Meyson

Пользователи
 • Публикации

  59
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

12 Нулевая

О Meyson

Посетители профиля

44 просмотра профиля
 1. Сучасні телевізори (плазмові) Компютерні блоки живлення (дуже китайські та дуже старі не в рахунок), зарядки від потужних ноутбуків. Спробуйте підключити потужний асинхронний мотор, якщо він запуститься і зразу вийде на номінальні оберти то у вас нормальний синус. Або зніміть кришку приладуі зфотографуйте нутрощі, тоді можна буде точно сказати з чого він зліплений.
 2. Абсолютно вірно, також не будуть працювати пристрої де є коректор коефіцієнта потужності (Active PFC) Такі пристрої зразу відправляють інвертор в захист по перевищенню максимального струму.
 3. Так я ж і запропонував для сепарації масла і води поставити відстійник. Найбільша проблема не в витраті масла, а в тому що вся система загадиться маслом, від чого страждають споживачі
 4. В мене тиск 20 атм.))) Поясніть чому на виході буде краще працювати ніж на вході ? Справа в густині газу ? Як на рахунок поставити готовий водовідділювач з автозливом а дренаж з нього через відстійник завести на вхід компресора? І вологу буде відділяти і масло повертати в компресор, треба буде інколи чистити відстійник.
 5. В моєму варіанті ще потрібне сухе повітря для споживачів, там утворення конденсату не бажане
 6. Цеоліту на довго не вистачить, якщо зробити фільтр двох ступінчатим ? 1 Силікагель 2 Цеоліт. Думаю ще поставити Паперовий фільтр для очистки повітря від пилу. Якщо не ставити на виході масло відділювач то росхід буде не маленький, також вся система після компресора буде загажена маслом. Є ідеї стосовно масло відділювача ? В ідеалі можна зробити щоб масло автоматично поверталось в компресор
 7. Я також роблю тихий компресор, сам компресор від кондиціонера бо потрібно 20 атм. і чим небуть не накачати такий тиск. Але є одне но, кажуть ремонтники холодильних установок що вони бояться вологи, а в повітрі як відомо його вдосталь, от я хочу прилаштувати до нього осушувач на силікагелі, хто знає на стільки ефективно воно буде працювати ?
 8. А що тут з фото не ясно ? Звичайний півтора кіловатний інвертор з функцією заряду батареї, таких на базарі валом, правда скоріш за все там не чистий синус а модифікований, інакше там би про це написали. І ніяких величезних стальних трансформаторів там немає, максимум 2 маленьких імпульсних трансформатори з'єднані послідовно паралельно. Якщо в парі з акумулятором то доволі хороша штука, але якщо там модифікований синус то далеко не все можна до нього підключати.
 9. А іконка прив'язана до конкретного місця розташування майстра чи вона просто так висить в повітрі ?
 10. Було б дуже добре, а то цю тему не так просто знайти.
 11. Як на рахунок винести дану тему в окрему закладку разом з спільнотою та барахолкою ?
 12. Є бажання стати модератором в розділі електроніка або транспортні засоби ?
 13. Автор запитав як провірити, а що з моторами робити хай вирішує Просто так ці мотори не провірити, потрібен драйвер, як варіант знайти підходящий частотник який вміє працювати з безколекторними двигунами
  Все супер