Пользуясь случаем: може у кого есть окуляр (ы) для zeiss citoval посадка 23.3 мм.
 10. Найти абразив не проблема, даже в мелких количествах. Проблема восстановить окуляр, а не сделать из него мусор.) Я поступил бы так: 1 искал бы готовый нормальный окуляр на замену. 2 имеющийся чистить химией (чем точно сам не знаю) 3 на крайний случай лезть туда с абразивами и прочими полиритами, так как я вижу этот вариант мало перспективным.
 11. Искать не надо. У меня есть и смола и полирит. Эпоксидный шлифовальник с абразивом - 100% будет хуже.
 12. Лучше не шлифовать, а сразу попробовать отполировать на смоляном полировальнике. Подробности в личку. Какой микроскоп?
 13. Які двигуни? Правда знаходжуся від вас далі, ніж 50 км.
 14. Сталь Гадфилда 110г13л и подобные, с высоким содержанием марганца.