Curandero

Пользователи
 • Публикации

  75
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

20 Нулевая

О Curandero

 1. Досить фігню продавати!
 2. "6 умовний конус, 4 шпильки" значить. Шкода що не 5, забрав би.
 3. В тильній частині є конусна розточка, для ідентифікації якої вистачить заміряти діаметр, хоч з вужчого хоч із ширшого боку.
 4. Фото не відповідає товару, чи як? Бо на фото я чітко бачу умовний конус та отвори під 4 шпильки, навіть зі смартфона.
 5. Я у фрезерному розділі тому й не створив тему, що думається мені та тема про УСП далі переросте в щось більше, ну і згодом при потребі можна буде відфільтрувати зайве. Тим не менше, хотілось би в таких темах залишити лише фактаж, всі обговорення та запитання переносячи в відповідні теми та розділи, бо і тут буде неможливо потім щось віднайти.
 6. На старому форумі звісно багато що було непогано, але як згодом виявилось - вилізла проблема з розпорошенням цінної інформації по різних темах, де знайти її було важко. Тому поки форум новий, хочеться відразу створити тему-збірник корисних речей для кожного класу верстатів. Поки створю лише декілька в основних розділах, далі думаю вони з'являтимуться самі. Викладайте тут фотографії, креслення як заводських, так і саморобних(можна просто добавити посиланням на свою тему в закінчених проектах, блог і т. д.) оснастки, інструменту, та окремих функціональних вузлів(які по паспорту йдуть як додаткове обладнання) до верстатів цієї гілки.
 7. На старому форумі звісно багато що було непогано, але як згодом виявилось - вилізла проблема з розпорошенням цінної інформації по різних темах, де знайти її було важко. Тому поки форум новий, хочеться відразу створити тему-збірник корисних речей для кожного класу верстатів. Поки створю лише декілька в основних розділах, далі думаю вони з'являтимуться самі. Викладайте тут фотографії, креслення як заводських, так і саморобних(можна просто добавити посиланням на свою тему в закінчених проектах, блог і т. д.) оснастки, інструменту, та окремих функціональних вузлів(які по паспорту йдуть як додаткове обладнання) до верстатів цієї гілки.
 8. На старому форумі звісно багато що було непогано, але як згодом виявилось - вилізла проблема з розпорошенням цінної інформації по різних темах, де знайти її було важко. Тому поки форум новий, хочеться відразу створити тему-збірник корисних речей для кожного класу верстатів. Поки створю лише декілька в основних розділах, далі думаю вони з'являтимуться самі. Викладайте тут фотографії, креслення як заводських, так і саморобних(можна просто добавити посиланням на свою тему в закінчених проектах, блог і т. д.) оснастки, інструменту, та окремих функціональних вузлів(які по паспорту йдуть як додаткове обладнання) до верстатів цієї гілки.
 9. 50+ квадратів станочна метобробка, плюс 25-30+ квадратів на зварку-слюсарку. Перше приміщення з "повним комфортом", друге опціонально, можна зекономити на опаленні, якості підлоги, стін та іншого(мені щоправда більше 25 квадратів на все не світить найближчим часом, але все одно я вже продумав як туди все впхати). Із того, що мастхев в ідеалі: токарник ВМЦ 1000+; токарник до 250-300 ВМЦ; фрезер 12-13-ої серії вертикал або аналог; фрезер універсал, можна меншого габариту; напольна сверлилка 125-135 серії; сверлилка радіальна, 52-ої серії вистачить; сверлилка настольна типу НС-12, 2М112, або аналогічна; розточний(опціонально - залежить від профілю робіт, тим більше при наявності радіалки) плоскошліф; заточні 2-3 штуки - "обдирочний" класу 63х під круги 300-500мм, "доводочний" під круги до 200-250мм(як варіант одну його сторону виділити на полірувальні круги - войлок/вулканіт і т. д.), +малий під ельбор та алмаз круги; опціонально, але тим не менше бажано ще гріндер. компресор від 1000л/хв; комплекс для термічки - дві печі різного габариту під загартування деталей типу "вал" - довга і вузька, та "квадратна" для всього іншого, плюс пічка для відпуску/відпалу, плюс оснастка для всього цього. зварка, електро/пневмо-інструмент, преси, та інше добро не вказую, бо це все як загальнозрозуміло, так і сугубо індивідуально. Бюджетний варіант: токарний-універсал ВМЦ до 750-1000мм; фрезер-універсал 67х серії, 80-ої серії, або банально вертикалка 12-ої серії, залежно від профілю майстерні; напольна сверлилка 118-125 серій(тим не менше топлю за радіалку, особливо при необхідності діставання "заломишів" із різноманітної автотехніки "підчортзнаєякимкутом" вкручених); настольна сверлилка(тип - індивідуально під свої потреби); два заточних - "основний" та під ельбор/алмаз, плюс гріндер; компресор до 500-750л/хв; піч для загартування/відпуску. решта аналогічно написаному вище.
 10. За фрезером, зліва від стелажа що таке? Піч?
  Все добре, рекомендую.
  Дякую, було приємно мати справу!
  Все добре, як завжди)