Віталій Дорош

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  205
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  4

Віталій Дорош last won the day on 15 мая

Віталій Дорош had the most liked content!

Репутация

105 Отличная

Специальное звание пользователя (от администрации)

Центр дитячої та юнацької творчості с. Уланів

О Віталій Дорош

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения 07/25/84

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Уланів
 1. Обміняю ноутбук IBM ThinkPad A21m на НЕробочий ноутбук з живою матрицею екрану. Може комусь він згодиться, може попаде в хороші руки, хтось поставить на нього лінукс і буде радіти життю..))) Цей IBM в робочому стані. Відсутній блок живлення та дві кнопки на клавіатурі (такий він мені достався) ну і + док станція. Якщо потрібні фото -добавлю.
 2. І так, принесли ще до того IBM ThinkPad A21m ноутбука док станцію. Там трохи більше роз"ємів і все. Якихось переваг вона не дає. І тепер якось жаль його розбирати. Він сам по собі цікавий апарат... Пробував я на нього і 98 віндовс ставити. Так половину пристроїв не ставиться, якісь кракозябри вилазять... Я не сильний установщик віндовсів.... Тому вирішив ось що: може комусь він згодиться, може попаде в хороші руки, хтось поставить на нього лінукс і буде радіти життю..))) Обміняю на НЕробочий ноутбук з живою матрицею. Цей IBM в робочому стані. Відсутній блок живлення та дві кнопки на клавіатурі (такий він мені достався) ну і + док станція.
 3. О! дуже дякуємо. По мірі необхідності будемо до Вас звертатись, якщо Ви не проти..
 4. Дуже дякую! Але я ще не вирішив, що з ним робитиму. Можливо не варто з ним колупатись. Може на запчастини пустимо...
 5. Щастить мені на таких динозаврів! Ось сьогодні знайомий приніс пентюма другого... Та щей такого, що я ще не бачив. Пробували, вмикали, так все працює. Він ХР стоїть. Плужить що да....... Не знаю, що з ним робити. І на запчастини там нічого немає, і використовувати його .....Напевне тільки ДОСом
 6. Ще таке запитання. Є в мене старий портативний програвач двд. Не працює в ньому якраз двд привід. диск шукає, шукає, і не знаходить. чи можна замовити такий привід в китаї наприклад? І як це зробити? знайти його я не можу. І по чому шукати?
 7. Отже по ноутбуку, поставив Damn Small Linux. Воно то якось робить, але звуку немає, і я в цих лінуксах повний чайник. Що там нажимати...., миші також не бачить... ну не проканало...Пробував ставити андроїд. Скачав якусь версію, почала ставитись, але при перезавантаженні пише, що не бачить систему з якої загружатись. Скачав другий якись "маршмелоу".. Коли ставлю вилазить повідомлення, що вона для версій х64 і вище.... Ну в загальному потратив дисків 5 сідішних а ефекту не добився... З флешки загрузитись не можу, тому, що немає юсб в біосі. Хоча пробував загрузитись з лайв сд, вона юсб бачить, а потім получається вже з віндовса ставив флешку з віндою. ставилась в систему. Але передивився повно відео в ютубі, в них так легко на старий ноут андроїд ставиться....
 8. Привіт. Тоді в мене таке запитання. В мене є в наявності платка від планшета з виходом hdmi. Якщо її помістити в корпус з цього ноута, буде маленький портативний андроїд пк))...? Можливо це?
 9. Сьогодні отримали маленький презентик у вигляді пластинок для підкладання під різці. Дрібниці-а приємно!) Дякую велике! Попробуємо.
 10. А може прикупити скайлера до того монітора-матриці з цього ноута., те й буде маленький моніторчик...
 11. Н ніколи в досі не працював. Уявлення не маю як і що там робити.... а не прийде з китаю хлам за 220 грн? Я не дуже китайцям довіряю...
 12. Так, там 64 мб. гружу по другому посиланні. Може запрацює. Якщо ні, то що з ним робити? на розборку?
 13. Так їх море варіантів! Яку вибрати? З якою розрядністю.? Дуже дякую за роз"яснення.
 14. Ще таке питання. Є в нас ноут за царя Гороха...)) "IBM type 2628". Поставили насилу на нього віндовс хр. Ну... м"яко кажучи.... телефон швидше працює ніж воно....))) Так ось чи можна на нього поставити якись андроїд? Чи може лінукс? І як це зробити?. Ніколи не ставив і не уявляю як це робиться.
 15. Дякую. Будемо пробувати. Взавтра попробуєм.