Migomm

Пользователи
 • Публикации

  25
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Все публикации пользователя Migomm

  Всё отлично. Спасибо.
  Всё отлично, Спасибо.
 1. Фото зверху, стан виводів побачити.
 2. Які будуть думки, під іржею щось живе є чи вже капець?
 3. думаю у цій сумі вже закладені ризики що покупець " включить мороз", порядний заплатить за непорядного, якось так.... так, звичайно, завжди є вірогідність що попадете, але як бути, коли продавця нагріли на оплаті туди-назад і він теж сумнівається.
 4. АТА АБРАЗИВ F80 СМ2 63м\с, голубий та коричнюватий без маркування, можливо імпорт.
 5. Vladek, дякую, в загальних рисах зрозуміло, сумніваєшся- спілкуйся з продавцем це багато чого підкаже.
 6. Ось оце вже набагато свіжіше, але тут уже більше запитань ніж відповідей, але це в іншій темі.
 7. можливо так і буває, з того що можу показати, круги старих запасів, не новодєл, колір передався нормально.
 8. Чи не мог ли-б поділитися досвідом, по яких критеріях Ви їх ідентифікуєте?
 9. А так, схоже? теж колір не дуже....
 10. Я теж хочу такого помічника, передивлявся відео багатьох авторів, так там мова іде про кВт-ти потужності, трифазне підключення, а у Вас процес лущення іде за рахунок інерції, чи тут ще грає роль форма конуса? Ваш досвід для мене дуже корисний
 11. Мабуть помилилися, це 83 в сек на крок 4мм -- швидкість накручування дровиняки неконтрольована.
 12. Вважаю що так і є, саме тому наші сусіди кілька століть забороняли українську, знищували, адаптували до "великого і могутнього" , особливих успіхів у цьому досягли більшовики. Ми українці навіть ніколи не вивчаючи, при спілкуванні з білорусами, поляками,чехами, словаками і багатьма іншими можемо порозумітися, бо в нас є спільні корені, московити у цей перелік не входять, . І це є ще одна із причин чому вони так важко і тяжко бісяться коли чують нас. Виступ професора Павла Гриценка потрібно донести до кожного українця. Мені багато хто скаже, не треба політики, яким боком це стосується теми технічних термінів, але наступне відео є повним і абсолютним баченням нашими сусудами теперішнього та майбутнього всіх нас, нашої мови та держави, https://www.youtube.com/watch?v=njCjKWMy2n0&feature=youtu.be
 13. теж попався на рєєстрації 13-го року, сума правда була 150грн, але.....таких як я за вечір може бути .....надцять, ....з рік назад сусід по ринку, рік-два як школу закінчив, розповідав як на олухє старшокласники та його однолітки займаються кидаловом, заробляють і непогано. Виходять не з домашніх компів, а вклубі комп-ігор, банківські карти купляють у інтернатівців...... відслідити дуже важко.
 14. Відносно полікарбоната не скажу, ось тут https://svarkavita.com/category/1198/ (не реклама)брав захисне скло на маску, воно ділиться на зовнішнє та внутрішнє.
 15. Теж така проблема діставала, ставлю по відрізку пвх трубки (може по іншому називається, прозора, харчова)
  Рекомендую к сотрудничеству. Ответственный и порядочный продавец.
 16. Меня еще не забанили, пока есть свободный доступ к переписке, может кому что нужно отписать