lebedinskiy

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  76
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

18 Нулевая

6 подписчиков

О lebedinskiy

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения
 1. Що означає "для внутрішнього ринку"? Як він в плані точності? Поступається нашим рівням, чи ні?
 2. В них і відповідний інструмент для цього є.
 3. І мене цікавить, в мене якраз такий верстат - 1А616. Цей верстат дуже поширений, книжка багатьом буде корисна.
 4. Зробіть краще фото, мало що видно. Від якого верстата - невідомо?
 5. Залежить яка його ціна. Стан, судячи по фото, не поганий, а ремонтувати треба в любому випадку.
 6. Запитати в адміністрації форуму, думаю, що вони підкажуть де розмістити.
 7. Гарний прес, річ дуже потрібна в майстерні. Я також планую щось подібне робити в майбутньому. Є два запитання. Який швелер використаний для преса, і скільки коштує такий гідроциліндр? Думав використати звичайний домкрат, але з гідроциліндром подобається більше.
 8. А ми якраз ,в основному, в гаражах і сидимо.
 9. Актуально. Скоро зима, а в гаражі тільки невеликий тепловентилятор, і є газовий балон незадіяний.
 10. Руки не опускати ні в якому разі. Це відео дає розуміння самого процесу ремонту станка. В Максима він працює постійно, роботи він робить складні і точні, тому розтягувати ремонт надовго не вийде.lit_Remont_metallorezhuschikh_stankov.djvu В цій книжці дуже доступно описаний процес ремонту токарного верстата, реальний в умовах невеликої майстерні чи гаража, за допомогою шабровки. Мені направляючі станини ще поки не треба шабрити (відносно), але поперечну подачу, малу поздовжню - там шабером, і не тільки шабером помахати прийдеться. Рано чи пізно верстат прийдеться капітально ремонтувати, хотів це робити сам, але думаю , що станину краще віддати на шліфовку (звичайно все залежить від вартості цієї процедури, тут кожен сам собі вибирає що робити). Висновок який - ми тепер точно знаємо де можна якісно пошліфувати станину токарного верстата. Вартість послуги, я думаю, можна взнати, під відео є посилання на сайт контори, контакти. Я поки що дзвонити не буду, можливо спочатку якесь заспокійливе треба прийняти, але контакти збережу однозначно.
 11. Подивився тільки що відео Дядька Максима про шліфовку станини його токарного 1К62, чесно кажучи - вражений якістю роботи і самою роботою. Пропало бажання шукати шабери, лінійки рівні і т. д. Надіюся тимчасово.
 12. Гарна ідея. За центрошукач в барахолці просять "дурні гроші", також думаю зробити сам.
 13. В кого є досвід шабровки направляючих токарного верстата, поділіться досвідом. Якої точності рівень потрібний для перевірки направляючих - 0,02 сотих на метр, чи буде достатньо рівня 0,05мм. (Я розумію, що перший точніший, але він дефіцитний і дорогий). Також лінійка 55 градусів - дорога і рідкісна, а якщо її виготовити з лінійки 60 градусів (такі попадаються частіше). Дивився відео Ігора Негоди на ютубі, взагалі саморобною лінійкою користується. З обладнання є фрезерний, плита, кутомір, шабер і т. д. Токарний, який треба ремонтувати 1А616.
 14. Я ще дивлюся, до цього місця ще не дійшов. Доводиться потрібну інформацію от так збирати по частинках.