Наливайко

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  1/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  134
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

31 Нулевая

О Наливайко

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения 08.05.1987

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Рогатин
 • Имя Пользователя
  Наливайко

Настройки Барахолки

 • По-умолчанию только новые товары
  Нет
 • Скрыть "параметры" товара из списка товаров
  Нет
 • Скрыть статусы товаров (новый, бу, поломан/на запчасти)
  Нет
 • Не показывать среди товаров - Техлитературу
  Нет
 • Не показывать среди товаров - Китайские товары
  Нет

Настройки Форума

 • Добавить темы в блоке новые посты/темы/блоги?
  0

Посетители профиля

806 просмотров профиля
 1. ну та рахував, Ви взагалі не читали що я пишу? Цифри фінальні показував "... - І шо, всюди не по нашому написано? - Та блRдь кому я все це розказував?" (с) Лесь Ось це по справі. Термін окупності на справді сильно гуляє, в залежності від місцевості, початкової вартості компонентів, способу монтажу, підключення, зеленого чи не дуже тарифу, електрика для хати чи зареєстрованого підприємства, платиш виконавцю чи собі) Навіть для хати є однозначно сенс, якщо ЛЕП далеко. Господарство отримує генератор, який в будь якому випадку матиме залишкову вартість, який пізніше якщо що можна буде продати. А от якщо піти по легшому шляху, поставити стовпи, протягнути до себе ЛЕП, на що може піти не менше грошей ніж нагеліополе, кому потім все це продаш? Якщо з держ електрикою все ОК, то вже не однозначно, треба кожному для себе рахувати. Друзі взнавали на рахунок валютного депозиту, кажуть що в підсумку отримуєш 1% реальних річних, геліостанція із зеленим тарифом принесе однозначно більше. Поки ми з вами отут сперечаємось натрапив на статті на тему "сонячні панелі своїми руками". Цікаво! На єбаях справді є багато лотів із фотовольтаїчними кристаликами недорого, на алібабі мабуть ще не дорожче. Таке до зеленого тарифу не приліпиш але для себе вже проглядається економічний сенс. Буду думати
  Добрий швидкий продавець, ШВП куплена за недорого теж хороша
 2. аж ніяк. Термін служби сонячних панелей прийнято брати 25 років. Вони і далі працюватимуть, просто не так ефективно як нові, для приватного домогосподарства повністю система окупляється до 20 років у нас, при наших цінах на електрику. Гляньте ілюстрацію https://www.slovoidilo.ua/2018/02/06/infografika/suspilstvo/skilky-platyat-svitlo-ukrayinczi-yevropejczi-ta-amerykanczi ми ж глобально балакаємо) а ціни в нас ще й солодкі виходить, за кордоном бухгалтерія вже інша виходить, а ви за весь світ розписуєтесь. Система безшумна, не димить не піниться не пригорає, обслуговується мінімально, втручання іноді потребує інвертор. Підприємствам продається електрика по вищому тарифу, забули? Підприємство коли робить геліополе закупляє більший об'єм, нижча ціна за все, і термін окупності вкладень буде меншим. Не рахував на скільки, для мене понту нема. Я? Ні, мене термін окупності не влаштовує, поки я ще бідняк я готовий понатирати мозолі заради швидших грошей. Хоча пасивний дохід манить до себе. А в мене зустрічне питання, чого так люто зненавиділи сонячні панелі? На мозоль вони вам наступи, чи сонця забагато забрали? Хоч раз реальні цифри на папір викладали по них? Як на мене класний інструмент, мене пре. Любив раніше почитати новини по них, про проект японців зробити геліопояс навколо місяця і передавати на Землю електрику мікрохвилями, про концепти орбітальної станції генератора. Про задумку ЄСу збудувати велетенські генераційні поля в Сахарі, і передавати електрику до себе чи то кабелями з надпровідників, чи просто по грубезній міді не пам'ятаю. І єдине що стримує останній проект це військова нестабільність регіону.
