• Объявления

  • softm

   Изменения в Правилах   11.07.2020

   Гдето в правилах внесены следующие изменения

   В свете мировых тенденций роста благосостояния информационных сфер. В дни, когда просторы космоса бороздят корабли Илона, мать его - Маска. На нашем сайте некий не-то Жлобик не-то Жорик читает личку. Как это происходит, и почему мы любим статью 131 Конституции, или кто она там, про тайну переписки.  Про тайну личной переписки. Мы не считаем приватные сообщения личной перепиской с того момента, как по личной переписке выставляется жалоба. И не важно: автоматическая она, или выставляется одним из участников переписки. Если кого-то удивляет такое положение дел, мы рекомендуем ознакомится с детищем Маска Илона, И-беем. и проверить в его правилах наличие такого фрагмента, как описано в ЧЗТВ 139. Конечно, это, как и вся прочая гадость мира, делается всем во благо. Но мы-то знаем, как мировое правительство всем рулит через 5G!

lebedinskiy

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  1/5
 • Публикации

  176
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

31 Нулевая

7 подписчиков

О lebedinskiy

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения
 1. Я на такому гравірую, ще їх переробляють в фрезерні верстати. А що за модель?
 2. Яка його вага?
 3. Окремо шестерень від такої коробки не маєте? Маю коробку і не має в ній однієї шестерні подвійної, хотів би відремонтувати.
 4. Цей отвір для зливу масла, зверху в буксу вкручуються дві трубки, для змазки задніх підшипників, (якщо це задня букса, я правильно зрозумів?)
 5. Нормальний станок, їх чомусь недуже люблять, а даремно.Також такий маю вже більше 10 років, нарікань немає, набагато кращий станок ніж нинішні китайці що продаються на ринку( китайця також маю, то є з чим порівняти). Недавно перевірив биття шпінделя - 0,01мм, навіть чуть не дотягує до сотки -був здивований. Відремонтуєте і буде служити.
 6. Типова українська жаба. Одного разу бачив на металоприйомці купу станків , лежали в болоті, вверх ногами, як небуть (був заточний, хонінгувальний, два токарних 1А62, ще декілька дрібніших) щойно привезені бо ржавчини на них ще не було. Продати з них хоч що небуть не хотіли ніяк, ні через тиждень, ні через два. Було в розмові з тими прийомщиками: " Ааааа, ви на тих станках будете "калимити".
 7. Також по цих КВЕДах працюю. Суто для металообробки(токарні фрезерні шліфувальні роботи) підходить котрийсь один з них) а в іншому є граверні роботи( ще і таке роблю), тому треба два КВЕДи, ну і ще в мене ремонт годинників, разом три. 2-га група.