Куляста Блискавка

Модераторы
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  743
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  6

Все публикации пользователя Куляста Блискавка

 1. Дякую всім, хто відгукнувся.Проблема була в тому, що я не досить ретельно змішав компоненти клею.
 2. Треба з"єднати дві силумінові деталі, клеєне з"єднання механічного навантаження не нестиме, тільки ущільнення. Спробував сьогодні двокомпонентні клеї на епоксидній основі ""MANNOL""та""ABRO""- застигають нормально, але не дають адгезії з алюмінієм. Перед склейкою зачистив грубою шкуркою, знежирив етилацетатом. Застигало стягнуте гвинтами. Але після застигання клею легко роз"єднав деталі руками, застигла єпоксидка відклеїлася від обох поверхонь. Хто має справу з епоксидними а бо іншими клеями в подібних з"еднаннях підкажіть будь ласка, що не так.Не вийде з епоксидками- доведеться ставити класичну картонну/паронітову прокладку,а не хотілось би...
 3. Ацетоном мити плати не рекомендую- написи і маркування на деталях розповзається від нього.Ще один нюанс миття радіоапаратури:якщо на платі є змінні/підстроєчні резистори, валкодери, змінні конденсатори- уникати потрапляння мийних рідин на них, як правило виходять з ладу.
 4. Щоб генератор від японця туди заховати...замість центрифуги.
 5. В найближчому хозмагазині, де продаються лаки,фарби,розчинники- 35...40 грн літрова пляшка. Не є прекурсором, не отруйний.
 6. Який конкретно, підкажіть. Їх зараз як у сучки бліх ...
 7. Це ""ВС4Т""- так де ж його зараз відкопати?
 8. можна від звичайного трансформаторного блока живлення подати 24....36В , обмеживши струм відповідною лампочкою. Класика інверторобудування. Сам пройшов через побудову популярних ""Бармалея"", ""Негуляєва"",""Фіксатого"", та багатьох інших схем. Як мити- цупкою щіткою, сумішшю бензину( Б70, ""калоша"")і етилацетату 50/50%.
 9. А що заважає перевірити всі транзистори мультиметром?Швидше за все також вийшли з ладу 2N1711 та BC161 на драйверному напівмостику. Не завадить подивитися сигнал на вході в виході оптичного драйвера HCPL3101.
 10. Шукаємо в неті схему такого апарата. Випаюємо биті транзюки, ""мацаємо""тестером діоди/стабілітрони в драйверах( якщо драйвер трансформаторний). Якщо драйвера оптичні- випаюємо і їх-майже завжди оптодрайвери гинуть разом із ключами. Подаємо живлення від стороннього джерела на блок керування, дивимось осцилографом, що приходить на драйвери. Запускаємо штатний блок живлення, навантажуємо його резисторами - дивимось що він видає під навантаженням номінальним струмом .
 11. І в Кривому Розі магнолія квітне. Бачив позавчора невелике деревце біля готелю ""Аврора"",що на 95-му кварталі.
 12. Вентилятор від повітря-фільтрувальної установки бомбосховищ. Можна використати для витяжки від гріндера, заточного,або для розпалювання дров"яного газогенератору.
 13. Придбав поршні і шатуни ВАЗ 2112. Виготовив проставку під кришку привода ГРМ - з такої ж кришки відрізав нижню частину заввишки 25мм, з"єднавши їх штифтами, при фінальному збиранні буде загерметизовано епоксидною композицією.
 14. Двадцать пять лет езжу на мотоцикле ""Днепр КМЗ157-01"" (""одиночка"").Был активным участником( одним из модераторв) почившего ""Днепрофорума"". Решил выложить свои наработки здесь, думаю я не один езжу на ""Днепре"", хоть и мало их осталось. Тема только о железе, потому прошу не флудить. Итак начну с маслосистемы. Для начала установил полнопоточный маслофильтр Фотографий и чертежей много, если кому будет интересно - выложу их и поясню.
 15. Розточити і завтулити. Втулка -сталь 45.Можна і на власному верстаті. Півгодини роботи.
 16. Схоже на котельний інструмент, для зачистки торців посадочних місць у трубних дошках. Двигун трифазний ,110/220В- 400Гц.
 17. Силумін майже завжди забруднений фосфідом і сульфідом алюмінію. Смердить не ацетиленом, а сірководнем і фосфорводнем ( фосфіном) . Чистий ацетилен має досить приємний кислувато-фруктовий запах.
 18. Так,зенковка , для зняття заусенців в отворах трубної дошки на котлах або бойлерах( швидкісних теплообмінниках) .Спеціалізований котельний інструмент.
 19. Завдяки частотнику пуск двигуна відбувається плавно, без пускових струмів ( пусковий дорівнює 7 номінальних). Це 6...8 відсотків економії. Плюс до цього викинути коробку швидкостей/варіатор, це ще 20%. """""2,5-3кВт для верстату з РМЦ 700-750 вистачить в більшості випадків""""""- по паспорту на моделі 1615 двигун 2 кВт.
 20. А що заважає тверду пайку ( латунь, мідь) використовувати?
 21. Від великої засувки ( російською- задвижка).
 22. Дуже гострим ножем , бажано з однобокою ( як стаместка) заточкою. Матеріал леза- ШХ15, Х6ВФ , в крайньому разі Р6М5.Різати з мильною водою.
 23. Мабуть я навіки розучився розуміти гумор і забув як посміхаються люди....
 24. Звичайний залізний дріт Ф4...5мм, завдовжки 10...15м. Скрутити в спіраль. Як варіант- списані пускові реостати від електровозів/трамваїв/тролейбусів. Вони із залізної стрічки зроблені.