Meyson

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  213
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

24 Нулевая

О Meyson

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Посетители профиля

348 просмотров профиля
 1. Хентай?
 2. Треба. Я так розумію адміни вирішили спробувати себе в ролі асенізаторів? Я розумію що криза, скорочення робочих місць і все таке.
 3. Ця тема для того щоб випустити пару? Ну тоді і я трохи відкрию свій краник))) До адмінів особо претензій немає, видно що стараються, при чому не мало. Правда є оде зауваження, Пункт 1.4 як адміни за ним пильнують аж трошки тошнувато, хлопці не треба так, всі ми люди.
 4. Давайте без молдованів, на калинівському їх повно, а ще й тут це вже перебор!
 5. А як на рахунок шпинделя АС72 ? Тоже як би є автозаміна, 100 кіло обертів,потужність аналогічна, тільки розхід повітря великуватий
 6. Магнітиться?
 7. Светомасса на основе радиоактивных изотопов радия 226 имеет темногорчичный цвет.
 8. Мені також два синіх і два жовтих.
 9. Багато хто до кінця свого життя не переточить й половину вказаної кількості, а заточене сверло буває потрібно прямо тут й прямо зараз.
 10. Судячи по діаметру шківа це цілком можливо, також на таку думку наштовхує відсутність будь якого вентилятора та поперечне розташування ребер охолодження за рухом вагона, а який там діапазон робочих обертів?
 11. Всім доброго здоров'я привезли оттаке чудо На шильдику вдалося прочитити тільки: 773 з 10300-1 та Н2-‎327012-01. Також розміри поршневої Це третій і як кажуть "дожимний" циліндр Це розміри інших Де такі компресори використовавали?
 12. Якщо б було з чим іти. Я сам би не проти щоб моє барахло хтось провірив, а то мало чого.
 13. Ви перевіряли амперметр дозиметром? По фото видно що там СПД на основі Радія-226 і вона обсипалася, це досить небезпечно.
 14. Онли правка мозгів. Ціна така тому що можливо він у вас з каталізатором одне ціле, знаю точно що так в Мерседесі спрінтері
 15. Можливе виготовлення токого диска з нержавійки ?