lebedinskiy

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  1/5
 • Публикации

  169
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

31 Нулевая

7 подписчиков

О lebedinskiy

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения
 1. Цей отвір для зливу масла, зверху в буксу вкручуються дві трубки, для змазки задніх підшипників, (якщо це задня букса, я правильно зрозумів?)
 2. Нормальний станок, їх чомусь недуже люблять, а даремно.Також такий маю вже більше 10 років, нарікань немає, набагато кращий станок ніж нинішні китайці що продаються на ринку( китайця також маю, то є з чим порівняти). Недавно перевірив биття шпінделя - 0,01мм, навіть чуть не дотягує до сотки -був здивований. Відремонтуєте і буде служити.
 3. Типова українська жаба. Одного разу бачив на металоприйомці купу станків , лежали в болоті, вверх ногами, як небуть (був заточний, хонінгувальний, два токарних 1А62, ще декілька дрібніших) щойно привезені бо ржавчини на них ще не було. Продати з них хоч що небуть не хотіли ніяк, ні через тиждень, ні через два. Було в розмові з тими прийомщиками: " Ааааа, ви на тих станках будете "калимити".
 4. Також по цих КВЕДах працюю. Суто для металообробки(токарні фрезерні шліфувальні роботи) підходить котрийсь один з них) а в іншому є граверні роботи( ще і таке роблю), тому треба два КВЕДи, ну і ще в мене ремонт годинників, разом три. 2-га група.
 5. Який їх розмір. Сама дзеркальна сторона в гарному стані? Подряпин чи плям немає?
 6. Перше фото - це зеркальна сторона?
 7. Довелося ремонтувати декілька разів індикатори. З практики скажу - можна змастити і звичайним маслом (побутовим). Але змащувати тільки механізм всередині(рубінові камені в яких крутяться колеса, малесенькі капельки давати на них). Шток змащувати не треба, промити, витерти на сухо і все. Коли його змастити, не важливо чим, до нього липне бруд, індикатор буквально через тиждень починає підклинювати. Зберігати індикатор в чистій коробці - буде служити довго. Часове масло і правда - кісткове. Десь ще є баночка старого масла, на етикетці так і написано.
 8. А сам зубофрезерний станок можна ще відновити?