• Объявления

  • softm

   Участникам барахолки   10.07.2020

   3.16. В барахолке создана Категория "Послуги/Услуги" , в которой можно указать какие услуги вы производите и продать их в виде сделок. Если у вас цена услуги не определена- прошу ее уточнять в ходе завершения сделки. Если вы не хотите чтобы ваша услуга была видна - оформляйте ее как "приватный лот" для заказчика.

sysrover

Пользователи
 • Продажи

  2/5
 • Покупки

  7/5
 • Публикации

  239
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  2

sysrover last won the day on 8 апреля 2017

sysrover had the most liked content!

Репутация

82 Хорошая

3 подписчика

О sysrover

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения 27.04.1982

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Житомир
 • Имя Пользователя
  Володимир
 1. Прийшов новий двигун, в порівнянні з попереднім просто малюк.
 2. Почав мучати геометрыю станка, та настройка роликових направляючих. І тут стало питання, а на скільки затягувати роликові направляючі?
 3. Дивлюся ось на цю залізячку для стойки https://hard.rozetka.com.ua/asrock_j3355b_itx/p39902560/?gclid=Cj0KCQjwiYL3BRDVARIsAF9E4GeoHx_AiznutmCIlzj0dux6UaIcRo4lEhyvo5SViUuZQpE3pt7pTzMaAjeVEALw_wcB
 4. Взагалі бімба. То вже на якийсь великий оброблювальний центр. Я поки на свій фрезер взяв 7i92M з платою розширення. Скоро буду підбирати комп маленьку плату для встроювання в стойку.
 5. Ух ти яка тема зі срачом А можна я приєднаюсь З приводу LinuxCNC і комп заліза. По перше що б міг порекомендувати новачкам це глянути в інтернеті список заліза для Linuxcnc http://wiki.linuxcnc.org/cgi-bin/wiki.pl?Latency-Test Старенька таблиця але багато компютерів з неї ще продаються. Далі сам LinuxCNC це як Lego Technics з наворотами, тобто зібрати можна все що завгодно і воно буде працювати стабільно, але помудохатися треба. З приводу китайськіх запчастин, в більшості своїй все що купляють наші продавани є повнимлайном яке коштує копійки там. Але там є і нормальні стійки, серви лінійки і т д. Наприклад на барахолці в нас продаються брускові рівні за 1650-1900грн я знайшов ці рівні на таобао і коштують вони там 470-550 грн. Тобто те щовезуть наші є повнимлайном навіть для Китаю. Якщо треба робити станок з клоус лупом то або меса лінукс або кфлоп. Мач3 точне без клоус лупа. Четвертий можливо має але я його не ковиряв.
 6. @Острозуб а можливо ще трошки деталей по станку ? Якій там шпіндель саморобний чи придбаний ?
 7. @ХАМІЛЬ а можна фото вашого станка як там все з різних боків? Ось по трохи вже збирається в купу
 8. А ви порівнювали його з сссровським? Бо бували випадки що він 0.02 не на метр на 250мм.
 9. Перша частина детальок відфрезирована та пошліфована. Приклав їх щоб подивитися. Так як довгі деталі трохи повело після лазеру, було вирішено відпалити невеликі деталі перед обробкоє щоб їх не повело.
 10. Поки старий мотор продається, замовив собі новий мотор поменше на 1.1квт до 8к обертів з енкодером на шпіндель. Вже на шляху в Україну.
 11. Детальки є тепер обробка.
 12. Треба шукати інформацію по таким конусним зажимам, можливо є якась книжка. А по жорсткості в Солідворкс на статичне навантаження можна побачити на скільки буде гнути це все.
 13. Основну нагрузку будетримати сам станок без підсилювачів. Основна задача ферми це тримати мотор.Також побачимо як буде себе вести ферма при фрезерувані. Відносно кріпленя мотора стола то там ще простіше там ремінь і великої точності позиціонування не потрібно, якщо буде великий перекос то виправимо підклаками. Тепер за шпіндель і його кріплення. Вся конструкція будев вироблятися з декількох деталей і потім вязатися на болти. частину поверхонь де будуть вязатися буду шліфувати. Після того як збереться на болти конструкція буде проварена але точково. Далі буде ще раз шліфуватися поверхня для скручування зі станиною та розточування під шпіндель. Доречі всі деталі там на станку окрім кріплення двигуна стола 16мм товщиною.