lebedinskiy

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  108
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

20 Нулевая

7 подписчиков

О lebedinskiy

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения
 1. Моя думка ИЖ - це буде дорога іграшка. Особливо в плані ціни. Ці верстати нереально дорогі і для них треба мати стабільну роботу, щоб хоч якось відробити. Шукати з вище перечислених. Котрий попадеться по нормальній ціні - брати. Налагодите його "як для себе" і буде служити вірою і правдою.
 2. Я з ТВ-4 "пересів" на 1А616. Спочатку він працював від 220В, потім провів 3 фази. Кажуть не поганий варіант - частотник.
 3. Підключати до 220 чи 380В?
 4. "Корисне" - це що? В мене залізяк типу "колись пригодиться" також трохи є.
 5. Ну тоді як кажуть: "Имейте меня в виду". А вам гвинт для якого верстата треба?
 6. Ще є цей гвинт? Часом не продаєте? Дісталась мені випадково частина малої поздовжньої(нова), є шанс зібрати запасний вузол для токарного.
  Все чудово, рекомендую.
  Все добре.
 7. Ще такі клини є?
 8. Також маю патрон 200-й, можливо, що і не користований ( крутиться навіть чуть-чуть тугенько) помінявся би на малу поздовжню. Я в черзі.
 9. В нього(Адама) що, були якісь негаразди, проблеми? Я чогось не знаю? Дивлюсь його відео час від часу (рідко) про що говорить мало зрозуміло, а так цікаво дивитися, як працює, як майстерня облаштована.
 10. Адам токар (верстатник) в третьому поколінні. Плюс є доступ до нормальних інструментів, оснастки і т.д. Йому в цьому плані легше. Також дивлюся його відео, можна багато цікавого побачити.
 11. Думаю, що це не 1А616. В 1А616 діаметр обробки над станиною 320мм, значить центр люнета повинен бути десь на рівні 160-170мм. Тут 200. Хоча я не наполягаю на цьому, можливо помиляюся.
  Все добре.