lebedinskiy

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  53
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

15 Нулевая

5 подписчиков

О lebedinskiy

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения
 1. Вітаю. Тепер є чим зайнятися. Також юзаю такий верстат. Мій, правда, робочий, але все одно доводжу до нормального стану.
 2. Це я так розумію планшайба під патрон. Я помилився, думав вона з пазами.
 3. "У нас інша сфера діяльності і майстерня не була і не буде основним бізнесом," Всі так кажуть. Візьме в оренду майстерню якийсь "Дядько Максим", розкрутить це діло, почне заробляти, по любому вас по чуть чуть почне дусити "жабка", піднімете орендну плату, або захочете в "долю". З іншої сторони, чужій людині немає потреби особливо берегти ваші станки, буде з них тиснути всі соки, бо треба оренду відбивати і собі заробити. А верстати потребують догляду і акуратного до них відношення. Я і сам в такій ситуації був, і ще декілька випадків знаю.
 4. Якщо так, то взагалі красота (я про мотор 3кВт). В мене в гаражі 380В, токарний 1А616 з мотором 2,2 кВт. Хотів би більшого верстата з патроном 250 мм. Думав про 1К62, але там мотор десь під 11 кВт. А буває, що напруга падає в мережі (гаражі, в багатьох щось майструють, зварюють).
 5. Якщо бесплатно - брати. Станок старий, але як все старе радянське з великим запасом міцності, простий, надійний.. Там незручність, що немає швидкого зажиму задньої бабки, треба постійно ключем закручувати, немає прискорених подач. Може ще щось є, більше не знаю. За такі "гроші" я би забрав.
 6. Може клин поперечки є? Це мене зараз цікавить дуже.
 7. Ні, я купив поперечну подачу з супортом. Мала поздовжня ще більш - менш нормальна.
 8. Самі гвинти - не те, а от з малою поздовжньою я би і сам купив.
 9. Це у всіх чіпмейкерів так - шкода викинути і все. Я себе заставляю неймовірним зусиллям волі викидати барахло. Недавно йшов в свій гараж через кооператив, в одному ряду "погано лежали" два бруски - забрав. Зате коли щось впало на ногу, чи поранився об якийсь непотріб - тоді з тих нервів викидаю все що реально заважає . На душі стає легше. Ну а старші люди - вони жили в часи дефіциту, не звикли викидати речі, які ще в "робочому стані".
 10. Які його розміри?
 11. Простенький кутомір-транспортир продається в любому будівельному супермаркеті і коштує єрунду грошей. За його допомогою і міряю кути, і шаблони роблю.
 12. Також дивлюся його відеоканал. Саме цікаве, що в чоловіка стільки терпіння на такі екстерименти.
 13. На ютубі його відеоканал (Артем Гриценко) Він там показує - розказує про це все,досить успішно. Треба і його сюди заманити.
 14. Я його успішно експлуатую як гравірувальний, верстат робить купу роботи різної. Зняв декілька відеороликів на ютубі по роботі на даному станку (виготовлення шрифту, заточка фрези і т. д. користувач Віталій Смолинець). ЧПУ - це добре, але і пантограф ще рано списувати, без нього як без рук.