• Announcements

jenkins

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  8/5
 • Content count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Нулевая

About jenkins

 • Rank
  Завсегдатай
 • Birthday

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Город
  Kyiv
 1. Без охолодження шансів сверлити немає зовсім. Нічим. Проблема не в свердлах. Проблема в локальному перегріві нержавійки. Я теж мучався з свердлінням поки не поняв в чому проблема. Як проміжний варіант можна охолоджувати свердло в паузі між сверлінням. Тобто просверлили отвір - сверло в стаканчик з СОЖ або хоча б водою, сверлимо наступний отвір. Але враховуючи розмір деталі я б пробував сверлити у ванночці.
 2. Нержавійку можна сверлити так само як звичайну сталь тим самим свердлом навіть простим р6м5 але з двома відмінностями - 1) охолодження потрібно без варіантів. Саме охолодження а не змащування, капнути каплю сож нічого не дасть. Потрібно поток охолоджуючої рідини. 2) оберти потрібні менші ніж для звичайної сталі. Приблизно в 2 рази. Вся суть проблеми заключається в тому що нержавійка дуже швидко нагрівається локально прямо в зоні різання, погано передає тепло по тілу деталі, в результаті чого ріжуча кромка свердла дуже швидко перегрівається і миттєво тупиться, після чого перестає сверлити взагалі, красніє ітд. Якщо тримати свердло холодним то нержавійка сверлиться нічим не гірше простої сталі. Можете зробити експеримент - візьміть ванночку, на дно деревяшку, на неї лист нержавійки і заповніть водою. Спробуйте просверлити в такому вигляді у воді.
 3. Радий був допомогти мені в принципі нічого не треба, головне щоб у Вас вийшло зробити цю деталь і воно приносило користь. Якщо є прям нестримне бажання.. можливо є лишній набор щупів (полоски), або щупи-різьбоміри, або ключ гаєчний маленький 5.5мм (під м3), або кмд плитки ( не набором, просто пару шт для періодичного контролю штангена), або щось ще з вимірювального інструменту, це моя слабкість. Або електронні вимірювачі різні (генератори, осцилографи ітд). Але це за умови що є щось лишнє, так нічого купувати не треба. Може комусь допоможете в аналогічній ситуації. Але найцікавіше буде побачити що у Вас вийде в результаті.
 4. Розглядаючи свої малюнки поняв що не заміряв кришку справа де шестерня, думав що завтикав поміряти. Сходив ще раз глянути (поки не збирав) і поняв що там немає кришки зі сторони шестерні, або вона всередині. Зміг заміряти товщину "пояску" з торця, але розмір не точний 8мм.
 5. Ледве вийняв цю штуку. Думав уже не вийде. Вона сидить на посадці схожій як для підшипника. Тей розмір 95.0 шліфований. Шайба теж шліфована по товщині. Поки міряв світло вирубили, частину розмірів знімав під фонарик телефону.. але потім переміряв. Знову вибачаюсь за ескіз, якщо щось не зрозуміло то питайте. Я ще не зібрав все назад, буду завтра вечором збирати, якщо треба ще якийсь розмір уточнити - пишіть. Але далі розбирати цю штуку бажання немає. Товщину шайб міряв мікрометром. Решта штангеном. Там де я думав розмір 8мм виявилось всього 2мм. На малюнку виправив.
 6. ось ще знайшов фото яке можливо допоможе, фото з інтернету. Щось я засумнівався на рахунок 8мм виступаючої вилки. Те що вона виступає це точно, але 8мм щось не сходиться з паспортними кресленнями. Дивно
 7. Вибачаюсь за якість ескізу. Якщо щось незрозуміло спитайте. Другий малюнок це вид зверху, ота вилка на 8мм виступає назовні за площину плити
 8. Ось трошки детальніше
 9. Судячи по паспорту тут 2 підшипники "110". В альбомі знайшов такі запчастини але тут неясно звідки вони, думаю те що треба?
 10. Ось частина за паспорту де цю деталь можна побачити в перерізі. Я можливо зможу пізніше зняти деякі розміри ( тільки з тієї сторони де "вилка" ) 6720ВФ2_Альбом_13.pdf
 11. Ви хочете зробити ці деталі з нуля?
 12. Ще один варіант, замініть батарейку "таблетку" на платі стійки, якщо вона там є. За цей час вона уже давно сіла, інколи через неї біос не хоче загружатись зовсім.
 13. По симптомах, якщо відкинути конденсатори про які уже всі сказали, дійсно схоже на те що флеш пам'ять глючить, наприклад при запуску воно хоче записати щось кудись але не може. Це також підтверджується тим що ситуація погіршувалася поступово. В цьому випадку теоретично потрібно зчитати дампи пам'яті з мікросхем, записати на нову таку саму і замінити старі на нові.
  Все замечательно!