sergej66

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  0/0
 • Content count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Нулевая

About sergej66

 • Rank
  Завсегдатай
 • Birthday

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Имя Пользователя
  Сергей

Настройки Барахолки

 • Минимальная сумма для предложений
  0
 1. а по висоті приміщення передбачте можливість підняття колони, бувають ситуації коли це потрібно. хоч би на сторону вивести, але балка і таль теж мають свою висоту. тому попробуйте трохи порахувати. бо іноді це питання роботи верстата взагалі.
 2. не забувайте що ці станки , особливо типа 3л722 потребують стабільної температури, кечелі вони переносять дуже пагано, так що утеплять по наружі вам прийдеться 50 мм мінвати, думаю буде вдосталь. пінопласт хороший засіб, але коли він внутрі бетона, остальне дуже опасно.
 3. а кран балка , буде місце де поставить? бо деталі не всі руками можна підняти
 4. даже і не знаю що краще вам робить, чи станок шукать на розборку, чи брать з новіших станків гідравліку, але там кран управління і панель це вже будуть різні вузли. правда надійність набагато вища. єдина проблема багато мороки з трубопроводами. на електрозолотниках робить дуже складно і буде дуже дорого, бо прийдеться добавлять різні дросселя затримки, клапана зворотні які є в панелях, а це вже і місце для установки і ресурси на виготовлення. але я поцікавлюсь в своїх гідравліків що на заводі ставлять в цьому випадку при ремонті.
 5. складне запитання по цій деталі, рідко виходить із строю , дуже рідко в продажі. але чому ви її забракували ?
 6. ваша шліфовка в данному випадку більш похожа на обдірку, і балансіровкою ви не зможете добиться в данному случаї покращення майже ніякого. потрібно провірять все. двигун, як веде себе, на холостому ходу сам шпіндель без флянця з камнем стан ремня, як працює , яка вібрація нормально працює система на плоскому або автомобільному полікліновидному
 7. подивіться гідросхему і все зрозумієте. ту по єксплуатації бажано почитать, щоб в обморок потім не падать. заміна масла приблизно раз на пів року , рік. ресурс масла по тим нормам був близько 400-500 годин. а при такому ресурсі - фільтра можна сказать трохи і не потрібні, бо масло не вспіває загрязнитись, як його потрібно вже мінять.
 8. маленький фільтр працює тільки на золотніки, то єсть на управління. той другий насос він дійсно утопія, він повинен був помагати охолоджувать масло, а він ще дужче нагріває, тільки рівномірніше
 9. щоб станок не бігав по цеху при реверсі - потрібно регулювати гідравліку, а удари якщо стол пролетить кінцевик будуть, питання якої сили. але після удару станина повинна мати можливість вернутись назад в своє положення. тому станина повинна бути прижата, але не зажата. тоді все буде добре. бетон теж має свою температурну деформацію. це теж потрібно враховувати. станки які були запущені в роботу мною по цій схемі пропрацювали свій ресурс, на заводі верстатобудівному в нас теж станки таким чином виставляють. а ті що станки які мертво закрутили через деякий час прийшлось по новому все робити. так що туча в ваших руках.
 10. от із-за що стояв на віброопорах - не перемудріть. бо дуже часто буває- що коли починають робити, то роблять все супер, а коли підходять до фінушу , то по принципу і так піде. а якраз на фініші часто приходиться рішать самі складні задачі. а опора - башмак класичний, або по формі 3е711, тільки матеріал бажано сталь 45, щоб різьбу не обривав при нагрузці на вздовж осі.
 11. до фундаменту станок притягується, але не затягується. інакше зі станини зробете стіральну дошку, головне щоб станок по цеху не ходив пішки куди йому заманеться. і ще головне по регламенту станини фінішних станків 1-2 раза на рік повинні провірятись і коректуватись, тоді все працює довго і правильно .
 12. правильно було б аби ви взяли за основу опору станка 3е711, нею можна ругулювать і на ній стоїть станок, площа опори там велика, до анкера шайбу не варіть , зробете тільки хуже. все що забагато то не є хорошо.
 13. якщо вменшете станцію охоложження на половину, то вовірте і цього об'єму буде більш чим достатньо. ємульсія має свій термін використання і мінять 200 л кожні 2-3 місяці довольно накладно. а якаб вона по якості не була , а грибок в ній живе і не дуже хороший для здоров'я
 14. попробуйте цого трохи підігріть градусів до 60-70 і трохи дайте відстояться. в вашому случаї дещо похоже на звичайний воздух в маслі. вода обично на другий день вже хоч трохи та єсть.
 15. який то час можете попрацювати, але прийдеться прохи масло відфільтрувати, гідростанцію трохи ліву сторону підніміть, з правої сторони є злив масла в низу, відкриєте з боку пробку і знизу почните відкручувати болт з шариком , ключ чи то 32 чи 36, вода буде потроху збігати. у вас як мінімум три вихідних, так що можливість відфільтрувати є. бажано цю процедуру робити до включення верстата хотя би через день. якщо є можливість наберіть масла з гідростанції в невелику бутилку і хай трохи постоїть, якщо вода є то через день на дні ви побачите. біліє масло іноді від насоса, якщо насос підсмокчує воздух. всіх зі святом, всім найкращих побажань, і нехай господь всіх оберігає