lebedinskiy

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  155
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

25 Нулевая

7 подписчиков

О lebedinskiy

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения
 1. Може є фото в зібраному стані? Так важко оцінити його стан.
 2. Гимблярка - це щось нове в ремонті ГБЦ.
 3. Який стан конуса всередині пінолі? Биття шпінделя не міряли?
 4. Який в неї конус?
 5. Неможливо читати на голодний шлунок.
 6. Цілком пристойний станок(ВСН). В мене він давно, набагато крвщий ніж китайські (ті, що продаються на всіх ринках). З радянських масових станків він, напевно що, найменший але досить жосткий, я на ньому і 16мм отвір сверлив. В вашому випадку на валу повинні бути дві шпонки, так передається рух з шківа.
 7. Які її розміри? Скільки важить? (Приблизно).
 8. Є книжка по зубчатих передачах (сьогодні сфотографую), мене зацікавила синя книжечка по фрезеровці. І "Оглобліна" теж би хотів.
 9. Який його стан? Потребує якогось ремонту?
 10. Ширина 130мм, скоріше всього від 1А616.
 11. Маю такий. Працюю. Мотор перемістив під станок, поставив під стіну, коробка шумить, але мені здається, що і 1К62 працює не тихіше. Ручки включення поздовжньої і поперечної подач на фартусі перепутати легко, тому на поперечну подачу поставив набалдашник в вигляді шарика, а на поздовжню зробив ручку видовженою, як капля, рукою відчувається різниця перепутати важче. Верстат іде з мотором 5,5кВт, мотор потужний значить і жосткість є. Має він ще одну гарну опцію, коли зупиняю верстат (щось поміряти чи інше) правий важіль включення повертається в сторону, паралельно до ходового вала - таким чином блокується включення верстата (випадково коліном, чи ще якось інакше). Враження від станка - позитивні. Перший досвід в мене був ТВ-4, а 1А616 - це вже досить "дорослий верстат.
 12. Який діаметр вона може розточити?
 13. Подібна на 1А616.
 14. Який діаметр ця головка може розточити?