• Объявления

  • softm

   Изменения в правила   17.12.2018

   Добавлено в правила.   3.12 ограничить бронирование для 5-ти наиболее активных покупателей  сроком в 8 часов с момента размещения/подъема/-10% обновления лота продавцом. 

Curandero

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  4/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  1 040
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  2

Curandero last won the day on 26 мая

Curandero had the most liked content!

Репутация

198 Отличная

1 подписчик

О Curandero

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Тернопільська обл., м. Бережани

Посетители профиля

1 178 просмотров профиля
 1. Потребую замінити у радянському верстаті електромуфту ЭТМ096-2А, адекватних пропозицій не знайшов, або ціни захмарні, для великих промпідприємств, а не для хоббіста, або процедура купівлі/оплати знову ж таки не для мене. Але є на нашій барахолці ЕТМ-096-2Н вир-ва Польщі і я знаю, що є процедура заміни фрикційних дисків в муфтах. Власне думаю читаючі вже здогадались яке питання - чи вдастся польським донором оживити стару совєтську муфту(пересипкою дисків із полячки на совкову, чи перестановкою шліцевої втулки з совкової на полячку, не важливо)? З подібними задачами не стикався, тому хотів би перестрахуватись, зібравши інформацію знаючих.
 2. Ні, ну я просто не так давно на стрих купував 4Вт лампи, тому відразу різонуло, що їх виявляється в природі немає) Купував до речі в своєму дрібному містечку на 20к населення. По лампах не підкажу, мені то добро в ремонт не попадало(і слава Богу, і без них є чим зір "садити").
 3. Цілком згоден, теж так давненько думаю, але у тосівських люнетів є дві відмінності від кусонів і вони простежуються по всій лінійці верстатів(нижче фотка люнету до "маленького" SV-18RA, того де призми навпаки) Під номером "1" у тоса "лінія зламу" половинок рівна, у кусона зкруглена. Під номером "2" у тоса є щілина, у кусона ж повне прилягання по всій товщині. Тут підтвердження, якщо хто на слово не вірить)
 4. Що з коробкою у 616-го? Швидкий відвод різця є, а коробас викинули.. ну як так?)) Варто було повний фарш мутити) Коробки в продажу попадаються.
 5. https://rozetka.com.ua/ua/lamps/c230135/filter/cokolj-25882=21501;ehkvivalent-moschnosti-lampy-nakalivaniya-25890=22474;ehlektricheskaya-moschnostj-25885=1-5;tip-67429=svetodiodnye-lampy/
 6. Згоден, таки Кусон.
 7. Не хотів напружувати очі, бачив яке фото шильда, то і навіть фото не перевертав, тому не знаю, що там пише, просто по захисту на шпінделі, та кінцевику(пневмо?) на штанзі було очевидно, що то явно не фрезак.
 8. Вдома на компі свою бібліотеку обладнання гляну і скажу точніше. Висота центру б не завадила.
 9. Це не від обговорюваного тут верстату, бо у 18-ої серії призми навпаки, а от від sn40 і далі цілком міг би бути, але і кусона гляньте, вони схожі.
 10. Або тос, або кусон, більшого зі смартфона не скажу.
 11. По відео видно погано, але боюсь з таким кріпленням вихідних шин, ви недовго насолоджуватиметесь зваркою... Повідгорає все до дідька, тим більше, що і січення шин не найкраще.
 12. В перемишлянах же не заправляють балони, як я знаю, як і у нас іде обмін, тому який сенс в зайвих рухах довкола балона? Купіть б/у атестований і вже на місці поміняєте на заправлений, на (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников) від 1500 наскільки пам'ятаю.
 13. Більше схоже на плоскошліф настольний, при совку таке теж було. І схоже воно на пневматиці, занятна штука має бути...
 14. Ніколи не розумів подібної постановки питання... Новачок чи ні - не має значення, якщо відчуваєш, що з металом подружився всерйоз і надовго, то будь-який промисловий верстат брати ТРЕБА, якщо він звісно в нормальному стані і є достатньо коштів. От коли ти новачок, а верстат - вбитий гроб, то тоді це мука з купою підводних каменів, про які і не подумав би. Не слухайте тих, хто скаже, що треба рости поступово, а-ля ТВ-16 - ТВ4/6 - ИЖ/1А616 - 1К62/16К20/Тос-18, чи якийсь подібний абсурд. Кожен верстат має свої нюанси, плюси та мінуси, але якщо це повноцінний верстат, не іграшка і у вас серйозні плани освоїти токарку, то не може бути подібних питань в принципі - беріть та вчіться! П. С. Питання браку рідних деталей в добу всюдисущого інтернету теж неактуально, якщо верстат відомий і не в 1-му екземплярі. Люди зазвичай не жлоби, розібрати(в розумних межах звісно) і зробити заміри потрібної деталі погодяться, а вже виготовити при наявності ескізу ще простіше, головне виконавця вибирати із холодною головою, щоб не нарватись на "класних пацанів". Найбільша трабла в ТОС-і то втулки шпінделя, але і їх зробити можна на замовлення, хоча із озвучених вимог в першомі пості, думаю і на зношених, але підтягнутих, а то і виточених з капролону втулках він би видав не гіршу точність ніж 1м61, чи 1а616, бо обидва зазвичай в такому віці і бачили таку експлуатацію, що задрочені вхлам, а перший ще й зазвичай виготовлений "на від....сь".
 15. З нерухомими вставками однозначно краще, при тому варто мати два комплекти: один із чавунними, або бронзовими, та другий з капролоновими.