Curandero

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  189
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

38 Нулевая

О Curandero

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Посетители профиля

233 просмотра профиля
 1. Якщо ви відгороджуватимете "побутову зону" стінкою, чи чимось подібним, тоді така компоновка теж погана, беру свої слова назад. Міняйте верстак і фрезер місцями, тоді і вент канали над верстаком і найголовніше, з важкими заготовками на фрезер не доведеться протискатись через те звуження між ЧПУ та "побутовкою". П. С. І я теж фрезер ставив би діагонально спиною в кут.
 2. Думаю така компоновка буде жити недовго. Поставте сверлилку за 16б16, перед щитом, навпроти 16б16 поставте 1а616 - на місце сверлилки та верстака, "побутову зону" перемістіть в кут, там же столик, верстак поставте в інший кут, зарезервувавши тим самим місце під майбутній фрезер, бо я ні за що не повірю, що з таким парком обладнання не появиться згодом фрезерний верстат.
 3. Суть в досвіді, силова електроніка це колосальний досвід, якщо звісно збирається для більшого ніж просто мати зв. апарат, бо тоді і правда на одні гроші виходить, дякуючи китайцям.
 4. Зовсім недавно був в барахолці за 750 грн., пошук ще досі його знаходить, але сторінка вже недоступна.
 5. Там же видно - гільйотина по паперу.
 6. Ви так і не сказали навіщо вона вам. Я би призбирав грошей і купив плиту розміточну та штангенрейсмас, зробив для нього зажим для індикатора замість розміточної губки і мав би нормальні можливості.
 7. Включення через транс з вихідною 360-380в це нормально, але тільки для зірки, трикутником лише двохшвидкістні(приклад схеми з таким включенням я тут раніше вже давав), або "шахтні" 380/660. Якщо на це наплювати, то може працювати як у вас, а може і движок згоріти і кондери порозривати, може навіть пробити відсирівший двигун і когось "торкнути" з сумними наслідками, тому ризикувати там не можна, тим більше що наврят користувач відчує різницю в роботі двигуна від 440, та 380 вольт. І так, при 380в 600-вольтові конденсатори працюють в штатному режимі.
 8. Тоді це абсурд. Я думав там звично домотано вторичку до підняття напруги на виході автотранса до стандартних 380в, просто написали амплітудну, а там виявляється коеф. трансформації 1... По перше, такі конденсатори використовувати не можна, бо перевищено їх допуск по напрузі. По-друге, реактивний опір конденсатора в другій схемі замалий для зменшення напруги, що приходить на обмотку, на 50%, тому схема ризикує вивести з ладу двигун. Так вмикати не можна!
 9. Звідки там 440-450в? Може ви амплітудну вказали замість діючої?
 10. Чому не магнітна, що ви на ній міряти будете? *ябнебрав*
 11. Я б теж за валами постояв в черзі. П. С. Свої інтереси окресліть хоч загалом, щоб оцінити чи є що подарувати)
 12. Ви ж казали, що двигун рідний, а рідний(двохшвидкісний) двигун не передбачає ввімкнення на 220, йому виключно 380 потрібно, що від однофазного частотника отримати без вольтдобавок неможливо. Відповідно працювати воно швидше за все буде через раз, не на всіх швидкостях, і під навантаженням дохнутиме. Я думав частотник тільки в планах, якщо ж він вже є, то наступний крок - купувати двигун.
 13. Там той кутника шматок, що на кінці поперечки прикручений, якщо мене пам'ять не підводить - для закривання отворів в супорті, де гвинт стоїть, коли поперечка максимально виїжджає на оператора верстату, щоб стружка не летіла туди, тому його треба перевернути догори дригом. Від 220В як підключали?
 14. Барахолку я моніторю(звичайно в міру свого вільного часу), але там, як і у Ваших лотах зазвичай занадто мала товщина шестірень, крайньої потреби в них не маю, тому шукаю далі, бо при товщині тих же 12мм, рідні шестірні зношуватись будуть дуже нерівномірно, чого мені би не хотілось... Не кажучи про те, що при ЧП шанс виколоти зуб набагато вищий... Товщина яка? Ну і хоч би й дорого, ціну в ЛС напишіть на всякий, хтозна, може з'являться вільні гроші на покупку
 15. При макс оброблюваному діаметрі в 320мм(по факту ще більше) зажимати заготовку більше 160мм вже накладно, спецкулачками десь до 200мм нормально, а далі починаються проблеми, тому туди і ставлять 200мм патрони. В себе мабуть залишу 160мм, плюс чотирикулачковий на 250мм візьму, але їх на 5 конус не знайти, а переточувати патрон з посадкою на планшайбу на 5К я поки не дозрів...