• Объявления

  • softm

   Изменения в Правила   15.02.2019

   Добавлено:   2.11 Ограничения для новичков: продавцы, зарегистрированные менее 3 месяцев и с количеством продаж менее 20, не имеют права отказаться от наложенного платежа при бронировании товара.
   В противном случае их товары приостанавливаются системой автоматически.
   Покупающие у таких продавцов (их товары) автоматически обязуются оплатить доставку "в оба конца" даже в случае "не подошло".  

lebedinskiy

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  149
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

25 Нулевая

7 подписчиков

О lebedinskiy

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения
 1. Які її розміри? Скільки важить? (Приблизно).
 2. Є книжка по зубчатих передачах (сьогодні сфотографую), мене зацікавила синя книжечка по фрезеровці. І "Оглобліна" теж би хотів.
 3. Який його стан? Потребує якогось ремонту?
 4. Ширина 130мм, скоріше всього від 1А616.
 5. Маю такий. Працюю. Мотор перемістив під станок, поставив під стіну, коробка шумить, але мені здається, що і 1К62 працює не тихіше. Ручки включення поздовжньої і поперечної подач на фартусі перепутати легко, тому на поперечну подачу поставив набалдашник в вигляді шарика, а на поздовжню зробив ручку видовженою, як капля, рукою відчувається різниця перепутати важче. Верстат іде з мотором 5,5кВт, мотор потужний значить і жосткість є. Має він ще одну гарну опцію, коли зупиняю верстат (щось поміряти чи інше) правий важіль включення повертається в сторону, паралельно до ходового вала - таким чином блокується включення верстата (випадково коліном, чи ще якось інакше). Враження від станка - позитивні. Перший досвід в мене був ТВ-4, а 1А616 - це вже досить "дорослий верстат.
 6. Який діаметр вона може розточити?
 7. Подібна на 1А616.
 8. Який діаметр ця головка може розточити?
 9. Який найбільший діаметр вона може розточувати?
 10. Який діаметр може розточити?
 11. Який діаметр вона може розточити?
 12. Годинники які потрібні, робочі, не робочі, для колекції чи на запчастини? (30 років працював годинникарем, є багато різного). Мене цікавить болгарка.
 13. У вас який верстат, 1А 616? На нього хочете інший мотор?