• Объявления

  • softm

   Изменения в Правилах   11.07.2020

   Гдето в правилах внесены следующие изменения

   В свете мировых тенденций роста благосостояния информационных сфер. В дни, когда просторы космоса бороздят корабли Илона, мать его - Маска. На нашем сайте некий не-то Жлобик не-то Жорик читает личку. Как это происходит, и почему мы любим статью 131 Конституции, или кто она там, про тайну переписки.  Про тайну личной переписки. Мы не считаем приватные сообщения личной перепиской с того момента, как по личной переписке выставляется жалоба. И не важно: автоматическая она, или выставляется одним из участников переписки. Если кого-то удивляет такое положение дел, мы рекомендуем ознакомится с детищем Маска Илона, И-беем. и проверить в его правилах наличие такого фрагмента, как описано в ЧЗТВ 139. Конечно, это, как и вся прочая гадость мира, делается всем во благо. Но мы-то знаем, как мировое правительство всем рулит через 5G!

Наливайко

Пользователи
 • Продажи

  9/5
 • Покупки

  8/5
 • Публикации

  671
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  5

Наливайко last won the day on 1 февраля

Наливайко had the most liked content!

Репутация

298 Отличная

1 подписчик

О Наливайко

 • Звание
  Прописка
 • День рождения 08.05.1987

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Бабухів
 • Имя Пользователя
  Наливайко

