ALTOS

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  3/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  1 797
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  3

Все публикации пользователя ALTOS

 1. там нема призм, одна трапеція. модель без повздовжної. ЗБ рідна цільнолита, конус точиться тільки МП. він ,,високоточний,, - копія шаубліна. гітара окремо .подача була через кардан на МП. в приватному секторі складно використовувати при відсутності поздовжного ходу.
 2. с-193. продавати тяжко, він без рідного стола + нема комплектуючої. верстат спецефічний. знайомий віддав за 10 але зі столом.
 3. запропонували 1615. чи є сенс його брати для навчання , іжа мордувати шкода. хто має такий верстат прокоментуйте його.
 4. для навчання він годиться? патрон 250 можливо польша, кулачки накладні.
 5. на МОД 158 така стоїть
 6. вони всі 678 серії. 678м відмінний верстат заводу ,,мікрон,, Одеса. якість інших подібних не знаю. з практики чім пізніша ,,усовєршенствованая,, модель тим гірша по якості
 7. потрібно не поспішати, прийде. купляти собі аби було нема сенсу.
 8. можливо є сенс звернути увагу на 2Г106П. під Ваші потреби мабуть саме те. верстат більш точний ,легший та продуманий. рівень виконання теж до волі задовільний.
 9. гуляв на ЛОХі німець хеккерт за 19 з другим з другим столом. десь зі складу навіть не царапаний. спробуйте знайти ба за цю суму навряд щоб забрали. сова була лайном як би не пижилася, до німців не дотягувала.
 10. проскакують німці в Ваш бюджет. не сова не китай з ними не порівняти. як що збільшити бюджет та взяти не великий вертикально - фрезерний то можливості зміняться кординально.
 11. яка вага приблизно?
 12. як що на такій висоті буде чіткий зв"язок то варто гратися. як ні то ні.
 13. можливо простіше проточити ,,жопу,, та насадити шмат труби. там підшипники , вал, шків та ремінь на штатний двигун
 14. багато перемацав а такого не пам"ятаю. щось з хобійних.
 15. існують старі військові телескопічні антени. в них вмонтована лебідка і вони виходять під 15м. можливо на такій висоті буде нормально приймати.
 16. там достатньо іншого паса і прилаштувати до штатного двигуна.
 17. все до волі просто. з НГФ Ш3-4 як що на хоботі то зрозуміло. на Ш1-2 макс 150мм. як що товстостінна труба то меньше . як що проточити в середині хобота конус то більше.
 18. там є різні
 19. підтримую. робота не з дешевих з залученням купи верстатів, як що якісно. а робити ,,палку,, нема сенсу. простіше підібрати ,,донора,, та переточити.
 20. магніт з дисковода з однієї сторони ізольований.
 21. потрібно звернутися до Богдана . він зі Львова та працює десь в поліграфії.
 22. маю такий. працює все є. потрібна буде інформація звертайтесь. верстат мабуть з Умані.
 23. є такі 2 пари. але не знаю чи ті. потрібні розміри.