San1084

Користувачі
 • Продажи

  30/5
 • Покупки

  11/5
 • Публікації

  779
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Діб у лідерах

  7
`

San1084 останній раз здобув день на травня 23 2022

San1084 має найбільш улюблений контент!

Репутація

243 Відмінна

1 підписник

Про San1084

 • Звання
  Реєстрація
 • День народження 20.03.84

Персональна інформація

 • Стать
  Мужчина
 • Країна
  Украина
 • Імʼя користувача
  Александр

Відвідувачі профілю

1 730 переглядів профілю
 1. Підскажіть розміри. Нам потрібен без фіксації.
 2. Всім привіт. Запропонували мені сф 676 за 35 тис. Комплектний, але на голові зверху відбитий невеликий шматок чавуна, та направляючі так собі. Вирішив таке придбати цього 675. Завтра подивлюсь на стан шестерень в коробках. Але ми його запустили, то працює тихо і начебто все добре. Вже і хобот привезли. Ціна 27. Шукав голову на олх, то є за 11 та 17 тис. Не дешево. І стан який невідомо. Можливо в кого є на продаж? Можливо зацікавить обмін на щось. Хочеться щоб станок був копмлектний.
 3. Всім дякую. Буду думати. Мені в моє приміщення по розмірам максимум 676 війде. Зараз Нгф то хто щоб не казав, але я на ньому роблю такі речі, що ніхто не віре. От і подумав замінити його трохи більшим.
 4. Доброго всім вечора. Таке питання по 675. Є станок. Але без хобота та голови. Ціна 28000. Станок працював дуже мало. Зараз у нас вже дома. От і думаю варто його брати чи ні. Хобот та голова мабудь буде проблема. Дякую.
 5. Доброго дня. Це 160удг?
 6. Всім доброго вечора. Був я у тещі. Не міг навідь розтопити. Було вирішено прогріти димар. Взяв горелку та заліз нею в димар. Так прогрівав хвилин 15. На пічці почали виступати мокрі п'ятна. Мабудь даремно плита була поштукатурена, та фініш сатеном та пофарбована наступного дня після її постройки. Після прогріву димаря тяга була добра. Тепер теща вже третій день топить і всеодно появляються п'ятна. Я їй вугля навідь привіз щоб довше держала тепло. Висновок. Була сера. Думаю як просохне можна і вікно буде закрити.)))
 7. Сьогодні дзвонила теща і каже, що знайшла золоту серединку. Коли ставе вікно на провітрювання і закриває піддувайло, пічга горить і тяне. Тільки відкриває піддувайло чад іде в кухню. Містика.
 8. Всім велике дякую за поради. З понеділка поїду до тещі і доведу до ума. Дам просраться цій плеті та зроблю тюнінг))) Про результат обов'язково відпишусь.
 9. Піч положена десь з три тижні. Але димар на тім тижні. Все нове. За духовку я теж думав, прогорить як в мене тігель в горні))) Буду щось робити
 10. Всім дякую. На вихідних спробую всі поради. Ні. Візьму газовий балон з горелкой та через лючок прогрію все добряче.
 11. Всім доброго здоров'я. Ось в закінчив ремонт у тещі і тут проблема. Вирішив я викинути в літній кухні пічку, та поставити нову не велику. Ламати не будувати. Найняли пічника і він виложив нову. Як було все відкрито на вулицю тяга була, але не така як раніше. Стало прохолодно і теща закрила двері і вікно. І дим та чад потягнув у кухню. Приїхав пічник сказав димар треба підняти. Добавили кусок труби з метр. Але все одно тяне в кухню. Я взяв і зробив витяжку на проти піддувайла вверху. Не помогло. Сказала теща зняти трубу так як тяга була при старій і з відкритим на провітрювання пластиковим вікном. Не знаю, що не так. Чому пропала тяга. Дайте пораду. Добавлю фото. Фото
 12. Всім доброго здоров'я. Ось в закінчив ремонт у тещі і тут проблема. Вирішив я викинути в літній кухні пічку, та поставити нову не велику. Ламати не будувати. Найняли пічника і він виложив нову. Як було все відкрито на вулицю тяга була, але не така як раніше. Стало прохолодно і теща закрила двері і вікно. І дим та чад потягнув у кухню. Приїхав пічник сказав димар треба підняти. Добавили кусок труби з метр. Але все одно тяне в кухню. Я взяв і зробив витяжку на проти піддувайла вверху. Не помогло. Сказала теща зняти трубу так як тяга була при старій і з відкритим на провітрювання пластиковим вікном. Не знаю, що не так. Чому пропала тяга. Дайте пораду. Добавлю фото.