Siromanets

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  24/4,96 (полученные отзывы)
 • Публикации

  309
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

52 Хорошая

О Siromanets

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Полонне
 1. Осталось: 25 дней и 21 час

  • Продажа
  • Состояние: БУ

  Блочок, розміри на фото. Крутиться легко.

  40.00 UAH

 2. Осталось: 25 дней и 21 час

  • Продажа
  • Состояние: БУ

  Мала поздовжня від токарного 1е61. Стан дуже хороший, зносу немає. На направляючих видно шабровку і розбивку, на клинах шліфовку. Гвинт і гайка у відмінному стані. Схоже що майже не працювала. Є тільки те що на фото!

  1,500.00 UAH

 3. Це НГФ110-Ш1 точно. Так що Ш2 з назви можна прибрати.
 4. Нині мало хорошого чтива... По молодості дуже подобались Стругацькі: "...завжди буде неосвічений народ, який боготворить своїх гнобителів і ненавидить своїх визволителів. І все тому, що раб набагато краще розуміє свого пана, нехай навіть самого жорстокого, ніж свого визволителя, бо кожен раб відмінно уявляє себе на місці пана, але мало хто уявляє себе на місці безкорисливого визволителя. Такі люди, дон Румата і такий наш світ."
 5. Передові методи намотки моторів
 6. О це все про мого друга. Він на свій автомобіль приладнав "чудо-магніти" і тепер переконаний що економія палива складає 35-40%. Потім він десь тиждень виносив мені мізки щоб я пояснив дію "секретного, забороненого: жидами, масонами і РЕСами приладу" що вдвічі економить споживану електроенергію. Я казав, що коробочка в якій знаходиться конденсатор, опір і діод, апріорі нічого йому не з'економить. От як пояснити людині, котра далека від енергетики, що таке реактивна потужність, і що побутові лічильники реактив не рахують? Ні я намагався розповісти про ємнісну і індукційну складові реактивної потужності... чим заплутав його ще більше... В результаті ту обманку він не купив, але це сталося після моєї тиради - "Ти кому віриш, своєму другу, чи аферистам з Інтернету?" А може і купив, тільки мені не признається, і тепер "економить" до 50% електроенергії...
 7. Мені одному сей девайс нагадує контрпривод?
 8. Може той пан є фанатом архаїчно-застарілих назв і йому більше імпонує слово "чалісовий" чи "метальовий"?
 9. Вибирайте http://chipmaker.com.ua/index.php?/classifieds/category/15-tokarnyie/
 10. Я так розумію, що вашому опоненту, "кровь нєвінно распятих снєгірєй" стука в голову. Але відверто показати це, він не ризикує...
 11. Моя думка з цього приводу така - за 27 років незалежності, українську не вивчили лише недорозвинуті і українофоби. І ще, римляни казали - "Чия мова - того влада". Крим і Донбас підтвердили цю древню тезу.
 12. То ви самі придумали? Правильну відповідь написав NightPilot - це старе позначення псковських патронів.
 13. Наявне буквенне маркування класу точності "В". Розшифровка класів точності: 1. "П" - повышеный 2. "В" - высокий 3. "А" - особо высокий
 14. Використаю фото яке виклав Іван. Читаєте і робите саме так! 1. Зберіть мікрометр, гайку 5 сильно не зажимайте. 2. Поміряйте калібр. 3. Зажміть гвинт 4. 4. Відпустіть гайку 5 і поверніть в потрібну сторону лімб 9, до суміщення його позначки "0" з горизонтальною лінією на корпусі 10 5. Затягніть гайку 5, відпустіть гвинт 4. Проведіть замір калібра. За потреби процедуру повторити.
 15. В межах статистичної похибки (насправді різниця близько 0,5%). Продовжую сумніватися що американці заради настільки мізерної величини ввели стандарт в 60 Гц.