Ігрек

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  43/4,98 (полученные отзывы)
 • Публикации

  2 121
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  4

Ігрек last won the day on 24 июня

Ігрек had the most liked content!

Репутация

181 Отличная

О Ігрек

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Київ
 1. Якщо маєте лазер, то методом інтерференції. Але це дуже не просто, як мені сдалося. Десь на ютюбі зустрічаві ноземне відео по цій методі, поюзайте.
 2. Останнім часом не ізджу в силу абсолютної відсутності часу. Ще й світовий день став надкороткий.
 3. Обов"язково! І все що дають до нього.
 4. А точніше, що за модель? Приблизний візуальний стан?
 5. Ні. Маю на увазі в цьому місці
 6. Ага, тут зрозуміло. А ефекта залипання/приварювання на контакті не виникає? Контакти ж обидва магнетики?
 7. І ще доповню пана Стебіума. Для стоку дистиляту хоча б, бог з тим ревізійним вікном (воно вам потім знадобиться), просверліть в самому низу отвір на 14-16мм. За день топіння з нуля може виникати 300-400мл зконденсованої води . Яка потім куди потече в разі відсутності зтоку?
 8. З роками (не в укор віку) організм виробляє рефлекторно-захисні дії. Наприклад, в мене можуть сльозитись очі лише при спогляданні густого диму з досить невеликої відстані. Причому навіть запаху не вловлюючи, або рефлекторне чхання на різкий неприродній аромат. Можливо і в Вашому випадку щось схоже виникло. А стосовно данного гаджету - захотілось і самому такого зробити, часто-густо буває теж потрібно щось "підписати навіки". Я от підтримую питання Піттона,- принципово тримати при випалюванні замкнутий контакт між сердечником і підпружиненим накінечником чи воно за рахунок ерс (електрорухомої сили) саме буде втягувати імпульсивно. Можна якось зняти коротке відео з крупним планом роботи вузла, що як себе веде, щоб розуміти як працювати?
 9. Це ж труба ТС Можливо фотографував на стадії незавершенності, тобто коли тільки-но утеплив. Потрібно 3-4. В різні боки.
 10. А не краще було б пошукати за копійки якусь потікшу рульову рейку з одностороннім виходом рейки (вибачаюсь за тафтологію:)) по СТОшкам? Наприклад, такого плану чи такого
 11. Ось тут знизу обов"язково має бути з"ємна лійка. Для ревізії і для зтоку конденсату. Недивлячись на утеплення він все одно буде просто в меншій кількості..
 12. ...Або домовлятись з володарем подібного інструменту проживаючого недалеко від вас (в радіусі 100-150км). Їхати на своїй автівці забирати його з інструментом, щоб він все проміряв. Звісно, якщо тільки контрольний, перевірочний обмір, без шабрування. Накривати йому "поляну", або грошима віддячити і везти потім його назад. Для разового обміру вийде найдешевше. Але, без обід Корс, зрозумійте і надалі інструмент любий в чужі руки не позичається, особливо вимірювальний і оснастка.
 13. Осталось: 29 дней и 21 час

  • Продажа
  • Состояние: Новый

  Консистентна пластична високотемпературна якісна змаска для підшипників кочення. Тюба 150грамів. Колір світло-зелений.

  195.00 UAH

 14. Довжина 710мм, по перетину 53х50мм . Здається з 1м63 має підійти. Нові готові для заміни не цікавлять в силу не оправданої в моєму випадку дорожнечі. Хіба що напівфабрикати, без отворів, але з закаленими зубами. Краще б/в в "такому собі" стані, або після поганого зберігання.
 15. Фото в особисті повідомлення зкиньте? Під який розмір плашкотримача? Шліфовані різьби?