Curandero

Пользователи
 • Публикации

  113
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

23 Нулевая

О Curandero

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Посетители профиля

122 просмотра профиля
 1. Конус який? 6?
 2. Забронюю до з'ясування... Конус який?
 3. Відповім за продавця, оскільки я купив собі один. Вигнуті досить точно, разом із гайкою з резиновою фіксацією люфт вибирається нормально, принаймні на моєму. Взагалі вживу конструкція монументальна, з них гвинтові домкрати робити мабуть можна. Собі брав для виготовлення щитка на токарний, зараз засумнівався, для цієї задачі запас міцності надмірний, подумую нам іншим застосуванням...
 4. Не хочу поганити ідею, але хіба по вартості і розмірах не буде простіше взяти чистого вертикала 10-11 серії? Зате гемору менше.
 5. Може мені погано видно зі смарта, але як на мене то це "риб'яча луска" - виключно декоративна річ із сфери поліровки. До шабровки відношення не має.
 6. Всім доброго дня! Хлопаки, нагадайте старому забудькуватому) десь бачив, але згадати не можу... Потрібен дюралевий штурвал продольної подачі, цільняковий, з виямками під пальці, як на фото нижче. Згадую що бачив шось подібне не карболітове, але на якому верстаті... Або у кого є такий карболітовий на верстаті, і має можливість відлити з люміню, напишіть ціну послуги, можна в пм. П. С. Кого цікавість мучить, планую з такого: зробити щось таке: Поки у відрядженні, якраз є час все продумати, хоч і без розмірів патрона на руках.
 7. Якщо чекає часу, то може я міг би позичити для формовки під відливку? Не зараз звісно, а вже в березні, коли повернусь і отримаю свій цанговий патрон для точної обмірки, чи по габаритах підійде.
 8. Займу чергу, бодай на частину з них.
 9. 1, 3, 5 та остання на першому фото, та перших дві і три останніх на другому фото хотілось би забрати.
 10. Поворотну основу туди треба, в мене здається від 160 лещат.
 11. може знайду інше застосування. Для болгарки вистачить з запасом, але основне коліно краще на підшипники переробити.
 12. Ок, дякую, Анатолій, вже не вперше) Ні, на жаль я на Закарпатті, не в тому напрямку.
 13. Я планував як кронштейн для щитка на токарний, писав, але тут обмеження на кількість символів. Але глянув на перебір по запасу міцності і може інше застосування знайду.
 14. Доброго дня! Якого діаметру бронзова втулка?