Siromanets

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  27/4,96 (полученные отзывы)
 • Публикации

  344
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

66 Хорошая

О Siromanets

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Полонне

Настройки Барахолки

 • В отпуске до ...
  до 29.06.2019
 1. Индикатором проверить конус в дрели и и на переходнике. Если там всё нормально, то проблема в патроне.
 2. Деякий час працював в перемоточному цеху великого підприємства. Відповідально заявляю, що при перемотці трансформаторів використовували зусім інший папір, без жодних слідів масла.
 3. Схоже на контейнер для селікагелю. Але куди такий великий осушитель дегідратор можна прилаштувати?... Для прикладу, фото імпортового фірмового.
 4. Ти синку мені не тич! Бо щось ти різкий наче пронос. Особливо коли не уявляєш з ким спілкуєшся. І бикувати та обзивати теж не варто. Тут так не прийнято...
 5. Та не питання, перше повідомлення на форумі. Перед тим як повчати, варто себе запитати - А чи просили люди цих повчань? Особливо від людини котра абсолютно не в темі...
 6. Ага, на "Подолянину", або "Фортеці" )))
 7. Чоловік зареєструвався щоб писати виключно в одній темі. І чому вона йому така цікава?.. З першого повідомлення вчить розуму адміністрацію. Виходить саме заради цього і зареєструвався.
 8. Хто би сумнівався, в самого стоять TOR і Анонімокс. Але дана тема риболовна, з ловлею на живця, а тут такий жирний улов, свіжореєстрований, з московським ай-пі... життя пробує людей вчити саме в цій темі. Я у співпадіння не вірю!
 9. Так що такого кричущого сталося в Кам'янці, за правління Януковича? Нагадаю, Кам'янець і моє рідне Полонне, це одна область - Хмельницька, тож я знаю про що питаю...
 10. Програма-визначник, міста буває плутає, країну - ніколи. Щоб змінити ай-пі на закордонний, необхідна спеціальна програма і використовують їх для того щоб зайти на заборонені сайти. Наш таким не є! Постійно такі програми не використовує ніхто, бо через технічні особливості, зменшується швидкість інтернету (насправді все трохи складніше, але таке пояснення теж піде).
 11. А московський буває? Отож бо і воно... Тут чоловік втирає нам що він з Кам'янця, але впевнений що не зможе сказати що сталося в тому місті за правління Януковича. А подія була... Відповідь дасте? http://chipmaker.com.ua/index.php?/topic/11197-алмаз-или-нитрид-бора-обсудим-чем-правильно-чистить-ушное-отверстие/&do=findComment&comment=181289
 12. Угу, і ай-пі у вас московський... в Камянець-Подільському
 13. Акумуляторний потрібен лише за умови, що будете працювати в місцях де відсутня мережа. В решті випадків мереживний в рази практичніший. В самого лежить три акумуляторних шуруповерти з вмерлими акумами, а я користуюсь виключно мереживним.
 14. Як цікаво в цих інтернетах... Вже третю тему відкриваю почитати (назви різні), а пости одні і тіж самі. Чудасія...