Віталій Дорош

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  332
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  5

Віталій Дорош last won the day on 22 марта

Віталій Дорош had the most liked content!

Репутация

137 Отличная

Специальное звание пользователя (от администрации)

Центр дитячої та юнацької творчості с. Уланів

О Віталій Дорош

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения 25.07.1984

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Уланів
 1. Так, але від 30.в. Трохи нижній діапазон малуватий. Та і чекати трохи довго... Хочу попробувати взавтра поставити перед входом в реле на сімісторах по лампочці на кожну фазу, і поглянути, що буде... Десь на ват 20-30. АКБ 12 ампер\ч. 12вольт.
 2. Якщо буде на мінус, то по схемі сімістори не закриються, так як керують вони постійною напругою... Чи я помиляюсь?
 3. Дуже мало потужності в цього дц-дц.... Нормальні умови вважати які? Просто робота двигуна без акума? Чи робота з аккумом, тобто його зарядка? Чи робота двигуна з акумом та увімкненим світлом (ніч)?
 4. Запитував ще одну людину про такий регулятор. Так він сказав, що таке колись бачив на ардуіно..... І стояло воно на якомусь мотоциклі. Ще разом був вольтметр на щитку. Тобто ардуіно вимірює вхідну напругу з генератора і напругу яка на акумі. І цю різницю регулює за допомогою ШИМ та каскадом з польових транзисторів, які були включені в паралель. Це його слова. Я зрозумів так, що дуінка намагається шимом з 15 до 80 вольт які з генератора зробити завжди 14.2-14.5. Це ж якись графік побудувати треба, за яким вона буде працювати... Можна таке зробити?
 5. Я ще не бачив таких модулів, щоб могли від 70-80 вольт працювати. В більшості всі на 35-50 вольт... Я пробував спочатку потужним транзистором і стабілітроном по класичні схемі скидати до 20 вольт. А потім чіпляв дц-дц китайський на 5 ампер. Так на холостих перший каскад на транзисторі зменшував аж до 7 вольт. Зарядки не було. При збільшенні обертів все працювало, але транзистор - праска. радіатор не дуже допомагав. Та і китайський дц-дц не холодніший був. Сьогодні попробував відключити одну обмотку на генераторі. На двох фазах при повному газі на тестері десь 50 вольт. Підключив китайський дц-дц - лм-ка здохла зразу, хоч я і не газував.. Напевне імпульси без обмотки великі були.....
 6. Нічого не зрозумів... а що таке ПОС і ООС? звідси я паяв схемку на сімісторах. Воно коротить обмотки! Плавляться провода та роз"єми.
 7. В мене така схема є, але толку з неї... Тобто? Розжуйте будь-ласка.. В усіх мото обмотки коротяться?
 8. Так знайдіть мені такий рр за невелику ціну, саме до такого скутера... А як правильно зробити щоб не коротити обмотки між собою? Це я розумію.
 9. Доброго дня. Прошу допомоги в знаючих розумних людей. Допоможіть у вирішині такої проблеми. В наявності двигун від скутера Ямаха Цигнус 125 80-х років. З допомогою добрих людей він вже подає прояви життя. Але без акума він не працює, як от китайці. А його, акумулятора, потрібно заряджати чимось. Генератор трифазний, з"єднаний зіркою. Після діодного моста видає приблизно на максимумі до 70-80 вольт.. Пробував паяти ось це: http://motoregulator.com/articles/samodelni-regulator-naprajeniya/. Результат двоякий. Так, зарядку свої 14.2-14.5 вольт воно дає, але через шунтування обмоток горять провода до генератора, плавляться... Тому потрібно щось друге, щоб не коротило обмотки... Чим знизити 70 вольт до хоч би 20?
 10. Ось які вже літачки у нас! Справи просуваються!
 11. Дякую, я зрозумів.
 12. Так як Рампс я використовую для лазера, то хотів використати його можливість контрулювати температуру, наприклад від екструдера. А саме: термістор екструдера чіпляю на радіатор драйверів шаговиків. Пін нагріву екструдера чіпляю до куллерів. В налаштуваннях ставлю температуру ну нехай 80, щоб при такій температурі вмикалось охолодження. Тобто з рампсу хочу використати його термостат.
 13. а якщо трохи обманути штатну прошивку? на вихід екструдера причепити двоконтактне реле. Тоді по програмі ардуіна буде намагатись нагріти екструдер, живлення появиться на пінах екструдера, спрацює реле, одні контакти реле замкнуться, а другі розімкнуться. До розімкнутих і під"єднуємо охолодження. Получиться коли радіатори драйверів, наприклад, нагріваються, ардуіна це розуміє. Ось вони нагрілись, і ардуіна вимикає екструдер, тобто вмикає наше охолодження... (оце намудрив)..
 14. А нащо так? Хіба не можна застосувати вільний пін на підігрів столу? Чи екструдера? В мене ото ж все вільне... Для лазера воно не потрібно. І шим мені не потрібен на охолодження. Я підключу якусь релюшку, а нею вже зкомутую охолодження.
 15. Так ми зробимо, щоб по черзі, а то справді тяжко буде...))