Meyson

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  200
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

20 Нулевая

О Meyson

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Посетители профиля

285 просмотров профиля
 1. Онли правка мозгів. Ціна така тому що можливо він у вас з каталізатором одне ціле, знаю точно що так в Мерседесі спрінтері
 2. Можливе виготовлення токого диска з нержавійки ?
 3. Це розрядники від телефонних розподільних коробок, між брусочками в ізоляторі повинен бути отвір.
 4. Нулів не за багато?
 5. Не докачує, магнето підводить ))) Просто подивіться яка конфетка. І там стоїть все рідне, гур в тому числі тільки пускач як тільки привезли трактор зразу в лом. Перехідну плиту переробили самі, тільки маховик віддавали на сторону щоб вінець поставили. Не ставте перехідник, він зменшує передаточне число черз що в холод не заведете, і поставте провода до стартера хоча б 50мм.кв. окремо + і окрема на фланець стартера -, і буде вам щастя. На тракторі в момент зйомки стоїть акум 60-ка ))
  Все як завжди супер.
 6. Якщо торці електродів плоскопаралельні, якщо є гострі грані то проб'є на багато більше.
 7. Осталось: 5 дней и 1 час

  • Продажа
  • Состояние: На запчасти

  Набір матеріалів для самостійного виготовлення контактного зварочного апарата. В комплекті все що на фото. Мідний провід НЕ ізольований, загальне січення 47,4 мм/кв. Довжина 2 м. Для ізоляції в комплекті склотканева ізолента. Мідні косички для рухомих електродів двох видів з різним січенням і різні по жорсткості (на фото) Інші розміри по запиту.

  700.00 UAH

 8. Ціна за штуку?
 9. Класно! Це як сміття само себе винесло
 10. Прошу не великий офф топ, Це як?
 11. Зелених чи жовтеньких?
 12. Якщо відмовляється то зібрати все на зад і показати рукою де виїзд. Все таки вбити купу часу і нічого з того не мати гірше ніж зразу відмовитись від роботи. P.S. Я думаю в цій темі повинен писати ваш син а не ви.
 13. В такому випадку обговорюється по телефону Тверезо оцінювати фронт роботи, якщо було зроблено менше ніж здавалося спочатку то ніхто не забороняє взяти менше ніж "ВІД"