Ігрек

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  43/4,98 (полученные отзывы)
 • Публикации

  2 282
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  4

Ігрек last won the day on 24 июня 2018

Ігрек had the most liked content!

Репутация

196 Отличная

О Ігрек

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Київ
 1. В Вашому місті є автобусні депо? В кожному місті і містечку до недавніх пір були Ікаруси, Крази (евакуатори автобусні). Зайдіть до мотористів, поспілкуйтесь, попитайте може десь завалялося робоче. Якщо знайдуть то буде дешевше по-любому. По друге від майстрів багато для себе корисної інфи взнаєте. Одним словом - не седіть на місці ( в плані пошуку). А що до того люфта, то моя переконлива думка, що там розвалився голчастий підшипник і з"явився такий люфт, а якщо взяти до уваги, що голки праюють безпосередньо по шийці, то можна лише уявити що могли накоїти поломані голки на шийці вала. Правельно що не взяли. ...Пошукайте в себе в місті. Запаси ремонтних автоколон "наше всьо" ) Такі компресори ставилися дуже на багатьох вантажівках, автобусах, тракторах.
 2. Схоже що ціна 0,02мм, якщо допустити що стандартна різьба на подібних головках з кроком 1 . Який діаметр самої головки (в зведеному стані)?
 3. Який хід всього? І лімб на скільки поділок?
 4. Такі великі замовлення часом не китайці замовляють? А то кажуть що "бацька", щоб трохи нейтрілізувати вплив путіна, запросив бізнес Китая, для розміщення підприємств, замовлень на існуючих підприємствах. Читав колись в інеті, що китайці планують навіть кольорову металургію (завод) робити в Вашій країні. Тому і пришла мені думка, що такі замовлення - китайські .
 5. Доречі, зовсім поблизу (напроти збоку) Вашого замовлення (вул.Сагайдачного) в нас теж був об"єкт півтора роки тому, робили вент.-кондиціон. монтаж.
 6. Не задумувалися про плазморозкрійний стіл? Там отой стіл з швелерів 36, перепрошую, але здається враження використовується не по призначенню, тай є в ньому необхідність (в настільки монументально жорсткому)? А от плазму з чпу розкроєм туди зробити було б саме воно Теж зі схожим працюємо, але в нас замовлення здебільш не в виробах, а в монтажах різноманітних устаткувань та систем і часто-густо робимо допоміжні кронштейни, кріплення, каркаси... Інколи доводиться теж підготовлювати важкі та громіздкі залізяки, але стіл зварений на скору руку колись з профтруби 60*60 і листа здається 8-ркі цілком влаштовує, навіть якщо трохи хитається при ручних підрізках, зачистках воно зовсім не принципово. А от жорсткість Вашого стола в самий раз для здоровенного плазморозкрійного столу. І диму буде куди уходити навіть без додаткових систем аспірації і під навісом буде додаткове "опалення". Так воно бачиться зі сторони
 7. Не узнавали все-таки для вуглецевого аналізу, який найменший шмат?
 8. Друга фото - чий монтаж?
 9. Ви коли фотографували кудись поспішали? Перефотографуйте. Яка різьба? Маркування?..
 10. А-а-а, кондуктор тобто? Тю, я не то подумав
 11. А який мінімальний розмір шматка має бути для такого аналізу?
 12. Фото приблуди бачу, але незрозумію як нею отвори точить?
 13. Дивлюся зношенність на призмі вже добряча. Схоже на результат серійки
 14. Насоси НШ які є? Цікавить 10, або менший. А на першій фото, що то таке?
 15. Файна у Вас майстерня. Респект. Тільки не називайте, будь-ласка, майстерню, цехи образливим словом "контора" . Асоціація відразу йде з "шарашкіна контора", яка "веники не вяжет, только справки раздает". Гарна у Вас робоча атмосфера, але дійсно там де вальці, токарний,.. - все дуже нагромаджено, потрібно ще приміщення. Хай Бог Вам помогає!