• Announcements

  • sadmin

   Жалобы и ответы на них!   11/24/20

   Дорогие Чип & Мэйки! Обратите ваше пристальное внимание! Админисрация получает понятие что вы ответили что-то в общении по жалобе только когда вы нажмете "Жалобу" еще раз! Не стесняйтесь также указать на заключенную сделку в личке, можно той же Жалобой, проще и дешевле же! А как  порядочно вы выглядите при этом!

noone

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  0/0
 • Content count

  76
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Нулевая

About noone

 • Rank
  Завсегдатай
 • Birthday
 1. забаганкі у вас якісь буржуйські, у всіх десятиліттями вісить на проводі і світить. 😏
 2. я навіть на навушники обов'язково ставлю пружину.
 3. давно вже все прорахували, воно того неварте, купуйте станину і бабку, всерівно прийдеться віддавати на шліфовочний, все інше викинете.
 4. доброго дня, а розмірів гайки не підкажете, попередньо резерв.
 5. m1 z20
 6. напишіть Ф, та кількість зубів якщо самі модуль не знаєте.
 7. просто п... якийсь, тобто на інструменті ви притиром можете усунути невідповідність, а в шпінделі ні? якщо ви не впевнитеся що шпиндель нормальний (фарба показує що хтось там з двох не зовсім рівний) то можете отримати застрягання в подальшому ЛЮБОГО інструменту, саме гірше що контакт є посередині, тобто можливий ще й перекос, і ще більший клин. краще щоб контакт був на кінцях..
 8. гайка від штатної заточної приблуди 1д601, шомпол від Jet /Proma/... X1 все чудово працює.
 9. ви спочатку шпиндель перевірте, бажано калібром, а потім розточну мучайте, найкраще просто проточіти (обнизити) щоб залишились полоски зверху і знизу як на деяких фото фрез у цій темі. стосовно шомпола і витискання інструменту, ви щось мудруєте багато, є просте рішення - робите глуху гайку на шпиндель ну як заглушки у видопостачанні, в ній отвір для проходження шестигранника шомпола, сам шомпол має бути з циліндричним потовщенням (шайбою) в місці переходу від різьби до шестигранника. Тоді ви вставили інструмент, підтягнули шомполом, накинули і законтрили гайкою і його не затяне (ну майже), а щоб вийняти відкрутили трохи гайку, крутите шомпол він впирається шайбою в дно гайки і виштовхує інструмент. Можна підібрати зазор між гайкою і шомполом щоб шомпол прокручувався і тоді гайку не потрібно відкручувати/закручувати, але з'являється можливість прокручування інструменту під час роботи.
 10. ви порівнюєте синє з гарячим, Taper lock це цанга з зажимною гайкою, а ваша конструкція простий зйомник.
 11. наберіть в гугл marking caliper і стане зрозуміло на що рівнялась ця пародія, в підшипник вставлявся стержень і коли ведеш ним по краю він обертається.