Curandero

Пользователи
 • Публикации

  169
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 1. З моєї дошки на пінтересті, там по перехресних лінках думаю знайдете ще: https://www.pinterest.com/pin/343399540315075761/ https://www.pinterest.com/pin/343399540315075757/
 2. По станочках трохи прояснилось, крім сверлилки) П. С. Тема на "ру" не та часом, де ви про зварку камери з профіля питали, я ще радив з колісних дисків зварити?
 3. Лайкнув, але тим не менше не розумію по-суті дублюючих верстатів(ну дуже невеликі відмінності в можливостях верстатів, що зображені на фото), як на мене половину можна продати... купивши натомість щось класом вище, тим більше що площі схоже дозволяють. П. С. Що за сверлилка, "в анфас" не розберу ніяк?
 4. Мало металу для америкоса, буду вдома пошукаю в своїй фототеці.
 5. Який кут між протилежними положеннями?
  Все добре.
  Все добре.
 6. Контактною мабуть дешевше буде ніж шукати таку ТВЧ, правда з формою електродів доведеться погратись для нормального, рівномірного прогріву.
 7. Потрапив на очі такий штурвал: На жаль забронювати першим не встиг, але як для вирішення моєї проблеми - цілком нормальний варіант, свого часу думав над подібним, щоб виготовлялось лише за допомогою токарного й сверлилки, але нормально ідея в голові не вимальовувалась... Звичайно оригінальний штурвал продольної від токарного набагато кращий, але зараз мені трохи не до відливок, тому обійдусь напевно цим спрощеним варіантом. Анатолію все одно подяка за готовність допомогти)
 8. Ну от по тому який реально качає бачимо, що приблизно так і є. Собі на маз-овського взяв двиг на 2,8кВт, але я тоді думав, що він на 450-500л/хв, а виходить, що повинно бути 700+. Ще не запустив, побачимо.
 9. На старому чіпі мені казали, що треба 7кВт на 1000л продуктивності апарату, звідки такі цифри - без поняття.
  Все добре!
 10. Ясно, це видно тільки в моїй глушині там більше ф15 не купити...
 11. Мідну трубку де брали?
 12. Вихідний патрубок затикали?