• Объявления

  • softm

   Аварийная Facebook-страница для chipmaker.com.ua   15.01.2018

   Дорогие друзья! Обратите внимание, что в целях (также и аварийного) информирования участников форума chipmaker.com.ua создана фейсбук-страница https://www.facebook.com/pg/chipmakercomua/posts/?ref=page_internal. Присоединяйтесь. Чем больше нас, тем меньше их!
  • Одессит

   Новички и правила "Барахолки"   19.01.2018

   Уважаемы новые пользователи "Барахолки"!
   Т.к. Правила, похоже, из вас никто не читает, то, уведомляю, что ваши лоты размещённые с грубыми нарушениями таковых (отсутствие обязательного "ника" на фото товара, в частности) будут просто удаляться администрацией без предупреждения и попыток что-либо вам пояснить.

Куляста Блискавка

Модераторы
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  613
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  5

Все публикации пользователя Куляста Блискавка

 1. І покрасити всередині густим розчином крейди в силікатному клеї( рідке скло) ,менше розчинятися буде залізо в розплавленому алюмінії.
 2. Будь ласка,не тягайте сюди файлів з російського чипа. Там вони є в загальному доступі,і кожен може їх викачати для себе.  Дістав уже сморід про""кражу і воровство в международном масштабе"". 

 3. Роби анодно-механічний різак. Диск із звичайного заліза 1..2мм завтовшки, джерело живлення 15...20В до 50А, ""мінус""на диск,""плюс"" на дріт, робоча рідина 5%розчин силікату натрію ( рідке скло),або ( гірше) звичайна сода кальцінована 10%. Оберти диска 500...700 об/хв,потужність двигуна символічна ( 50...100Вт), аби крутив диск . Подача робочої рідини струменем в зону різання.
 4. Поставити людський карбюратор( від 150см/куб китайського),трохи підняти ступінь стискування, і по особистим вподобанням- безконтактне магнето.
 5. А що за дріт? Якщо звичайна катанка із сталі 3- простіше зробити механізовані кусачки, або міні гільотину. Якщо щось гартоване під 60 HRC,або Гадфільд на зразок 110Г12 то абразивний диск, або анодно-механічна різка.
 6. Не проти, але окремою темою. Тут тільки те, що торкається безпеки.
 7. А чому б і ні? Якщо качає більше 2 л /хв вистачить, високий тиск тут не потрібен . Чув, що ставлять їх, але не знаю від якого авто.
 8. Тему перенесу в розділ по ТБ, велике прохання не засмічувати її недоцільним ""сальним"" гумором. Хто має змістовні, корисні плакати, інструкції, таблички- викладайте.
 9. Від двох до п*яти літрів за хвилину. Зайве мастило можна просто скидати через дросель назад в маслобак (або корпус коробки). Я використовував насос такого типу ( фото з барахолки) . Шків від пральної машинки, ремінь,плиту маслофільтра - від ""Москвича-412""
 10. Викинути нафіг плунжерний насос,і поставити пластинчастий або шестерінний, з приводом ременем від основного двигуна. Щось на зразок такого.І надійніше , і тихіше працює.
 11. І буде ""поролон сир з благородною пліснявою""
 12. Просто єпоксидки ще купляти треба, і на підробку не нарватись , та ще й капризні вони- то їм жарко,то холодно, то не так знежирив,то строк годності витік...... А олово, пальник і паяльник завжди під руками,і не псуються.
 13. А фото заїздів глянути можна? Якщо ""косметичний"" ремонт- єпоксидки, олово. Якщо силовий- напівавтомат проволокою ПАНЧ з підігрівом, або електроди по чавуну теж з підігрівом і проковкою. Якщо""навпіл""- газове зварювання з формовкою і флюсом.
 14. А чим звичайні олов*яні припої не подобаються? Розчищаю бормашиною забоїну, знежирюю етилацетатом або чистим бензином,підігріваю паяльною лампою місце пайки до 150....170*С, проливаю із шприца місце пайки травленою кислотою ( насичений розчин хлориду цинку ), і молотковим паяльником( це той, що його на паяльній лампі гріють), заливаю дефект олов*яним припоєм. Промиваю розчином соди, зачищаю. Бажано використовувати припої з вмістом олова не менш 40%, вони краще липнуть до чавуну. Місцевий нагрів до 150...170*С не шкодить станині.
 15. Вентиляцію зробити нормально.Вентиляцію ями окремо, вентиляцію верхнього приміщення окремо. Опалювати нижнє приміщення.( якщо є потреба) окремо від верхнього. Не допускати різких стрибків температури. Все це вже було написано раніше.
 16. Любе зварювання=деформація і можливо тріщини.До речі на фото зламу добре видно закалочну тріщинку, з якої все і почалося, і є підозра , що вона там не одна. Це як колись в ""Перці""друкували смішні "пояснювальні", рапорти та інші канцеляризми: ""Дефекти зварювальних швів було видалено,і замінено новими..."" Варіантів тут всього один- виготовити новий палець
 17. Як варіант- два окремих циліндра від ""МТ"", або ""Урала"", діаметр поршнів 78мм однаковий з СО. Можливо прийдеться виготовити перехідну плиту на картер.
 18. Якщо направляючі не зношені, і комплект - для хобійних цілей варто, набагато краще китайців. Верстат дуже простий,гарна жорсткість станини , наявність фрикціонів і невелека потужність двигуна ( 2кВт) дозволяє легко працювати в однофазній мережі,навіть без частотника. З недоліків- примітивна коробка подач, дрібний , та ще й з подачею ""на радіус"" лімб поперечки.
 19. На фото немає фартуха і супорта. Вони в комплекті є? Непоганий верстат, з доопрацювань просяться- замінити гвинт поперечної разом з лімбом, доробити систему змащування, добавити лімб проздовжної .
 20. Ось на що здатне моє ( в мене теж 1615М 1969року Средневолжский ) ""мамонтеня"" : Шпиндель на втулки - добавити маслонасос і примусову подачу масла на втулку ( 0,5...1 кг/см), рідке сучасне мастило ( АФТ)- буде краще,ніж на підшипниках.
 21. 1615 Єреван. Один із перших випусків. І можливо ""флотський"", бо не на тумбах а на ""копитах"".
 22. На цьому фото набор фіксованих упорів до фрезера ( яко не знаю) , а між ними барабан до Нагана.
 23. Хон-головка ,і вал привода до неї .
 24. Сторінка- так , згоден. Хоч сам соцсітями гидую.А група- будуть боти і кремлесрач.
 25. Дюймовий англієць чи американець? Крок метричних ходових гвинтів 6 мм -легкі верстати типу 1(а,....я)61, 1616, 161,1615) і 12мм середні типу 1(а,...я)62, 162,16(а,....я)20.На деяких( можливо спец?)верстатах виробництва НДР( ГДР російською) ,і Північно-Корейських ""Кусон"" зустрічав крок 8мм двухзаходну .