Curandero

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  4/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  993
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  2

Curandero last won the day on 26 мая

Curandero had the most liked content!

Репутация

188 Отличная

1 подписчик

О Curandero

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Тернопільська обл., м. Бережани

Настройки Барахолки

 • По-умолчанию только новые товары
  Нет
 • Скрыть "параметры" товара из списка товаров
  Нет
 • Скрыть статусы товаров (новый, бу, поломан/на запчасти)
  Нет
 • Не показывать среди товаров - Техлитературу
  Нет

Настройки Форума

 • Добавить темы в блоке новые посты/темы/блоги?
  25

Посетители профиля

1 091 просмотр профиля
 1. Про те, що він "не працював" красномовно каже зламаний важіль ввімкнення маточної, ну і вже дуже тривожний дзвіночок у вигляді зламаного кронштейну гвинта поперечної подачі, тобто гвинт там кривий 99%, разом із загальним станом поперечки, де іржа вже відшаровується - це труп, або принаймні потребуватиме довгого і досвідченого відновлення.
 2. Солі азотної кислоти, яких в куртянику більш ніж достатньо жруть сталь та чавун шаленими темпами(хто не вірить, залиште на один сезон будь яку селітру в стальній банці), тому верстат з горизонтальними направляйками, де та вся зараза осідає легко я б не брав, сверлилку так, забрав би, а токарний - лісом.
 3. Для отримання якісних та відповідальних речей є барахолка, а для різних спроб та експериментів, коли результат невідомий, але спробувати хочеться, зазвичай стараються знайти щось максимально на халяву. От і я собі тут буду шукати такі речі. Варіанти отриманя розгляну будь-які, але на обмін поки що мабуть мало що зможу запропонувати... Для початку: 1. потрібен патрон під конус В16, будь-якої вбитості, лиш би власне внутрішній конус був в гарному стані(так так, таке буває), купувати новий - недорого, але потім його курочити і сточувати наполовину якось рука не підніметься... 2. патрон 80мм, кулачки некомплект/підубиті зовні, не критично, лиш би "нелюфтові" і з гребінкою-архімедовою спіраллю в більш-менш нормальному стані. 3. труба товстостінна, товщина від 8мм, зовнішній діаметр під чистову обробку 203мм, довжина від 120мм(не чавун, під зварку). Потім ще добавлю.
 4. Хороший Ульяновець, і таки тихий, поздоровляю! Ричаг включення правда у вас не в ту сторону підключений, ну і станок в притик до стіни ставити не варто, і до гітари доступу нема(хоч раз на рік, але іноді шестерні поміняти треба) і кругляк довгий в шпіндель засунути проблема.
 5. Хотілось би побачити фото "в анфас" і більш-менш точні розміри, позначені на фото:
 6. Я це все знаю, так і є в більшості випадків, але по факту це є порушенням правил і попсувати за це нерви при бажанні продавану можна дуже легко.
 7. Не буду цитувати правил і заглядати туди, але як я пам'ятаю, то ставлячи бронь на товар покупець підтверджує, що йому все зрозуміло по лоту, жодних питань до опису та ін. він не має і при цьому у нас буває місяцями висять запитання до лотів без жодного коментаря продавця. В результаті або чекай другого пришестя, поки автор лоту відповість, або на свій страх і ризик бронюй без з'ясування всіх обставин по лоту(якщо передбачаєш, що товар "смачний" і будуть конкуренти в покупці), в обох випадках це приводить до непорозумінь та конфліктних ситуацій. Тому, чи не варто було б ввести обмеження в движок форуму, щоб будь-які операції із бронями були б недоступні(з боку продавця, або і з обох боків), поки є залишені без відповіді запитання по лоту. Хотілось би почути думки решти, бо норма така є трохи конфронтаційною, але і з ігнором та забудькуватістю треба щось робити...
 8. Там фланці взагалі-то чавунні, який сенс робити з інструменталки? Моя порада - купіть від шліфа з 203 посадкою та інакшим конусом і завтульте підкаленою сталлю, наприклад пальцем поршневим від камаза, чи іншої габаритної техніки, чистота поверхні при проточці там конусу буде цілком достатньою для такого верстату.
 9. Власне додати нічого. Все в принципі можна зрозуміти і ніби погодитись, але на старому чіпі мене найбільше харило те, що коли хтось просив опізнати нетиповий верстат, чи оснастку, інший його опізнав, то зконтактуватись вони могли лише йдучи на поклон до "барина", або хитро юзати пошук, тобто якщо в мене з'явився девайс і я бачу, що хтось вже такого виставляв в опізнайку, і хтось третій цей девайс сходу впізнав, то щоб мені "законослухняному" їх знайти і розпитати я маю пройти цілий квест і головне чому, бо хтось правила форуму порушує і через них введено обмеження? Ті кгб-шні принципи, коли презумпція невинуватості це - "нє, нє слишал" залиште москалям, ми тут ніби вільну державу будуємо... Шо за (масто, где проводятся медицинские манипуляции с нейронами человека).. відразу згадується фраза Рейгана про зброю, треба не боятись давати зброю законослухняним громадянам, а відбирати її у злочинців, на форумі так само має бути, треба керуватись фактором "злого умислу", не можна відбирати у законослухнаних користувачів інструмент, який вони використовують без злого умислу.
 10. Ви їх самі виготовляєте?
 11. люнет

  А можна фото знизу? Цікаво скільки там "м'яса", тобто наскільки пустотіла підошва.
 12. З газовою трубою що плануєте робити?
 13. Яка відстань від осі шпінделя до поверхні колони?
 14. В тому є невелика проблема. Сам працюю на армію і от знайшов я там книгу по одному із військових автомобілів, великий такий каталог деталей із вказуванням матеріалу з якого вони зроблені, думав от розживусь взірцями, але "нє тут-то бьіло", майже неможливо зрозуміти в більшості випадків стара та деталь, зроблена в совку по нормальних ТУ, чи новодєл, який виготовили по незрозуміло яких ТУ, крім того, якщо цей каталог наприклад по тих же зіл-131, то як мені відомо, ТУ для "цивільних" та "військових" варіантів відрізнялись на доволі великий список комплектуючих.