 3. Та ні, не все, ми ж не діти щоб елементарне на пальцях один одному пояснювати. Я так думав. Гаразд, поясню Для домашнього господарства панелі дорогі, як і вугільна електростанція. Для держави дешеві, бо закупляється все оптом. Коли починав робити майстерню порахував, що міксер готового бетону, який приїде під твою хату і висипле ідеально перемішану суміш в твою яму дешевший, ніж скільки само бетону цієї марки робити власноруч. І тут ніякої зради нема (крім того що можуть в суміш не додати цементу, але із це можна законтрити) в них оптові закупки, а ми беремо через 5-го посередника. Ви ж в Одесі живете, маєте знати математику торгівлі. За кордоном термін окупності підприємства 5-7 років не вважається поганим, геліополе в нього дуже добре вписується навіть у нас. При чому бізнес чудовий тим, що раз зробив і забув про клопоти. Хіба що хочеш кращої генерації, то треба не полінуватись збити снігову шапку, та раз на рік помити панельки, але і тим не всі морочаться. Досить ображатись на весь світ і його змову проти Вас, пора щось робити. Он солому безкоштовну знайшли, якщо крутнутись, можна пробити гранти на побудову місцевої котельні на соломі, бачив таке в новинах, котел завантажував трактор 2 рази на день цілими тюками, всьому селу тепло. І бачив людей, які отримували гранти на всяке таке.
 4. Коли я емоційно задовбався, те саме було. Мене навіть розстроїв гвинт ШВП якому треба кінці обробити. При тому що в мене є токарний)))) сів, послухав музику, видихнув і пішов далі робити) Подивись в свою конструкцію, є місце щоб запхнути лінійні підшипники в металеві корпуси? Якщо є ти можеш зробити їм переднатяг. Хоча циліндричні направляйки ніколи не славились жосткістю в принципі.
 5. @Stebium1 є дивний факт, який заперечує зраду. Китай, якому плювати на всякі міжнародні норми викидів закриває свої вугільні і вкидає стільки лярдів $ у зелень що мені страшно згадувати. Напевно китайці просто дуже тупі на державному рівні? Не треба про світові змови, атомна електростанція як і вугільна окупляється довше ніж геліостанція. Світом керують не дурні люди, просто нам не все розказують. Бо а навіщо? По біогазу теж мимо каси, дуже щільно цікавився, Україна зі своїми невичерпними земельними ресурсами може забезпечити крапельку від газових потреб з біогазу. БГУ це в першу чергу не реактори, а утилізатори, газ це приємний бонус. По темі: і я хочу сонячні панельки! Як тільки економічно вони підтягнуться зразу завалю свою площу ними
 6. Читав про різні варіанти. Приглянувся варік де панель зовсім крихітна, найкрутіша і найефективніша яку могли знайти стоїть на теплообміннику з водою, а на неї дзиркало збирає купу світла. Панель постійно охолоджується і видає добру кількість струму. Звучить складно, але по факту ефективність панелі підіймається дуже дешевими засобами, як вода алюмінієва фольга, дроти, несучі підножні матеріали. Обов'язковий механізм слідкування за сонцем, але що дзеркальце обертати, а що квадратний метр панелі, є різниця! Холодні панелі працюють краще, але охолоджувати водою на даху накладно, вони самі важкі а тут ще й вода дзюрчить.
 7. Про зет нічого не скажу, не думається мені зараз ніяк( А муфта, ну може я її не зрозумів, та бачу не карданчик а жорстку втулочну муфту. Момент вона звичайно передає, та її стараються не ставити на приводи осей не спроста. Ці 2 вали не вийде підручними засобами виставити ідеально на одну вісь, із максимальним відхиленням не більше 5 мікрон (на стелі прочитав, яскава дозволяє 2 сотки ексцентриситету, і то при наявності православної муфти), будь яке відхилення відіграється на найслабших ланках постійно їх згинаючи, і навантажуючи підшипники двигуна і опори гвинта. Останні міняти не проблема, а от кроковий двигун прийдеться викинути, бо ротор не можна витягати з кроковика, розмагнітиться. Зекономиш на муфтах, попадеш на двигуни. Може все таки шланг?
