Curandero

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  440
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

91 Хорошая

1 подписчик

О Curandero

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Тернопільська обл., м. Бережани

Настройки Барахолки

 • По-умолчанию только новые товары
  Нет
 • Скрыть "параметры" товара из списка товаров
  Нет
 • Скрыть статусы товаров (новый, бу, поломан/на запчасти)
  Нет
 • Не показывать среди товаров - Техлитературу
  Нет

Настройки Форума

 • Добавить темы в блоке новые посты/темы/блоги?
  25

Посетители профиля

477 просмотров профиля
 1. На поперечку щось кріпити це ще той гемор, як і на ластохвіст, бо і ходи обмежує і часто навіть різцетримач не дає нормально повернути, особливо, якщо різці довгі(розточні наприклад), або малу продольну не повернете поки не знімете тримач індикатора. Тому для більшості верстатів я б радив зробити замість болтів кріплення кронштейна гвинта поперечки з шестигранника таку шпильку: Далі з кутника або товстого бруска сталі виготовити кронштейн з зажимом тримача індикатора(шток амортизатора, вал принтера і т. д. на кінці якого є "хомут" для індикатора), або самого індикатора(даруйте за порнографію, нормальної проги для малювання на компі нема): І закріпити на ті шпильки приблизно так: Тобто, якщо поперечка відводиться не дуже далеко, або наприклад індикатор ИЧ-25/50 з великим ходом, то кріпимо прямо його на такий кронштейн, якщо ж поперечка відводиться далеко і ходу індикатора не вистачає, то зажимаємо штангу з вала принтера і т. д. на кінці якої вже сам індикатор впертий в поперечку. Правильно виготовлений кронштейн практично не заважає в роботі і може бути закріпленим на верстаті постійно.
 2. Я собі здається шпонку зі зміщенням робив із 60-го кутника. Це ж не навантажений вал, а колона, де шпонка лише для позиціонування і де голова на колоні зажимається, тобто від провороту втримується не лише нею.
 3. Гріти, але більшість(і я в їхньому числі) просто роблять шпонку зі зміщенням, там до речі буває гужончик збоку в кронштейні, його викрутили?
 4. Якщо до лоту і в лс не добавити, то залийте на сторонній ресурс і скиньте посилання в лс.
 5. Можна і мені детальніші розміри в ЛС?
 6. Таки проголосував, хоч і не збирався, бо все, що пов'язане із зомбоящиком не переварюю, але зайшов, подивився на конкурентів... Половини не знаю(і слава Богу), іншу половину знаю з дуже припаскудного боку, дві чи три особи взагалі чогось варті, та й ті десь де дідько добраніч каже... яке суспільство - такі герої...
 7. Якщо оплата через термінал, то покупець може бути невинуватим. Я коли купував свій перший верстат(2М112), ще на старому чіпі, то ще оплачував все через термінал. А ті термінали вічно мухлювали з комісією - пише одне, а стягує інше і головне на екрані та чеку сволота вибиває загальну прийняту суму, про комісію не згадуючи(не завжди і постійно по різному, то на екрані не скаже, а в чеку виб'є, або навпаки, або не напише ніде). От людина ввела дані продавця, суму переказу, їй вибило, що сума перевищує ту, з якої комісія знімається, отже покупець кладе точно скільки треба і спокійно собі думає, що відправив достатньо. Я в результаті платив за верстат трьома переказами, бо кожен раз комісію знімати не повинно було, але на чеку вибило інше і комісію знімало, в результаті вже потім, повернувшись додому і списавшись з продавцем виявилось, що гривню чи дві він все ж недоотримав. Я так розумію це місцеві "хвахівці" так собі на "ліву премію" заробляють, розраховуючи, що за кілька гривень або сваритись ніхто не буде, або будуть, та з несильним скандалом.
 8. Будь який відкритий монтаж вимагає кабелів з покращеною ізоляцією, для зовнішнього монтажу, інакше це бутафорія. А це додаткова товщина, плюс вартість. Про рівні стіни теж перебільшення, принаймні в себе прокладав по непоштукатурених стінах.
 9. Рецепт оксидування тримаєте в таємниці, чи можете поділитись?
 10. Патрон поводковий
 11. Відразу вказуйте діаметр ротора, бо здається в деяких виробників були відмінності розмірів в залежності від року випуску(згадуючи обговорення в темах на старому чіпі). Плюс можливо з "К"-ашок підійде...
 12. На Алі дивились розточні насадки? Зробити потім під них оправку з потрібним конусом з фрезерної оправки не є проблемою.
 13. Тема по україномовній версії закрита, куди постити помилки не знаю, бо з тутешнім інтернетом дуже не полазиш, тому пишу в загальну. Дрібні граматичні в укр. версії: назва підфоруму "хімічні та електррохімічні технології", одна буква Р зайва. В барахолці, нагадувалка в шапці "у вас 2 незавершиних придбань в оголошеннях", букву И треба замінити на Е, від слова завершЕно.
 14. Та це зрозуміло) я вже пів року ніяк оправку для 100-го круга(400х100х203) не зроблю, кожен раз подібна історія...