Meyson

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  193
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

19 Нулевая

О Meyson

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Посетители профиля

250 просмотров профиля
 1. Інколи сам з таким стикаюся. Можно біля добитого жигуля провести день, два а інколи й три буває, а клієнтові після цього 500 грн. це за дорого, або відмазка "воно й так працювало, за що такі гроші?" Таку клієнтуру зразу в чорний список, дякувати Богу таких людей не так багато. Є ще екземпляри які просто шукають шари, з такими бесіда коротка. Після втручання безграмотних людей 600 грн. це мало, зазвичай доробляти після огось беруть в двічі дорожче, якщо в загалі беруть в роботу.
 2. Тому я завжди називаю суму ВІД, а дальше по ситуації.
 3. Не всюди. інколи простіше зняти торпеду ніж займатися гінекологією часто щоб підлізти до якоїсь деталі треба вигинатися буквою зю. В нових машин ситуація така сама що і в старих, інколи доступ є до в сього, а інколи треба вигинатися
 4. Буду перший))))) Замовляв роботу у Максима. Не дорого і якісно, все зробив гарно, навіть відео було впридачу.
 5. Так в чім тут проблема? Навідь в китайського цифрового штангеля є вихід для різних пристроїв, (правда не всі про нього знають) працює такий інтерфейс по протоколу isp, берете блютуз або вайфай модуль за пару долларів який легко хаває такий протокол і все! Дальше примітивне ПО яке буде переводити одинички й нолики в десятизначні цифри.
 6. Перещупування на сюрпризи буде довшим чим сам ремонт, "вмілі майстри" тут рулять. Клієнта треба готувати до найгіршого. А якщо знайдеться перетерта ізоляція на проводі в місці до якого немає доступу, знімати торпеду чи залишити так як є? Якщо загориться як пояснити людині що ви ні при чому? Вибачте за повчання, але електрика справа серйозна, і можливі серйозні наслідки, які можуть мати фінансовий характер, а враховуючи ціни на автомотів це все стане вашими спільними проблемами.
 7. В такому випадку обговорюється по телефону Тверезо оцінювати фронт роботи, якщо було зроблено менше ніж здавалося спочатку то ніхто не забороняє взяти менше ніж "ВІД"
 8. Ціна за штуку?
 9. THIS ADVERT HAS EXPIRED!

  • Продажа
  • Состояние: На запчасти

  Набір матеріалів для самостійного виготовлення контактного зварочного апарата. В комплекті все що на фото. Мідний провід НЕ ізольований, загальне січення 47,4 мм/кв. Довжина 2 м. Для ізоляції в комплекті склотканева ізолента. Мідні косички для рухомих електродів двох видів з різним січенням і різні по жорсткості (на фото) Інші розміри по запиту.

  700.00 UAH

 10. Класно! Це як сміття само себе винесло
 11. Прошу не великий офф топ, Це як?
 12. Якщо відмовляється то зібрати все на зад і показати рукою де виїзд. Все таки вбити купу часу і нічого з того не мати гірше ніж зразу відмовитись від роботи. P.S. Я думаю в цій темі повинен писати ваш син а не ви.
 13. Зелених чи жовтеньких?
 14. Якщо торці електродів плоскопаралельні, якщо є гострі грані то проб'є на багато більше.