• Объявления

  • Одессит

   Календарь чипмейкера Украины-2018   16.02.2018

   Заказы собираются здесь.
   Нужно определиться с объёмами печати.
   Прошу все текущие и предыдущие заказы указать (перенести) в этой теме!

Meyson

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  206
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

24 Нулевая

О Meyson

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Посетители профиля

322 просмотра профиля
 1. Мені також два синіх і два жовтих.
 2. Багато хто до кінця свого життя не переточить й половину вказаної кількості, а заточене сверло буває потрібно прямо тут й прямо зараз.
 3. Судячи по діаметру шківа це цілком можливо, також на таку думку наштовхує відсутність будь якого вентилятора та поперечне розташування ребер охолодження за рухом вагона, а який там діапазон робочих обертів?
 4. Всім доброго здоров'я привезли оттаке чудо На шильдику вдалося прочитити тільки: 773 з 10300-1 та Н2-‎327012-01. Також розміри поршневої Це третій і як кажуть "дожимний" циліндр Це розміри інших Де такі компресори використовавали?
 5. Якщо б було з чим іти. Я сам би не проти щоб моє барахло хтось провірив, а то мало чого.
 6. Ви перевіряли амперметр дозиметром? По фото видно що там СПД на основі Радія-226 і вона обсипалася, це досить небезпечно.
 7. Онли правка мозгів. Ціна така тому що можливо він у вас з каталізатором одне ціле, знаю точно що так в Мерседесі спрінтері
 8. Можливе виготовлення токого диска з нержавійки ?
 9. Це розрядники від телефонних розподільних коробок, між брусочками в ізоляторі повинен бути отвір.
 10. Нулів не за багато?
 11. Не докачує, магнето підводить ))) Просто подивіться яка конфетка. І там стоїть все рідне, гур в тому числі тільки пускач як тільки привезли трактор зразу в лом. Перехідну плиту переробили самі, тільки маховик віддавали на сторону щоб вінець поставили. Не ставте перехідник, він зменшує передаточне число черз що в холод не заведете, і поставте провода до стартера хоча б 50мм.кв. окремо + і окрема на фланець стартера -, і буде вам щастя. На тракторі в момент зйомки стоїть акум 60-ка ))
  Все як завжди супер.
 12. Якщо торці електродів плоскопаралельні, якщо є гострі грані то проб'є на багато більше.
 13. Лот окончился

  • Продажа
  • Состояние: На запчасти

  Набір матеріалів для самостійного виготовлення контактного зварочного апарата. В комплекті все що на фото. Мідний провід НЕ ізольований, загальне січення 47,4 мм/кв. Довжина 2 м. Для ізоляції в комплекті склотканева ізолента. Мідні косички для рухомих електродів двох видів з різним січенням і різні по жорсткості (на фото) Інші розміри по запиту.

  700.00 UAH