Filosof

Користувачі
  • Продажи

    157/5
  • Покупки

    123/5
  • Публікації

    859
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Діб у лідерах

    32

Усі публікації користувача Filosof

  1. Збільшіть зображення, і уважно придивіться. І все стане видно. Номер один - перша ступінь початкова, друга збільшує висоту, третя збільшує ширину. Номер два і три - перша ступінь направляюча, по розміру третьої попереднього. Друга збільшує висоту, третя збільшує ширину. Це явно мітчіки не для бронзи чі люміня. Скоріш за все робились або під сталь, чі нержу, або під щось крихке, що може тріснути при звичайному нарізанні.
  2. Перший, другий і третій номер на одному мітчику. Але, на відміну від сплошнякового (коли різьба іде одразу від нуля до чистового), тут кожен наступний номер починає різати після виходу попереднього, за рахунок чого знижується навантаження на мітчик.
  3. "Дніпроспецемаль". 3×1. Дуже якісні фарби, доволі швидко сохнуть, і багато років тримаються на вулиці. Тількі стару фарбу добре вичухайте від "слойок".
  4. Доречі. Якщо вже пішла розмова за різці. От днями прийшли ще два от таких різці, 50-80 і 80-160, на доповнення до 30-50 купленого ще торік. Для вирізки фланців. Дуже вдобні, не треба морочітись з переточкою напайних. Єдиний момент - в цей раз поскупився, і взяв найдешевші, по 12 баксів. Так в них робоча частина взагалі не гартована, і при найменьшому закусуванні край зминається, і доводиться ровняти і підварювати. 30-50 торік взяв за 22 бакси DEMK, то він значно більш міцніший, хоча і теж раз підгинав. От скількі собі казав - не брати на алі найдешевше - майже завжди брак. https://a.aliexpress.com/_EjGt88V
  5. В мене 4 різця з таким прижимом. Тримає без проблем. Там основний затиск іде від центрального гвинта - вниз і до бортів. А верхній прижим "для підтримки штанів".
  6. Ось, наприклад, ці я брав, і там у відгуках моє фото з їх різцями і пластинами. https://a.aliexpress.com/_EG3ukQp
  7. Вище дали посилання на кеенкутеровський різець. І в цьому "магазині", і в офіційному кеенкутеровському багато різних їхніх державок і пластин
  8. Я вже декілька років точу кеенкутеровськими різцями (і державками, і пластинами). Дуже якісні, як для середнячкового сегменту.
  9. Ні))) Але от людині всеодно не віриться, що то нержа, то хай ще купоросієм впевниться. Заодно і на майбутнє буде знати, як перевірити. Хоча таки перевіряється завжди лише магнітне)))
  10. Саме так. Я з такою багато разів мав справу (хоч і ненавиджу нашу нержу, але іноді доводиться мати справу з нею). А за купорос - я один раз зробив собі розчин, в пластиковій пляшечці з кришечкою-піптиком, і то на багато років. Перевірка - хвилина часу - витер поверхню, капнув, до хвилини почекав, і все зрозуміло.
  11. Майже вся "вітчизняна" нержа ішла саме така, крім тої, що проходила мех або хім обробку. Мазніть по зрізу розчином мідного купороса (його сухий можна купити в будь якому магазині агрохім. Якщо нема купороса окремо, візьміть пачку "бордосської суміші", там окремо пакетик з купоросом, і пакетик з вапном). Нержа, навіть магнітна, ніколи не реагує на розчин мідного купороса. А чорняга миттєво покривається міддю.
  12. Чудова шрапнель для скиду))
  13. 1) Я, особисто вас, не ображав. То з якого переляку ви починаєте з особистих образ? 2) Не треба розповідати про довідники і іншу совкову макулатуру, зварнику з майже тридцятирічним досвідом. І часи, коли все варили лайновими совкоелектродами, на тупих трансформаторах, і звідти брали оту "труднАсварІвАємасть", вже давно пройшли. Забувайте за те. Сталь 45 доволі добре вариться. І ММА, і МІГом, і тим паче ТІГом. Принаймні відносно невеликі деталі. За великі масивні деталі не буду казати - не пробував.
  14. Хто Вам таке сказав? Плюньте йому в очі. 45ка доволі гарно вариться.
  15. А СУшки хрусь-хрусь-хрусь... https://www.tiktok.com/@_kapitol_/video/7004330352072248582?fbclid=IwAR2-ZX6PgoEiGCccRjtdamK1hm7NGe159bkY18HV9aHMoMdGEBsYFDrKkRk
  16. А мене задовбало складати різці в шухляді, та ще і так, щоби пластини не коцались одна об одну. Розкладати десь лежачі по одному - багато місця треба зайняти. А от так і компактно, і вдобно. І шухляда вивільнилась під інші речі)))
  17. Внутрішньо-заводська приспособа. Якийсь цанговий зажим під серійне виконання однієї операції на якійсь конкретній деталі.
  18. Да, є один ньюанс - трекінг починає працювати через пару-тройку хвилин після входу на алі.
