• Объявления

  • softm

   Изменения в Правила   15.02.2019

   Добавлено:   2.11 Ограничения для новичков: продавцы, зарегистрированные менее 3 месяцев и с количеством продаж менее 20, не имеют права отказаться от наложенного платежа при бронировании товара.
   В противном случае их товары приостанавливаются системой автоматически.
   Покупающие у таких продавцов (их товары) автоматически обязуются оплатить доставку "в оба конца" даже в случае "не подошло".  

Куляста Блискавка

Модераторы
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  1 091
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  7

Все публикации пользователя Куляста Блискавка

 1. Зрозуміло-рослинні камеді-глеї відпадають. Жаль.
 2. До речі спробую замінити нітроефірну основу на полістирол( пінопласт). Трохи більш токсичний і ""запашний"" але дешевший і доступніший. Подивлюсь що з того вийде. Полістирол 2...5% , розчинник- легкий бензин( гексан)+етилацетат. ....А з рослинними камедями ( абрикосова, вишнева та інші) ніхто не ""грався""- як і в чому вони розчиняються?
 3. точніше таки ""банити""-від слова ""банник"", є в гармашів такий величезний шомпол-квач.
 4. Цапонлак=розчин дінітроцелулози ( синонім колоксилін,колодій) з додаванням 10...15% камфори в леткому розчинникові( суміш спирт+ацетон, етилацетат+ацетон, етилцелозольв+.... ітд). По простому беремо звичайнісінький целулоїд( пам"ятаєте яку з нього ""димовуху"" в шкільному туалеті робили?..) і розчиняємо в любому доступному, бажано нетоксичному розчиннику. Отриманий розчин підфарбовуємо жиророзчинними аніліновими барвниками.Джерела колоксиліну- лак для нігтів(самий дешевий, в дорогому основа акрил), тенісні м"ячики, мисливський порох ""Сокіл""( але в ньому немає камфори- пластифікатор целулоїду).
 5. Готую сам: колоксилін( целулоїд) -2гр, суміш етилацетату з ацетоном 1/1 -50....60млл, паста для кулькових ручок- до бажаної інтенсивності кольору. За джерело колоксиліну використовую м"ячики для пінг-понгу.
 6. Дуже сильно залежить від родовища, особливо це торкається граніту. Мармур-порода осадочно-метаморфічна,як правило ""чистий"".
 7. -""книгочей - на кол"" (""Трудно быть богом"" Аркадій та Борис Стругцькі. ) Сам належу до запеклих книгочеїв .І за роботою, особливо нуднуватою ( шабрування , напилок,намотка трансформаторів і тому подібне) окрім музики із задоволенням слухаю аудіокниги . Із улюблених: всі твори Стругацьких , Шекспіра, Артуро Переса Реверте, Дюма , Хемінгуея , Генріха Сенкевича ..... Із тих , що ""для приколу і поїржати"":-) Володимир Сорокін - ""День опричника"" і ""Цукровий кремль"". Палеонтологія: Джинн Ауєлл -серія""Діти Землі""- взагалі читається ( ой пробачте слухається) на одному диханні. Окремо виділю""Палач"" Віктора Вальда - радіовистава , поставлена так гарно, шо слухаєш , аж ""мурахи""по шкірі. Іван Багряний- ""Тигролови"", Володимир Малік-"" Посол урус- шайтана""....І багато іншого. ... . Ділимося своїми уподобаннями, можливо посиланнями де можна скачати...
 8. Хотів би знайти ""Охотники на мамонтов"" і ""Очаг Мамонта"" Джинн Ауел в аудіо варіанті . А якби ще й українською.....
 9. Такі форсунки були досить поширені в сільському господарстві-сушарки, кормоцехи,банно-пральні комплекси..... Працювали на мазуті, на дизпаливі і на пічному рідкому паливі.
 10. Заслонка- довжина/кут розкривання факела. Дефлектор- закручування потоку для кращого розпилення мазути. Отвір на проти дефлектора- для встановлення мазутної форсунки. На дефлектор ще встановлювався ""глечик""- стабілізатор факела із свічкою розжарювання для запуска, і слюдяним віконцем для контролю полум"я. .
 11. Якщо не обмін- в барахолку. Інакше -попередження.
 12. Бачив в роботі( зерносушарка)-в цих пальниках добряче реве сам факел полум"я. При погаслому факелі вентилятора майже не чути.
 13. Якщо будеш використовувати равлика як витяжку- відріж закруглену частину, що була мазутним пальником. Вона створена,щоб закручувати потік повітря для розпилення мазуту, і досить сильно душить потужність вентилятора.
 14. Цей ""равлик""наддува від котельного мазутного пальника,марку зараз не згадаю, чи НГМг ,чи ГМНд . На них стояли двигуни 1500 об/хв. Про робоче колесо- зроблено досить криво, балансування ніякого,при роботі дуже вібрує. Так що доведеться трохи прикласти руки, і відбалансувати.
 15. Тема була створена не тому розділі. Переніс у відповідний. Купити автомобіль, а потім для його ремонту придбати верстати.( більш імовірно)...Або навпаки- придбати верстати, і на них заробити на автомобіль.( мало імовірно)...
 16. Під дією жорсткого УФ випромінювання і озону може, і дуже шкідливої гидоти( органічні оксихлорпохідні - діоксини з них найбезпечніші,можна навіть сказати""їстівні""....).
 17. На ""тому"" форумові Гідеон висилав ( аж із Киргизстана )...Як варіант зробити самому,використавши в якості заготовки ковпачок ВАЗівської ступиці ,або балончик від пневматичної хлопавки. Приблизно так https://www.youtube.com/watch?v=pUQARVmgI64
 18. Ще б замінити клиновий ремінь на мультиклиновий , щоб вібрації менше було. І доповнити двигуна частотником.
 19. Це вже не гумор,а якщо і гумор то дуже чорний. Добре, що цей ""огірок""не спрацював.Просто Дуже пощастило.
 20. Звичайний кульковий клапан. Сталева кулька сідає в конічне латунне сідло. відкриватися може і штоком заправщика, і тиском від балона-донора. Така конструкція використовувалась на авіамодельних вуглекислотних двигунах. Виготовити просто з мінімальним парком верстатів. Робив такі двигуни, герметичність нормальна.
 21. Пошукайте тут https://weld.in.ua/forum/forum.php . І схему і паспорт.
 22. Не зовсім. Уротропін+ 2...5% парафіну( при ""совєтах"" замість парафіну була кислота стеаринова, по простому стеарин) для ліквідації гігроскопічності. Парафін/стеарин у воді нерозчинний,так що лякатись його не варто)
 23. Закрита на прохання автора.
 24. Від тракторного пускача ПД-10, або подібного.Шестерня-маховик.