Curandero

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  4/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  1 009
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  2

Curandero last won the day on 26 мая

Curandero had the most liked content!

Репутация

189 Отличная

1 подписчик

О Curandero

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Тернопільська обл., м. Бережани

Посетители профиля

1 138 просмотров профиля
 1. Мова була про те, що все є в продажу регулярно навіть тут, в Росії звісно ринок більший, доставка можливо дорожче обійдеться, бо і відстані між населеними пунктами більші, але краще гарантований результат, ніж ця сумнівна ідея.
 2. Відразу в комплект купуйте хороші навушники, ще одну коробку подач і маточну, можна відразу з фартухом. Одна справа виламати кілька зубів на шестірнях і зовсім інша розворотити пів станка, коли в'їдете в патрон по запарці чи недосвідченості. П. С. Не розумію проблеми, стабільно 2-3 рази на рік на (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников) викладають шестірні гітар від ульяновців всіх років, і це тільки те, що я моніторю. Ну і знову ж таки, на цьому форумі вже обсосана тема комбінацій шестірень в різних варіаціях для отримання потрібного передаточного числа.
 3. Отримав. Дуже дякую!
 4. Можна мені "Оборудование гальванических цехов", "Электро абразивное шлифование", "Электрофизические и электрохимические станки", "Оборудование для сварки давлением", якщо попередній бронювальник відмовиться, ну і словничок би забрав.
 5. Гарно! Ну і кілька питань. Позиціонування по осі z лише піноллю по цифровій лінійці і фіксацією зажимом голови? Як кріпиться патрон? П. С. З місцем це ви трошки погарячкували, майстерня звісно маленька, але при потребі окремо фрезеру і сверлилці місце б знайшли, були б тугрики)
 6. Таки знову позанудствую і скажу вчергове, що дуже не вистачає функції попереднього перегляду посту перед відправкою, а по темі проголосував за 1 год, маючи наувазі не більше години, але не менше 15-20хв.
 7. Ну добре, а стержень з конусом там для чого?
 8. Мужики, не займайтеся дурницями зі зваркою, ті вуха лише тримають пб, її потім все одно виставляти треба. Зріжте залишки тих вух, в корпусі просверліть отвори, наріжте в них різьбу від М20 і замовте токарю подобу рим-болтів туди, вкрутіть їх, виставте бабку і тоді просвердліть в рим-болтах отвори по місцю. Оскільки в пб потрібно засвердлюватись далеко від краю, щоб кут не виламало, то під "вуха" рим-болтів доведеться зробити проставки.
 9. Принесли свого часу цей чудо-інструмент фірми Starrett. І так він досі не опізнаний. Шкала дюймова, проградуйована в 1/10 дюйма. Тріщотки немає. Стержень мікрометра штовхає циліндричний шток із конусом на кінці, плюс "хід" чітко обмежений - циліндрика з конусом - 2/10 дюйма, сам шток мікрометра - 4/10, повна шкала 5/10, але останню десятку шток вже схований в корпусі.
 10. Там може вилізти боком дизбаланс, через неоднорідність матеріалу, сам думав таке робити, але враховуючи що воно буде з кількох частин зварене, то додаткові імовірні проблеми закладати в деталь не хочеться.
 11. Це на магнітну плиту оснастка.
 12. Наскільки пам'ятаю там і призми навпаки розташовані.
 13. Якщо після отримання чистового розміру зовні, залишиться стінка від 8мм, бажано 10+мм, то підійде будь-який Фвнутр, довжина як вже писав від 120мм, в ідеалі 150мм, потрібен цей огризок для виготовлення оправки під абразивний круг 400х203х100, відповідно треба один штука. Тому і шукаю щось недорого, бо з одного боку спускати в стружку відповідний кругляк то абсурдна ідея, а з іншого, така зварна оправка буде "монстряча" і за відсутності подібного досвіду я в результаті не впевнений, тому і треба занедорого для експерименту.
 14. Я загалом не проти, але боюсь модераторам це не сподобається, бо наврят чи цей розділ форуму таке передбачає.
 15. По пункту 2 уточнення, бо забув написати - патрон потрібен із прямими кулачками. Добавлю: 4. Втулки циліндричні із внутрішнім КМ0(якщо таке є), КМ1, наприклад від швидкозмінного патрона.