Brovar

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  36/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  185
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

6 Нулевая

О Brovar

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Город
  Brovary

Посетители профиля

697 просмотров профиля
 1. Колись я хотів запатентувати кілька корисних моделей. Пішов у державне патентне бюро в Києві на консультацію(така послуга там є). Ну і почав там задавати різні питання , накшталт - як будуть захищені мої моделі в період перевірки , як держава буде захищати моє право після отримання патенту і т.д.. Скажу чесно, на мене там дивилися як на амьобу звичайну, навіть не знаючи що я хочу патентувати. Це було років 7-8 назад, там царив совок в найгіршому розумінні цього слова. Хвилин через десять , консультант мені каже : слухайте, ви мене вже задрали своїми запитаннями, зрозумійте одну річ - ваші патенти - це ваші особисті проблеми. Занавес!!!
 2. Модуль зуба 1.25, і шестерень більше , чи одинадцять чи дванадцять
 3. Лот окончился

  • Продажа
  • Состояние: Новый с хранения

  Шильдика нет, Насос масляный Г12-32АМ или 31АМ или 33АМ. По состоянию - новый.

  985.00 UAH

 4. Вискажусь на тему "Патона" . Десь всередині 90-их купив на Патоні полуавтомат на 220вольт. Забирав прямо з цеху завода. Чесно кажучи був у шоці від побаченого. За красивою вивіскою і брендом на вході у магазині, побачив позаминуле століття на самому заводі. Обладнання допотопне, збирали жінки які абсолютно нічого в тому не розуміли , технологи не сильно випередили розумово тих жінок. Апарат виявився гівном рідкісним. Тобто таке відчуття що його навмисне зробили для того , щоб хтось мучився. Після того я на все життя отримав прививку від покупки обладнання Патон. Єдиний варіант , якщо зараз то не сам Патон вигитовляє ті апарати, а якисний китай продають під брендом Патона. Окремо хочу сказати про фроніус : був у нас на СТО трьохфазний Фроніус , день в день при мені десять років отфігачив на кузовщині, і після мене ще фігачив не знаю скільки. Поламався один тільки раз , і то там якийсь контактор вишов з ладу що йому вже срок два раза вийшов.
 5. Второй ШВП
 6. ТВ320 . У мене такий. Правда тут патрон стоїть занадто великий , мабуть на 250. Стандартний в нього 160. Уточніть що значить "Стоит связываться?". Станок простий в ремонті (хоча я навіть не знаю чому там ламатися, хіба шо угране шось насильно) , за рахунок підшипніка ковзання в шпінделі - достатньо точний. Є недоліки - для нарізання різьб треба міняти шестерні в гітарі, маховики повздовжнього і поперечного приводів розташовані наоборот( з часом звикаєш , але напочатку трохи бісить). На рахунок виработки в станині - в мого знайомого виработка просто офігенная , він на ньому років 20 кожен день працює, але якось умудряється точити точно.
 7. Ну ще два роки нема)) Користуюсь я ним не часто, тому виглядає він практично як новий. В мене першої батарейки хватило на рік, зараз стоїть друга. Точність задовільняє повністю, але з'явився один суттєвий недолік про який спочатку нічого не знав : - цифри чітко видно десь з десяти градусів тепла. Менше п'яти градусів - взагалі їх не видно. Тобто він "боїться" холоду і це трохи бісить. Коли зранку приходиш і треба терміново щось заміряти , то приходиться класти на пару хвилин на обігрівач.
 8. Стоїть без діла в мене такий агрегат далекої епохи. Для чого призначався точно не знаю. Підозрюю що для випробування постійних двигунів для пас-транспорту. Цепочка така : автомат , пускач, зборка з шести тирісторів. Один з випрямлених виходів розривається потужним контактором. Плюс присутнє реле часу на 1000 сек.Ну і блок управління.Шкали на вихідних приладах 600Вольт і 500Ампер. Питання : чи є у цього агрегата стандартна назва? Куди його можна застосувать? Чи можливо замінить блок управління на сучасний і наскільки це складно?
 9. Лот окончился

  • Продажа
  • Состояние: Новый с хранения

  Манжета воротниковая 50х70 ГОСТ6969-54

  10.00 UAH

 10. Є пару таких ящиків, для чого вони - не знаю. Бачу що роботи в них вкладено нємєряно. Судячи з начинки - в отвір всталяється якась приспособа що дає пучок променів. Той пучок мабуть проходить через щось, що закріплене на штативі. Штатив регулюється німбом , причому по трьом координатам. Пучок тих променів проецирує через кутове дзеркальце на кругленький екранчик з координатною сіткою. До штатіва із-зовні підходять 4 трубки , чи то для відсосу газів , чи то для охолодження. А призначення всієї отої електрики для мене взагалі загадка. По специфіці підприємства скоріш за все має бути якась частина аналізатора матеріалу.
 11. В мене вже кілька років на сверлилці стоять чугунні станочні як на першому фото. Прекрасно себе зарекомендували. Певні недоліки є. Періодично треба чистити з них стружку, на свердлильних то робити простіше.Також вони вищі за сведлилні і ручку треба переробити для зручності. Ловити центр - не є проблема, з часом приспособлюєшся. Майже ніколи не прикручую їх до столу, за рахунок масси їх не крутить. Але зауважу, що у мене поверх столу прикручена панель з ДСП яка більша за сам стіл сверлилкі , що в свою чергу збільшує тертя і площу дотику. До речі, часто в таких чугунних тісках відколоті частини чугунного корпусу біля направляючих, і це зменшує їх ціну як мінімум вдвоє. Для фрезерування вже не годяться, а для свердління - піде аж бігом( перевірено роками)).
 12. Лот окончился

  • Продажа
  • Состояние: БУ

  Шкаф управления к полуавтоматам А1197 типа ПДФ-501У3

  630.00 UAH

 13. Лот окончился

  • Продажа
  • Состояние: БУ

  Тиски станочные пневмо-механические 7102-0019-02 , 250мм. В работе практически не были. Местами неглубокая ржавчина от длительного хранения .Губки без изъянов. Механизм пневмоприжима никогда не использовался поэтому в идеальном состоянии.

  8,450.00 UAH

 14. Раз таке діло, то чи міг би я провести для підтвердження цієї теорії наступний експеримент : - підключити даний девайс до вторинної обмотки трьохфазного радянського сварочніка (600А)? Не розплавиться?)) І чи вистачить частоти 50 герц ? Я думав, що індукційні нагрівачі працюють виключно на високих частотах і з ферромагнітними магнітопроводами.
 15. Та я на нього не кочу бочку!)) Наоборот, захоплююсь, що людина так багато знає. Цю тему я відкрив не для того щоб вияснити виключно матеріальну цінність цієї речі, а на той випадок якщо її дійсно можна ще десь застосувати і вона принесе реальну користь. В минулому десятки цінних речей пройшли повз очі і далі в лом тільки тому , що не знав на той час їхнього призначення. Зняв корпус і зробив нові фото . Корпус з немагнітної нержавійки, болти кріплення теж. Всередині корпус вистелений "бутербродом із склотканини і слюди. Місцями склотканина потемнівша, мабуть от температури.