• Объявления

  • softm

   Изменения в Правила   15.02.2019

   Добавлено:   2.11 Ограничения для новичков: продавцы, зарегистрированные менее 3 месяцев и с количеством продаж менее 20, не имеют права отказаться от наложенного платежа при бронировании товара.
   В противном случае их товары приостанавливаются системой автоматически.
   Покупающие у таких продавцов (их товары) автоматически обязуются оплатить доставку "в оба конца" даже в случае "не подошло".  

Рус Укр

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  207
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

41 Нулевая

О Рус Укр

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Страна
 1. Купуєте у дідів або в магазині світильник з гнучкою ніжкою і робите з нього який вам треба .А взагалі що то за чіпмейкер що світильника не зробить?)))
 2. Доварити клин і обточити на точилі до необхідної конфігураціі
 3. А матеріал який?
 4. Тобто направляючі вже були с потрібним кутом і при сварці це все не потягнуло?
 5. Я так розумію до рельс приварили додаткові направляючі .Чим обробляли потім?
 6. При таком проходном нужен хотя бы 160 патрон , а там 125 .Не вижу логики(((
 7. Не может быть сквозное отверстие шпинделя 32 при 3 км и даже при 4
 8. А у мене зварена конструкція .До плити товщиною 20 мм приварений шестигранник на 19 .А вже ж зігнуло як коромисло здається міліметрів на 8 .Ну нічого, на пресі в "чорнову " підрівняв .Потім отфрезерував на 6р12 .Конєшно точність так собі але мені достатньо ))Мені ж на ньому не головки ДВС рівняти))
 9. В голові конічні шестені з якоїсь старої бензопилки .Понижають трохи більше чим в тричі .Це майже оптимально для двигуна 1500 обертів .Та все одно найменший діаметр шківа на двигуні прийшлося робити на 20мм а на валу 180. Бо завеликі оберти щоб різати дисковою фрезою ,або сверлити великими сверлами.
 10. Габарити 670 х 180 х30 Хід 500 мм.По довжинні і по ширині такий же я к ви хочете тільки в мене тонший)))
 11. Все саморобне
 12. Років з десять назад майстрував собі дещо подібне .Думаю що не варто робити центральний Т паз .Краше більше вибрати під винт .У мене там різьба 14Х5 ледь влізла .Тому поміркуйте краще.
 13. Закопана бочка поганенько віддає тепло закопаною частиною , але дає можливість на пів метра зменшити висоту труби .Тому тут треба подумати .Можливо всеж зробити яму в якій буде бочка а по колу решітка скажімо.Труба вздовж приміщення теж не погано ,тільки треба робити під кутом .Тоді і тяга зразу краща и і піддимлювати менше буде навіть як що щілини в з,єднанні труб .На довжині припустимо 10 метрів до переходу в вертикальне положення вона вже трохи а може і істотно вистигне .У мене маленька бубофоня в гаражі пів газового балона і на довжині 6 метрів в коліні вже труба єлє тепла .З бочкою конєшно буде горячише, а вертикальну трубу треба утеплювати бо конденсата стікає багато.
 14. Піч надзвичайно проста .Зробили б і побачили на що вона годиться .Як не годиться труба піде на іншу конструкцію і бочка теж згодиться)))
 15. Не димить як що труба вище 4 метрів і достатнього діаметра .На ютубі все є)))