• Объявления

  • softm

   Изменения правил барахолки   22.05.2017

   В правила барахолки добавлен пункт:   3.9 При выявленной попытке обмана покупателя, в том числе - поставке товара ненадлежащего качества, не того товара, что описан в лоте, товара со скрытыми существенными дефектами, Продавец обязан как можно быстрый вернуть стоимость лота, включая стоимость его транспортировки к Покупателю. Операция возврата согласовывается с Покупателем и оплачивает продавцом. До момента разрешения конфликта (с момента поступления жалобы от Покупателя) Продавец временно отключается от Барахолки. При подтвержденном факте обмана Продавец постоянно отключается от Барахолки. 

lebedinskiy

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  39
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

13 Нулевая

5 подписчиков

О lebedinskiy

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения
 1. В таких верстатах патрон 200мм чи 250?
 2. Мрже в когось є фото цього девайса , в мене також попереду ремонт верстата.
 3. Гарна покупка, а комплектація - просто щастя. Можете і через конденсатори попробувати (вони також грошей коштують, але дешевше від частотника, а можуть і халявні перепасти). Я запускав 1А616 віл 220В - на біду працювати можна. Підібрати якусь гарну схему підключення, тут на форумі описані варіанти різні. А мотор там скільки кВт?
 4. Звідки він? З коробки передач чи передньої бабки, невідомо?
  Все добре, оперативно, якісно.
 5. І я не проти глянути на неї. Сьогодні особливо відчув нехватку такого станка. Купу металу спустив в стружку відрізним різцем.
 6. Нівроку, справились. Матеріал для виготовлення важко було знайти? (маю на увазі чи треба для цього якісь дефіцитні деталі, чи з підходящих залізяк робилося які є в майстерні?) Я також з Тернополя.
 7. Скільки часу зайняло виготовлення? Також цікавить.
  Гарний продавець, акуратний, пунктуальний. Співпрацею задоволений.
  Все чудово.
 8. Я його успішно експлуатую як гравірувальний, верстат робить купу роботи різної. Зняв декілька відеороликів на ютубі по роботі на даному станку (виготовлення шрифту, заточка фрези і т. д. користувач Віталій Смолинець). ЧПУ - це добре, але і пантограф ще рано списувати, без нього як без рук.