• Объявления

  • softm

   Изменения в правила   17.12.2018

   Добавлено в правила.   3.12 ограничить бронирование для 5-ти наиболее активных покупателей  сроком в 8 часов с момента размещения/подъема/-10% обновления лота продавцом. 

kolish

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  136/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  693
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

kolish last won the day on 10 октября 2017

kolish had the most liked content!

Репутация

97 Хорошая

1 подписчик

О kolish

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Перемишляни
 • Имя Пользователя
  Володимир
 1. тому і питаю який балон і що до чого... знайшов кисневий за 800грн, по атестації не знаю, але на вигляд нормальний. Шукаю неспішно, бо до свят і так нічого не буду починати робити. Для того і зробив відео щоб почути якісь думки і поради...поки що нагрузки такої на неї не буде, а для електродів є ще старенький інвертор,але буду мати на увазі ваше зауваження...
 2. чи можливо там поставити якісь фільтра на вході вентиляції ? чи такого ніхто не робить..
 3. Рукав , дроти і тримач для ММА зварки по моїм відчуттям початкового рівня.З мінусів зірваний один шуруп кришки, так і не зміг відкрутити, тому кришку повністю не зняв. По вигляду ніби все зібрано нормально ,нічого ніде не болтається . По електроніці самому цікаво що там .. для мене це темний ліс.
 4. маленький огляд купленої зварки ... відео без слів,але так як новачок в даному напрямку то особливо і сказати немає чого...
 5. Да там інструкцію походу і менеджери писали)) "осцилятор є і він працює ,але в режимі TIG непрацює " не пряма цитата але суть та сама... Брав також для зварки люмінію, є певні задумки і треба щоб було міцно і красіво... До Сум далеченько )) Буду студіювати Чіпмейкер і Ютуб.. Є питання по балону... Читав що найкраще підходить з кисню, як його перед купівлею провірити,на що звернути увагу ? маю на увазі б/у балон.. і по електродах вольфрамових .. Які брати для алюмінію 1.5 до 3мм ? Підключив рукав при натискані на кнопку спрацьовує розрядник в середині апарату. я так розумію що осциляатор?
 6. Апарат куплений... Взяв Техас... по причині постійного/ переміного струму і можливості взяти в "оплату частинами" типу кредит... При спілкувані з продавцями нічого внятного то наявності осцилятора не зміг взнати, при чому в декількох магазинах. Одні казали що є, інші що немає, але більшість казали що є TIG lift... Настроївшись на останій варіант TIG lift замовив. Коли апарат прийшов в інструкції прочитав таке: осцилятор є і він працює ,але в режимі TIG непрацює ??? Так що поки що немаю можливості перевірити ТІГ бо потрібен аргон, а для нього потрібен ще балон... Чи можливо перевірити наявність осцилятора без аргону?
 7. На Патон АДИ-200S цифровой DC пишуть що є безконтактний запал дуги,. Комбайном я так розумію алюмініньку не зварю ?... А той Техас ? я так розумію він і перемінкою варить і постійним.. принаймі переключатель току на передні панелі є.. але що то за фірма? Тему по сварочникам не знайшов, зараз ще раз перебіжусь по форумі.
 8. Є певні задумки,але для початку якось не дуже хочу брати щось круте і дороге... Тобто якщо піде тема, то можна буде задуматись про щось краще... Мінімальний досвід в зварці ММА є, хочеться попробувати саме ТІГ порівняти ,подумати...
 9. Підшукую собі TIG апарат, щоб попробувати що це таке і чи то взагалі моє. Нагрузка ,(поки що) десь колись зварити люміній,чугуній, нерж та тонкостінні металеві штуки. Придивився такі апарати: Патон АДИ-200S цифровой DC ; ТехАС TIG/MMA (ТА-00-033) і 3в1 Патон ПСИ-200S DC. Хто що порадить?
 10. Вона могла злизатись і від інших чинників і коли вже"притерлася" до іншої шестерні то процес зносу може значно сповільнитись.. Ще таке нескромне питання.. масло в коробці є?
 11. Якщо тільки для заміни тої злизаної то можна попробувати ...відкрутити кришку і попробувати її прокрутити щоб мати доступ до валу... Якщо потріна буде робота по інших шестернях/валах то планшайбу потрібно буде зняти.
 12. Наприклад щось типу ...
 13. Пропозиція від себе: минулорічний формат, календарний блок і напис "Металічний форум" залишити без змін. А картинку зробити тематичною ,Наприклад "Загальні міри техніки безпеки чіпмейкера" (6-7 картинок)
 14. Наближається новий 2019р, багатьом хотілося б новий календар Чіпмейкера мати в майстерні. Можливо хтось має якісь цікаві ідеї по дизайну... то скидайте сюди. Не можу знайти стару тему по календарях і тих товаришів які минулого року робили ці календарі Непогано б було заручитись їхньою підтримкою, якщо вони не проти...
 15. перша трудність може бути з зняттям планшайби з патроном з шпінделя...далі залежить від того що будете робити.. одне діло замінити злизану шестерню, а зовсім інше перебрати пів коробки... Чисто моя порада замінити спочатку злизану (хоча вона ще походить) потім дивитись до всього іншого( станка в цілому) і потім коли все ок і станок вас влаштовує можна вернутись до того вала з шестернями.