• Announcements

Наливайко

Пользователи
 • Продажи

  10/5
 • Покупки

  17/5
 • Content count

  813
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6
`

Наливайко last won the day on December 26 2020

Наливайко had the most liked content!

Community Reputation

396 Отличная

1 Follower

About Наливайко

 • Rank
  Прописка
 • Birthday 05/08/87

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Бабухів
 • Имя Пользователя
  Тарас

Информация Покупателя

 • Город получателя
  Бабухів

Настройки Барахолки

 • Минимальная сумма для предложений
  0

Recent Profile Visitors

2584 profile views
 1. Мені в Івано-Франківській області підняли ціну доставки з 1.30 до 2.30 за куб, але ця цифра маніпуляція. Головне, що за місяць було 410 тепер 550 грн. Неприємно, але і ще не дуже страшно. Потім попалась на очі біржова ціна LPG, 17 тис за тону. З цікавості порахував, вийшло що якщо палимо природний газ по 7 грн/куб із доставкою, за гривню отримуємо 3,87 мДж тепла; палимо LPG, куплений на біржі, транспортований до себе і залитий у свої балони об'ємом майже 2 куби (ага, ого, і ця цифра не входить в калькуляцію, уявлення не маю скільки це) спалюємо за гривню 2,6 мДж тепла; з куба газу має виходити 10,5 кВт енергії, тоді виходить, що тенами опалювати по нічному тарифу коштує так само, як газом. Тепловий насос був би просто бомбезний зі своїми коефіцієнтами СОР, але це поки що Якщо "вони" справді впровадять свій ринок електроенергії, чую ми завиємо вовком.
 2. Вже не ноунейм перфорована коробочка, впізнавана марка із гарантією виробника, наявність якогось там не пам'ятаю якого сертифікату. По простому, так як осцилографу в мене нема.
 3. Я б сказав середньої складності завдання. Якщо світло раз на тиждень мигне, тоді так, а якщо кожного дня відбувається тоді проблем зафіксувати нема. Я абсолютно не проти Як я бачу виробництво - в станок обов'язково треба поставити надійний імпульсний блок живлення. Нові нормальні бувають вже від десь 700 грн. Він десь вбереже заготовку, десь нерви оператора, зменшить простої станка, а може в якійсь особливій ситуації збереже здоров'я. А якщо щось там з діодами нахімічите не те, підпалите одну єдину муфту, вграєте одну єдину фрезу чи різець чи чим там станок валить і будь яка ця ситуація завалить всю економію зі саморобними трансами на літаючій напрузі.
 4. Якщо ваша організація не підпільні Кіндрати, можливо варто наїхати на енергетиків. Загалом по Україні діють ТУ на електроенергію, допуск по напрузі +10 -6% якщо не помиляюсь. Якщо зафіксували офіційно, що напруга не така, на електропостачальника легко падає відповідальність. Тема надто широка і глибока для чужої гілки.
 5. Я також працюю сам. Бувало багато днів, коли не хотілось заходити в майстерню, ледь ледь щось робив, музика дуже добре мене розганяла. Допомогла також робота на виїзді, треба було один фрезер настроїти, а в другому електрику майже з нуля зробити для знайомого. Робота поруч з новими позитивними людьми, які чимось також цікавляться, в принципі новим колективом у новому середовищі мені гарно підняла настрій. Якщо це емоційне вигоряння, можливо доведеться кинути цю роботу як мінімум на певний час, в кожного по різному, може бути від місяця і більше, поки не пройде. А може і доведеться поміняти роботу, якщо не відпустить. Варто зі спеціалістом по мозку попрацювати, справді.
 6. Ніколи в світі. Інерція патрону з шпінделем і шківом настільки велика, що буксування ремня не дасть нічого крім нервів при роботі з мітчиками до М10 мабуть, а може і для нього буде забагато. На то є гарантія.
 7. Навіщо аж в кулачок свердліти? Хіба в того патрона обов'язково закручувати болти наскрізь через патрон?
