lebedinskiy

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  62
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

15 Нулевая

5 подписчиков

О lebedinskiy

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения
 1. Залежить яка його ціна. Стан, судячи по фото, не поганий, а ремонтувати треба в любому випадку.
 2. Гарно вийшло, буде служити. Також лежить центр КМ4, планую щось подібне, але спочатку треба поправити конус - хитається в пінолі. (пошліфувати бажано).
 3. А де підшипники брали (якщо не секрет), на моєму верстаті також з часом треба буде поміняти?
 4. Збоченці. Варвари - таке зробити.
 5. Верстат, ще такий "живенький". Головне, що до нього запчастини можна знайти.
 6. А до чого базуєтесь при шабровці? Маю на увазі, щоб станину не зробити "гвинтом", всі ці призми мають бути паралельні між собою, до осі центрів. і т. д.
 7. Підтримую автора теми. Як не парадоксально це звучить - але, щоб заробити грошей, треба кинути роботу. В "дяді" є свої діти, а може вже і внуки, він буде переживати за них. Також маю гараж з 380В, є дещо з обладнання (1А616, 678М, пантограф, сверлильний), пробую якось себе в тому реалізувати, оренда вже дістала.
 8. З якою точністю він міряє, 0,1мм чи 0,05мм?
 9. Сфотографуйте що небуть, буде простіше якусь ідею підкинути.
 10. Вітаю. Тепер є чим зайнятися. Також юзаю такий верстат. Мій, правда, робочий, але все одно доводжу до нормального стану.
 11. Це я так розумію планшайба під патрон. Я помилився, думав вона з пазами.
 12. "У нас інша сфера діяльності і майстерня не була і не буде основним бізнесом," Всі так кажуть. Візьме в оренду майстерню якийсь "Дядько Максим", розкрутить це діло, почне заробляти, по любому вас по чуть чуть почне дусити "жабка", піднімете орендну плату, або захочете в "долю". З іншої сторони, чужій людині немає потреби особливо берегти ваші станки, буде з них тиснути всі соки, бо треба оренду відбивати і собі заробити. А верстати потребують догляду і акуратного до них відношення. Я і сам в такій ситуації був, і ще декілька випадків знаю.
 13. Якщо так, то взагалі красота (я про мотор 3кВт). В мене в гаражі 380В, токарний 1А616 з мотором 2,2 кВт. Хотів би більшого верстата з патроном 250 мм. Думав про 1К62, але там мотор десь під 11 кВт. А буває, що напруга падає в мережі (гаражі, в багатьох щось майструють, зварюють).
 14. Якщо бесплатно - брати. Станок старий, але як все старе радянське з великим запасом міцності, простий, надійний.. Там незручність, що немає швидкого зажиму задньої бабки, треба постійно ключем закручувати, немає прискорених подач. Може ще щось є, більше не знаю. За такі "гроші" я би забрав.