Віталій Дорош

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  347
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  5

Віталій Дорош last won the day on 22 марта

Віталій Дорош had the most liked content!

Репутация

141 Отличная

Специальное звание пользователя (от администрации)

Центр дитячої та юнацької творчості с. Уланів

О Віталій Дорош

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения 25.07.1984

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Уланів
 1. Якесь таке воно на вигляд. Я близько підійти не міг.
 2. Сьогодні говорили, що американець вистрибнув до трагедії, але це зробив якраз при крені літака на малі висоті, і просто вдарився об землю..
 3. Так де ж я ото мав з собою камеру? Я швидко на місце поїхав. Повно інфи в неті. По ТСН показували...
 4. 16 жовтня близько 17.00 вийшовши на вулицю ми з колегами почули рев літака. Але він був не такий як завжди, він був якись приглушений, прослуховувались в ньому хлопки та стуки. Через долю секунди почувся вибух. В небо здійнялась чорна хмара диму. - Літак впав.... - подумали в голос колеги... Я на скутер, і бігом туди. Куди саме їхати не знав. Їхав в сторону хмари з чорного диму. По дорозі мене обігнала спочатку пожежна а потім швидка. Я за ними і послідував. На полі горів літак. Його не було видно, просто був вогонь. Захотів підїхати поближче, але мене не пустили. Через хвилин десять підїхала поліція та порозганяла всіх на більший радіус від місця трагедії. Ще через півгодини прилетів вертоліт. Також якись 4-ох моторний літак в небі на малій висоті зробив кіл 5 і десь пропав. Потім прилетів ще один вертоліт, потім ще... Вже зовсім стемніло, і я рушив додому. По дорозі зустрів товариша, який бачив політ і падіння літака. "- Летів він приблизно зі сторони Вінниці. Летів не природньо, з гуркотом та коливався з одної сторони на іншу. Летів на малі висоті. Перелетівши місцевий ставок літак якраз добрався до іншого села. Чулись немов постріли та рев двигуна, низького тону, басистий такий. Висота зменшувалась та зменшувалась. Таке враження, що зараз літак почне торкатись дерев і полетить на хати людей... Але літак різко задер ніс і креном на ліве крило почав падати. Мить і літак лівим крилом торкнувся землі і носом пропоровши вдарився. Вибух і потім все затихло." Ось таке відбулось в наших краях. Сьогодні я був на місці трагедії, вже завантажили великі обломки та двигуна літака на фури. Цікаво те, що частини двигуна турбіни покриті КОРОЗІЄЮ!! воно все іржаве!! Як на ньому можна було летіти?? Як Ви думаєте, що сталось? Техніка відмовила чи помилки пілотів?
 5. І так, проблему з зарядкою вирішено. Спочатку я ще пробував і сімісторну і на транзисторах (з журналу Радіо) і нічого конкретно хорошого в мене не вийшло. Сімістори шунтували на плюс, і все грілось... Транзисторне працювало як треба, трохи грілось, але робило, до першої прогазовки.... 80 вольт йому забагато було. Випадково на (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников) продавався мій скутер! повністю з пластиком але поломаним коліном. Я не думаючи замовив, приїхав аж їз Сум... І що саме цікаво, генератор в нього не такий як в мене. І магніт не такий. Тому поставив все з "донора", запустився зразу і.... зарядка 14 - 14.1 вольт!! Ура!! Дуже дякую людям які долучились до ремонту сійого чуда. За презентований чугуній для циліндра, за ремонт голови в Києві... Всім дуже дякую. Скутер дуже здивував своїми ходовими якостями і тягою двигуна. Це вам не якись китаєць. Пре як дурне!!!
 6. Все вірно, на масу не дзвоняться...
 7. Так це і є японець. Самий чистий... (не враховуючи китайського поршня та клапанів) Тоді сімістори не закриються, так як керуються вони мінусом... Якщо я вірно розумію.
 8. Так, це простенька схемка китайської зарядки. І вона знову шунтує обмотки... Не виходить мені шунтувати, не витримує проводка. Горять роз"єми. Напевне тут схема має бути з ШИМ.
 9. генератор повністю залитий лаком, не хочеться його ковиряти. А таку напругу генератор видає для того, щоб на різних обертах мати постійну потужність.
 10. так ця схема також шунтує обмотки, тобто замикає їх між собою. Знову провода поплавляться.
 11. Реле не таке. Має бути шести піновий роз"єм. Три фази, плюс, маса, і контроль +12 вольт.
 12. Скутер ямаха цигнус 1984 року з двигуном 50 V. Яка марка реле - хто його зна....
 13. А де ж його знайти??
 14. може попробувати зробити ось таку схемку? Це для сонячних панелей, але якщо трохи пікорегувати прошивку під 90 вольт, то може запрацює?? http://robocraft.ru/blog/3161.html
 15. Отже провів пару дослідів з хитрою зарядкою. Спочатку заміряв вольтаж при навантаженні. Після діодного моста з підключеними лампочками на 24 вольт та 70 Ватт послідовно 4 штучки напруга - 85 вольт на повному газу. В половині десь приблизно 32-40 вольт. На холостих 8 - 10. Також попробував підключити оте реле, що шунтує обмотки через лампочки 24 вольт 70 Ватт. Тобто від кожної фази генератора через лампочку. Ефект мене порадував. Все запрацювало, лампочки на повному газу горіли в повну силу, зарядка на оборотах стабільно 14.2 В. Навіть з увімкненям освітлення напруга не просідала. Провода та роз"єм від генератора не грівся. Я вже зрадів, приліпив три фари додаткових спереді, і рушив проїхатись. Перших 100 метрів все робило. А потім повалив дим з-під передньої панелі, і все закінчилось. Що саме згоріло - не знаю, ще не дивився. Отакі досліди. Так і не зробив зярядку..