sysrover

Пользователи
 • Публикации

  126
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

sysrover last won the day on 8 марта

sysrover had the most liked content!

Репутация

46 Нулевая

2 подписчика

О sysrover

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения 27.04.1982

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Житомир
 1. Трошки цікавої роботи
 2. @Yfowler И скоко вышли Дельты ? Будет интересно глянуть ваше видео настройки и на сколько удержане будет.
 3. @Telesuk Все просто, знизу о тей кусок труби великого діаметра приєднано до колосніка, а надував простим стрим пилососом на видув. Купив був на піддув крильчатку з "равликом" але так і не встановив. До кузні просто немає часу.
 4. Ось трохи фоток з кузні, більш схоже на склад Також зварювальний та компресор.
 5. І тепер от так вона виглядає.
 6. Ось трохи фоток з кузні, більш схоже на склад Також зварювальний та компресор. Ось ще придбав в МЕТРО стелажі, в наступному відео покажу як повісив
 7. @Ігрек Доречі починаю придивлятися до гідравлічної системи зажиму. 150$ у китайців держить 8000 обертів і прохідне 28мм Зможе працювати як і з цангою так і з патроном. Системи що я описував вище в них головний плюс це те що немає нагрузки при віджимі на підшипники. Якщо ставити якусь зовнішню систему то при нажимі буде іти навантаження на підшипники. Треба буде подумати ще як краще зробити. Просто не хочеться гратися з сухарями.
 8. @Ігрек Я думаю якщо буду робить ПБ з нуля то і вал також будемо проектувати, бо там треба розраховувати на кріплення механізму зажиму розжиму.
 9. @Ігрек Да влазьте собі будьласочка Більше обговорення, більше цікавої інформації Ну я просто виходжу з того що ящо вже розточувати то краще робити з нуля. Відливку з чугуна я вже знайшов де взяти, далі будемо думати.
 10. @Bruiser Згоден з @Shkvarka катайте на основну контору. Американці дуже уважн що до іміджу компанії. І в штатах хаас цінится іменно сервісом. Хаас це мрія і для мене, але чим більше читаю про українське представництво тим менше бажання про нього мріяти. А те що ви писали що не сказали про стандарти повітря і кабелю. Це ще один камінь в город місцевого сервісу. Доречі на сайті хаасу можна скачати всі сервісмануали, там також є всі стандарти та вимоги до підключення. Також багато є в хаасовськіх відео. То ви недалеко від Житомира. Було б цікаво помацати хаас в живу
 11. @sandric Ну система одна, але є декілька реалізацій. Я піддивився у китайців 2 системи. Перша фотка мені подобається більше. Там білі сухарі впираються в вал шпінделя і натягують цангу. На другій ці сухарі впираються в диск, тут проблема що прийдеться розраховувати кути диску. Хоча що там що тамтреба малювати і думати. І сама головна частина це все гартовано і повинно робитися точно. В мене е є своя система на тарільчастих пружинах, але там зразу ж тільки пневмо циліндр, вручну навряд чи вийде.
 12. Роблю нозли для страйкболу на свойому ЧПУ.