• Объявления

  • Одессит

   Календарь чипмейкера Украины-2018   16.02.2018

   Заказы собираются здесь.
   Нужно определиться с объёмами печати.
   Прошу все текущие и предыдущие заказы указать (перенести) в этой теме!

Віталій Дорош

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  276
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  4

Віталій Дорош last won the day on 15 мая 2017

Віталій Дорош had the most liked content!

Репутация

117 Отличная

Специальное звание пользователя (от администрации)

Центр дитячої та юнацької творчості с. Уланів

О Віталій Дорош

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения 25.07.1984

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Уланів
 1. Мій колега по роботі Юрій Григорович розпочав виготовляти триплана І світової "Фоккер". Ось частина фюзеляжу вже готова.
 2. Так ми стараємось! Часто не вистачає часу. Ось сьогодні принесли стару радіолу наполовину розібрану. Так гуртківці розбирають на деталі.
 3. На 3Д принтер поставили середню опору на вал осі ігрик.
 4. Прийшли з Китаю світлодіодні стрічки різних кольорів. Працюєм над світломузикою. Схема вже спаяна і перевірена. Стрічки клеємо на панельки. Лобзиком випиляли з фанери стійки. Буде ось така цікава ніжка.)
 5. Готовий і млинок з годииником та моторизованим приводом.
 6. Взялись реставрувати-модернізувати презентований нам станочок для намотки трансформаторів.
 7. Сверлилка для плат теж готова.
 8. Доброго дня всім форумчанам. Похвалюсь нашими новими напрацюваннями. Робота йде, не спиняється! Отже, годинник на люмінесцентних лампах вже готовий. Появилось на ньому два хазяї - Пан П214 та його син МП41А. Разом вони доглядають свою домашню тваринку - павучка...
 9. На Пайпер причіпили мотораму та хвіст)))
 10. Не стоїть робота і по 3Д принтеру. Поставили презентований двигун на вісь ігрик.
 11. Годинника трохи пошпаклюєм і на покраску
 12. Замовили на лазерні різці модель млинка. Також в нього вставим годинник на люмінесцентній лампі. Ну і плануєм до самого млинка прилаштувати двигуна.
 13. Зі старого мікроскопу виготовляєм маленьку сверлилку для плат. Патрончик з Китаю, двигун та шків з старого бабінного магнітофона. Вісь з принтера, підшипники 608. Ой як полекшилось нам життя з токарним станочком!
 14. Доброго дня. Свята закінчились, робота продовжується! Із отаких презентованих ламп-індикаторів був зібраний простенький годинник. Потім з корпусу від телевізора був виготовлений каркас. Буде нічний годинник, бо сила світіння цих ламп маловата...
 15. 1. планшайба пробувала проточуватись на шпінделі. Але не вистачає вильоту різця щоб все захопити. Кріпиться планшайба на різьбі і при закрученні впирається торцем. 2. Патрон на планшайбі ставиться по мітках. 3. Проточувати кулачки теж пробували на станочку, але не вистачає жорсткості станочка при великому вильоті різця, аби достати край кулачків. Тому ця затія теж не получилась. А виконавець проточував так само на різьбі. Тільки на планшайбі різьба дуже прослаблена. Приїжджайте, будемо раді!