Meyson

Користувачі
  • Продажи

    1/5
  • Покупки

    52/5
  • Публікації

    457
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Діб у лідерах

    1

Усі публікації користувача Meyson

  1. Все класно окрім горизонтального шарніра, він надто хиленький, в оригіналі він набагато масивніший. Стосовно центру віддачі то він може бути не на осі ствола, затворна рама кулемета надто масивна, і переміщення такої маси також може давати немалий реактивний момент який може не співпадати з осю ствола.
  2. Товариш з такого не одну тисячу набоїв вистріляв, каже що у всіх оцих станків які є в зараз в нас на озброєнні є одна проблема, дуже сильно задирає ствол в гору, треба робити як станок на Абрамсі, щоб горизонтальний шарнір був на осі кулемета а не під нею.
  3. По паспорту регламент регулювання опорної напруги в блоці живлення логіки раз в МІСЯЦЬ! От моє хозяйство: Це вже "спєци" попрацювали: А це роки дають своє: А оце популярна западла: От і скажіть, як оце все не вирізати в пень?
  4. Та не хай згорить та вся схема, воно там ніколи по людськи не працює, завжди одні проблеми. Є на роботі один 3Л722В. Вже просто задовбав зі своєю електрикою.
  5. А ви відкрутили під повзуном пластину яка тримає гайку ШВП поперечної подачі? Я бачив декілька раз коли знімали як є, в результаті розбитий паз на гайці або погнута пластина.
  6. На останньому фото верхня ручка мікрометра має нарізані зуби, це робилось для якогось записуючого пристрою. Таке саме є на оптичних лінійка ОЛ 800, 1600
  7. Ця схема годиться для управління драйвером, але не самого модуля. Для управління беспосередньо модулем є спеціальні драйвери по типу TC4420 (6 ампер), TLP 350 (2.5ампер з гальванічною розвязкою), MIC 4452 (9 ампер) та багато інших. Я вже не кажу про драйвери на дискретних елементах. Взагалі якщо ви задаєте такі питання то краще не залізайте в дану тематику, бо силоваа електроніка штука не проста і не дешева, без відповідного багажу знань та досвіду туди краще не залазити.
  8. Слава Україні і смерть ворогам. Є питання по вибору серводвигуна. Всюди стоять синхронні трьох фазні двигуни з енкодером на валу, але чому не використовують колекторні серводвигуни? Ними простіше керувати і самі вони дешевші, а якщо не брати до уваги щітки колектора то вони взагалі поза конкуренцією, але їх зараз ніде не зустрінеш, що з ними не так? Я не можу знайти адекватної інформації.
  9. Відразу не хотів писати, тексту було б не мало, а ще і картинки прийшлося підтягувати для кращого розуміння що відповідно забрало б не мало часу, тому запитав чи цікаво, щоб марно не строчити кучу тексту. Про досвід сказав для того щоб мотали не вус і не починати пусті спори, хоча і мої знання не істина в послідній інстанції. Якісь взаємовиключаючі фактори)) Короч проїхали...
  10. А чим провіряли? Це все класно, але штуцер стоїть не в самому вдалому місці. бо Якщо цікаво можу поділитися напрацюваннями в сфері ГБО, в свій час переробляв різні карби на газ. В процесі настройки використовував LC-2 так що розказати є що.
  11. У всіх старих дизелях в тому числі мотоблоках принцип роботи паливної апаратури оснований на підтримці постійних обертів, а число обертів задається натяжкою пружини яка протидіє центробіжному регулятору в середині паливного насоса, але враховуючи нелінійність сили натяжки пружини до її розміру то бонусом до пропорційного регулювання ми отримуємо і інтегральний прискорювач. В спец літературі даються діаграми щоб вибрати потрібну пружину і отримати заданий пропорційний та інтегральний коефіцієнт в залежності від задачі.
  12. Ще колись давно замітив одну річ коли вмикав котла через упс, всі системи котла окрім насоса працювали норм, тільки насос не розвивав обертів і сильно шумів, а деякі товариші сильно упороті після підходу до справи по типу "І так працює" потім відправились за покупкою нового насоса. Так що нічого страшного в тих синусах немає, насосів на складах є багато.
