• Объявления

  • Одессит

   Календарь чипмейкера Украины-2018   16.02.2018

   Заказы собираются здесь.
   Нужно определиться с объёмами печати.
   Прошу все текущие и предыдущие заказы указать (перенести) в этой теме!

Curandero

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  1/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  736
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

121 Отличная

1 подписчик

О Curandero

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Тернопільська обл., м. Бережани

Настройки Барахолки

 • По-умолчанию только новые товары
  Нет
 • Скрыть "параметры" товара из списка товаров
  Нет
 • Скрыть статусы товаров (новый, бу, поломан/на запчасти)
  Нет
 • Не показывать среди товаров - Техлитературу
  Нет

Настройки Форума

 • Добавить темы в блоке новые посты/темы/блоги?
  25

Посетители профиля

735 просмотров профиля
 1. Там часто 10-тиамперники залиті в пластикових корпусах , підробок уйма, про це на електриках і схем.нет в кожній темі по інверторобудуванні докази є, але в любому випадку краще такі, ніж ті, що автор вище викладав, там 1А може бути, замість заявленого.
 2. Частотник від мережі не візьме більше його потужності, плюс старт настроюється плавний, що дозволяє в рази, я б навіть сказав в десятки разів зменшити пускові струми двигуна.
 3. Більше слухайте ідіотів.
 4. З нинішніми перемаркерами краще взяти "столик" вони і так доступні по грошах.
 5. Та я тому і кажу, що зорієнтуєтесь, бо прикрутити упор чи кілька - багато фантазії не треба, просто треба мати перед собою деталь на столі строгача, а там вже здогадаєтесь. П. С. Звичайно на самих планках я би не строгав, попідкладав би пару домкратів ще під сам стіл.
 6. Притягніть догори - поставте на стіл строгача чотири-шість високих паралельки, в пази стола вставте довгі планки, щоб виступали з обох боків, зафіксуйте вкрутивши в них гужони, щоб вперлись в дно т-пазів і цими виступаючими планками поставте на згадані високі паралельки. Прижміть. Як зафіксувати від зсуву при строганні думаю в процесі зорієнтуєтесь.
 7. Зазвичай є під руками трансформатор куди б можна було підключити одну з обмоток двигуна, як це описано на багатьох ресурсах, от якщо нема, то тоді починаються танці з бубном, описувати які тут нема сенсу.
 8. Ви якось дивно описуєте, по логіці там мало б бути на корпус посаджено три проводи, що утворюють центр зірки. Ну і первинне запитання в таких випадках - на трикутник вмикали самі, сфазування обмоток перевіряли?
 9. Я ще пацаном домотував на латрі вторичку для лабораторника, з проводом десь в районі 1,5мм(точно вже не пам'ятаю) отримав біля 90В на виході і все нормально регулювалось.
 10. Вам би сісти нормально і перечитати, що ви тут понаписували, я також по запарці часто помиляюсь, але щоб так... П. С. Коли є сумніви в матобчисленнях зазвичай результат перевіряють іншим способом розрахунку.
 11. Вам би читати навчитись, бо після моєї фрази про чорнову шабровку, після якої притир пастами різної зернистості або чистова шліфовка приспособою кустарною писати мені, що шабрити треба, щоб брало всією площиною це звичайно в дусі всіх ваших попередніх постів. Я ніде не писав, про виведення конуса вчистову шабровкою, хоча до чого це я пишу, ви і цього не прочитаєте, вам простіше між рядків вдивлятись знаходячи там якісь свої фантазії... П. С. І взагалі, чого ви ввязуєтесь в "діалог" зі мною, якщо по вашому я далекий теоретик, що верстату вживу не мацав. "Как правило" у тих верстатів де конус 60од. до такого стану не доходить.
 12. Витки різьби на гайці трапецією, тому при різному зходженні половинок при кожному з проходів, гайка охоплює витки гвинта в різних точках і відповідно різець не співпадає з попереднім проходом на сотки, іноді на десятки. Крок повторюється, а положення різця - ні.
 13. Ссилками ні в кого не кидав, знову ваша фантазія домальовує те, чого не було... І посил шукати відео на ютубі було по шабровці по маяках як відповідь до чого базуватись на станку, для розуміння, що базуються в цьому випадку по самому конусі, точніше пришабрених точках(маяках) після відповідних замірів, а де ці маяки, на площині, чи в конусній поверхні суті методу не міняє. Це не майже, це якраз те саме, просто виконується по різному для різних поверхностей.
 14. Там щоку відломало з одного боку, на одних штифтах довго не проживе.