noone

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  0/0
 • Content count

  101
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Нулевая

About noone

 • Rank
  Постоялец
 • Birthday
 1. з вертикально фрезерного ЧПУ
 2. опір буде різний, але якщо пару витків замкнуло то не дуже і відрізнятиметься. про те що компресор повинен працювати я й написав, на холосту немає сенсу міряти споживання. можна просто трубу мідну підключити між портами
 3. протестити неробочий прозвонкою самого компресора. роз'єми знаходяться зверху під пластиковою кришкою, там же і термореле.
 4. з власного досвіду, теплове реле майже ніколи не спрацьовує і вони згорають, але викидують і повністю справні при ремонтах. якщо накинути навантажувальну вилку при роботі і покази співпадають з табличкою, можна брати. вставте фільтр осушувач в систему якщо контур був відкритий після демонтажу, але я б такий не брав, бо якщо туда понасипалося сміття і пил то вже не вичистиш, а забити капілярку може, але якщо труби відкусили/відламали, то можна і осушувач не ставити.
 5. наслідки ссср, всі представники великіх компаній були в мааскве, а потім і регіональні представництва так і створювали "по раше і СНГ" і так в усьому прокат фільмів, продукти (Coca-Cola, nestle...), продаж техніки
 6. під який розмір паза? попередньо резерв
 7. стойка фотоувеличителя crokus 4/4s
 8. може вам варто плазмове напилення спробувати?
 9. за 2-3 години я ножівкою і напилком це зроблю і буде це hand made і 800₴ може вже вартувати +бонусом ще зроблю вороніння еко маслами. ЯК 2 години це можна робити на фрезері??? ЯК?
 10. під самою кулькою ніша, вона взагалі конструктивно непотрібна, опори там немає, і взагалі ніякої потреби в ній окрім набрати води і розірвати кран при морозі.
 11. зараз навмисно в дешевих вранах під кулькою робиться ніша в яку потрапляє вода і після зими тільки заміна
 12. я замовив оптичний і просто наклеїв шматочок фольги на шпіндель датчик висотою 1см, да він дорожчий але набагато зручніший і непотрібні магніти і втручання.
 13. тоді тільки 4шт з верхнього ряду зправа.
 14. весь верхній ряд візьму, якщо можливо. якщо модуль шестерні 1, то теж візьму пару однакових. Дякую.