Куляста Блискавка

Модераторы
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  1 276
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  11

Все публикации пользователя Куляста Блискавка

 1. Подумаєш-скатол, етилмеркаптан, індол, інші гетероцикли,птоаміни ...
 2. Зайшов туди, подивився ( дежавю- ніби з того світу на грішну землю) -: відчуття- як в музеї воскових скульптур побував.
 3. А от я згадав не паскудство ""Ртуті"", хамство ""Nav""і свинство ""Десті"", а гарних відкритих людей, з якими було приємно спілкуватись. ""Сварога"" знав особисто,разом зварювальні інвертори конструювали . Вічна тобі пам"ять,Ромчику.....
 4. Твоє повідомлення з образами на адресу іншого користувача я видалив.
 5. Із тих, з ким починали там -""Театрального інженера"" забанили, Віктор Леонтьєев- сам пішов,""Аллент""-сам пішов на поладивши з ""Десті"" ""Піроман""-тут,""ДМ"" тут, ""Асмус"" у кунгуриків. ""Адепта""і""Старого сварщика""нема в живих, ""Сварог ""Ромка розбився насмерть в цьому році,....
 6. Цікаво, а равин Гідеон з примусної гілки ще живий ( не в бані)?
 7. Ні не могила, а той мобільний крематорій, що вони з""Алент""розробляли.
 8. А толку його разом із його отруйною КДБшною Ртуттю і хамом ""Нав""ом тут гудити, Нам своє робить,як Сосюра писав. Тему закрив ,аби в срач не перетворилася. Цікаво,якщо слоник її читає...хоча він швидше за все української не розуміє.
 9. Та його( слоника)більш,як рік тому тут забанив (я колишній Джучі з того форуму, аватарка моя та ж і лишилась)....
 10. Відсутність тріщин,""не скрутило в дулю"",приблизно однакова твердість шва і навколишнього металу.
 11. Для зняття напружень після зварювання зазвичай від 400 до 600*С, залежно від марки сталі. Тема цікава багатьом ""саморобкіним"",тому переношу її у розділ по термообробці.
 12. При звичайному дифузійному згорянні 750..900*С у верхній зоні полум"я . Напалм обгорить, тільки закіптюживши залізяку. Нагрів буде дуже нерівномірний. Збудувати тимчасову піч з цегли, як джерело тепла пропановий пальник, або деревне вугілля. Пірометр або термопара обов"язково. Контроль температури в різних точка пічки.
 13. Без проблем . Міряємо опір тену і рахуємо його потужність (I=U/R. P= UxI) при напрузі 120В.( а простіше ділимо потужність 220-вольтового на два). Перетворювачі на активне навантаження використовувати не варто через втрату ККД). ...""если байлер не предусматривает установку одновременно двух, трех или четырех нагревателей""...- буде просто гріти до тієї ж температури в два-три рази довше.
 14. Якщо панелі з"єднані послідовно : 31В х 4=124 В. 124В х 9А= 1,1 кВт. Тен на 110В 1,1кВт . Якщо паралельно: 31В х (9х4)= 1,1кВт 27В Проста арифметика. Значення напруги округлені в меншу сторону для урахування втрат на проводах.
 15. Належить дідусю Аль-Капоне. Він любив використовувати паяльну лампу при роботі з клієнтами. 180...200*С її не пошкодять. Там відпуск на заводі робиться десь близько 400*С. Капролонова гайка поперечки з рейкової накладки ізостику, третій рік без люфта.
 16. Доступністю( клянчимо в путійців ламану накладку від ізостику),легкістю обробки, ціною і зносостійкістю.
 17. Перевернути гвинт на 180*( все одно в дальньому кінці станини різьби не ріжуть) а гайку виготовити з капролону. .... А який є спосіб зняти планшайбу нпа ЛТ?....Паяльна лампа на допомогу. Підігріти градусів до 200, і відкрутиться,як миленька ( тобто як ""з милом"")
 18. Для виготовлення паливного брикету способом мокрого пресування.
 19. Не залізом одним живемо, бува і готувати доводиться. Ділимось рецептами страв,які готуємо власними руками. В"ялене м"ясо-Біф джерки,або борц. Беру кілограм яловичини,без жиру і з найменшою кількістю плівок. Бажано брати м"ясо з бичка, бо у телички може бути специфічний запах,зумовлений гормональним станом. М"ясо зачищаю від плівок ( після сушки будуть як мотузка, не вгризеш) і жиру( з часом згіркне).Нарізаю м"ясо тонкими довгастими шматочками приблизно 20х20х120 мм. На кілограм яловичини: 3 столові ложки крупної солі (60 грам),50млл 9% або 100млл винного оцту, 2..3 чайних ложки коріандру меленого, 1чайна ложка чорного перцю,1/2 чайної ложки червоного гіркого перцю,1...2 чайних ложки базиліку меленого. У емальованому посуді змішую сіль зі спеціями і оцтом,кладу туди нарізане м"ясо, і гарно перемішую близько 10 хвилин. Потім під гніт і в холодильник. Через 6 годин знову ретельно перемішую і залишаю в холодильнику на добу. Коли минула доба, виймаю м"ясо з холодильника і ретельно промиваю водою з оцтом :на 1л води 100млл 9%оцту. Для промивки одного кіло потрібно 3 літри води з оцтом. Потім нанизую шматочки на нитки, і вивішую сушитися в затінок на вітерець ( засклена лоджія з сітками від мух на вікнах). Через 4...5 днів продукт готовий. З кілограму сирого має вийти близько 300 г готового. Смачна, поживна і корисна страва, добре зберігається навіть без холодильника. Сиджу гризу шматочок, підходить знайомий, питає-рибку гризеш?Кажу так, бичка, але не того що з ікрою, а того що з яйцями .
 20. Стаціонарно встановлений ДВЗ має вищий ККД ніж транспортний. Завдяки роботі в оптимальному режимі і використанню тепла відпрацьованих газів . Газогенераторні(з відходів деревини,сільгоспвідходів) когенераційні електростанції досить популярні за кордоном, особливо у фермерів.
 21. Беру такі. Марка сталі написано HSS, якісні стійкі полотна з дрібним зубом. По іскрі на наждаку сталь дійсно дуже схожа з Р9.Із зламаних полотен виходять непогані скальпелі і мікро різці.Купую за ціною 26грн.
 22. Здохла пралка, переколупав весь програматора+пресостат. Виявлено пробитий сімістор(Z0140Q) керування двигуном програматора,варістор що його прикривав,+заміна щіток головного двигуна.Чотири дні проколупався....
 23. Від пральної машинки ""Тула""1250 об/хв. Двигун з відцентровим вимикачем пускової обмотки. Для ТВшки слабий.
 24. Однозначно ВАРТО.Це ти зрозумієш,як спробуєш обточувати щось на зразок склотекстоліту, та і звичайний текстоліт теж .
 25. Дякую. Прийміть і ви мої поздоровлення. ...А діапазон 1,6...2МГц за середніми хвилями ще живий!