Curandero

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  3/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  938
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

161 Отличная

1 подписчик

О Curandero

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Тернопільська обл., м. Бережани

Настройки Барахолки

 • По-умолчанию только новые товары
  Нет
 • Скрыть "параметры" товара из списка товаров
  Нет
 • Скрыть статусы товаров (новый, бу, поломан/на запчасти)
  Нет
 • Не показывать среди товаров - Техлитературу
  Нет

Настройки Форума

 • Добавить темы в блоке новые посты/темы/блоги?
  25

Посетители профиля

1 000 просмотров профиля
 1. Останній варіант гуд, але замість шестірні краще останню "паличку" букви М стилізувати під штангель, або нутромір мікрометричний.
 2. Про монетки на шайби то я теж такі шайби виготовляв, але зараз якось соромно. Після слів Сергія Вікторовича з окупованої Макіївки на старому чіпі(хто пам'ятає такого) в 14-му, чи 15-му році, що "тепер з огляду на останні події він би такого більше не робив" і сам задумався, це таки неповага до своєї валюти, однієї з ознак держави... По факту теми, не знаю, чим керувались, але я б зробив так само, немає сенсу робити монети великими, коли ви виводите паперовий дріб'язок з обігу, чим вони менші, тим легше їх з собою носити і на ті ж кишені менше навантаження. По матеріалу нічого не скажу, побачимо як це носитиметься. Але той клятий табачниківсько-москальський бородач, якого вони видають за Ярослава Мудрого мене реально бісить, скільки вже це обговорювалось, але вони таки відчеканили ту вбогість...
 3. Це робота без позаштатних режимів з максимальною кількістю споживачів. Ну 10А то не так багато, поле для експериментів велике..
 4. На 5А можна було обійтись конденсаторним ділителем з двома DC-DC настроєними на половину вихіної напруги, результат був би не гіршим, а калорії тепла на порядок менші... То який там все таки струм від того генератора йде в мережу при нормальних умовах?
 5. Чесно кажучи, все більше мені здається, що найбільш логічним і вартим експерименту для автора буде саме варіант запропонований Дмитром: Не знаю правда скільки коштує DC-DC ампер на 20-25, чи скільки там мото від гєни потребує, але враховуючи ціну 3/5-тиамперних, що купував не так давно воно мабуть найбільш виправдано і на місці автора такий варіант я б точно спробував, якщо виправдає сподівання, то це буде найбільш просто, оптимально по ціні та ремонтопридатності(запасний модуль DC-DC можна і з собою возити, воно тепер дрібне шокапець).
 6. Столітровий пропановий навіть з доставкою через пів країни коштує не настільки дорого, щоб ризикувати собою чи оточуючими.
 7. У 80-ті народ паяв такі регулятори по журналах радіо для зварювалок, при тому з детекторами переходу через нуль, сам такі бачив у роботі дотепер працюють як годинник, нічого там надзвичайного нема, в даному застосуванні схема повинна бути простішою, на рівні тірісторного зарядного для автоакумів.
 8. Той опус я прочитав весь, не вірю я що лише пульсації причина такого збочення.
 9. Зрозуміти би чого вони так відразу не роблять, в чому цимес шунтувати обмотки, може там не все так просто.. По логіці ніби нескладно, викинути всі шість діодів, додати ще три тірістори зібравши міст Ларіонова на них, а схему управління переробити з ПОС по напрузі на ООС і все мало б працювати.
 10. Автоподач я так розумію немає? І Т-паз позначений на вашому фото цифрою "3" використовується лише для роботи по упорах?
 11. Я звичайно далекий від автомототематики, але та стаття якийсь ідіотизм.. Якщо ми вже зібрали управлялку тиристорними вентилями, на якого лєшого там залишати трифазний міст із діодів?
 12. Саме так, скрип від 60% і вище. Про чисте олово не скажу, але погоджусь з коментом вище, найімовірніше це 90%, бо чисте олово потребує особливих умов зберігання, через низьку морозостійкість, якщо мене пам'ять не зраджує, тому сенс випускати такі прутки дуже сумнівний.
 13. TOS SV18RA
 14. Прочитайте про властивсті чистого олова, відповідно до "хрусту" робіть висновки про відсотковий його вміст у припої.