• Объявления

  • softm

   Требуется помощь доноров крови во Львове   18.07.2018

   15/07 в Карпатах в аварию попал Федорченко Олесь. Ему требуется кровь, любой группы, для проведения сложной операции. Сдать ее можно во Львове, ул. Пекарская 65, с 08:30 до 13:00, надо иметь паспорт. Более подробно - в ФБ.

Куляста Блискавка

Модераторы
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  820
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  6

Все публикации пользователя Куляста Блискавка

 1. Тема з упізнання перейшла в ""перемивання кісточок"". Тимчасово прикрию.
 2. Парафін, віск( а частіше церезин як дешевий замінник воску), кислота олеїнова,мастило мінеральне( частіш за все індустріальне). В деяких пастах присутні мінеральні інертні наповнювачі- тальк, крейда, графіт, каолін( біла глина).
 3. Да.
 4. Точний, простий надійний, але досить примітивний верстат. З плюсів-наявність фрикціонів, патрон 200 мм, досить жорстка станина,2,2кВт двигун. З мінусів- примітивна коробка подач. Я сам є власником такого раритету.
 5. Реально . Свердлимо отвір в -0,1, потім шабровка використовуючи підшипник як калібр.
 6. Версия 1.0.0

  2 скачивания

  Використання деревних відходів у виробництві енергії.
 7. Версия 1.0.0

  0 скачиваний

  книга присвячена використанню енергії вітру для механізації обслуговування тваринницьких ферм.
 8. Версия 1.0.0

  0 скачиваний

  Книга описує вітроагрегати промислового виробництва.
 9. Версия 1.0.0

  4 скачивания

  Стара книга присвячена виготовленню вітряної електростанції невеликої потужності.
 10. За допомогою кнопки ""Скарга"" повідомити про своє бажання модераторам.
 11. На прохання автора тему закрито.
 12. Воно давно не секретне,і колишні старі прапорщики і не таке на ""блохастий ринок"" виносять....
 13. ГШ-23 досить розповсюджена в авіаційному озброєнні радянського союзу гармата. Літуни поблизу вас були колись? ""я думаю для сьемки типа подшипников "" - швидше за все прискорювача досилання, але можу і помилятися.
 14. З набору шанцевого інструменту, орієнтовно від ГШ-23.
 15. Версия 1.0.0

  2 скачивания

  Книга присвячена розробці газогенераторів для тракторів і іншої сільгосптехніки. газогенераторные тракторы.djvu
 16. Якщо в діафрагмі є сталеві деталі ( пружинки) - кислотами взагалі не варто. Окисли міді, цинку, олова гарно розчиняються в лугах - розчин аміаку досить сильний луг, а завдяки летучості аміаку відпадає потреба в ретельному промиванні.
 17. 10% розчином аміаку. Розчиняться тільки окисли. Азоткою не варто- вона роз"їсть і ""живий""метал. Можна гарячим розчином лимонної кислоти,але вона ( як і сірчана з електроліту)виїсть із верхнього шару цинк, і поверхня почервонішає,за рахунок збагачення поверхневого шару міддю.
 18. Не залізом одним живемо, бува і готувати доводиться. Ділимось рецептами страв,які готуємо власними руками. В"ялене м"ясо-Біф джерки,або борц. Беру кілограм яловичини,без жиру і з найменшою кількістю плівок. Бажано брати м"ясо з бичка, бо у телички може бути специфічний запах,зумовлений гормональним станом. М"ясо зачищаю від плівок ( після сушки будуть як мотузка, не вгризеш) і жиру( з часом згіркне).Нарізаю м"ясо тонкими довгастими шматочками приблизно 20х20х120 мм. На кілограм яловичини: 3 столові ложки крупної солі (60 грам),50млл 9% або 100млл винного оцту, 2..3 чайних ложки коріандру меленого, 1чайна ложка чорного перцю,1/2 чайної ложки червоного гіркого перцю,1...2 чайних ложки базиліку меленого. У емальованому посуді змішую сіль зі спеціями і оцтом,кладу туди нарізане м"ясо, і гарно перемішую близько 10 хвилин. Потім під гніт і в холодильник. Через 6 годин знову ретельно перемішую і залишаю в холодильнику на добу. Коли минула доба, виймаю м"ясо з холодильника і ретельно промиваю водою з оцтом :на 1л води 100млл 9%оцту. Для промивки одного кіло потрібно 3 літри води з оцтом. Потім нанизую шматочки на нитки, і вивішую сушитися в затінок на вітерець ( засклена лоджія з сітками від мух на вікнах). Через 4...5 днів продукт готовий. З кілограму сирого має вийти близько 300 г готового. Смачна, поживна і корисна страва, добре зберігається навіть без холодильника. Сиджу гризу шматочок, підходить знайомий, питає-рибку гризеш?Кажу так, бичка, але не того що з ікрою, а того що з яйцями .
 19. А що заважає акуратно!!! понюхати, чим пахне біля вентиля? Аміак виключаю одразу- для нього вентилі не роблять з кольорових металів,він роз"їдає сплави міді, цинку, нікелю, а тут вентиль явно латунний. Балон,швидше за все автомобільний метановий, тому запах одоранту( меркаптан,що додають в природний газ для запаху ) буде добре чути.
 20. Краплинка ""дьогтю""- на оптичних дзеркалах,на відміну від побутових відбиваючий шар срібла наноситься на зовнішню поверхню. Це робится для того, щоб шар скла не вносив оптичних спотворень( перевідбивання світла від поверхні скла,та інші).
 21. При спробі відполірувати ці дзеркала абразивними засобами можна не прогнозовано змінити їх геометрію. І як результат може стати гірше,ніж було. Краще вияснити, що осідає на дзеркалі, і прибрати цей осад хімічним шляхом.
 22. Зовсім ледачий варіант відновлення прослабленого посадочного- накернити, або пройтись накаткою і посадити на хімфіксатор ( ""Локтайт"",""Абро"").
 23. Беремо джерело постійного струму напругою 10....50В,яке видає струм близько 10А. Підійде потужне зарядне,обмеживши струм реостатом,або зварювальний інвертор. До деталі під"еднуємо мінусовий полюс джерела, до старого ножовочного полтна по металу плюс. Виставляємо струм близько 10А і рівномірно натираємо ( ""пиляємо"") зношену поверхню зубцями полотна, намагаючись не відривати полотно, щоб не тягти дугу. Контролюємо товщину натертого шару металу. Отримавши на 0,1....0,15мм більше ніж треба шліфуємо деталь в розмір, або проточуємо єльбором. Натертий шар дуже міцний і твердий.
 24. Кладеш домкрат набік,заправочним отвором догори і заливаєш під зав"язку мастилом. Приєднуєш шланг, що з"єдає домкрат із бачком, і перевертаєш догори ногами. Після закріплення домкрата на рамі преса підіймаєш маслобак ( залитий маслом) вище домкрата і викручуєш запірний гвинт, закриваєш отвір пальцем, і качаєш, доки з отвору не потече масло.Вкручуєш гвинт на місце. Масло можна любе рідке- И-10 И-20, АФТ,гідравлічне, турбінне, трансформаторне, моторне. Для домкрата це не критично.
 25. Вже років із десять як так працює.