Рус Укр

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  192
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

37 Нулевая

О Рус Укр

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Страна
 1. Наложенным платежом по новой почте вышлите?
 2. Наложенным по новой почте отправите?
 3. Вам же ж треба гарну А в мене стара)))
 4. Наприклад замки гаражні робити
 5. Ще одне Підшипники досить великі.Важкувато буде стартанути .У мене біля патрона стоїть з отвором 75 від діференціала ЗАЗ сороковки а сзаду з отвором 65 здається від діференціала ЗАЗ тридцятки .Двигун 1,5 кВа 1500 обертів підключений через кандёри на 220 .То на високих обертах треба рукою штовхати щоб завівся)))То в мене мане в цих підшипниках ролики мабуть в 2 рази тоньші і масло ріденьке в коробці.))
 6. Хочеш зробити гарно ,то зроби сам .Робіть сталеві.
 7. Як би переплутали , то не писали би що прохідне ф11
 8. Просто приїдьте і подивіться на часок .як шо є свій транспорт .Як що нема то конєшно автобусами довгенько ,але набагато ближче ніж в Харків .))Ви хочаб будете знати що вам треба )))
 9. Підібрати схожі з авто мото техніки і вварити .Щоб старі лекше проточувались пройтись по ним електросваркою щоб поверхня розігрілася добєла і потім дати відпуститися ..Але гріти так щоб не розігрілися критично всередині шліци .В найдених від авто мото техніки навпаки розігріваєм середину ,а зуби ні)))
 10. По перше шпіндель можна залишити той же .Просто середина в яку впиралися підшипники проточується до діаметра трохи менше ніж посадочне пвд підшипники ., щоб вони лекше там пройшли .По друге , я б дійсно робив товще вал і прохідний отвір без конуса .як що це токарний .А як що фрезерний то вистачить і цього .)))Приїдьте , я вам покажу і поясню , що і чому так ))Бо дуже багато нюансів і прийдеться багато писати))
 11. Регулювання прокладками , це велика заморочка ..Я завжди ставлю конусні підшипники наружніми обоймами всередину в упор корпуса .,а внутрішня одна в упор фланця до якого наприклад кріпеться патрон , а другу затискає регульовочна гайка.))
 12. Написав вам в лічку .Як що треба ,звертайтеся)
 13. В Ютубе куча видео как при помощи электро сварки и и графитового порошка например из батареек сердечник измельчить или простых карандашей калится любая сталь
 14. Самі б і продовбали на томіу ТВ 16
 15. Зробіть самі .Для клапанів це не важко і можна зробити краще тих що в продажу .Крім того шліфовка не дуже часто потібна і токарному нічого не буде як що раз чи 2 на рік прошліфувати щось, а вже ж прикривши направляючі хоча б тряпками.Я наприклад росшліфовував досить великий отвір під підшипник на ступиці чугунній коли іі наварили звичайною сваркою.Там виходить дуже твердий сплав при тому ж неоднорідний по твердості.Також разок шліфував шийки саморобного колінвала однієі саморобки)).Один разрозшліфовував отвір 7мм в закаленій залізякі ))Декілька раз правив собі рухомі центра для задньой бабки))