• Announcements

Наливайко

Пользователи
 • Продажи

  13/5
 • Покупки

  17/5
 • Content count

  882
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6
`

Наливайко last won the day on December 26 2020

Наливайко had the most liked content!

Community Reputation

426 Отличная

1 Follower

About Наливайко

 • Rank
  Прописка
 • Birthday 05/08/87

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Бабухів
 • Имя Пользователя
  Тарас

Информация Покупателя

 • Город получателя
  Бабухів

Настройки Барахолки

 • Минимальная сумма для предложений
  0

Recent Profile Visitors

2882 profile views
 1. надалі плануєш якось боротись із шумом? Наприклад кріпити на зовнішні стінки кобинету щось шумопоглинаюче, вібрацієпригнічуюче.
 2. Гламурна автоматизована рутина. Ніде ні краплини масла, замацаного скла в огородженні, всі міхаличі тверезі, начальник не кричить матом. Схоже постановка. Хто підкаже, як називається тип двигунів із мідними обмотками на роторі? На 9:20 такі намотують, схоже 4 короткозамкнуті полюси, суцільним дротом мотали. Це такий різновид асинхронника?
 3. Зовсім ні. Перечитай мою писанину. Мікрони зіграють на дисплеї навіть від різної швидкості закручування ручки мікрометра.
 4. Я б робив так: беру цілу КМД >75мм, наприклад 80 мм. Перший крок: міряю її мікрометром, якщо все збігається в межах 2 мікрон, нічого не чіпаю. Якщо не збігається, записую відхилення. Другий крок: без КМД відкручую мікрометр назад до 75 мм, обнуляю. Перевіряю знову цілими КМД, при необхідності повторюю другий крок вносячи поправку. Необхідність цілком може виникнуни, бо теоретично навантажена і ненавантажена губки можуть показати різні мікрони. Повторення другого кроку може бути не потрібне, якщо мікрометр вимірює лінійне переміщення губки, а не кутове. Я таких в руках не тримав, мабуть воно коштує більше кіло долара. Трошки офтоп, так, просто в моєму колгоспі це єдиний доступний достовірний метод.
 5. Поки що міст чайна для мене найадекватніший. Нема дибільної об'ємної ваги, через яку НП готова влупити 100 доларів за доставку коробки 20х20х20 см, розрахунок вартості доволі простий. Як мене виморожують всілякі найкращі в Україні транспортні компанії, яким для розрахунку вартості доставки треба листи писати. Ціни доставки цілком конкурентні, не бачив я відчутно дешевших поставок, в т.ч. в тих компаній із розрахунками за індивідуальним запитом. Не пропало жодної моєї дрібнички за весь час роботи з ними. При проханні ділять посилки щоб вписатись в митний ліміт 100 євро. Сайт глючить після обновлень, треба всього лиш натиснути ctrl+F5 щоб очистити кеш, і працюєш далі. Хто знайде кращу транспортну компанію для дріб'язку, скажіть яка це. Сам в неї перейду, з мене поляна Я нічого не рекламував просто сам влюбився по фотографії, хочу такий апарат. Може там в коробці гімно, а відгуки куплені? Я на таку шнягу натрапив на єбаї. 10 000 класних відгуків на товари за 2 центи, а по факту відправляють биті вироби (2 сервомотори купив, влуплені в торець валу). З того часу став обережніший, стараюсь зарання знайти механізми самозахисту.
 6. @Y.fowler. я вже сам погуглив. Ця модель одягається прямо поверх рідного ДГК на конкретні моделі барретів, тому очевидно наконечник є полум'ягасником. Отже там гази спочатку впираються в ДГК, а тоді глушаться глушником, всі при ділі, нікого не забули. Видно це з тих випадків, коли треба розглядати всю систему а окремо глушник.
 7. В ліжечку прийшла нарешті думка, що наконечник можливо є не ДГК а полум'ягасник. У товстих калібрів з глушника ще може вириватись нормальний факел. Звідки фотка? Там є опис?
 8. Time Left: 3 days and 13 hours

  • Продажа
  • Закончился
  • Состояние: БУ - все работает

  Старий чорний патрон. Додається фланець із посадкою на різьбу, модернізований новітніми імбусними болтами, на яких є різьба. На рідних болтах була лише про них пам'ять. Прямі і зворотні комплектні кулачки. Зворотні схоже ще целочки. По прямих кулачках видно, що трохи таки попрацював. Заберіть люди добрі, не маю сили переставляти його з кута в кут.

  500.00 UAH

 9. Моя думка - цей ДТК на кінці це чисто замануха для тих, хто хочуть мати 2 в одному, і гратись із фізикою. Як захочуть, можуть відкрутити наконечник і використовувати лише глушник. Чисто розрахунок на привернення уваги певного типу публіки, а не реальне вирішення завдання.
 10. @CTPAHHUK Ух ти! Цікава зброя, не підпадає під законодавче регулювання.
 11. Зліва вихідний отвір? Не розумію чому воно повинне працювати. Якщо глушник зробив свою роботу, на виході гази вже не мають тої швидкості, щоб канали ДТК могли на щось вплинути. Якщо вони її все ще мають, то глушник не справився. Користувався модером Ace ultra на своєму .308, пробував на .338 віддачу ця модель відчутно гасила, додаткових насадок як ось ця річ не було.
 12. ці пропорції 13-8% це той рівень, до якого слід прагнути. Без вібрації і правильного перемішування фракцій у виробі буде величезна купа пустот, які заповнить епоксидка, як наслідок її відсоток буде суттєво вищим, а характеристики виробу гіршими. Без комбінації вібростолу і вакууму у виробі ще й будуть повітряні пустоти, які теж матимуть реальний відсоток в об'ємі. Експеримент із відром це чудова ідея. Виробники ж відсоток об'єму вказують, а не маси, хіба ні? Тобто готуємо суміш із різних фракцій, засипаємо у відро, трясемо для ущільнення і заливаємо водою. Якщо влізе літр води, перший етап пройдено успішно. Наступний етап це перемішування всього із епоксидкою, і вкладання у ємність позбуваючись повітря. На цей експеримент треба всього лиш 1.5 літри епоксидки, це не страшні гроші, щоб їх економити і пробувати з ходу лити всю станину. Я не думаю, що заради однієї станини варто починати всі ці танці. Треба або купляти послугу в тих, хто вже робить це добре, або планувати одразу відливку кількох станин. Відповідно будувати вібростіл і вакуумну камеру, це не такі вже і страшні речі, але необхідні для якісного виробу. Пористий полімербетон до сраки, краще не починати. Тру прокачані ливарники вибирають наповнювачем не граніт, а кварц.
 13. Well, this is what actually happened to the entire Soviet Union. In this condition not less than 2400 usd. Soviet quipment for export was made in seperate buildings by highly qualified workers. Believe me, it's realy another level of quality than that ones, made for internal usage. So, you got much higher quality lathe for way smaller price than anyone could find it here, in Ukraine. Congratulations They could use frequency inverter to run 3 phase motors less than 5 kWt, but don't tell that anyone to keep prices low
 14. Wellcome guys are wondering, why this lathe is in so good shape, and it just works? Bed guideways has not been worn-out to death before sale? Why all native black balls are in place? This is fantastic here believe me. We didn't know that it still existing, because here if someone is selling this type of equipment, it need overhaul for sure. Or better recycling. As for me, i wonder why did you choose to buy this dirty soviet junk instead of anything more modern? And quiet