Curandero

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  4/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  1 263
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  3

Curandero last won the day on 2 февраля

Curandero had the most liked content!

Репутация

263 Отличная

1 подписчик

О Curandero

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Тернопільська обл., м. Бережани

Посетители профиля

1 431 просмотр профиля
 1. Та шайба то пильник. В обох випадках стискаються внутрішні обойми, впираючись в буртики вала і якщо подумати логічно, то при затяжці дуплексів з обох сторін зовнішні обойми мають мати певну свободу, інакше затяжки не вийде. І оскільки у вас вал подався лише в одну сторону, про що каже клин лабіринтного пильника, то я і припустив, що біда в герметику, який не дав зовнішнім обоймам зміститись при затяжці.
 2. У вас є крок ходового гвинта, наприклад 6мм, виставляєте в ідеалі такий самий крок на коробці подач, і рахуєте скільки обертів вхідного вала коробки треба на 1 оберт ходового гвинта, далі крутите шпіндель і рахуєте скільки обертів робить вихідний вал ПБ гітари на один оберт шпінделя. Далі арифметикою другого класу рахуєте яке має бути передаточне, щоб на один оберт шпінделя був один оберт ходового гвинта.
 3. Тьфу.. старий, сліпий.. неактуально)
 4. Перегляньте ще раз креслення в паспорті, бо ви помиляєтесь. Я вже двічі писав відповідь із поясненням, але обидва рази вийшла малозрозуміла дурниця, не вдається сьогодні висловлювати думки грамотно...
 5. Ну там же підшипники наскрізь через корпуси проходять, наскільки пам'ятаю. І обмежуються якраз кришками, котрі ви на герметик посадили, відповідно між кришками відстань мала б збільш тись на товщину герметика х2, якщо мазали під кожну з них, чи я знов щось неправильно зрозумів?
 6. Яким би не був армяшка гуано, але я згоден з коментом вище, краще він ніж тв-шка.
 7. Не рубайте з плеча, бо знов поспішно дурниць наробите, там не факт, що люфт між підшипниками, може вся зборка в корпусах наждака літати через зазор від вашого герметика, на дідька він там я ніяк не зрозумію...
 8. @PAVLOTSIUPA хто як називає)
 9. Всьому свій час. А на розточку голови в токарнику, тим більше такому малому не кожен би зважився, Респект однозначно.
 10. Щось забугорне, схоже на ЗБ від лінійки Karger та їх совєтських нащадків, або Schaublin, але у перших віконце квадратне, а у других кругле, але загальні обриси збігаються.
 11. При мені при заправці рвало лише круг для заточки стрічкових пил міліметрів 90. Це було щось, як постріл з пістолета... Підйомну частину станка відкинуло і якби не "низький" кожух та окуляри напарника, то лишився би інвалідом.
 12. Там 700 об. для заправки круга якраз передбачено, так сказати тестовий режим. Поставили новий круг, включили мінімалку, заправили, якщо все норм, то можна вмикати "робочий" режим на 1500, аналогічно при заправці після спрацювання круга, знявши певний шар абразиву можна відкрити внутрішню тріщину і отримати в харю при заправці круга.
 13. @Artem1ks після затяжки нічого там "бовтатись" не буде) Просто ще одне дистанційне кільце, просто ззовні, нічого страшного, головне гайку не забути зафіксувати гужоном(там має бути отвір збоку). П. С. В мене відливка теж жах на вулиці в'язів...
 14. А, ну взагалі не зовсім зрозуміло написано, але може й я неуважний. Виточіть "шайбу" вдягніть її під гайку та і все, підбиріть, щоб те лабіринтне ущільнення вільно крутилось і гайка при зажимі вибирала зазор, тут у вас руки розв'язані.
 15. Якщо дистанційне кільце між підшипниками виготовлене правильно, то як вони можуть клинитись при затяжці гайки? Робіть кільце, методика в паспорті здається є.