lebedinskiy

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  120
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

23 Нулевая

7 подписчиков

О lebedinskiy

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения
  Все добре, оперативно.
 1. Яка відстань між пазами?
 2. Сфотографуйте сам конус. В якому він стані? Шліфований?
 3. Скільки вона важить? Розміри її приблизно. Який там патрон?
 4. Яка ширина паза?
 5. Там в пінолі конус морзе?
  Все добре
 6. Ще може бути від 1А616. Його люнет має такі "ребра"
 7. Не забуду. Зараз відмакає трохи в маслі, вроді би новий, але довго лежав без роботи, поржавів.
 8. Монументально виглядає, надійно. Вмене також 1А616, люнет купив не рідний, але приблизно підходить. Буду підпасовувати його.
 9. Дозволю собі написати ще раз в тему. Мій допис прокоментували, що користований станок з Європи тут в нас коштує до 8 тис. євро. Бус за такі гроші купити - це нормально, а станок ні? Бусів в нас їздить - всілякі різні. Питання в грошах, стартовий капітал потрібен в любому випадку.
 10. Кажуть: "Святе місце пустим не буває". Я також переживав з приводу того, що СССР вичерпується. Буде щось друге, будуть користовані станки возити з Європи як зараз користовані автомобілі. Може колись вступимо в ЄС, тоді цілий світ буде "біля ваших ніг".
 11. Моя думка ИЖ - це буде дорога іграшка. Особливо в плані ціни. Ці верстати нереально дорогі і для них треба мати стабільну роботу, щоб хоч якось відробити. Шукати з вище перечислених. Котрий попадеться по нормальній ціні - брати. Налагодите його "як для себе" і буде служити вірою і правдою.
 12. Я з ТВ-4 "пересів" на 1А616. Спочатку він працював від 220В, потім провів 3 фази. Кажуть не поганий варіант - частотник.
 13. Підключати до 220 чи 380В?