lebedinskiy

Пользователи
 • Публикации

  27
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

13 Нулевая

2 подписчика

О lebedinskiy

 • Звание
  Участник
 • День рождения
 1. Ви там називалися - Узбек (якщо не помиляюся). Там немає за чим шкодувати, але що саме цікаве користувачів вони банять, але теми залишають, цей форум і так вже став не цікавий, а ще повидаляти теми всіх забанених то це взагалі буде непотріб
 2. Цей ТВ-4 дійсно знаменитий. За 3800 грн. Мій товариш дзвонив, хотів їхати за ним, вчасно передумав.
 3. Вставлю і своїх 5 копійок в розмову. Я стикався з такими проблемами як автор теми. Починав з тв-16, потім тв -4. Їх я продав ще на стадії ремонту і доведення. Проти цих станків я нічого не маю, але все одно хочеться більший. Зараз маю 1А 616. Вибором задоволений. Для порівняння - це так як з Таврії пересісти на гарну, не дуже дорогу іномарку. Це машина і це машина, але можливості різні, а місця 1А616 займає приблизно на метр більше. Спочатку його підключав до 220 вольт, потім вдалося провести 380. Мотор переніс під станок і нормально. Кому цікаво подивіться мій канал на ютубі "Віталій Смолинець" користувач, я там розказую про цей верстат. Трохи його ремонтую (коли купував досвіду було замало і не замітив декілька "косяків"). Верстат простий , масивний , до нього попадаються запчастини, Я до свого докупив ще коробку передач, супорт з кареткою поперечної подачі (на моєму трохи зношена). Я також переглядаю ціни - 1А616 порівняно не дорогі, і їх ще є багато, є з чого вибрати. Але, якщо сказати чесно, тепер я би хотів хоча би 1К62, і якийсь менший верстат з 160-м патроном. Все, закочую губу і ставлю крапку.
 4. Вітаю колеги. Сьогодні прийшов з роботи, заліз в комп, по старій звичці ще клацнув на чіпмейкер ру, ( все таки багато часу там провів і багато мені допоміг цей сайт) і нічого, забанили. Я там нічого не писав останнім часом (десь пів року), а відколи там барахолка закрилася, взагалі не заходив. Переписувався в приваті з Sfvelichем декілька раз, натякнув йому що є український форум, відкритим текстом не писав - і от, результат. Невже ті редиски і особисту переписку шерстять? Шкодувати там немає за чим, свою скромну репутацію перетягнув сюди, Savelichа переманив, гарний спеціаліст такі люди тут потрібні, барахолки немає. Є трошки якийсь неприємний осадок на душі (воно пройде дуже швидко) але не перестаю дивуватися - до чого підленький народєц.
 5. Мої дані з руских сайтів.
 6. Трошки вийшов збіг обставин з 380 В. А ще прийшлося так попрацювати печінкою, що я після цього кинув пити міцні напої. Що брати - тут важко радити Залежить які в вас будуть завдання.. Коли я захотів перший токарний думав так: "Візьму станок, для себе, часом щось проточити, я ж нічого такого робити не буду, так, для себе" Взяв Тв-16. Навіть не доробив його, продав, потім ТВ-4, так само продав. Якщо для хобі, то вони підійдуть. Я купував з прицілом, що колись тим буду заробляти. Зараз маю 1А616 - це вже щось.
 7. Я на пантографі працюю дуже багато. Якщо цікавить заточка фрез подивіться моє відео на ютубі (користувач Віталій Смолинець), мене просили підпищики, зняв ролик про заточку фрез, про виготовлення шрифту для пантографа, ну і деякі роботи. Ну а про вибір - цей верстат робить порівняно легкі роботи, щоб його "зносити "треба дуже довго мучити. Важливо купити сам станок комплектний. Може бути без мотора, без шківів, без ременів - це не страшно. Важливо, щоб був шпіндель, цанга, хоча би якась одна - ці деталі дефіцитні, сам пантограф (куліси), трейсер можна доробити, не страшно. А оснастку до нього вже можна купити окремо. Я в основному використовую прижими (всякі різні) кріпити деталі прямо на робочому столі, лещата невеликі, токарний патрон, можна ще поворотний столик, але мені його не треба було ні разу.
 8. Мала поздовжня подача є? Різцетримач, особливо начинка його?
 9. Мрже в когось є фото цього девайса , в мене також попереду ремонт верстата.
 10. В таких верстатах патрон 200мм чи 250?
 11. Піддон можна вигнути з бляхи. В мене саморобний, вигнутий з листа 1,5 мм, по кутах зварений. Думаю, що гільйотину і прес, щоб зігнути бляху, ще можна десь знайти. Ну а кожух гітари - також зробити самому. Там точності ніякої не треба, головне щоб шестерні закриті були.
 12. Видовище не для слабаків. Але все воно робиться. Кришка не буде вібрувати, вона кріпиться на шістьох болтах, ну і буде робитися не з консервної банки. Ну і прокладку треба покласти туди нормальну, бо там масло бризкає в різні сторони сильно. В 1К62 кришка ще більша, але вона штампована з бляхи. Маслорозподільник - це просто бачок з отворами для трубок. Пробка там з фільтром і магнітом. Він в моєму станку тоже був відломаний, доробляв кріплення.
 13. Нащо вам та кришка? Вона лита, важка (можна "вродити" коли її знімати). Одного разу я щось робив в передній бабці, декілька раз її знімав - ставив, потім і руки і пузо боліли. Думав зробити кришку з листового металу, і відразу на ній передбачити лоток з бортиками для зберігання всяких дрібниць, щоб під руками були (підкладки під різці, штангель, всяке інше). А маслорозподільника немає зовсім?
 14. Якщо для цього КАМАЗа є робота, ну тоді ремонтувати. Не думаю що колінвал є дефіцит. Звичайно це буде дорожче ніж ремонт Жигулів.