 8. Я рахував для себе, знайомого, якщо система з інвертором щоб живити будинок, тобто замінює державну електрику то окупність виходила 15-20 років, це якщо нічого не поламається в процесі. Напряму від панелей до ТЕНу не рахував, цифр на живі панелі не знаю. Собі планую на дах кинути змотаний чорний шланг це найпростіше і найдешевше що коли небудь бачив. Мені чех розказував, що в них колись був такий страшний зелений тариф, що люди ставили на сонячних полях галогенові прожектори, світили ними на сонячні панелі державним світлом по нічному тарифу, і так гроші заробляли)) це було законно
 9. На тему законів ціноутворення за останні 70 років написані дуже толкові книги, в них спитати буде краще ніж у мене. В демпферах муфт використовують замість дешевого силікону дорогий поліуретан не просто так, поліуретан має відносно правильну твердість, дуже добре відновлює початкову форму, і взагалі тримає її протягом тривалої служби, силікон як шмарклі буде звисати з часом. Крокові двигуни не обертаються плавно, а стукають із кожним своїм довбаним кроком, тому і матеріал демпфера має бути відповідним. Плюс форма листків демпфера сферична не спроста вийшла, такі листки будуть півмуфтами стискатись по всій довжині, тоді як промені зірочки будуть витискатись назовні, сферичні довше служать. Ну це типу теорія для хорошого станка, якщо хочеш повторюваності позиціонування і не лазити потім до муфт. Хочеш робити сам? Нічого не маю проти. Нуууу майже я в таких випадках прикидаю: скільки буде коштувати модельний сирий поліуретан чи з чого там його роблять, супутня хімія, інструмент без якого ніяк, час щоб все зробити. Заливати сирець прямо в муфту вважаю ідеєю не дуже, бо демпфер бажано запхнути в півмуфти з хоч мінімальним натягом, тобто форму для заливки треба робити окремо. Кругляк, час на мехобробку. І порівняти. Схоже на тому сайті справді ціна за півмуфту, і того 350 грн за набір, 1450 за 4 муфти з доставкою без торгу Як на мене тут одне з двох: або з'єднати шлангом, непогана ідея взагалі то, або купити готові муфти. Але то ти рахуй для себе, в мене тут своя матриця
  Купляв мастило Shell tonna, все культурно запаковано, масло слизьке! Таке яке і має бути для пар ковзання, не те що и20. Я щасливий)
 10. можете вказати робочі розміри? Крок, паз, товщина перемички, висота зубів від пазу до краю
 11. https://unitech.com.ua/mufty-kulachkovye-trasco/ 150 гривень за готову муфту це дорого? 50 гривень демпфер, і це металеві муфти. Дешевше поліамідні https://unitech.com.ua/mufty-s-poliamidnym-kolcom-sitex/ ще дешевше тільки шланг. тут просто мої сльози
 12. Все цікаво, тільки на мій погляд роликові підшипники в бабку зайві. Ролики повільніші, я про дозволені макс оберти, сильніше нагріваються, більш чутливі до правильного натягу. Так, можуть нести більші навантаження ніж кулькові, але тих навантажень в цьому станку ніколи не буде. Став кулькові радіально-упорні
 13. Для цих масок роблять хмару всяких фільтрів, від пилозахисту до фільтрації шкідливих газів, і всеможливі їх комбінації. Для гріндера потрібні звичайні протипилові, краще саме їх і поставити, бо з більшим захистом вони важчі по вазі, габаритах і опору диханню. Вид захисту маркуються буквами, але якими то краще в каталозі дивитись. На тому ж швидкому алі шукаються як 3m filter без проблем.