Curandero

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  234
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

42 Нулевая

О Curandero

Посетители профиля

305 просмотров профиля
 1. Пи. Си. То перехідна модель між дип-200 та 1а62 - 1Д62М тридцятих років(на той випадок, якщо відповідь треба пошвидше, а мене сон зморить)
 2. Хлопаки, ви як такі теми створюєте, то пишіть для чого вам той агрегат треба, бо якщо для себе, для власної агротехніки щось виточити наприклад, то однозначно варто зв'язуватись, бо там з напрвляйок можна міліметри зчухати без втрати жорсткості.
 3. При повірочному в 25 та товщині сталі від 4мм?) Я коли планував свій компресор, то дійшов до висновку, що найкраще коротка, товста(для зменшення гідравлічного опору) трубка до балону(одного, щоб максимальна площа холодних стінок приходилась на місце входу максимально гарячого повітря), а дальше відділювач вологи(бажано) і магістраль яку завгодно довгу. Бо виходить, що трубка після кожного балону матиме меншу температуру ніж балон, там сконденсується волога і краплі понесуться повітряним потоком далі... Але я вже казав, я від пневматики далекий...
 4. Тоді смисл заморочуватись? Отримати гемор з конденсатом в 4 балонах, плюс врізки, плюс трубки, якщо трохи доплативши можна як я взяти на 190л ГБО-шний https://www.olx.ua/obyavlenie/propanoviy-balon-IDtKIaM.html#b43f852426 Ну і тут думаю продавець погано прочитав табличку: https://www.olx.ua/obyavlenie/gbo-balon-IDoOtFS.html#7c6e55f90e Пи. Си. 190-тий балон ГБО це 125смх50см і вага 75кг, хто хоче доставку порахувати.
 5. Якщо це те, що ви хочете з нього "витиснути", то транс вам треба вдвічі потужніший.
 6. Та що там критикувати, всі роблять як їм виходить, можете хоч 20 пропанових докупи зліпити, головне з'єднувальні трубки вибрати з відповідною пропускною здатністю. Хоча навіщо їх з'єднувати ланцюжком я не зрозумів, але я від пневматики трохи далекий)...
 7. 12,7 витримає за рахунок розподілення енергії на сусідні камінці, плюс ремонтується елементарно... Актуально в наш час... П. С. Якщо без жартів, то цю технологію треба вміти правильно використати, натуральність, простота і це ви ще не бачили як по такій огорожі пускають плющ, годнота, але не у варіанті показаному ТС-ом.
 8. Ви самі хоч дивились ці фото? Де ви бачили прибудову до 16б16 сверлильної голови? А на фото кронштейн від неї залишився за ПБ. На фото 1е95. П. С. Такі малі продольні бачив на 16Б16КП, але тільки на фото і чесно не вмію розрізняти просту 16-ку від "КП", але на звичайному 16Б16 мала поздовжня інакша в 99% випадків.
 9. Хлопаки, хто купив, відскануйте для форуму, як буде час.
 10. Вага 3,4 по паспорту, відкинути револьверку, якраз в 3т вкладетесь, а от за 500мм макс. діаметр та прохідне шпінделя в 80мм я б переплатив. Плюс т-пази на поперечці. Коротше для людини з технічною фантазією цікавий екземпляр, а чи треба він вам, то вже інше питання...
 11. Там же написана марка. Я без поняття чим загрузити револьверну частину для домашньої майстерні, а от без повноцінної ЗБ в такій майстерні робити нічого, тому, якщопродають по доступній ціні, то револьверку викидати і шукати ЗБ під цю станину, ну або перехідну плиту колхозити. П. С. Хоча якщо не планується обробка довгих заготовок, то простіше в револьверку зробити піноль, або кілька під різний КМ, проте сильно обмежується хід супорту.
 12. О, це вже схоже на істину. Якось оминув я ці верстати увагою.
 13. Дякую, так собі і уявляв.
 14. На TOS-ах призма зі зворотнім розташуванням, тому мало ймовірно.