Meyson

Користувачі
  • Продажи

    1/5
  • Покупки

    52/5
  • Публікації

    457
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Діб у лідерах

    1
`

Meyson останній раз здобув день на листопада 13 2022

Meyson має найбільш улюблений контент!

Репутація

89 Добра

Про Meyson

  • Звання
    Постійний відвідувач
  • День народження 13.06.90

Персональна інформація

  • Стать
    Мужчина
  • Країна
    Украина

Відвідувачі профілю

1 629 переглядів профілю
  1. Все класно окрім горизонтального шарніра, він надто хиленький, в оригіналі він набагато масивніший. Стосовно центру віддачі то він може бути не на осі ствола, затворна рама кулемета надто масивна, і переміщення такої маси також може давати немалий реактивний момент який може не співпадати з осю ствола.
  2. Товариш з такого не одну тисячу набоїв вистріляв, каже що у всіх оцих станків які є в зараз в нас на озброєнні є одна проблема, дуже сильно задирає ствол в гору, треба робити як станок на Абрамсі, щоб горизонтальний шарнір був на осі кулемета а не під нею.
  3. По паспорту регламент регулювання опорної напруги в блоці живлення логіки раз в МІСЯЦЬ! От моє хозяйство: Це вже "спєци" попрацювали: А це роки дають своє: А оце популярна западла: От і скажіть, як оце все не вирізати в пень?
  4. Та не хай згорить та вся схема, воно там ніколи по людськи не працює, завжди одні проблеми. Є на роботі один 3Л722В. Вже просто задовбав зі своєю електрикою.
  5. А ви відкрутили під повзуном пластину яка тримає гайку ШВП поперечної подачі? Я бачив декілька раз коли знімали як є, в результаті розбитий паз на гайці або погнута пластина.
  6. На останньому фото верхня ручка мікрометра має нарізані зуби, це робилось для якогось записуючого пристрою. Таке саме є на оптичних лінійка ОЛ 800, 1600
  7. Ця схема годиться для управління драйвером, але не самого модуля. Для управління беспосередньо модулем є спеціальні драйвери по типу TC4420 (6 ампер), TLP 350 (2.5ампер з гальванічною розвязкою), MIC 4452 (9 ампер) та багато інших. Я вже не кажу про драйвери на дискретних елементах. Взагалі якщо ви задаєте такі питання то краще не залізайте в дану тематику, бо силоваа електроніка штука не проста і не дешева, без відповідного багажу знань та досвіду туди краще не залазити.
  8. Слава Україні і смерть ворогам. Є питання по вибору серводвигуна. Всюди стоять синхронні трьох фазні двигуни з енкодером на валу, але чому не використовують колекторні серводвигуни? Ними простіше керувати і самі вони дешевші, а якщо не брати до уваги щітки колектора то вони взагалі поза конкуренцією, але їх зараз ніде не зустрінеш, що з ними не так? Я не можу знайти адекватної інформації.
  9. Відразу не хотів писати, тексту було б не мало, а ще і картинки прийшлося підтягувати для кращого розуміння що відповідно забрало б не мало часу, тому запитав чи цікаво, щоб марно не строчити кучу тексту. Про досвід сказав для того щоб мотали не вус і не починати пусті спори, хоча і мої знання не істина в послідній інстанції. Якісь взаємовиключаючі фактори)) Короч проїхали...
  10. А чим провіряли? Це все класно, але штуцер стоїть не в самому вдалому місці. бо Якщо цікаво можу поділитися напрацюваннями в сфері ГБО, в свій час переробляв різні карби на газ. В процесі настройки використовував LC-2 так що розказати є що.
  11. У всіх старих дизелях в тому числі мотоблоках принцип роботи паливної апаратури оснований на підтримці постійних обертів, а число обертів задається натяжкою пружини яка протидіє центробіжному регулятору в середині паливного насоса, але враховуючи нелінійність сили натяжки пружини до її розміру то бонусом до пропорційного регулювання ми отримуємо і інтегральний прискорювач. В спец літературі даються діаграми щоб вибрати потрібну пружину і отримати заданий пропорційний та інтегральний коефіцієнт в залежності від задачі.
  12. Ще колись давно замітив одну річ коли вмикав котла через упс, всі системи котла окрім насоса працювали норм, тільки насос не розвивав обертів і сильно шумів, а деякі товариші сильно упороті після підходу до справи по типу "І так працює" потім відправились за покупкою нового насоса. Так що нічого страшного в тих синусах немає, насосів на складах є багато.
  13. Шукайте радянський стабілізатор ферорезонансного типу, він досить класно виправляє синусоїду, не ідеально, але результат на лице. Сьогодні якраз бавився китайським інвертором та осцилографом. Простий релейний стабілізатор тільки збільшив і без того немалі піки, а ферорезонансний хоч не забрав повністю провали на початку і в кінці ноля (ну в принципі що там забирати як його нема) але меандр став похожий на синус, котел працює норм, всі довольні розійшлися.