lebedinskiy

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  93
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

19 Нулевая

7 подписчиков

О lebedinskiy

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения
 1. Розмірів не бачу, на якому фото вони є?
 2. Поміряйте ще різьбу в гайці, діаметр, крок, ліва чи права?
 3. Оренда - це завжди ризик. Сам погорів на тому, просидів 11 років на одному місці, потім ненав`язливо виставили за двері. Станки мої маленькі, переїхав за один день, вивіз це все. Що порадити автору - не знаю. Хоча цей же Бербраєр працює в гаражі на 16К20 і нічого. Виглядає "бодрячком".
 4. Нехай все буде добре. Перерахував також.
 5. Що правда то правда, інформації на їхньому форумі є багато.
 6. Десті коли тут появився, щось там натякав, щоб користувачі поверталися. Писати адміністрації лист чи як. Або зайти туди під іншим ніком і з іншого комп`ютера. Мене там також забанили (в особистій переписці згадав про наш форум). Як кажуть "хрен їм в сумку".
 7. Поміряйте внутрішній діаметр в секторі.
 8. І ще добавлю. Дивлюся на ютубі відеоканал одного білоруса "Николай Чернак", в нього є відео де він на свій токарний ТВ-2 на поперечну подачу поставив гайку з подібного матеріалу (гайку використав з автомобільного домкрата) і результатом задоволений.
 9. Хороший варіант. Мені треба виготовити гайку для фрезерних лещат 125мм, можна попробувати з капролону? Хто як думає? Діаметр повинен бути десь міліметрів 50, довжиною 75мм, а ціна на бронзу якась зовсім захмарна. В знайомого на автосервісі стоять капролонові гайки на підйомнику, нічого, служать нормально, раніше він завжди мав клопіт з пошуком бронзи, а там гаєчка нівроку така собі.
 10. Моя думка - ті машини, що ви собі намітили (Ланос, сенс, 2109 і т. д.) з них і вибирайте. Все залежить від кошелька. Мої знайомі мають кучерявіші машини ніж мій Сенс, хваляться , але такий собі посередній ремонт, там влітає в досить пристойну суму, порівняно з ними я машину ремонтую за копійки. Дуже легкі в ремонті Лади 2109, 08, за їх ремонт беруться всюди, запчастин повно і дешеві. Продовжувати шукати, щось тай попаде. В любому випадку після покупки - діагностика і виправлення всіх косяків. З приводу машин на єврономерах. Приїхав на сервіс(де постійно ремонтуюся) на підйомнику стоїть Форд С-max, на вигляд "бомба". А майстер мені каже: "Твій сенс в набагато кращому стані, а ця машина з дня на день розсипеться, вклякне." Ліпили з г....на кулю, щоб ще трохи поїздила.
 11. На рахунок перекупів - я згоден, В мене так дві машини забрали перед носом, прямо на очах. Все одно треба шукати, рано чи пізно щось попадеться. Краще щоб рано. Та й взагалі - покупка машини це така слизька справа, що би не купив, все одно почуваєш себе трошки обманутим.
 12. На рахунок "відра" - я образився. Якщо всі будемо на мерсах - як тоді понти розкидати одним перед іншими. І ще одне, мене два рази просили взяти "на буксир", підтагнути до дому, чи до сервісу (машини Ауді, обидва рази, разів в три дорожчі ніж моя). Робіть висновки.
 13. Я думаю, що за такі гроші (2500) все таки знайти можна. В мене зараз "Сенс" 2006 р.в., негнила не бита не фарбована, є газ. Була "підленька думка" продати її (трошки я з неї виріс) треба хоча би "універсал" або маленький бус. Походивши по базару - більш менш склав ціну на неї 3000 - 3000 з копійками вічнозелених грошей. Але на її місце немає що купити, навіть коли добавлю грошей. Сенси з тих років йшли з оцинкованими кузовами (а моя машина, виявляється ще й польської збірки), тому варіант не поганий. Ще добавлю (з власного досвіду). Яку би машину ви не купили, будьте готові ще купу грошей на неї викинути. Тому, що нормальні машини продають друзям, родичам, а в основному продають тому що машина просто надоїла вже, по любому там щось треба ремонтувати (а власникові вже не хочеться). Не знаю яка ситуація в ваших краях, машину добре вибирати на базарі, там як правило є багато варіантів і можна вибрати (буває, що декілька машин стоять поруч - взагалі ідеально). В мене перед тим була Лада 2108. Я її на базарі продав за дві години. Покупець декілька разів підходив, обдивлявся, ще була одна така сама недалеко, але вона була свіжопокрашена, на неї ходив дивився, купив мою. Є можливість порівняти.
 14. Дякую. Давно не був в Києві. Скільки квиток коштує? Я також з Тернополя.
 15. Як на саму виставку добиратися від станції метро? Я колись їздив на виставку ювелірного обладнання на Київ Експо Плаза, так від станції "Нивки" возили автобуси. Тут своїм ходом?