Meyson

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  175
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

16 Нулевая

О Meyson

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Посетители профиля

138 просмотров профиля
 1. Полярність має значення. там написано де вхід а де вихід.
 2. Не пишіть дурниць! Обривки від півперіодів змінного струму дають ривки які навіть відчутно на електродвигуні двірників від класики, додайте сюди нерівномірність роботи самого тиристора і буде вам результат. Я так і не побачив реле яке гальмує електродвигун, в мене воно колись вигорало. Кому в голову прийшла ідея ставити конденсатори біля самих радіаторів!? Ще є варіант зазирнути в сам моторчик протяжки, може бути непропай щіток.
 3. не менше 12 і не більше 40. На рідні платі повинен бути трансформатор для живлення реле та решти, можна його використати.
 4. Треба живлення на мікросхему 555 дати від окремого трансформатора, інакше можливі затримки подачі дроту в момент пуску.
 5. Та треба трішки переробити і він у вас запрацює.
 6. Схоже що у вас проблема з регулятором потужності. Це деталь з трьома виводами що кріпиться до алюмінієвої пластини, огляньте там все добре, може щось упустити.
 7. THIS ADVERT HAS EXPIRED!

  • Продажа
  • Состояние: БУ

  Шпиндель на повітряних опорах АС72 Частота обертання 18000-80000 тис. об. Частота струму 250- 1333 Гц. Робоча напруга 46-244 Вольт. Число фаз 3. Номінальна потужність 0,25 кВт. Тиск повітря 0,5-0,6 Мпа. Куплений на барахолці Чапмейкер.ру і з того часу так і не було чим запустити, не відомо чи працював до мене, тому про всяк випадок пишу Б/У. Шпиндель за консервований, в отвір для повітря залито масло, На Чіпмейкер.ру є тема про це.

  972.00 UAH

 8. Самий кращий варіант це спаяти гірлянду з конденсаторів LOW-ESR, вони ідуть на +105 відповідно їх на довше стане.
  Все супер, рекомендую.
 9. Зараз там тусують збирачі завдатків))
 10. на OLX дуже багато кадалова, дивіться в сторону космодром.юа обо ворон.юа
 11. З іншої сторони плати є динистор , схожий на діод але синього кольору, зазвичай він тухне разом з семистором
 12. В мене моторчик від жигулівського двірника масою десь 150 грам а не від пральної машини. По ходу ми про різні речі говоримо. Будьте культурні та вічливі, ми на "ти" не переходили, поважайте один одного.
 13. Провід моножильний чи багатожильний ?