Посетители профиля

1 947 просмотров профиля
 1. Чого раптом ображати? Глянь назву теми
 2. Почитую у вільний час теорію. Знайшлось пояснення про частоти на сайті, схожому на збірник конспектів з різних джерел https://m-gen.ru/sxem-2/induktor-sxema-prostoj-laboratornyj-invertor-dlya-indukcionnogo-nagreva-chast-2.html Коротко: резонансна частота не одна. Чим вища частота, тим нижче ККД але зате нагрів проходить все більше на поверхні металу. Друга причина, чому для поверхневого гартування потрібні потужні установки.
 3. Тобто 90 градусів? Кутник це не те?
 4. штангенів є багато різних, з дуже різними губками. Бувають також мікрометри для канавок, для зовнішніх точно, внутрішніх треба дивитись. Якщо потрібно реально міряти внутрішню канавку, можливо доведеться набрати запас півкілець різних діаметрів, щоб їх використовувати як проставку. Знати б бюджет, вимоги до точності, і які конкретно речі треба міряти, можна було б щось предметніше радити. Вимірювання отворів і всіляких переходів в них це ціла галузь.
 5. Для мене це техніка з глибокого космосу. А європейці це на смітник викинули... по хорошому заздрю і бажаю удачі
 6. Пардон панове. Забув, що ЄСВ платиться і на загальній системі в повному обсязі, якщо навіть доходи=витратам. Просто я в пільговій категорії інвалідів неплатників ЄСВ, все в голові не тримається. Розмір ЄСВ визначається місцевими радами, тому буває трохи різним. До 150 000 грн фінмоніторинг не реагує. Але згідно чинного законодавства із переказами більше 5000 грн вже починаються проблеми. Для такої суми вже треба залишати копію паспорту в новій пошті. Безпроблемними по ідеї є перекази із вказаним призначенням платежу "повернення боргу" чи щось в цьому дусі. Зараз багато робіт ведеться по впоряюкуванню фін сектору України. Відчутно спростили роботу з податковою через електронний кабінет, наготували стандартних форм, так що всю звітність і переказ податків можна зробити не встаючи з крісла. З часом вони навчаться збивати баланс по фізособах, і тоді всі легковажні перекази обростуть податком 19,5%. Згоден. Взагалі як на мене, кожному треба вчити тої грамоти.
 7. Загальна система оподаткування. Букварик в допомогу.
 8. проточки по колу. А другого питання не зрозумів. Послідовно: шпіндель сталевий, далі повітряний зазор, далі шар графіту, приклеєний чи запресований у жовті металеві втулки, які вклеєні в корпус. До речі про конструкцію. Широка подряпина внизу втулки на фото не випадкова, це вибрана повітряна кишеня. Вона створює ніби натяг, інакше б шпіндель вібрував знаходячись по центру.
 9. прикинь, я ж на цю гайку і дивився, ключик навіть до неї купив, вона схоже легша за шліцеву, А тип. А потім тупонув коли робив замовлення. Але нічо, докуплю. Схоже дуже зручно мати для кожної робочої цанги свою гайку, щоб не виколупувати. в паспорті здається робочий тиск 4-6 атм, тобто на межі. Можна. До ER11 вже бувають збалансовані гайки. Але другий шпіндель я все рівно зараз не покручу нормально, з цим компресором.
 10. А мені свалу нема) я продаю оснастку юр особам.
 11. По закону є варіанти. 1) Як фізична особа (чоловік обичний) від загальних доходів 19.5% (18% податок на дохід фізичних осіб, ПДФО + 1.5% військового збору). Прийшло 1000 грн, чесно все задекларував і заплатив 195 грн. І пофіг, що потратив 1100 за той місяць. 2) Як фізична особа-підприємець є аж 4 групи оподаткування. 2.1) Або спрощена система - це фіксована плата щомісяця, поки доходи, які може довести податкова не більші ніж встановлені ліміти, 2-5 мільйонів на рік в залежності від груп. Звітність елементарна. Головне, щоб не порушувати умов спрощеної системи, вони доволі прості. Є 3 групи для різних видів буйної діяльності з різними податками. 2.2) Або ведеш повну звітність, бухоблік, збираєш всі квитанції. І платиш лише податок на прибуток. Наприклад я зараз абсолютно всі гроші, які отримую одразу заливаю назад у майстерню. Відповідно грубо кажучи доходи = витрати, прибутку біля нуля. Ну заплачу 1000 грн податку за рік. Але трохи мороки буду мати з папірцями. Раджу кожному ознайомитися зі спрощеною системою оподаткування. Навіщо вам вічна лотерея "прийдуть не прийдуть"?
 12. О так В цанги є якийсь поріг, коли вставляєш свердло 2 мм в цангу 2 мм, воно впирається в той поріг. Якщо тут же затискати цангу, биття дике. Але якщо пропхнути свердло в цангу наскрізь, биття як на відео, оку не помітне. Ще пробував фрезерувати сталь ТС фрезками, бере непогано. Типу замість бормашинки використати. Але воно тяжке для руки. І забув сказати, що вібрації теж мінімальні, я їх боявся найбільше.
 13. З'являться одразу після першої заяви в податкову, від будь кого. Також цілком імовірно з'являться, якщо на картку падають платежі більше 5000 грн. Нафіг та дружба здалась? Зареєструватись на єдиний податок 2 групу, платити грубо 2000 на місяць буде вигідніше, ніж заплатити штраф чи хабарі носити. Якщо вже майстерня приносить дохід, це не повинно бути проблемою. Податок закладається у кошторис.
 14. Якщо коротко - в Китай в основному як коштує, так працює. Наприкла ZCC-CT коли виходив на ринок був дешевим і хорошим, тепер він просто хороший, конкурентний, є диллери в Україні. Узагальнити тут важко, чистий ноунейм Китай я купляти боюсь. На західних форумах читав, що на китайських пластинах часто замість діоксиду титану якась жовта фарба, і вони не стійкі. Сказано за всіх, та заводів по твердосплаву у Китаї тьма тьмуща. Робити пробні закупки в багатьох продавців і спускати в стружку сталь для тесту... кому воно треба? Імениті марки мають приблизно схожу ціну, хіба що Sandvik з дорогих. якщо хочеш оптимальний вибір, пошарся по оголошеннях китайської оснастки, відбий в уяві масшатб цін. Потім вже дивись на такі голови як на фото і подумай - пластини 5-кутні на прилавках доволі часто вже відпрацювали за радянської епохи, вони завжди для максимально грубої обдирки, чистових таких навіть не смій мріяти. Зусилля різання на максимумі, впевнений що цю головку не буде провертати в шпінделі? Таких пластин в хорошому стані знайти не просто. Проте ця голова ще може якийсь об'єм роботи зробити з 2-ма комплектами пластин. Я вважаю, що таку оснастку купляти можна, якщо знаєш що вона робить, збираєшся на ній добити до ручки станок який і так ледь дихає, і капіталити його немає сенсу. Роботи низької якості із підножного матеріалу. Який інструмент, така робота. Але якщо ця робота рентабельна, і після здачі станка разом із рештою мотлоху в лом зможеш купити живий живісінький, і оснастити його новим хорошим інструментом, вперед. Якщо ж станок хороший, амбіції присутні, хочеш технологічного росту вже на ньому, кинь ту головку туди де вона лежала. Шукай сучасне. @kolish непоганий варіант пропонує. А вибір за тобою.
 15. бородате, але правильне)