ALTOS

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  3/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  1 948
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  3

Все публикации пользователя ALTOS

 1. під ЧПУ саме те, враховуючи що ,,кишки,, з нього продасте та вернете гарний шмат вартості.
 2. алма-ата 100%. стан до волі не поганий. цих грошей коштує. потрібно глянути під кришку на шківи та гайки.
 3. можу уточнити. Київ район Теліги.
 4. цікавий верстатик. зроблено з душою.
 5. потрібно прикупити заточний та приблуди. заробок буде постійно. але потрібно буде навчитися. попит мабуть буде.
 6. на ,,юності,, хлопець заточує на станкі в приспособах.
 7. мені здається олівці після склеювання обтесувати.
 8. не знаю. за такої вартості немає сенсу переточувати. але ,,дідусі,, переточують за раз. не залежить КМ2 чи 3, залежить від Ф фрези та кількості зубів. був шокований коли на ОФ-55 50й фрезою знімали 2.5 за прохід з 40го бруска. зараз сам ,,знімаю,, і нормально.
 9. в цій компановці жорсткості малувато. під КМ2 саме те. фрез різних КМ2 (Слово удалено системой) і не дорогі, дешевше ніж КМ3 і частіше зустрічаються.
 10. що таке не велика партія і постійна основа?
 11. який розмір та вага, приблизно.
 12. інтернет вбив ,,шару,,. де б він не стояв як що в доброму стані його заберуть дорого. коли дешево то щось не так. стоїть де учуся такий. на ньому працює дідок під 80 років. не економте - домовтеся що б подивився і все стане зрозуміло. можна отримати шмат красивого г....на.
 13. на петрівці лежить така з хоботом. завтра буду можу уточнити. подібну хтось виставляв тут. сьогодні бачив
 14. станок спецефічний. до нього потрібно звикнути. потрібно щоб його перевірив токар який на ньому працював . як що він фсьо то гемор буде дуже великий. продавець може розповідати все що завгодно аби продати. гарні верстати забирають відразу і без розповідей про рибгосп.
 15. що за ,,голова,,?. чим комплектувалася?
 16. не знаю. коли прийшов то деталі вже стояли вкриті добрим шаром пилу . стояли в ,,цеху,, шліфовки. зараз планують робити касети на ,,мультілоки,, то процес весь побачу.
 17. нарешті взяли на практику. колектив - пенсіонери з точприбору та воєнки. знають та вміють стільки що складно уявити. токаря були зайняті то поставили до фрезерувальників. вчора весь день відпрацював на деккелі. сьогодні до обіду на мікроні а після знову на деккелі. став розуміти чому гарні верстати не дешеві.
 18. не цікавився. сказали що частину собі. частина мабуть на продаж.
 19. три дні ,,шинкував,, 8000 заготовок дюралі . потім три дні збирав 42 лекальних лещат.
 20. зняли бан можу трохи розповісти про навчання. майстри стали меньше опікати більше загружати. касети що робив вже на шліфовці.
 21. як обіцяв. рідна шафа з комплектом шестерень + друга голова.
 22. знайшов трохи часу . як обіцяв взявся за мод 158. верстат дуже цікавий. все є. по мірі відновлення буду скидати фото.
 23. як що Ви не супер спеціаліст то для отримання кваліфікації саме те. з часом зрозумієте що ще потрібно. верстат в 3 метри це дуже ,,жирно,,. потім зможете на ньому ,,обдирати,, щоб не мордувати точний верстат + довжина. німці робили не тяжкі верстати тому вага не велика.
 24. добрий німецький верстат. судячи по фото не ,,вбитий,,. скомуністили не саме критичне. думаю що зробити можна і буде ,,гризти,, до волі добре. яка довжина?