sivanko

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  116
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

17 Нулевая

О sivanko

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Посетители профиля

348 просмотров профиля
 1. Дуже цікава ідея. В розвиток теми - пропоную приварювати не квадрат і потім фрезерувати а готові різці із змінними пластинами від токарних автоматів або стандарнтні після обрізання... І ще якби придумати зажимний вузол готовий, може від якоїсь с/г техніки...
 2. Цікава ідея. А креслення якісь є?
 3. Добрий день. Цікавить саб. Є 160 патрон СССР. Б/в. Якщо цікаво, поїду в гараж зроблю фото.
 4. Цікавить також приблизна ціна. Я так розумію це сервомотор і для його використання потрібен драйвер.
 5. Сьогодні спас від утилізації привід від різографа. Пошук інформації в інеті не дав нічого. Розумію що це мотор з редуктором. На валу електромотору є енкодерний диск з датчиком. З пристрою виходять два жгути по три проводи. Тоненькі від енкодера, товстіші від силової частини. Цікавить де його можна використати і як правильно підключити.
 6. Добрий день. Є привод трьохфазний від промислової швейної машини з блоком щеплення під управління педаллю. Цікавить червячний редуктор.
 7. Таких можливостей нема. А потрібно пару щоб зробити 3 пари коротких ножів.
 8. Доброго ранку. Встану в чергу за парою. Давно шукаю щось подібне для ножів подрібнювача гілок.
 9. Фрезы КМ3 под номерами 5,6,7,8,9 Дякую
 10. Добрий вечір. Потрібні фрези км3
 11. Написав особисте повідомлення...
 12. Доброго ранку. Хочу такий різець.
 13. Як варіант заготовки можна використати видовжені переходи км5/км3. Звісно ж якщо км3 буде достатньо в шпінделі. Я собі робив по такому принципу шпіндель з ісо40 із шпінделя мабуть 6р81, точно не пам"ятаю. Великий підшипник залишив рідний, а верхній - роліковий дуплекс.
 14. Самий дешевий і простий варіант- знайти заводський шпіндель з потрібним конусом, затиснути його в центрах (у внутрушній конус вставити відповідний центр і вперти в зацентровану залізяку в патроні, іншу сторону підперти задньою бабкою) і проточити необхідні посадки і різьби. В такому варіанті немає проточки і внутрішньої шліфовки конуса шпінделя. І роботу може виконати практично будь-який токар який знає шо таке посадка підшипника і як різати різьбу.