  13. Шукайте радянський стабілізатор ферорезонансного типу, він досить класно виправляє синусоїду, не ідеально, але результат на лице. Сьогодні якраз бавився китайським інвертором та осцилографом. Простий релейний стабілізатор тільки збільшив і без того немалі піки, а ферорезонансний хоч не забрав повністю провали на початку і в кінці ноля (ну в принципі що там забирати як його нема) але меандр став похожий на синус, котел працює норм, всі довольні розійшлися.
  14. В цього модуля глибина модуляції регулується з кроком 1%, а вам потрібно десь 0.3%
  15. Це ви тонко підлюбили Одесита? Але основну інформативність при роботі з інвертором несуть вузькі проміжки перехідних режимів (відкриття, закриття, плато міллера та "дзвін" на затворах) А ці речі на порядок вищі по частоті ніж робоча частота самого інвертора і ці речі дуже сильно впливають на роботу інвертора. Абсолютно вірно, але згідно теореми Котельникова щоб відобразити синус частота дискретизації має бути мінімум в двічі вищою частоти самого синуса. Також не забувайте що якщо УНЧ входить в збудження то там буде далеко не 20 і не 40 Кгц. В декотрих "товаришів" які люблять піхати деталі для відеопідсилювачів в УНЧ можуть появитися неприємні відчуття при роботі такого пристрою, і частота на якій ці "неприємності можна побачити може спокійно виходити на УКВ діапазон. Це для того щоб працювати в ділянці частотного діапазону транзистора де спотворення будуть мінімальні, але це вносить свої особливості до монтажу та шунтування,інакше будуть наслідки описані чуть вище. Так це цілком нормально, тому що частотний спектр меандра прямує до безкінечності, при можливості подайте меандр на спектроаналізатор і ви побачите безкінечний частокіл з гармонік, тому на вході в АЦП осцилографа стоїть фільтр нихніх частот і зрізає все що вище двійної частоти пропускання, згідно тієї ж самої теореми котельникова. Це все для того щоб не перевантажувати АЦП шумами та всім іншим. Мені щоб побачити потрібні моменти переключення силових ключів та роботи з аудіосистемами повністю вистачало полоси в 50 Мгц. А от тут спорне питання, великий екран дуже зручно, особливо коли осцилограф не стоїть перед самим носом, що при ремноті не завжди можливо.
  16. В мене 200 Мгц, І наводки від радіостанцій інколи добряче заважають, про лед лампочки я взагалі мовчу, подумайте чи вам потрібен радіоприймач чи вимірювальний прилад
  17. В 50 Мгц повністю вистачає. Тикати щупи в так місця взагалі сумнівна ідея, ємкість щупа може внести свої корективи в роботу даного вузла і натворити проблем, особливо це стосується любителів потикати щупами в RC ланцюжок ШИМ контролера.
  18. В мене більше трьох каналів рідко використовується, але недавно осцил розрулив таку історію що дозволило зекономити більше половини його вартості, з двома каналаи цей номер б не пройшов. В Hantek DSO 2c10 по ходу дійсно проблема з охолодженням, там навіть є місце під вентилятор, но самого вентилятора немає, як і немає радіаторів на чіпах. Що саме цікаво в дорожчих версіях є і радіатори і вентилятор, але організація всього цього хреновенька, тому китайці вирішили це просто, вентилятор на максимум і все, а шум то таке, можна і потерпіти. В моєму рсцилографі я з шумом довго боровся.
  19. Один канал це ні про що, хіба як кажуть подивитися чи є сигнал. О, та я не один такий. Там по ходу не тіки з екранами проблема, там розводка плати крива, а такі речі важко виправити. Не женіться за частотою, Все таки осцилограф це вимірювальний прилад а не телевізор і він має виконувати заміри а не давати "сочну" картинку.
  20. Доречі цим генератором можна управляти з ПК, а якщо прикрутити Блютуз модуть то і з смартфона можна буде, навіть софт є під них)) Доречі такі модулі є і двох та чотирьох канальні, відповідно можна робити модуляцію.
  21. Де ви були скоріше? Міг би накидати купу документації по станкам ONA та AGIE, схеми описання та інше. А зараз вже там не працюю))
  22. Живий приклад: Інвертор з 12 на 220 на залізному трансформаторі пот.1 квт. потужний холодильник не може стартанути, вирубається. Інвертор на імпульсниках, 3-х кратна потужність на короткий період легко! Економія на снаберах і супресорах саме так і закінчується.