Куляста Блискавка

Модераторы
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  912
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  7

Все публикации пользователя Куляста Блискавка

 1. Люнет не проблема зварити самому з прокату( профіль,кутик,швелер),інколи, для разової роботи робив підтримку( люнетом це язик не повертається назвати) із звичайного дубового бруска.
 2. Тридцяті роки минулого сторіччя.Англія, будівництво паровозів. Зверніть увагу на верстати і культуру виробництва.
 3. ИТ-1М, ОТ-5,без переробки. З переробкою від 1М61,1А616.
 4. В КУНГовому варіанті там могло кріпитись багато різного- від контрпривода валу відбору потужності автомобільного двигуна( зазвичай ЗіЛ 157), до інструментальних валізок.
 5. Його рідні тумби, ""мобільна""версія-( КУНГи пересувних армійських майстерень, корабельні верстати).По-простому- ""копита"".
 6. Звичайним ЛАТРом замінити можна . Можна взяти симісторний регулятор від пилосмоку . Для перевірки справності двигун можна живити заниженою (12....48В DC- зарядне,зварювальний інвертор). І звичайно- лампа розжарення на 100...200Вт улюблений прилад електронщика.
 7. Алюмінієві( а вірніше силумінові) радіатори якось же ""живуть"" в системах опалення. Просто приєднувати поліпропіленовими трубами без сталевих фітингів, заповнювати систему м"якою, чистою водою, і буде квасна діжка працювати""довго і щасливо"".
 8. Алюміній. Товщина стінки 6 мм.
 9. В залежності від сорту деревини( і можливо містини,де росло дерево) попіл плавиться 1100....1300*С. Головна складова частина попелу- карбонат калію і окис кальцію.
 10. Особливо коробка . Дві передачі, а гемору з нею....
 11. Привод дровоколу- гвинтового,або рейкового,в комплекті з відповідною гідростанцією. Тему переніс в розділ""Балачки"". З"являться в темі цікаві реалізовані рішення- перенесу у відповідний розділ.
 12. Залежить від кроку різьби.Крок 2.....3 можна і одразу різьбовим, більше 4 мм- канавочним,або різьбовим в ""розбивку"",в залежності від матеріалу заготовки.
 13. На любому токарно-гвинторізному верстаті можна. Виставляємо крок за допомогою коробки подач+гітари.загострити різець і виставити їого за допомогою шаблону(""рибка""). Оберти шпінделя приблизно 200....350, залежно від діаметра заготовки. Різати краще ""в розбивку""за допомогою малої повздовжної. Змащуючи періодично салом,олеїновою кислотою,або рициновою( касторовою)олією.
 14. Роторно-пластинастий насос. http://gidro-sklad.ru/ktalog/nasosyi/plastinchatyie/nasosyi-plastinchatyie-na-davlenie-rnom6,3-mpa-g12-2m,-g12-3m-(gabarit-11).html . Можуть використовуватись в будь-якій техніці.
 15. Торгівля у розділах форуму, окрім барахолки заборонена. Правила п.1,7
 16. Якось дістались мені залишки ""галоїдної лампи""- прадавнього приладу для пошуку витоку фреону в пром.холодильниках. (Така собі мініатюрна паяльна лампа,що розжарює мідне кільце. При наявності в повітрі фреону полум"я пальника мало ставати зеленим, через взаємодію галогенорганічних сполук з розпеченою міддю,леткі хлорид і фторид міді забарвлювали безбарвне полум"я. ).... Дуже вже гарно зроблений у цій лампі пальник,з невеликими доопрацюваннями став основою крихітного бензинового примуса. Бачок зварив автогеном з двох корпусів від автомобільних мастильних фільтрів,стакан що закриває пальник- з мотоамортизатора, подача палива- бавовняним гнотом( з бинта).Потужність теплова -близько 500...600вт,паливо-звичайний автобензин А80. Вага порожнього-200 грамів. Такий собі похідний пристрій для заварювання кави.....
 17. Можливо навіть аміачний. На відміну від фреонових у аміачних немає жодної!!! деталі з кольорових металів, через те,що аміак руйнує мідні і алюмінієві сплави. Навіть вкладиші колінчастого валу виготовлялись з антифрикційного чавуну.
 18. Судячи з того,що на картері немає штуцерів підводу мастила, і досить великого переднього ущільнення колінвала компресор може бути з холодильного обладнання. Можливий виробник НДР.
 19. Просто копіювали з гарних закордонних моделей.
 20. Повністю чорний наліт ( сірчиста мідь) на поверхні може не змитися органічним розчинником. Видалити її простіше лужним розчином- аміачна вода,5%їдкий натр( ""Крот"").
 21. Меркаптан, парафіни( нафтового походження). Відмити цю всю гидоту можна етилацетатом,або ацетоном.
 22. Зубочисткою можна забити отвір дерев"яними скалками. Сталевий,а краще латунний дріт,жорстка капронова рибальська волосінь відповідного діаметру.
 23. А який пальник? Продути в зворотньому напрямку паровою фазою газу з того ж балончика. Якщо отвір більше 0,15мм- можна тонким сталевим дротом.
 24. Швидше за все з установки катодного захисту.Напруга вихідна може бути 3..6..12..18...24В. Випрямляч селеновий - музейна річ.