Mehanik

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  3/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  154
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

23 Нулевая

О Mehanik

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Вінницька обл.
 • Имя Пользователя
  Олексій
  Все гаразд, дякую!
 1. В заготовках борштанг потрібно вирізати квадратні отвори, розміром 8х8, 10х10 і 12х12, допуск 0.1 мм. В заготовках вже посверлені отвори. Хто може зробити або підкажіть куди звернутись, а також зоріентуйте по ціні за таку роботу. Зарання дякую!
 2. Там мабудьшо, того тройнічка що на виході з лубрикатора потрібно перевернути на 180 градусів (тобто догори ногами, щоб був розвилкою від лубрикатора). А взагалі класний станок, дивлюся і у захваті від культури виробництва. Все так продумане й виготовлене наче це якийсь витвір мистецтва, а не металообробний станок. Удачі вам у реставрації й запуску в роботу!
  Все гаразд, дякую!
  Все гаразд, дякую!
  Все гаразд, дякую!
  Все гаразд, дякую!
 3. Дивитись потрібно на перемикач (бажано фото виставити), якщо там схама дійсно така як ви намалювали, то потрібно просто роз"єднати перемичку на треті секцій, це якщо секція перемикаюча (можливо перемичка всередині, й можливо прийдетися зробити вивід від контакта назовні). А якщо секція тільки замикаючо-розмикаюча, то оставляти так як є, а одну фазу робити спільну і постійно підключену до обох моторів. Або третій варіант знайти правильного галетника.
  Все гаразд, дякую!
  Все гаразд, дякую!
  Все гаразд, дякую!
  Все гаразд, дякую!
 4. Я регулював у зібраному стані, ( там на голові справа внизу є спеціальний отвір закритий заглушкою). В такі послідовності: зібрав повністю голову, (підшипники підтягнув до ледь відчутного люфту), підключив станок, і поганяв на середніх обертах хвилин 20-30, щоб прогрівся, далі встановив у шпіндель розточну борштангу ( щоб було за що хитати шпіндель), впер ніжку мікронного індикотора зліва у шпіндель і хитаючи шпіндель вправо-вліво, поступово підтягував радіальний підшипник, поки не вибрався весь зазор. Потім вперши індикатора у торець шінделя вибра осьовий зазор, законтрив гайки і поставив заглушку. Все, можна пускати першу стружку!