Анатолий пр

Пользователи
 • Публикации

  46
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3 Нулевая

О Анатолий пр

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения 10.11.1948

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Купянск

Посетители профиля

168 просмотров профиля
 1. Этот подшипник подходит на вал диаметром 60.
 2. Поставте вентилятор невеличкий для обдува циліндрів і щоб він не відключався навіть коли компресор буде зупинятися.І буде Вам щастя. Успіхів Вам.
 3. Станок FUS очень универсальный,стол можно использовать как горизонтальный съемный так и вертикальный стационарный,очень хорошая комплектация- расточная накладная головка,скоростная шлифовальная головка,долбежная накладная головка. тиссы,делительная головка,поворотный стол,домкратики регулируемые,прижымы с креплением разной длины,патрон с цангами полный набор от 3 до 14,шпиндельные цанги от 3 до 24,индикатор ИЧ-20,центроискатель,считывающее оптическое устройство с подсветкой.Я перечислил эту комплектацию чтобы станочники приобретающие станки FUS,знали что должно идти вместе со станком Иможет быть эти приспособления еще лежат где то рядом возле станка.
 4. У меня ФУС-25 - перестала работать электромуфта ускоренного хода,может кому приходилось иметь дело с муфтами фус-25 или фус-32 как замерить сопротивление?
 5. kolyakm Не забудьте зразу виділити місце під піч для обігріву і відгородити місце під наждаки, тому що буде повно пилюки у майстерні і на станині станка.Пилюка абразивна на станині це не є добре.Успіхів Вам.
 6. А при яких обертах колінвала компресор буде видавати 380 літрів? Начало темы тут
 7. Володимир босяк, ключ для вас сделан, дайте свои координаты.
 8. Володимир босяк .Позвоните 0997208753 или давайте я вам позвоню.
 9. Получить паспортное давление от однофазного двигателя у вас наверное не получится,как вариант -частотник,двигатель постоянного тока скоростной,бензиновый двигатель например бензопила и т.д. но все зависит от средств.И еще надо поставить обратный клапан с 1,5 мм. отверствием после компрессора перед обратным клапаном, для стравливания оставшегося давления в компрессоре и для легкого запуска под нагрузкой.
 10. Я б теж почав експерементувати з 2,2 квт. і знову ж при 2800 обертів.
 11. Вам же не потрібно щоб у вас був двигун з лишніми квт.то уже буде не по господарськи.
 12. Щоб досягнути 1900 обертів на компресорі треба щоб двигун мав 2800об/хв а потім за допомогою шківів досягати 1900 об/хв.Якщо поставити двигун з 1500об/хв. двигун буде сильно грітись.Якщо Ви сповістите мені діаметр шківа компресора я Вам скажу який шків повинен бути на двигуні 2800об/хв. Це якщо Вас цікавить.
 13. Двигун на 1500 буде грітись тому, що шківи діаметром будуть майже одинакові ,а при 2800- шків на двигуні буде менший, тому і навантаження на двигун буде меншим. Мені знайомий випадок коли володар компресора на 650 літрів встановив двигун 5,5 квт. 1500 обертів з одинаковими шківами и двигун дуже нагрівався,а коли встановив на 2800 і шківом на двигуні підігнав до 1500 об.він зовсім не нагрівався і працював влітку цілий день. А в СО-7 стоить 4 квт. 2850 об/хв.
 14. Компресор дуже надійний і довговічній, іх ще називають по російському"неубиваемие", раніше вони працювали на будівництві з ранку і до вечера ,його рідний двигун - 4квт.2850об/хв. Обовязково повинен бути захисний кожух, він же обвітрювач для компресора- кожух повинен бути рідний ,або саморобний по зразку рідного.