  19. В мене без проблем працює, що з мобіли, що з компа (опера). То мабуть всеж щось у Вас глюче. В мене з компа не заходило зовсім, з 11.11. по 15.11. А з мобіли працювало. Потім само наладилось.
  20. Я 30 років працюю зі зваркою. Починаючи зі слюсара при зварниках на заводі, де і навчився зварюванню ПА, ММА, і плазморізці, і перейшов із слюсарів у зварники. І останніх 18 років ще і ТІГом варю. І в приміщеннях, і на вулиці в різну погоду. І за цей час користувався купою різних масок, від звичайних совкових щитків, до сучасних хамелеонів. То ж не треба мені тут розповідати усяку чушню про години регулювання/перерегулювання із звиканнями і рештою туфти. Нехай цю дичіну манагери вішають на вуха довірливому молодняку, це нині їх робота, і їх хліб. А мені оце не треба ляля. Добре? Дякую.
  21. 1) - в окулярах і наморднику варіть самі. 2) - витрачати зайві гроші, за порожні понти - логіки не бачу зовсім. Зняти маску, регульнути, і знов надіти - то декілька секунд діло. Де логіка ото щось навпомацки перевіряти/перемикати/регулювати? Чі вона так пагано тримається, що її пришуруплюєте? ))) От якраз для логики - яка ото повинна бути жорстока робота, щоби ото шпарити "трьома видами зварки + плазма, і то все по кругу", підряд, не знімаючи маску? Чі може ви скажете, що після електродів 3-4 рдс-ом, ви будете одразу варити тіг-ом, просто перемикнувши тумблера, навіть не знявши маску щоби витерти скло від рдс-овської сажі? Не смішіть. Більше схоже на те, що намагаєтесь переконати самого себе, на кой купили оті порожні понти. Бо в звичайній повсякденній роботі то все абсолютно не потрібно. Якщо тількі ви не раб, що працює без зупину в три зміни, над яким стоїть погонщик з кнутом.
  22. Коли короткочасно відволікають в процессі, то я теж не знімаючі маски з голови, вирішую питання, і потім продовжую варити. Це норма для більшості зварників. Але говорилось не про те, уважно почитайте цитати, на які була та відповідь.
  23. Вибачте, а ви що, живете не знімаючи маску? Чі ви одну роботу робите різними видами зварки, при чому одразу однією після іншої? Чі може ви скажете, що будете одразу варити "четвіркою після напівавтомату", не знімаючи маску, і регулюючи режими прямо на голові і прямо в процессі зварювання? Може у вас ще і очі на пальцях, щоби бачіти цифірі на регуляторах, щоби регулювати не знімаючі? Не повірю. А от як тількі ви зняли маску, щоби переналаштуватись, то вже без різниці, де саме регулятори, ззовні чі зсередини. Але от дуже "кайфово", коли в процессі зварювання, в якомусь дуже не вдобному місці, скрутившись в позі, якій позаздрять творці камасутри, отой зовнішній регулятор збивається, і ловиться очуменнний заяць. І після цого доводиться знов займатись камасутрою. Та навіть і без тих поз, просто маска знімалась, десь об щось тернулась, регулятор збився, ви знов наділи, дали дугу, і... ... Чі може ви скажете, що от прям завжди, кожен раз, перед одіванням маски дивитесь як вона налаштована? Зовнішні регулятори - зло. Але, нажаль, вони практично на всіх нормальних масках. І я поки ще не зустрічав масок, де ті регулятори крутились би достатньо туго, щоби не збиватись від випадкового торкання.
  24. От я теж не розумію, хто придумав той міф, що "обов*язково" регулювання ззовні. Один раз підібрав режими під свої задачі і очі, і більше нема сенсу туди лізти. Тим більше, під час зварювання))) А через оті крутилки ззовні маски, налаштування часто збиваються, і ловляться спалахи, через не спрацювання.
  25. Приветствую сообщество. Возникла необходимость заменить гайку поперечки на фрезере (старая сношена до неприличия). Гайка имеет две рабочих поверхности - внутренняя резьба трапеция, и наружная поверхность скольжения (вращается в стальном корпусе). С бронзами дела почти не имел. Почитал в инете по маркам свойствам и применению - совсем запутался))) По справочникам пишут, что ходовые гайки изготавливаются из оловянок БрОФ и ОЦС. У меня сейчас в наличии есть идеально подходящий по размеру кругляк, но он похоже из БрАЖ, но какой именно не знаю. Довольно сильно магнитится, цвет светло-золотистый, аж с серебринкой, по наружи кругляк фабрично точеный. В другой теме кто-то писал, что БрАЖ точится стружкой, но эта бронза при точении сыпется, причём аж с противным скрипяще-свистящим звуком. Итого вопросов два: 1) Что это за бронза? 2) Подойдёт ли она на такую гайку? Будет она хуже, или лучше чем оловянки? Или без разницы? Скорости вращения там небольшие, скорее больше нагрузка истирающая на резьбу. Так БрАЖ-и вроде как именно на истирание хорошо работают.