 8. Забудь про 200-й патрон, ніяких можливостей він не розширить. Трішки розкрив кулачки і вже впираєшся в станину, зайва маса зі своєю інерцією. Конструктори не тупі люди вони станок будують навколо різця і шпінделя/патрона, а не навпаки. Не думаю, що варто розглядати патрони із наскрізними кріплячими болтами. У фірми Sanou є лише кріплення на перехідний фланець - цілком робочий варіант, я собі такий вибрав і виточив перехідник. План-шайба це інший пристрій, не обзивайте так фланець. Якщо вдасться в інших фірм знайти 160-й 4-хкулачковий патрон із 4-м конусом і кріпленням cam-lock майте на увазі, що тут діаметр, на якому розташовані кріплячі болти 82.6 мм. В ИЖ мабуть те ж кріплення, що і в мого 16М05А? ISO 702-3, тут цей діаметр 85 мм. Потрібно буде виточити шпильки із ексцентриситетом між різьбами 1.2 мм, таке успішно на ручіпі робили.
 9. Якщо напишете продавцеві - хочу такі то 4 цанги, але не подобається калькуляція ціни доставки. Якщо створите лот із такою то ціною і безкоштовною доставкою, куплю їх у вас. 2-3 повідомлення, узгодите фінальну ціну і будете мати інструмент на гарних умовах.
 10. Можу допомогти із придбанням і доставкою з таобао. Там бачив цанги навіть із кроком 0.1 мм.
 11. Я ж щойно про це писав це взаємовиключні сплави. Якщо не хочеться переставляти пластинки, краще купити додаткові різці. На дюралю добре стоять пластинки з PCD, тримають розмір. Дзеркальні алюмінієві пластинки теж ріжуть, але сідають, розмір пливе. Якщо виключити абразивні метали, такі як сілумін і берилієва бронза, тоді наприклад Korloy VCGT11030(1 або 2 або 4)-VP1. Наприклад VCGT110304-VP1. Сплав PC5300. Чи VCMT160404-MP, сплав треба думати. Я в принципі не в ту тему пишу, на аліекспресі сум з асортиментом. @softm ти ж на китайській шпариш, шукати краще на таобао. Там і виробників, і видів достатньо, я звідти привожу і з голограмами, що натякає на оригінальність. Головне обходити боком пластинки по 150 грн за пачку. Коли мені треба знайти щось осьтаке перемальоване закручене, і бажано фірмове, пошук триває довго, і може завести в штати наприклад. Для кольорових чудово йде гостра як бритва кромка, і це зовсім те, що в маркуванні пластини остання цифра, тобто радіус ріжучої кромки. В принципі будь яка пластинка для суперфінішної обробки сталі може різати і кольорові метали, крім сілуміну і берилієвої бронзи звичайно, просто не з тою продуктивністю і чистотою. І дзеркальні пластинки, створені для алюмінію гарно ріжуть сталь на зовсім маленьких з'йомах, сотки. Думав відкрити тему із обговоренням таких моментів, але там багато специфічної інформації. Вона в своїй більшості лежить в каталогах, разом із прийомами використання деяких різців. А на форумі будуть по 5 разів повторюватись озвучені питання, і не слухатись відповіді на них.
 12. І найкращий у світі окислювач люстр і дверних ручок в принципі всього металевого в хаті
 13. Сенс тестувати такі пластини невеликий, якщо взагалі він є. Якщо стійкість пластин буде плавати в рази від партії до партії, виробнику буде пофіг. Ці марки з'являються і зникають, пластини маркують то по своєму, то пишуть на пачці Korloy або Mitsubishi. В принципі тест пластин означає, що хтось повинен на своєму станку спускати в стружку прутки з певного матеріалу певної твердості при певному режимі різання, поки пластина не сяде. Дешеві пластини ріжуть, але до зношування доходить не завжди, частіше пластина сколюється. Сплав, який добре оброблює сталь не буде стійким на сілуміні. Сілуміну потрібна дуже висока твердість, щоб витримувати абразивну дію кремнію. Така твердість при різанню сталі буде означати, що сплав дуже легко сколюватиметься. із каталогу Korloy Для кожного матеріалу кожної групи твердості є свій оптимальний сплав. Видно, що ця фірма продає з відносно універсальних тільки PC5400 для твердих сталей, нержавійок, чавунів і жаростійких сталей. Але для кольорових металів і загартованих сталей призначені окремі сплави, точніше композити. В тому ж каталозі є результати випробувань, шкода що я не можу зрозуміти їх В тому ж каталогу вказано технологічне вікно режиму різання: подача/швидкість різання. Якщо в тієї lamina-tech.cn немає каталогу із подібними вказівками, то тут нема що обговорювати чи тестувати.
 14. Цікаво, наскільки цифри на шкалі відповідають реальності. Не бажаєш перевірити? Це не важко, ручними вагами.
 15. Сподобалось відео тим, що озвучили як були схрещені технології обробки