lebedinskiy

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  35
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

13 Нулевая

3 подписчика

О lebedinskiy

 1. Піддон можна вигнути з бляхи. В мене саморобний, вигнутий з листа 1,5 мм, по кутах зварений. Думаю, що гільйотину і прес, щоб зігнути бляху, ще можна десь знайти. Ну а кожух гітари - також зробити самому. Там точності ніякої не треба, головне щоб шестерні закриті були.
 2. Мала поздовжня подача є? Різцетримач, особливо начинка його?
 3. Мрже в когось є фото цього девайса , в мене також попереду ремонт верстата.
 4. Видовище не для слабаків. Але все воно робиться. Кришка не буде вібрувати, вона кріпиться на шістьох болтах, ну і буде робитися не з консервної банки. Ну і прокладку треба покласти туди нормальну, бо там масло бризкає в різні сторони сильно. В 1К62 кришка ще більша, але вона штампована з бляхи. Маслорозподільник - це просто бачок з отворами для трубок. Пробка там з фільтром і магнітом. Він в моєму станку тоже був відломаний, доробляв кріплення.
 5. Якщо для цього КАМАЗа є робота, ну тоді ремонтувати. Не думаю що колінвал є дефіцит. Звичайно це буде дорожче ніж ремонт Жигулів.
 6. В таких верстатах патрон 200мм чи 250?
  Все чудово.
 7. Скільки часу зайняло виготовлення? Також цікавить.
  Гарний продавець, акуратний, пунктуальний. Співпрацею задоволений.
 8. Гарна покупка, а комплектація - просто щастя. Можете і через конденсатори попробувати (вони також грошей коштують, але дешевше від частотника, а можуть і халявні перепасти). Я запускав 1А616 віл 220В - на біду працювати можна. Підібрати якусь гарну схему підключення, тут на форумі описані варіанти різні. А мотор там скільки кВт?
 9. Нівроку, справились. Матеріал для виготовлення важко було знайти? (маю на увазі чи треба для цього якісь дефіцитні деталі, чи з підходящих залізяк робилося які є в майстерні?) Я також з Тернополя.