• Объявления

  • softm

   Аварийная Facebook-страница для chipmaker.com.ua   15.01.2018

   Дорогие друзья! Обратите внимание, что в целях (также и аварийного) информирования участников форума chipmaker.com.ua создана фейсбук-страница https://www.facebook.com/pg/chipmakercomua/posts/?ref=page_internal. Присоединяйтесь. Чем больше нас, тем меньше их!
  • Одессит

   Новички и правила "Барахолки"   19.01.2018

   Уважаемы новые пользователи "Барахолки"!
   Т.к. Правила, похоже, из вас никто не читает, то, уведомляю, что ваши лоты размещённые с грубыми нарушениями таковых (отсутствие обязательного "ника" на фото товара, в частности) будут просто удаляться администрацией без предупреждения и попыток что-либо вам пояснить.

sivanko

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  105
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

17 Нулевая

О sivanko

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Посетители профиля

204 просмотра профиля
 1. Написав особисте повідомлення...
 2. Доброго ранку. Хочу такий різець.
 3. Як варіант заготовки можна використати видовжені переходи км5/км3. Звісно ж якщо км3 буде достатньо в шпінделі. Я собі робив по такому принципу шпіндель з ісо40 із шпінделя мабуть 6р81, точно не пам"ятаю. Великий підшипник залишив рідний, а верхній - роліковий дуплекс.
 4. Самий дешевий і простий варіант- знайти заводський шпіндель з потрібним конусом, затиснути його в центрах (у внутрушній конус вставити відповідний центр і вперти в зацентровану залізяку в патроні, іншу сторону підперти задньою бабкою) і проточити необхідні посадки і різьби. В такому варіанті немає проточки і внутрішньої шліфовки конуса шпінделя. І роботу може виконати практично будь-який токар який знає шо таке посадка підшипника і як різати різьбу.
 5. Доброго дня. І я різуяв трохи хочу. Бажано 10-12 мм розточних під малі діаметри. Хоча різців будьяких мало не бува.
 6. Підійти то він підійде, але дуже дрібний. Різці максимум 9.5 мм. То треба вирішувати в залежності від задач станка. Якщо потрібно точити різну дрібноту - в самий раз.
 7. А чому де взяти і повторити чиюсь конструкцію. На російському чіпмейкері з десяток варіантів з ротовими прошивками А можно подробнее... Марка, где купить?
 8. А как крепить наждачку к диску? Смотрел в сторону дисков для болгарки - липучек. Но они только 180 мм. Больше не видел.
 9. В мене трохи не такий варіант. Є ще проміжний шків для додаткового зниження обертів. В шпінделі км3. В станку (моєму) єдиний підшипник -опорний на шпінделі, все на втулках. Шків буде сидіти на підшипниках по при6ципу нс12. Що робити з піноллю ще не придумав. Для шарікових діамертр малуватий. Варіантів пока два - або точити нові втулки або підбирати голкові підшипники. До шпінделя добрався якийсь рукожоп і наварив зношені ділянки і типа проточив.
 10. А ще передня, задня, нижні поверхні і паз по якому направляйка задньоі бабки рухається.
 11. То ж добре що є станок.
 12. Я зв'язався з підприємством де шліфували станину дядьку Максиму (контакти є під відео на ютубі). За тв16 запросили 5000 грн. Шліфують всі площини за одну установку.
 13. Або взяти мотор від мото, викинути поршневу, замість колінвала новий вал. У більшості мото від коліна до первинного валу кпп цепна передача (додаткове пониження).
 14. У випадку механічноі коробки краще дивитися в сторону мото. Наприклад від МТ. І компактна і перемикати одним важілем туди-сюди... І ціна - копійки.
 15. І в мене подібний є. Велике прохання поміряти рідні шківи.