Sebra

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  1/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  901
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

Все публикации пользователя Sebra

 1. "Ключ для торцевых гаек с отверстиями"
 2. Знаю декілька варіантів: 1) Коли деталь в центрах, змістивши задню бабку 2) За допомогою конусної лінійки 3) За допомогою індікатора та підходячої за розмірами пластини, довжина пластини трохи довша за довжину різьби, товщина така, щоб зажати в різцетримач. Одна сторона має бути якомога рівнішою, щоб по ній "кататись" індикатором. Затискаємо пластину в різцетримач (зправа, щоб дивилась в сторону ЗБ), під кутом, який має бути у різьби. Індикатор на стойці кріпимо або до ЗБ, або на станину, вперши в пластину. Так можна контролювати рух різця по конусній поверхні.
 3. Ну, дівіться, якщо шайба внутрішнім діаметром "сидить" на шпінделі плотно, то її важче перекосити, а якщо болтається, то і не рівна гайка її може запросто притиснути сильніше з однієї сторони. Upd: соррі, в першому реченні, не гайка, а шайба.
 4. І ще, добавлю, при заміні звичайних підшипників на конічні, вимоги до точності гайки, яка задає натяг зростає. Тому перевірте цей момент.
 5. Експерементально, умови наступні: щоб небуло люфта, і щоб після хочаб 15-20хв. роботи вхолосту підшипники не грілися.
 6. Поліацеталь, здається гірший щодо ударних навантажень. Капролон вбирає не лише вологу, він вбирає те, в чому "купається", то якщо зробити масльонку, щоб втулка була постійно в маслі, то буде вбирати масло.
 7. На першому фото, конденсатор, схоже вздуватись почав, міняйте на комп'ютерний, 105*C,
 8. На фото радіусні фрези, ф1,6 мм
 9. Оффтоп. Принаймні, це не означає зневагу. Але вибір за кожним.
 10. На нестабільність початкової швидкості можна вводити поправку, а ось із нестабільністтю відскока - боротися лише механікою. При оптичному датчику, можна одною оптопарою міряти як початкову швидкість, так і зворотню, довжина індентора начебто є сталою 😋 Датчик має бути з цифровим виходом, та обов'язково з налаштовуваним рівнем спрацьовування тригера (тобто аналоговий+тригер), допоможе в процесі калібрування
 11. Хочу купити, але таке питання: "якщо вага буде меншою, повернете різницю, із розрахунку 156,3 грн/кг. ?" Або одразу додайте фото з вагою. П.С. просте питання, без негативу.
 12. Коли мікрометр обнулений по калібру (горизонтальний нуль на горизонтальній лінії), то вертикальна риска 25-ки має ледь показуватись з під краю барабана. Тут цього немає, це свідчить про те, що мікрометр зібраний з декількох. В такому випадку, або проставку робити між барабаном та штоком, або зточити край барабана. Для свого пристроя (якби була така проблема) я б вибрав друге.
 13. Не трожь альбантьскый йазыкъ!!!
 14. @dimon2555 , Діма, думаю варто просити модераторів перенести пост в тему з майстрами. Бо якщо "великие и ужасные" самі побачать цю рекламу в неналежній темі, то "подарять плюшкі"...
 15. Спробуйте спиртову фарбу (штемпельна)
 16. Є потреба в свердлильній задній бабці для настольного токарного. А то рідною, при свердлінні замахатись можна, крутити той штурвал туди-сюди. Конструктивно бачу щось таке, тільки основу підходящу зробити: Може хтось користується подібним, показуйте бабки іншого конструктиву, розкажіть про плюси/мінуси...
 17. Тобто для патрона та болтів різцетримача?
  Упаковано дуже надійно. Все гуд.
  Упаковано дуже надійно. Все гуд.
  Упаковано дуже надійно. Все гуд.
  Упаковано дуже надійно. Все гуд.
 18. Маю кпк (Dell axim x30) не дивлячись на його вік, батарея тримає ~3 год. музики. Додав два модуля TDA2030A (~30грн/шт) і дві підубиті колонкі, + трансформаторний блок живлення на 12в, 1А. Включаю іноді для фона, коли щось майструю. Таке сумарне "барахло" якраз для прослуховування тих mp3 , що на його флешці мешкають. Сподіваюся думка зрозуміла: знайти кпк (при сучасних смартфонах вартість на кпк нижче плінтуса), або смартфон, і замість блока акб, буде "шо нада"
 19. Офтоп. Ніколи не розумів, нашо на природі вмикати оту гУцалку...