• Объявления

  • softm

   Изменения в Правила   15.02.2019

   Добавлено:   2.11 Ограничения для новичков: продавцы, зарегистрированные менее 3 месяцев и с количеством продаж менее 20, не имеют права отказаться от наложенного платежа при бронировании товара.
   В противном случае их товары приостанавливаются системой автоматически.
   Покупающие у таких продавцов (их товары) автоматически обязуются оплатить доставку "в оба конца" даже в случае "не подошло".  

Curandero

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  4/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  1 184
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  3

Curandero last won the day on 2 февраля

Curandero had the most liked content!

Репутация

247 Отличная

1 подписчик

О Curandero

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Тернопільська обл., м. Бережани

Посетители профиля

1 275 просмотров профиля
 1. Бокову табличку зовсім не видно((.. Таки думаю це і є Ґеорґ Хунгольц, бо занадто схожі риси у нього до всієї цієї серії верстатів WMW Georg Huhnholz, наприклад ця: https://www.xn--b-ware-gnstig-3ob.de/business-industrie/metallbearbeitung-schlosser/staenderbohrmaschine-gebraucht/tischbohrmaschin-huhnholz-saeulenbohrmaschine-staenderbohrmaschine-defekt-bastler.html або цей: https://www.meinanzeiger.de/event/c-kultur/mit-volldampf-in-die-neue-zeit-neue-sonderausstellung-im-stadtmuseum-gera-gibt-querschnitt-durch-200-jahre-geraer-industriegeschichte_e16338#gallery=null як у форумчанина Owner А ще на Авито продається рідний брат верстату з першого поста: https://www.avito.ru/moskva/remont_i_stroitelstvo/sverlilnyy_stanok_nemetskiy_1626217145
 2. Попит то є, але вони менш універсальні, ніж класична обробка з хомутиком, бо сильно залежать від параметрів оброблюваної деталі, тому на любителя, або під конкретну роботу, в метал не здавайте, але і не розраховуйте, що розберуть як гарячі пиріжки.
 3. То як із зауваженнями, в першу чергу по потужності? Вже перерахував піч під меншу потужність і тонший провід, по ідеї проблем має виникнути менше, але сумніви залишились.
 4. Штурвали з мікрометричними подачами зкрутіть.
 5. Схоже направляйки роботою майже не гризло, виключно іржа від зберігання і якщо під супортом її нема, то просто відчухати і працювати не вийде, бо вже за місяць активної роботи з'їджені частини станини зітруться і просядуть трохи, а значить отримаємо сходинки, тому без шабровки ніяк. І якщо там дійсно основна шкода від атмосфери, то проблеми прошабрити всю станину не бачу, по суті там доведеться розбити "морозом" іржаву частину, позбивавши вершини після корозії і занизити до рівня іржавої після розбивки ту, що під супортом. Але ціну я би старався ще скинути, бо некомплект, роботи до дідька, плюс стовідсотково частина підшипників під заміну, а це недешеве задоволення.
 6. Там в сусідній темі купили на ИТ-1М в надії поставити на кашку, що ж ви так розминаєтесь вічно?)
 7. Таке буває, але ринкова ціна зазвичай вища) Ті що в моєму пості, по цілком нормальній ціні, звичайно варто торгуватись і знизити її через некомплектність обох.
 8. @пенсионер якщо посередині вставлявся би шліфований пін і заміри робились би між його поверхнею та щупом(мінус радіус піна звичайно), то прив'язки до висоти не було б, ну і замір був би на радіус отвору.
 9. Хм.. ну при мінімальній відстані до деталі однозначно - іншими не підлізти мабуть, також плюс, що індикатор перед очима, не треба кланятись верстату, щоб викататись, а от стосовно решти.. сподіваюсь продемонструєте в роботі, бо все одно мені важко знайти решту плюсів. П. С. Раз пішла така п'янка, і ви практично зкопіювали індикаторний нутромір, то чи не було бажання дооснастити девайс змінною головкою, щоб відразу і розмір можна було контролювати? Відкрутили одну головку, прикрутили іншу, обнулили її по налаштованому на розмір мікрометру і опустились в отвір для заміру? Хоча там і другу головку робити не треба, трошки доробити цю і можна буде міряти...
 10. Серію відео від Тома Ліптона не дивились? Трохи не те, бо краде габарит, але може які ідеї візьмете:
 11. Ем... куди вже дешевше? І якість ніби норм... https://www.(название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников).ua/obyavlenie/lyunet-na-stanok-lt-10-IDCZfvw.html#1404678fd2 https://www.(название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников).ua/obyavlenie/lyunet-podvizhnoy-tokarnogo-stanka-IDCU0Te.html#4155d9fd97
 12. @пенсионер робота класна, як завжди, але таки цікаво чи вона виправдана? Особливо при різних діаметрах та глибинах обкатки, де погрішність росте в геометрії при нарощуванні щупа. Чому не накидний з хомутом на базі ИРБ(як наприклад у Руслана(Kosmos)), які зараз стали дуже популярні? Як завжди у ваших темах, питаю не для троллінгу, хочу зрозуміти до кінця задумку автора, ну і якщо чесно намагаюсь знайти плюси центрошукачів старого типу.