sivanko

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  76
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

16 Нулевая

О sivanko

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения

Посетители профиля

121 просмотр профиля
 1. Без вмешательства в схемотехнику инвертора путнего ничего не получится. Главное отличи электрода от полуавтомата - принцип стабилизации. Электрод- стабилизация по току (напряжение плавает), в полуавтомате - стабильно напряжение. В трансформаторах это решается способом намотки, в инверторе - способом организации обратной связи.
 2. На трубі також грати просто... Дути і кнопки натискати... А не кожен може! А якщо Дніпро пломбований і на гарантії, то і затівати нічого.
 3. Якщо ТС не має досвіду ремонту та модернізації інверторів то це вірний шлях "Дніпра" в мусорний бак... Зробити його універсальним щоб варило і так і так і перемикалося однією кнопкою досить складно.
 4. Я також трохи прихворів лампами пробував кілька варантів починаючи з класики 6н2п+6п14п+твз1-9. Зараз покищо зупинився на однотакті 6н9с + 2х6п3с (схема в інеті). Знайшов ще торбу 6п13с, хочу попробувать двохтактний по схемі Манакова з готовими трансфлорматорами від 90у2 (КІНАП). Після старту "лампочок" транзисторний підсилювач переїхав у гараж.
 5. Якщо не потрібна висока точність то на Ардуіно це реалізувати не складно - меню з кнопками, кілька режимів роботи і потім просто поворот крокового двигунана певну кількість кроків у ту чи іншу сторону. Для більшої точності потрібно ставити енкодер і створювати зворотний звязок. В цьому випадку скетч набагато складніший. Та й ньюансів багато пов"язаних з електронним тормозом УДГ. Звісно ж якщо нема "склерозу" і людина не забуває вчасно знімати чи ставими механічну фіксацію... А так - забув зняти фіксатор - дак команду провернути - і "все пропало ШЕФ!!!"
 6. Нажаль і... Вибачте. Десь подів, не знаю де...
 7. Добрий день. Цікавить опора ходового гвинта. Є?
 8. Яка приблизно ціна питання?
 9. Добрий день. Хочу лампи.
 10. Завтра нагадайте, гляну, мабуть 2й є.
 11. Дякую за інформацію...
 12. Скетч для варіанту без енкодера накидав колись зимою як було скучно. Ділить на задану кількість, повертає на довільний кут і третій режим- постійне обертання. Точно не пам"ятаю, але перший режим настроїв точно. Підключив кроковий моторчик до адрдуінки- крутить як треба. До реалізації в залізі хід не дойшов. Треба придбати досить потужний "шаговик" і пару шківів з ремішком.
 13. Доброго дня шановна громадо!. У знайомого у закромах сараю знайшовся вище вказаний станок. Стан на вигляд не поганий. Пошарився по барахолках - такого ніде не знайшов. Хотілося б почути думку про адекватну ціну за даний станок.
 14. Станок для домашнього використання у хоббійних цілях. Стан станка непоганий, цвяхи не рівняв ніхто, маховички крутяться, все їздить. Буду зганяти до мінімума.
 15. Добого дня. Потрібний які р на Ферм.. Що потрібно?