Ігрек

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  34/4,97 (полученные отзывы)
 • Публикации

  1 831
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  4

Ігрек last won the day on 24 июня

Ігрек had the most liked content!

Репутация

151 Отличная

Специальное звание пользователя (от администрации)

Y

О Ігрек

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Київ

Настройки Барахолки

 • По-умолчанию только новые товары
  Нет
 • Скрыть "параметры" товара из списка товаров
  Нет
 • Скрыть статусы товаров (новый, бу, поломан/на запчасти)
  Нет
 • Не показывать среди товаров - Техлитературу
  Нет

Настройки Форума

 • Добавить темы в блоке новые посты/темы/блоги?
  0
 1. Суть не в тому яке обладнання, а що виробляють (наскільки стребувану продукцію) і гнучкість їхньої "лінії" виробництва. Ці два фактори можуть лише створити КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ продукції на перспективу, а як результат стабільність зарплат працівників. А не так як на амбіціях дехто з "поляк" піну піднімає на зацікавленість в роботі в в відповідь лише "вуаль"!
 2. ...Мало))) плюс фрези і різці.!
 3. І в сеж таки? це закладено в них на наступний рік кінцево і офіційно чи "по воді вилами писано..."?
 4. Во-о! Оце все до адміністрації Форуму, яка так нав"язує виділяти Китай! Суть не в тому де "правельний виріб" зроблений, а в тому контрафакт, чи офіціал.
 5. Хоча доводилось занурюватись з аквалангістський спорядженням і на два балони і на один . Приблизно комплект під два має вагу до 30 кіл, на один - трохи більше 20. Це з "розтравлювачами", редукторами, шланг, манометри..... Одним словом ні 100 ні 80 кг і близько немає. В аквалангістьский (низький тиск), не плутаєм з цим під високий, товщина стінок 4-6мм. В сов"єтскьких кисневих, азотних стінка 10-12мм., дно максимум 15мм, це 40 літровий класичний балон. Меньші - менше товщина. 40-літровий важить від 67 до 74 кг пустим! В топікстартера на виглід він літрів на 20 от і рахуйте. Одним словом, людина хоче продати подорожче, те що продати по ціні "діл.лому" складно і вигадує різні "історії".
 6. ....Я риторично сказав ))))
 7. Це з інформстенду їхньої податкової чи як?
 8. ...І після продажу стояти рядом дивитись на перше занурення. Як повспливають швидко балонами до гори, то..... "Злий Ви, батенька!" Можливо в такому випадку перевірити склад залишку вмісту. До ТС - більшість важких газів мають властивість всмоктуватись в структуру стінок балону. Якщо дійсно був якийсь небезпечний гас, то заміс на новому, наприклад, чистому кисню нічого в кращий бік не змінить! Це вже вийде "гремучий" для дайвера гас! Не "шуткуйте" з недосвідченими і обмеженими в коштах любителями дайвингу - вони ЛЮДИ!
 9. Питомі теплоємності сталі 460, води 4187 Дж/кг*К ...Окрім високонікелевих (нержавійки).
 10. Здається помиляєтесь. AARDGas - позначається "зтиснений природний газ". Цитата з Вікі: Європі природний газ знаходиться переважно в Північному морі та навколо нього, у тому числі на півночі Нідерландів (див. Також Виробництво природного газу в Нідерландах ). Природний газ з Гронінгена Слохтерен складається з 81,9% СН 4 ( метану ), 3,3% вищих газових вуглеводнів та 14% газу азоту та 0,8% двоокису вуглецю . Природний газ з інших ділянок видобутку часто має інший склад, а іноді також містить сірководень("кислотний газ").
 11. Поки не повірений (а б/у імпортні в профільних сервісах не хочуть повіряти) коштує максимум як "діловий металолом".
 12. Теоритично, під більшість газів. Практично - хто і де відважиться задувати в подібний балон. Хіба що СО2 і то після повірки і ревізії. Зверху різьба в якому стані? Навіщо там хомут?
 13. Т-паз який? Якщо на 10, то ймовірніше за все приставка саморобна до сверлилки невеликої з можливістю кріплення через кутник вертикально.